پیش بینی جنگ ایران و آمریکا...!

پیش بینی جنگ ایران و امریکا، از یک هفته قبل تا بعد از جنگ!
(و دو هفته اول جنگ)

پیش بینی یک ساعت اول درگیری و اتفاقات دو هفته اول و تبعات سیاسی آن در 2 سال بعد از جنگ

pixnama_com_b5f00812818c171eb741bfa4d2e2

یک هفته قبل از شروع حمله : وزیر خارجه امریکا به عربستان سفر می کند
و موضوع دیدار : جهت هماهنگی نهایی و نیز ایجاد یک سیستم حمل و نقل سریع السیر زمینی برای انتقال نفت از خلیج فارس به دریای سرخ...

هدف: جلوگیری از ایجاد بحران انرژی در اثر بسته شدن تنگه هرمز توسط ایران.

5 روز قبل از جنگ : جابه جایی نامحسوس 80 در صد از نیروهای مستقر در عراق و افغانستان به کشورهای ترکیه و پاکستان . هدف : کاهش حداکثری تلفات انسانی در اثر حملات موشکی ایران به نیروهای امریکایی.

3 روز قبل از جنگ : جابه جایی جنگنده ها و بمب افکن های نیروی هوایی ایالات متحده از پایگاههای هوایی مستقر در منطقه به نقاط غیر قابل پیش بینی و کور با هدف : دور از دسترس بودن جنگنده ها از حملات نیروهای ایران. همزمان خروج ناو هواپیما بر ” یو اس اس آیزنهاور” از سواحل بحرین به سمت سواحل سومالی با هدف دور از دسترس بودن و هدایت عملیات .

1 روز قبل از جنگ : رییس جمهور آمریکا : ما هشدارهایمان را به ایران داده ایم و ما ایران هسته ای را هرگز نخواهیم پذیرفت.

برنامه ریزی حمله به صورت مرحله به مرحله انجام شده است. نیروها منتظر شنیدن فرمان مستقیم حمله توسط رییس جمهور آمریکا. همه چیز خوب به نظر می رسد. غافل از اینکه نیرو ی مخصوص اطلاعات و امنیت سپاه پاسداران ریز حرکات دشمن را از ماهها قبل زیر نظر داشته است.

حمله قرار است ساعت 6 صبح انجام گردد. نام عملیات (برای آزادی ) پیش بینی شده است . ساعت 5:55 دقیقه صبح : رییس جمهور امریکا فرمان حمله را به صورت مستقیم اعلام می کند . حمله شروع می شود… ابتدا 7 فروند بمب افکن و 3 جنگنده اسکورت ازپایگاه هوایی ترکیه به سمت کرمانشاه ، 6 فروند بمب افکن و 3 جنگنده اسکورت از پایگاه هوایی عربستان و امارات به سمت نیروگاه اتمی بوشهر، 5 فروند بمب افکن و 3 جنگنده اسکورت از پایگاه هوایی پاکستان به سمت نطنز به پرواز در می آیند. همزمان ، تصادفا 3 فروند اف 14 تامکت نیروی هوایی ج ا ایران حوالی بندر عباس در حال گشت زنی هوایی هستند. اولین بمب افکن ها توسط تامکتها مشاهده می شود . بمب افکن ها از دریای سرزمینی می گذرند. گزارش حمله هوایی از تامکتها به پایگاه هوایی بوشهرمی رسد . خبر رسانی به فرماندهی نیروی هوایی انجام می شود . اعلام وضعیت قرمز به تمام پایگاههای هوایی کشور اعلام می گردد. در گیری تامکتها و بمب افکنها شروع می شود . در اثر درگیری یک تامکت منهدم می شود. ۲ جنگنده اسکورت بمب افکن ها منهدم می شود . بمب افکن ها تغییر مسیر می دهند.

بمب افکن ها به نیروگاه بو شهر می رسند . نیروگاه بمباران می شود . 80 درصد تخریب صورت گرفته است. آتش سنگین پدافند هوایی ایران در همه جا می پیچد. دو بمب افکن دیگر ساقط می شوند. 180 موشک امریکایی به سمت تمام پایگاههای هوایی ایران شلیک می شود. 70 درصد پایگاه ها تخریب شده است. به علت جابه جایی جنگنده های ایرانی از یک ماه قبل جنگنده ها آسیب ندیده اند. 1100 کشته بر جای مانده است.در شرق کشور جنگنده های دشمن تا 300 کیلومتری نطنز نفوذ می کنند. دشمن به منطقه تحت پوشش سیستم موشکی هوشمند اس 300 وارد شده است. 12 موشک از پدافن ایران شلیک می شود. 8 جنگنده در اثر آن منهدم می شود... جنگنده ها عقب نشینی می کنند . میراژهای نیروی هوایی ارتش ایران جنگنده ها را دنبال می کنند. تنگه هرمز با انهدام اولین نفتکش منتسب به عربستان بسته شده و به کنترل نیروی دریایی ایران در می آید. نفت به بشکه ای 200 دلار رسیده است.

همزمان غرب کشور: پالایشگاه کرمانشاه بمباران شده است.دود غلیظی همه جا را فرا گرفته است خبر رسیده است که بمباران پایگاه هوایی نوژه( ۷۰درصد تخریب) داشته است . جنگنده های دشمن به سمت تهران تغییر مسیر می دهند. 25 فروند جنگنده رهگیر نیروی هوایی ایران به سمت دشمن به پرواز در آمده اند.
درگیری شروع می شود . ۱۱ جنگنده ایرانی منهدم می شود. 5 جنگنده دشمن نیز ساقط می شوند. دشمن عقب نشینی کرده است.

احمدی نژاد در نطقی تلوزیونی اعلام می کند : تاوان جسارت به ملت ایران فتح اسراییل است. روز بعد حمله رزمندگان فلسطینی و حزب الله به شمال و جنوب مناطق اشغالی . تلاویو محاصره شده است.

شلیک 41 فروند موشک زمین به زمین شهاب 3 به سمت تلاویو در ساعت 5:40 دقیقه بعد از ظهر صورت می گیرد... 11 موشک از 41 موشک شلیک شده شهاب 3 به تلاویو اصابت می کند. نیروگاه اتمی آریل در یک لحظه با خاک یکسان می شود . ساختمان وزارت دفاع اسراییل تخریب شده است. اسکله خرمشهر ، مقر فرماندهی پایگاه دریاای بندر عباس ، به صورت کامل نابود شده است. ناو هواپیما بر وینست در اقدامی تلافی جویانه با 3 موشک عاشورا به قعر آب فرو می رود . 4 موشک امریکایی از ناو جنگی روزولت به سمت تاسیسات سد دز شلیک می شود. سد فرو می ریزد . آب همه جا را گرفته است.600 نفر کشته شده اند . مرکز بورس امارات توسط یک فروند شهاب نابود میشود. نیروی هوایی ایران با 210 جنگنده بمب افکن به سمت پایگاههای هوایی امریکا در منطقه به پرواز در می آیند.
درگیری یک ناو جنگی ایران با رزمناو روزولت صورت می گیرد . ناو جنگی ایران منهدم می شود. ناو روزولت با شلیک یک موشک زیر سطحی به نام حوت از وسط به دو نیم شده و به زیر آب میرود . پایگاههای هوایی آمریکا در منطقه بر اثر آتش سنگین بمباران جنگنده های ایرانی به مقدار ۹۰ درصد نابود شده است. در حین انجام این عملیات 39 فروند از 210 جنگنده ایران منهدم می شوند .
جنگنده های ایران به آشیانه بر گشته اند...

فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران اسراییل را به شلیک 800 فروند موشک زمین به زمین تهدید می کند. خروج سه میلیون یهودی از اسراییل آغاز شده است. حزب الله به جنوب تلاویو حمله میکند. رزمندگان به داخل شهر رسیده اند. گشت زنی پی در پی جنگنده های ایران در حوالی سواحل خلیج فارس همچنان ادامه دارد. عملیات انتحاری ۳ خلبان ایران، انهدام ۲ ناو جنگی آمریکا را در پی داشته است. سخنگوی وزارت خارجه ایران ، میانجی گری ژاپن توسط ایرانرا نمی پذیرد . اتحادیه اروپا اعلام بی طرفی کرده است .

روز ششم : با یک عملیات واکنش سریع توسط توپخانه سپاه پاسداران مقر فرماندهی نیروهای ائتلاف در عراق توسط 5 فروند موشک کوتاه برد زمین پایه به تلی از خاک تبدیل می شود.

ناارامی های مخالفان در امریکا شروع شده است. مقامات آمریکایی دچار بهت و حیرت شده اند. وزیر دفاع آمریکا اعلام می کند : هرگز به عواقب این چنینی جنگ فکر نمی کردیم. ما شکست خورده ایم. کارشناسان سیاسی امریکا اعلام می کنند : ایرانی ها نظام قدرتمند امپریالیسم امریکا را از هم پاشیدند.

احمدی نژاد یک روز بعد اعلام می کند : یک هفته به نیروهای مستقر در منطقه فرصت می دهیم تمامی نیروها و تجهیزات خود را از منطقه خارج کنند. در غیر اینصورت با شلیک 400 موشک آنها را از منطقه بدرقه خواهیم کرد.

4 روز بعد : نیروهای ائتلاف به طور کامل از منطقه به سمت کشورهای مطبوع خود منتقل می شوند.

آتش بس از طرف ایران و امریکا پذیرفته می شود .

تلاویو سقوط کرد .

احمدی نژاد اعلام می کند : به انتقال آوارگان یهودی برای بازگشت به کشورهایشان کمک می کنیم.

2 سال بعد : ایالات متحده بر اثر فشار سیاسی و ناآرامی ها سقوط و بعد از یک کش و قوس سیاسی شدید به 15 کشور مجزا تقسیم می شود.

سازمان ملل از ایران برای حضور دائم در شورای امنیت سازمان ملل برای تامین امنیت منطقه خاور میانه دعوت کرده است.

بازسازی مناطق آسیب دیده شروع شده است .

وضعیت ایران آرام گزارش می شود…


مطالب مشابه :


پهباد بمب افکن کرار

صفحه اصلي آرشيو مطالب پروفايل مدير ارتباط با ما کانال آپارات موشک شهاب ثاقب پهپاد کرار با
کابوس‌های اسرائیل؛ از قیام شهاب‌ها تا بارش شهابی قیام‌ها +عکس

آزادگان نیوز - تحلیلی .خبری .فرهنگی.صنفی - کابوس‌های اسرائیل؛ از قیام شهاب‌ها تا بارش شهابی
پیش بینی جنگ ایران و آمریکا...!

سرویس اشتراک ویدیو آپارات. 11 موشک از 41 موشک شلیک شده شهاب 3 به تلاویو اصابت می کند.
آقا ما بد، شما خوب

آقا ما آپارات شما · ما موشک کاغذی ، شما موشک شهاب 3
اعتراف دشمنان به توان نظامی ایران : ایران چه موشک‌هایی دارد و تا کجا را می‌تواند بزند؟

موشک شهاب 2 نوع بزرگ شده این موشک بود با حداکثر برد 500 کیلومتر. سایت اشتراک ویدئو (آپارات)
پایگاه های آمریکایی که در تیر رس ایران است+تصویر هوایی

منتظران مهدی بخشایش - پایگاه های آمریکایی که در تیر رس ایران است+تصویر هوایی - شهر بخشایش
مشاهده جسم ناشناخته مشکوک در نزدیکی شهاب سنگ

ویدئوهای وبسایت در آپارات. ولی شهاب ولی در رابطه با انهدام لازم به ذکر است که موشک
عکس/التماس بی جواب کودک فلسطینی

*** موشک شهاب-3 *** وبلاگ دکتر حسن عباسی . بصیرت در آپارات. قالب
موشک "خلیج فارس" چه بلایی بر سر ناوهای هواپیمابر آمریکا خواهد آورد؟

آزادگان بوشهر- شهاب; آپارات; گزارش موشک خلیج فارس با دقت تمام به هدف خود اصابت کرد و این
برچسب :