فال هفته ( ۱۴ تا ۲۰ تیر)

 متولدین فروردین : به نظر می رسه حاضری ریسک کنی تا به چیزی که می خوای برسی ولی اگر به درونت رجوع کنی می بینی که با وجود ظاهر مطمئن، نگرانی‌هایی جدی داری. خوشبختانه هم شانس با توئه و هم حق و در نتیجه همه چیز بسیار خوب پیش خواهد رفت. استراتژی‌ات رو مبتنی بر واقعیت‌ها بنویس تا راحت پیروز بشی. داشتن یک برنامه عملیاتی خیلی بهت کمک می کنه و نباید فقط با فکر و خیال موفقیت روزهات رو بگذرونی. ظاهرا بیشتر از یک عشق در راهه و اگر تنها هستی این خبر بدی نیست چون بهت حق انتخاب می ده ولی اگر با کسی هستی اول مطمئن شو که می خوای وارد این پیچیدگی‌ها بشی و بعد پا پیش بذار چون به دردسر آینده اش نمی ارزه.      متولدین اردیبهشت : خیلی سریع اقدام نکن چون واقعیت‌ها بسیار مبهم و غیرقابل درک هستن یا خواهند بود. از فردا خبرهایی متناقض بهت می رسه که اجازه نمی ده دقیقا انتخاب کنی که دنبال چی بری بهتره و عملی‌ترین راه اینه که کلا در این هفته هیچ تصمیم مهمی نگیری و هیچ سوال حساسی رو جواب ندی. روز چهارشنبه فضا کمی متلاطم می شه ولی اجازه نده روی آخر هفته ات تاثیر منفی بذاره. جمع دوستان مهمه و ازش غفلت نکن. در کل این هفته اعتماد به نفس خوبی خواهی داشت و می تونی یکی که از نظرت مهمه رو به خودت جذب کنی. اول هفته بعد رو دقت کن چون فرستادن سیگنال‌های نامشخص ممکنه باعث سوء تفاهم و عدم پا پیش گذاشتن یک نفر بشه. اگر از کسی خوشت می یاد بهش نشون بده. 

   متولدین خرداد : اینکه کارهایی زیادی رو می خوای بکنی ولی به همه‌شون نمی‌رسی باعث عدم آرامش روانی و حتی عصبی شدنت می‌شن. معمولا با تقسیم وقت برای چیزهای مختلف مشکلی نداری اما در این هفته هر وقت سراغ کاری بری فکر می کنی یک کار دیگه مونده و باید ول کنی و بری سراغ اون. خوشبختانه با پیش رفتن در هفته این سردرگمی سریعا افت می کنه و می تونی روی چیزی که مهمتره متمرکز بشی. از همین امروز که شنبه است ونوس وارد خونه تو می شه و تا دو هفته اونجا می مونه. این تغییر سماوی در دنیای عشقی به نفعت است و جذب کسی که دوستش داری به سمت خودت، ساده ترین کار است. فقط خودت باش و مورد توجه خواهی بود.       بره      متولدین تیر : تصوراتت بیش از حد فعال شدن. این هم خوبه هم بد ولی حداقلش اینه که باید بدونی که افرادی که اونها رو خیلی نزدیک به خودت می دونی هم ممکنه با بعضی از این تصورات راحت نباشن. متاسفانه عدم شفافیت آسمون بهت اجازه نمی ده در مورد خیلی چیزها با کسانی که لازمه حرف بزنی. روی منطق حساب چندانی نکن چون در این هفته قلب بهتر از مغز کار می کنه. اگر در چیزی مردد هستی از یک آدم مطمئن بخواه نظرش رو در این مورد بهت بگه و اصلا از نظر خودت دفاع نکن و بعدا توی تنهایی به حرف‌هاش فکر کن. یک نفر در انتظار تو است و بد نیست خبری ازش بگیری – همین الان فکر کن و ببین کی با گرفتن یک ایمیل یا تلفن از تو کلی خوشحال می شه و انجامش بده. روز جمعه دینامیک آسمون تغییر می کنه و اول هفته بعد دید منطقی دقیق تری نسبت به یک رابطه داری پس اگر قراره در مورد چیزی تصمیم بگیری، به سه شنبه یا چهار شنبه موکولش کن. 

     متولدین مرداد : روند تصمیم گیری تو هیچ مشکلی نداره! اگر چیزی هست که عقب افتاده مال پیچیدگی‌های آسمونی است و بلاتکلیفی‌ای که توی اکثر آدم ها ایجاد کرده. اما خودت هم حس کردی که تصمیم گیری داری راحت تر می شه و باید مطمئن باشی که تا شنبه و یکشنبه آینده کاملا می دونی قراره چیکار کنی. محدودیتی که برات ایجاد شده خوب نیست ولی نگرانش نباش چون به زودی برطرف می شه. نداشتن یک چیز اذیتت می کنه و متاسفانه به این زودی‌ها هم برطرف نمی شه پس بهتره باهاش کنار بیای. زندگی اجتماعی‌ات اما در حال گسترش سریع است. این هفته دو سه جا دعوت می شی که رفتن و نرفتن با خودت است و تا دوشنبه بعد یک دعوت خاص هم برات پیش می یاد که بهتره جوابت «آره» باشه. دوست یک دوست بهت علاقمند است ولی تا وقتی خودت کمی بازتر برخورد نکنی، جلو نخواهد اومد. 

     متولدین شهریور : اگر بتونی با شلوغ پلوغی‌ کارهای مونده و تصمیم‌های نگرفته کنار بیای و روی یکی دو تا چیز متمرکز بشی، این هفته روزهایی فوق العاده داره برای پیش بردن کارها. از پنجشنبه با یکشنبه ماه در خونه دوازدهم سرنوشت تو است و می تونی کارهایی بکنی که بقیه رو انگشت به دهن بکنه. علی رغم میل باطنی ات به عقب کشیدن، باید در موضوعی با کسی یا چیزی درگیر بشی و جنگنده پیش بری. حتما سری به جاهایی بزن که حال و هوای رمضان داشته باشن – حتی برای خوردن یک حلیم یا آش دیروقت چون روی روحیه‌ات تاثیر جالبی خواهد داشت. اگر در آخر هفته احساس خستگی کردی بدون تاثیر ماه در خونه دوازده است و به خودت استراحت بده.     بره      متولدین مهر : دنبال کردن شادی و لذت به ظاهر راحته ولی در زندگی واقعی دائما آدم هدف رو فراموش می کنه و درگیر چیزهای روزمره می شه. این هفته اما فرصت خوبیه که برگردی به زندگی ای که دوست داری و فکر کنی چیکار باید بکنی تا خوشحالتر باشی. ونوس با نپتون جادویی در تربیع است و شرایطی عاشقانه، آروم ولی هیجان انگیز پیش روی تو. یک سفر کوتاه نزدیکه و یک سفر بلند کمی دورتر. تنها مشکل این هفته درگیری عاطفی ای است که یا با خودت یا با یکی از آدم های خیلی نزدیک پیش می یاد. اگر تنها هستی از چهارشنبه تا یکشنبه فرصت دیدن آدمی از گذشته ای متفاوت پیش می یاد که ممکنه آینده روشنی داشته باشه و اگر در رابطه هستی پارتنرت احتمالا درخواستی عجیب داره که گفتنش باعث تعجبت می شه؛‌ هرچند که ممکنه اصولا اونو نگه. 

     متولدین آبان : حالا که ماه اسد دراماتیک به وسط خونه دهم وضعیت اجتماعی تو رسیده، باید منتظر یک نمایش باشی! نمایشی که شاید بازیگر خودت باشی یا یک نفر نزدیکت. این نمایش حتی ممکنه اشک یکی رو هم دربیاره. در حال حاضر دو تا سیاره توی جیمینی دارن راه می رن و تقریبا غیر ممکنه بتونی تمرکزت رو در زمان طولانی حفظ کنی. نگران این هفته و بالا پایین‌هاش نباش. بذار پیش بره و بگذره و هیچ چیزش رو جدی نگیر. جدا شدن از جمع استراتژی خوبیه ولی خب تو جمع بودن هم باعث میشه زمان زودتر بگذره. غمگین شدنت رو به حساب شرایط آسمون بذار و بدون که خوشبختانه از چهارشنبه به بعد ابرها کنار می رن و تا دو هفته وضع خوبی داری برای تغییر دادن چیزی که باید تغییر کنه. کسی در زندگی ات است که تو خیلی جدی اش نمی‌گیری ولی اون تو رو خیلی جدی میگیره. امیدوارم اون هم در این دو هفته دست به تغییر وضعیت بزنه. 

کمان متولدین آذر : در این هفته به قول ها و تعهداتت عمل کن چون بقیه برای رسیدن به نتیجه ای که حرفش رو زدین، روی تو حساب کردن. درسته که احتمالا فصل امتحان ها و درس تموم شده ولی ظاهرا کاری برای کردن هست که منتظر توئه؛ شاید شغل و کار. در این هفته کمک گرفتن از بقیه به نفعت نیست و مشاوره هم به نفعت تموم نمی شه. باید تنهایی پیش بری و حواست هم باشه که از ماه رمضون استفاده کنی – حتی اگر شده با مشارکت در مراسمی مثل خوردن آش یا حلیم. انرژی‌ات رو برای اوایل هفته دیگه حفظ کن چون ونوس در حال ورود به خونه توئه و باید منتظر یک رابطه عاشقانه خوب باشی.     بره     متولدین دی : حتی اگر ایده‌های خوبی داری، برای عملی کردنشون به بستری مناسب احتیاج داری و خطر اصلی اینه که دنبال بستر مناسب گشتن رو جایگزین عملی کردن ایده‌هات کنی. حواست باشه که هیچ کس کامل نیست و هیچ چیزی قرار نیست کامل باشه. اشکالات رو بپذیر و از زندگی، رابطه و کارت لذت ببر. در محیط کار یک رابطه عاطفی در حال شکل گیری است که اگر نمی خوایش بهتره ازش همین حالا جلوش رو بگیری و اینم بدون که آخر این هفته و اوایل هفته بعد، زندگی عشقی داغ و خوبه. اصلی‌ترین مشکلت در امور قلبی، نیاز به یک مشاوره و درددل است که پیش نمی یاد و خوبه اگر خودت بتونی خودت رو جایی دعوت کنی و با آدم مطمئنی حرف بزنی. یک اسمس تبریک تولد یا عروسی یا چنین چیزی می تونه یک نفر رو حسابی هیجان زده کنه.     
 متولدین بهمن : اوه اوه.. این هفته شاید لازم بشه که در مورد یک رابطه تصمیم نهایی رو بگیری یا حداقل به اطلاعاتی برسی که باعث بشه تصمیمگیری برات راحت بشه. نگران نباش چون اگر تصمیمت به قطع رابطه باشه، چیزی بهتر در پیشه. اما حواست به اینم باشه که هر چقدر هم به نظرت بیاد که موقع تصمیم‌گیری رسیده، نباید حین عصبانیت، خوشحالی و بقیه احساسات تند تصمیم‌گیری کنی. ونوس از همین امروز که شنبه است وارد بخش عشقی آسمون تو شده و تا دو هفته هم همینجاست و همزمانی این جریان با بودن جیمینی در آسمونت، نشون دهنده حضور یک نفر جدید در زندگی است. خودت رو محدود نکن و به گزینه‌های جدید فکر کن چون کسی نیستی که بشه دست و پاش رو بست (: 

   متولدین اسفند : ونوس شیرین داره کنار سیاره ایده‌آل‌هات یعنی نپتون حرکت می کنه و علاوه بر لذت و هیجانی که درست می کنه،‌ این خطر هست که مسیرت رو بر اساس تصورات هیجان انگیزی که واقعیت بیرونی ندارن انتخاب کنی. دنبال کردن هر چیزی که برق بزنه هیجان انگیزه ولی در نهایت آدم رو به جایی نمی رسونه. هرکس که می خواد از تنهایی دربیاد مجبوره کمی معامله کنه چون به هرحال رابطه یک بده بستون است ولی حواست باشه که در این بده بستون، چیزهایی که برات ارزشمنده رو ناخواسته در اختیار طرفت نذاری. برای پیدا کردن عشق نیازی به سفر طولانی نیست و همین اطرافت کسی که می تونه عاشقت باشه داره زندگی می کنه. حواست باشه که ونوس و نپتون در آسمون هستن و هر کسی رو می تونی عاشق خودت کنی.


مطالب مشابه :


فال هفته

فال | fal - فال هفته - انواع فال و طالع بینی روز فال ، فال حافظ ، فال روز ، فال روزانه ، فال ماه
فال هفته

فال و طالع بینی فال هفته - فال،طالع بینی،فال پاسور قبل از حرکت کردن به سوی آینده باید
فال هفته

فال هفته - فال اید به تحقق می پیوندند البته با واقع نگری و دور بینی که نسبت به آینده
فال هفته ( ۱۴ تا ۲۰ تیر)

فال هفته ( ۱۴ تا ۲۰ که می خوای وارد این پیچیدگی‌ها بشی و بعد پا پیش بذار چون به دردسر آینده
فال موفقیت

آینده ای عالی با شانس بسیار در زمینه های فال قرآن : فال عشق : فال هفته : فال سال : فآل هندی
هفته آینده

پزشکی کرمان 89 - هفته آینده - پزشکی کرمان 89. صفحه فال حافظ|مدل
فـال روزانـه - Daily Omen

لادن خانم - فـال روزانـه - Daily Omen چهار هفته آینده را به ارزیابی رویکرد خود اختصاص دهید.
طالع بینی حرف اول اسم

فال | fal - طالع چند بار شکست میخورد ولی در اینده به مقام و عشق : فال هفته : فال سال : فآل
فال تاروت 7 کارتی

فال قهوه/تاروت/ شمع دیدن آینده در فال قهوه/تاروت/شمع ذکر ایام هفته.
برچسب :