وانت نیسان جدید اواخر سال آینده به بازار می آید

مدیرعامل زامیاد از عرضه وانت نیسان با بدنه و شكل ظاهری جدید از اواخر سال آینده خبر داد. رضا سرائی اظهار كرد: در پنج سال گذشته تلاش شد پلت‌فرم خودرو وانت نیسان با توجه به استانداردهای روز اصلاح شود.
وی با بیان این‌كه علیرغم مزایا و ویژگی‌های مثبت فنی، بدنه و شكل ظاهری این خودرو مقداری قدیمی شده است،‌ خاطرنشان كرد: در این خصوص نیز اقدامات لازم صورت گرفته و وانت نیسان با بدنه و شكل و شمایل جدید از اواخر سال آینده یا اوایل سال 1392 وارد بازار خواهد شد.
سرائی ادامه داد: تجاری‌ سازان داخلی در سالهای اخیر پیشرفت زیادی داشته و ظرفیت تامین بیش از نیاز داخل را دارند. البته بعضا شاهد واردات خودروهای تجاری از خارج از كشور به جای استفاده از توان داخلی هستیم.
مدیرعامل زامیاد با بیان این‌كه به عنوان مثال این شركت ظرفیت تولید 10 تا 12 هزار دستگاه خودرو تجاری سنگین در سال را دارد، تصریح كرد: اما در طول سال‌های گذشته، سالانه حداكثر دو هزار دستگاه خودرو سنگین در این شركت تولید شده كه دلیل اصلی آن نیز ارائه سفارش برخی محصولات به خارج از كشور است.
وی همچنین درباره زمان ارتقای محصولات این شركت به یورو 4، اظهار كرد: طبق قانون، زمانی كه وزارت نفت سوخت یورو 4 را به طور كامل در سراسر كشور توزیع كند، تا شش ماه بعد از آن استاندارد آلایندگی خودروها نیز باید به یورو 4 افزایش یابد.
سرائی با بیان این‌كه در صورت عدم توزیع سراسری سوخت مناسب، خودروهای تجاری یورو 4 دچار مشكل شده و آلایندگی آن‌ها افزایش خواهد یافت، خاطرنشان كرد: كشنده‌های سنگین با استاندارد‌ آلایندگی یورو 4 در صورت استفاده از سوخت غیر متناسب به شدت آسیب دیده و خودرو دیگر قابلیت حركت نخواهد داشت. در خودروهای تجاری سبك نیز شاهد آسیب دیدن سیستم موتور خودرو خواهیم بود.
مدیرعامل زامیاد با اشاره به این‌كه نیروهای متخصص ایرانی در صنعت خودرو به مراتب كارآزموده‌تر از متخصصان این صنعت در كشورهایی همچون روسیه، تركیه و چین هستند، اظهار كرد: صنعت خودروی ایران در آسیای میانه و خاورمیانه دارای مزیت‌هایی به مراتب برتر نسبت به سایر خودروسازان است.


مطالب مشابه :


وانت نیسان جدید اواخر سال آینده به بازار می آید

وانت نیسان جدید قیمت خودرو. خودرو در پنج سال گذشته تلاش شد پلت‌فرم خودرو وانت نیسان
قیمت جدید خودرو

قیمت جدید خودرو در صفحه نخست www.dayprice.ir تاخوگراف 23,700,000 وانت نیسان دیزل . ABS . کولر
قیمت ماشین های سایپا و ایران خودرو

قیمت جدید خودروی ex سایپا 111 با سایپا نشان می‌دهد قیمت وانت نیسان زامیاد بنزینی
مشخصات کاپرا "گروه بهمن"

مشخصات فنی خودرو و قیمت مقایسه با نیسان پیکاپ با حجم و این وانت دو کابین
نیسان باموتور دیزلی در رنگ های متنوع آمد

نیسان باموتور دیزلی در قیمت خودرو. خودرو پیکان وانت که توسط ایران‌خودرو تولید می
نیسان قشقایی

جدید ترین ماشین ها - نیسان قشقایی قیمت گوشی نوکیا وعکس
قیمت روز خودرو

قیمت جدید خودرو در صفحه نخست www.dayprice.ir نیسان تینا HIGH : وانت مزدا 2 کابین دوگانه
جدول کامل قیمت انواع خودرو / 29 آذر

جدول کامل قیمت وانت باردو جدید . تاخوگراف 24,400,000 22,880,000 وانت نیسان
قیمت تمامی خودرو های منتاژ و وارداتی در ایران

اتوماتیک جدید فول 2400. 44.850.000. قیمت مدلهای » وانت نیسان جدید اواخر سال آینده به بازار می
برچسب :