دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای چاله پل ،خواستاررفع مشکلات چندین ساله مردم شد
در جلسه ای که باحضور نماینده مجلس ،فرماندار و جمعی ازمدیران شهرستان نکا درمسجد پنج تن روستای چاله پل این شهرستان برگزارشده بود اعضای شورای اسلامی روستای چاله پل خواستار برسی و رفع مشکلات موجود دراین حوزه شده است

یکی از اعضا به نمایندگی ازسوی دیگر اعضای شورای اسلامی و اهالی روستا، ضمن خیرمقدم گویی به مدیران شرکت کننده دراین جلسه با قرائت متنی خواستارحل مشکلات چاله پل شد
متن نامه قرائت شده در این جلسه بشرح ذیل میباشد .
بسم الله الرحمن الرحیم
باعرض و سلام و ادب و احترام و خیر مقدم به محضر جناب آقای دکتر مقیمی، نماینده محترم مردم شهرستان نکا در مجلس شورای اسلامی و جناب آقای مهندس رجبی فرماندار محترم شهرستان و جناب آقای جلالیان ، بخشدار بخش مرکزی شهرستان و روسای محترم ادارات شهرستان نکا
احتراما همانطوریکه مسحضرید اهالی روستای چاله پل سالهاست که به دلیل کم لطفی مسئولین به این منطقه وافت شدید موقعیت منطقه ای موجب آن شد که حتی نهادهای دولتی و خصوصی در این منطقه حاضر به سرمایه گذاری نبوده و نیستند . و چاله پل علی رغم فاصله زمانی کوتاه با شهر و موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در محدوده شهر به یک منطقه خنثی و بدونه حوزه نفوذ تبدیل گردیده . مزید استحضار سروان گرامی اینکه ، اهم مشکلات مردم این روستا به شرح ذیل می باشد .
۱-مشکل ورودی و خروجی شهر (کمربندی) که مسئولین شهر وعده هایی که داده بودند متاسفانه عملی نشده و این مزید برآن شد که مردم ما درقسمت حمل ونقل همگانی دچار مشکلات فراوانی شوند . و دور برگردون که ایجاد شده خود بر مشکلاتمان افزوده و مردم ما ازآن رنج می بردند .
۲-زیر گذری احداث گردیده جهت تردد ماشین آلات کشاورزی و وسایل نقلیه سبک که متاسفانه مبدل گردید به تردد ماشین های سنگین خصوصا تردد ماشینهای شرکت سیمان که بیشترین بار ترافیکی شهر از این زیر گذر انجام می گیرد و این خود مزید برآن شد که تاکسی های شهری به دلیل نا امنی و تردد شدید وسایل سنگین خدمات کمتری به مردم روستا برسانند .
۳-طرح هادی و بازنگری طرح هادی، اجرای عقب نشینی روستا در سال ۷۹ براساس قانون شهرداری و توسط شهردار وقت و سپس طرح هادی این روستا توسط بنیاد مسکن به تصویب رسید و ناهمگونی در ادارات موجب شد معابر این روستا با عقب نشینی که شهرداری اعلام کرده بود با اجرای طرح هادی مغاریرت داشته باشد . در ادامه معابر اصلی در سال ۸۷ تقلیل عرض یافت و درهمان سال حدود یک کیلومتر طرح اجرای جدول بندی با خود یاری مردم و همکاری بنیاد مسکن انجام گرفت
۴-درخصوص برق کوچه مزار در مسیر کوچه بهشت فاطمه که از داخل حیاط شخصی عبور می نماید و نیاز هست به مسیر کوچه انتقال پیدا کند . و همچنین عقب نشینی تیرهای برق و تعویض شبکه آب روستا و حدود یک کیلومتر از معابر اصلی تا سال ۸۸ آسفالت شد و بقیه آسفالت همچنان نیمه کاره وراکد مانده است . وهیچ مسئولی پاسخگوی آن نیست .
۴- افت شدید فشار آب و گاهی کمبود آن در تمام فصول سال از مهمترین مشکلات مردم با توجه به اینکه از قشر کشاورز و کارگر می باشند . و با توجه به مکاتبات و برگزاری جلسات با مسئولین و بازدید میدانی توسط مسئولین همچنان این مشکل به قوت خود باقیست و هیچ راهکاری در این دور اندیشه نشده است .
۵-معدنی شنی در چاله پل توسط شهرداری خریداری و طبق توافق ، قرار برآن شد که شهرداری نخاله های ساختمانی را برای پرکردن آن در آنجا تخلیه کند متاسفانه بجای نخاله های ساختمانی زباله های خانگی در آنجا تخلیه می شود و این مسئله خود موجب آن شد که عده ای کولی در آنجا اقامت کرده و فضای منطقه را نابهنجار و از نظر زیست محیطی آلوده نموده اند و با توجه به مکاتبات فراون و جلساتی با اعضای شورای شهر و شهردار جهت پیگیری داشته ایم تاکنون هیچگونه اقدامی در این مورد بعمل نیامده است درزمینه ورزشی این روستا هیچ امکاناتی حتی زمین ورزشی را دارا نمی باشد .

DSCN8435

DSCN8449

DSCN8467
۶-با توجه به اینکه روستای چاله پل در حاشیه جاده بین المللی می باشد، شانه خاکی آن بسیار ناهموار بوده در فصول بارندگی با جمع شدن آب و گل و لای در حریم جاده مشکلاتی عدیده ای را برای وسایل نقلیه همگانی در امر جابجایی مسافران بوجود می آورد ، با مکاتبات فراوان و چندین بار ملاقات حضور با رییس اداره راه و شهر سازی شهرستان جهت بازسازی و درخواست گریدر جهت این امر انجام گرفت ولی متاسفانه هیچگونه اقدامی در این زمینه صورت نگرفت و همچنان منتظر پاسخ هستیم .
۷- طرح بتونی کردن کانال بین مزارع توسط جهاد کشاورزی که حدود یک و نیم کیلومتر آن را انجام داده و بقیه را ناتمام رها کرده و اقدامی ننموده اند
در پایان اعضای شورای اسلامی چاله پل برآن شد تا با انعکاس و ماتبه این مشکلات به مسئولین مربوطه و دعوت از شما سروان محترم و بازدید میدانی از مشکلات جاری و انتظار ایجاد یک عزم جدی برای ریشه کنی همیشگی این مشکلات را دارد .
امید اسنت مشکلاتی که به سمع ونظر حضرات بازگو شد با درایت و تدبیر مسئولین شهر به عنوان یک وظیفه انسانی، شرعی و قانونی هرچه سریعتر در دستور کار قرار گرفته و مرتفع گردد . ما هنوز هم این توان، درایت و ظرفیت را در مسئولین شهری جهت حل مشکلات احساس می کنیم و نیازی به پیگیری فرا منطقه ای نمی بینیم .

خدایا چنان کن سرانجام کار توخشنود باشی و ما رستگار


مطالب مشابه :


اندر حکایت خیر مقدم گویی وتشکر کردن در مراسم وجلسا ت اداری

متن - اندر حکایت خیر مقدم گویی وتشکر کردن در مراسم به خصوص آنکه تقریبا ۶۰درصد پرسنل
متن خیر مقدم جهت حضور میهمانان به نیشابورعزیز(قابل توجه همکاران مدارس و...)

متن خیر مقدم جهت حضور میهمانان به پرورشی ، مسئولین متن خیر مقدم جهت
تبریک و خیر مقدم - گزارش عملکرد

تبریک و خیر مقدم معلمان و ارسال گزارش های سه ماهه به اداره و حضور مسئولین در تعدادی از
روز بیاد ماندنی برای مردم شهر دانسفهان و ورزشکاران

با حضور در جایگاه ضمن تبریک ایام الله دهه ی مبارک فجر به همگان و خیر مقدم به مسئولین از
افتتاح همزمان 70 طرح هادی روستایی استان فارس در جهرم

استاندار فارس نیز در مراسم با تسلیت ایام فاطمیه و خیر مقدم به خیر مقدم به مسئولین
ماه رمضان بر تمامی عاشقان استان الهی و مومنین و مومنات مبارکباد

مسئولین فرهنگی حج عمره خیر مقدم به مدیریت متن کامل و ترجمه خطبه رسول اکرم در توصیف ماه
گزارش فعالیتهای انجام شده به مناسبت شهادت استاد مطهری و مقام معلم دبیرستان دخترانه شاهد سال تحصیلی

خیر مقدم و عرض تبریک و تهنیت به مسئولین محترم اهداء شاخه گل و متن سپاس توسط
دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای چاله پل ،خواستاررفع مشکلات چندین ساله مردم شد

متن نامه قرائت شده و خیر مقدم به محضر جناب این مشکلات به مسئولین مربوطه و دعوت
برچسب :