توهینی دیگر به قوم لُر این بار از طرف نماینده فدراسیون فوتبال

به دنبال اظهارات یدالله سلیمانی، در برنامه نود، مدیر باشگاه گهر شهرداری دورود گفت: به کار بردن لفظ «ریش گرو گذاشتن پیش داوران» توهینی آشکار به جامعه داوری است.

اسماعیل حیدرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه لرستان، با بیان اینکه از آقای سلیمانی شکایت کرده‌ایم و این شکایت تقدیم فدراسیون شده افزود: به کار بردن ادبیات «ریش گرو گذاشتن پیش داوران» توسط یدالله سلیمانی این مفهوم را در ذهن بیننده متبادر می‌کند که من تلاش داشته‎ام که داوران به نفع گهر سوت بزنند که این امر توهینی آشکار به جامعه داوری است.

وی با تأکید بر اینکه اظهارات ایشان کاملاً کذب محض بوده عنوان کرد: قبل از شروع بازی همکاران تلویزیونی قصد هماهنگی مصاحبه با تارتار و عرض تسلیتی از طرف جامعه ورزشی و مردم استان به مردم آذربایجان را داشتند که متأسفانه باز هم با ممانعت نماینده فدراسیون مواجه شدند؛ آیا مصاحبه، آن هم آخر بازی خلاف مقررات است؟

حیدرپور بیان کرد: طی تماسی که با آقای بهروان داشتیم مشکل رفع شد ولی ظاهراً آقای سلیمانی از این موضوع ناراحت شده بود و درگیری به وجود آورد.

مدیر گهر شهرداری دورود در ادامه گفت: در پایان بازی، زمانی که قائدرحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس و هیئت همراه، قصد تقدیر و تشکر از هواداران را داشتند با واکنش دوباره یدالله سلیمانی مواجه شدند؛ بازی تمام شده بود و لزومی نداشت این حرکات از سوی ایشان انجام شود و باعث شد دوباره درگیری صورت گیرد.

حیدرپور با انتقاد شدید از آقای سلیمانی، نماینده فدراسیون در بازی تیمش برابر ذوب آهن تصریح کرد: متأسفانه ایشان با یک لفظ ناشایست لرستانی‏‌ها را مورد خطاب قرار داد که همین امر باعث شد برخی همراهان نماینده مردم دورود در مجلس، با وی درگیر شوند؛ سؤال اینجاست چرا باید این توهین به مردمی صورت گیرد که در بسیاری جهات از جمله فرهنگی، تاریخی و... زبانزد خاص و عام هستند. توهین سلیمانی غیرقابل بخشش است.

مدیر گهر شهرداری دورود با تاکید بر اینکه وی باید رسما از مردم لرستان عذرخواهی کند، اظهار کرد: یدالله سلیمانی سال قبل نیز عنوان کرده بود نگران صعود گهر به لیگ برتر است، نمی ‎دانیم لرستانی‎ها چه گناهی مرتکب شده‌اند که ایشان اینچنین رفتار می‌کند؟

وی در پايان گفت: این موضوع به صورت شکایت نامه‎ای از طرف نماینده مردم دورود و ازنا پیگیری و به وزارت ورزش و مسوولین ذیربط ارجاع داده شده است.


مطالب مشابه :


برد نوجوانان ذوب آهن مقابل شهرداری در یک بازی دوستانه

ذوب آهن اردبیل 3-1شهرداری اردبیل. روز یکشنبه تیم های نوجوانان ذوب آهن اردبیل و شهرداری اربیل
گفتگوی شبکه ایران با میلاد غریبی بازیکن لُرتبار ذوب آهن

پایگاه فرهنگی لُرویر - گفتگوی شبکه ایران با میلاد غریبی بازیکن لُرتبار ذوب آهن - وب فرهنگی
هندبال قهرماني نوجوانان

تهران - گلستان - مرکزی - سمنان - قم - اربیل-چهارمحال و بختیاری باشگاه ذوب آهن
مشخصات کشورهای همسایه ایران

برق- ذوب آهن- صنایع سامرا-اربیل-کاظمین-کرکوک-کربلا-موصل-
هفته سوم لیگ برتربا پیروزی پتروشیمی بندر امام آغاز شد

و ذوب آهن اصفهان با مناطق نفتخیز جنوب به علت حضور بازیکنان تیم ملی جوانان در اربیل
نبرد غیرتمدانه یزد و اصفهان بر سر آب چهارمحال و بختیاری

پایگاه فرهنگی لُرویر - نبرد غیرتمدانه یزد و اصفهان بر سر آب چهارمحال و بختیاری - وب فرهنگی
توهینی دیگر به قوم لُر این بار از طرف نماینده فدراسیون فوتبال

انتقاد شدید از آقای سلیمانی، نماینده فدراسیون در بازی تیمش برابر ذوب آهن اربیل
تاریخ شهرو شهرسازی در جهان

بربریت میانی از اهلی کردن حیوانات تا ذوب سنگ آهن. 6) اورشلیم، اربلا، اربیل، اریحا .
گزارش بازار شنبه18 مردادماه

‌ها نیرو و تاسیسات ما در هر جای عراق از جمله کنسول گری ما در اربیل و ذوب آهن صادر
برچسب :