خلاصه ی اختتامیه ی جشنواره ی فیلم فجر - همه چیزمان به همه چیزمان می آید

حذف ناجوانمردانه جوایز یک فیلم/ فالگوش‌های جشنواره فیلم فجر

فرهنگ > سینما - جوایز فیلم «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان قرار است در مراسم اختتامیه فیلم فجر به درخواست علیرضا رضا داد دبیر جشنواره حذف شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر در حالی تا دقایقی دیگر در برج میلاد برگزار می‌شود که این مراسم تحت تاثیر خبری قرار گرفته که در سالن همایش‌های برج میلاد دهان به دهان می‌چرخد.

مدیران جشنواره فیلم فجر از رضا درمیشیان خواسته اند تا نامه‌ای به دبیر جشنواره بنویسد و در این نامه رقابت در جشنواره امسال انصراف دهد.

درمیشیان تا لحظه تنظیم این خبر زیربار این خواسته نرفته و به همین خاطر رضاداد شخصا وارد عمل شده و خواستار حذف جوایز این فیلم شده است.

نوید محمدزاده به خاطر بازی در این فیلم جایزه بهترین بازگر جشنواره امسال را به دست آورده و باران کوثری هم بر اساس آرای هیات داوران شایسته دریافت دیپلم افتخار شده است.

عوامل فیلم گویا در حال رایزنی با مقامات عالی فرهنگی و اجرایی هستند تا جلو این اقدام گرفته شود.

این در حالی است که خبرگزاری فارس هم از شایعه اهدای سیمرغ به این فیلم خبرداده است.

فارس نوشته، بر اساس شنیده‌ها هیات داوران جشنواره فیلم فجر قرار است امشب در اختتامیه جشنواره به فیلم عصبانی نیستم که مضمون حمایت از فتنه ۸۸ را دارد، سیمرغ اهدا کند.

بنا بر این گزارش، این فیلم که به دلیل محتوای آن مورد اعتراض برخی رسانه‌ها، نمایندگان مجلس و برخی متدینین قرار گرفته، در ۵ مورد کاندیدای دریافت سیمرغ شد که بر اساس شنیده‌ها قرار است امشب سیمرغ بگیرد.

این در حالی است که مسئولان سینمایی درباره محتوای «عصبانی نیستم» بارها از سوی نمایندگان مردم تذکر دریافت کرده بودند.

پیش از این نیز نشست فیلم به دلیل جلوگیری از اعتراض برخی رسانه‌ها برگزار نشد و عنوان می‌شود که در صورت اهدای سیمرغ به این فیلم اعتراضات ادامه خواهد داشت.

به نقل از:

http://www.khabaronline.ir/detail/337969


شایعه اهدای سیمرغ به فیلم حامی فتنه در جشنواره انقلاب

شنیده شده که قرار است فیلم «عصبانی نیستم» (فیلمی صریح در حمایت از فتنه ۸۸) امشب از هیات داوران جشنواره فیلم فجر، سیمرغ می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: شایعه اهدای سیمرغ به فیلم حامی فتنه در جشنواره انقلاب

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، بر اساس شنیده‌ها هیات داوران جشنواره فیلم فجر قرار است امشب در اختتامیه جشنواره به فیلم عصبانی نیستم که مضمون حمایت از فتنه ۸۸ را دارد، سیمرغ اهدا کند.

بنا بر این گزارش، این فیلم که به دلیل محتوای آن مورد اعتراض برخی رسانه‌ها، نمایندگان مجلس و برخی متدینین قرار گرفته، در ۵ مورد کاندیدای دریافت سیمرغ شد که بر اساس شنیده‌ها قرار است امشب سیمرغ بگیرد.

این در حالی است که مسئولان سینمایی درباره محتوای «عصبانی نیستم» بارها از سوی نمایندگان مردم تذکر دریافت کرده بودند.

پیش از این نیز نشست فیلم به دلیل جلوگیری از اعتراض برخی رسانه‌ها برگزار نشد و عنوان می‌شود که در صورت اهدای سیمرغ به این فیلم اعتراضات ادامه خواهد داشت.

فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» ارجاعاتی به فتنه ۸۸ دارد و روایتی صریح علیه نظام است که در آن به افراد مذهبی را طالبان می‌خوانند.

به نقل از:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921122001098


سیمرغ‌های «عصبانی نیستم!» حذف شد / درمیشیان انصراف داد

فرهنگ > سینما - مجری مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر اعلام کرد که رضا درمیشیان کارگردان فیلم «عصبانی نیستم!» با ارسال نامه‌ای از رقابت در جشنواره امسال انصراف داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس رای داوران جایزه بهترین بازیگر مرد قرار بود به نوید محمدزاده بازیگر این فیلم اهدا شود.

به نقل از:

http://www.khabaronline.ir/detail/338004


«عصبانی نیستم» از گردونه داوری سودای سیمرغ خارج شد

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» از حضور در داوری بخش سودای سیمرغ کناره‌گیری کرد. 

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در بخشی از مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر از سوی محمدرضا شهیدی‌فر مجری برنامه اعلام کرد تهیه‌کننده فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» با ارسال نامه‌ای به دبیر جشنواره از حضور در داوری بخش سودای سیمرغ کناره‌گیری کرد.

انتهای پیام/

به نقل از:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921122001187


برنده اسکار سیمرغ گرفت / کارن همایونفر: در زمینه موسیقی فیلم به آهنگساز خارجی احتیاج نداریم

فرهنگ > سینما - سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن به استفان واربک برای موسیقی فیلم «رستاخیز» اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کارن همایون‌فر در این بخش برای موسیقی فیلم «همه چیز برای فروش» دیپلم افتخار گرفت.

او گفت که سینمای ایران در زمینه موسیقی فیلم نیاز به آهنگسازان خارجی ندارد.

نامزدها:

۱.         سهراب پورناظری برای فیلم «آرایش غلیظ»

۲.         فرید سعادتمند برای فیلم «شیار ۱۴۳»

۳.         علیرضا کهن‌دیری برای فیلم «میهمان داریم»

۴.         استفان واربک برای فیلم «رستاخیز»

۵.         کارن همایونفر برای فیلم «همه چیز برای فروش»

۶.         پیمان یزدانیان برای فیلم «طبقه حساس»

به نقل از:

http://www.khabaronline.ir/detail/338006


33-255.jpg

بالاخره پس از یکسال و نیم تلاش بی‌وقفه‌ی همه شما،این فیلم آماده نمایش شد، سپاسگزار لطف و زحمتتان هستم. خوشحالم که به شما بگویم ما فیلمی را ساختیم که شبیه هیچ فیلم دیگری نیست و به لطف اعتماد و سخت‌کوشی شما دل همه بینندگانش را برده است، البته غیر از دل دبیر محترم جشنواره فیلم فجر و مشاوران‌ پیشا دکتر احمدی‌نژادی‌اش!

کارگردان «آشغال‌های دوست داشتنی» نامه‌اي به عوامل فيلمش نوشتدر این دو ماه برای دیده شدن نتیجه تلاش شما در جشنواره فیلم فجر هر کاری کردم، ولی نشد که نشد!سینمای ما- محسن امیریوسفی كارگردان فیلم سینمائی «آشغالهای دوست داشتنی» كه اجازه شركت در جشنواره فجر به آن داده نشده است، در نامه‌اي خطاب به عوامل فيلمش نوشت: «به همه بگوئید، حالمان خوب است!» متن اين نامه را در زير مي‌خوانيد: ...سلام بر همه عوامل و سازندگان فیلم سینمائی "آشغالهای دوست داشتنی"

بالاخره پس از یکسال و نیم تلاش بی‌وقفه‌ی همه شما،این فیلم آماده نمایش شد، سپاسگزار لطف و زحمتتان هستم. خوشحالم که به شما بگویم ما فیلمی را ساختیم که شبیه هیچ فیلم دیگری نیست و به لطف اعتماد و سخت‌کوشی شما دل همه بینندگانش را برده است، البته غیر از دل دبیر محترم جشنواره فیلم فجر و مشاوران‌ پیشا دکتر احمدی‌نژادی‌اش!!

 این فیلم می‌توانست با مدیریت درست در جشنواره حضور داشته باشد، دیده شود و همه شما عوامل این فیلم، که در تمام قسمت‌های کاری سنگ تمام گذاشتید، توسط مردم و داوران جشنواره مورد توجه قرار گیرید، ولی مدیریت این چنینی فقط برای خودی‌هاست که من هیچگاه در این دایره نبودم و نخواهم بود!

 دوستان عزیز، همانطور که در ساخت این فیلم به من اعتماد کردید این سخن مرا هم بپذیرید که در این دو ماه برای دیده شدن نتیجه تلاش شما در جشنواره فیلم فجر هر کاری کردم ولی نشد که نشد!

 ولی خوشبختانه اتفاقات خوبی در این دو ماه افتاد، اول اینکه توانستم پانزده کیلو وزن کم کنم که جای سپاس فراوان از دبیر محترم جشنواره و مشاورین دوران پیشا دکتراحمدی‌نژادی ایشان دارد! و دوم اینکه در این مدت که فیلم را در جلسات متعدد با منتقدین مخالف این فیلم دیدم متوجه شدم که در بیشتر مواقع خشم درست یا نادرست این عزیزان، فقط بهانه‌ای برای بعضی به ظاهر دوستان ما شده که از این خشم لولو سر خرمن بسازند و ما را بترسانند! هرچند بعضی مطالب وعباراتشان واقعا هم ترسناک است!!

 سومین اتفاق خوب حمایت تعداد زیادی از کارگردانان و سینماگران فرهیخته از این فیلم بود که از طرف خودم و همه شما از آنها تشکر می‌کنم. از همه شما عوامل توانای فیلم "آشغالهای دوست داشتنی"هم تشکر می‌کنم که تمام توان حرفه‌ای و معرفتی خودتان را در هر چه بهتر شدن این فیلم گذاشتید.

 "شیرین یزدانبخش" مهربان، می‌دانم که به خاطر ندیده شدن فیلمت در جشنواره غمگین شدی ولی مطمئن باش بازی زیبای تو روزی دیده خواهد شد.

 حبیب رضائی سخت کوش، ممنونم که یکی از بهترین و سخت‌ترین نقشهایت را در این فیلم اجرا کردی.

 هدیه تهرانی عزیز به خاطر صبر، حوصله و تعهد قابل تحسینی که در ایفای متفاوت این نقش داشتی قدردانت هستم و بابت تمام سختی‌های نقشت خصوصاً در سکانس پر اضطراب درگیری، عذرخواهی می‌کنم.

 نگار جواهریان آرام، وقار و تلاش هنرمندانه‌ات در نقش هر چند کوتاهت در این فیلم دیدنی است،سپاسگزارم.

 اکبرعبدی محبوب،با تجربه و هنرت یکی از به یاد ماندنی‌ترین نقشهایت را نصیب این فیلم کردی،ممنونم.

 صابر ابر محجوب، تو بسیجی واقعی این فیلم بودی، هم در نقشت و هم در تعهدی که به کارت داشتی.

 شهاب حسینی، نمی‌دانم اگر تو در این نقش نبودی چه کسی می‌توانست این چنین با صلابت و هوشمندانه سیر تحولات روحی یک چریک عاشق را نشان دهد؟ قدردان تو هستم.

 و اما دوست دیرینه تورج اصلانی حضور پررنگ و صبورانه‌ات به فیلم رنگی دلپذیر داد.

 مصطفی خرقه‌پوش عزیز، در مدت نه ماه تدوین هوشمندانه این فیلم،حوصله و دقت بالایت هر روز بیشتر از روز قبل بود، ممنونم.

 پیام نبوتی نکته سنج، ویژوال کامپیوتری که در این فیلم انجام دادی در سینمای ایران منحصر بفرد است. از حضور متعهدانه‌ات در تمام روزهای فیلمبرداری و نیز هشت ماه کار مداوم و خلاقانه جلوه‌های ویژه که ویژگی خاص این فیلم شده سپاسگزارم.

 سعید ملکان، چیره دستانه، چهره‌پردازی کردی و با آرامش مجری طرح بودی، سپاسگزارت هستم.

 محمود سماک‌باشی بزرگوار، بسیار فراتر از یک صدابردار حرفه‌ای و کهنه کار، در کنار این فیلم بودی.

 محمدرضا دلپاک پرحوصله، دقت بالا و خلاقیتت در طراحی صدا رنگ شنیداری دیگری به این فیلم داد.

 افشین عزیزی، چه کردی با یک سه تار، در نواختن قطعاتت.

 گروه محبوب پالت، قدردان همراهی ماندگارتان هستم.

 فریبا رهبر همدل و مهربان، تعهد کاری، دلسوزی، تلاش و پیگیریت را به دیده، منت دارم تا همیشه‌ی زندگیم .

 علیرضا نسائی همراه، بالاتر از یک دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، آرامش بخش فیلم بودی.

 داریوش دامیار (رابط فرهنگی فیلم) و همچنین رضا نریمی‌زاده (استودیو مون)،سهراب خسروی عزیز و داریوش عبادی،امیر حسین شجاعی و دوستان و دیگر عوامل هم تشکر و قدردانی دارم و از همه شما به خاطر نبودن فیلم در جشنواره عذرخواهی می‌کنم،این فیلم در هیات انتخاب پذیرفته شد ولی به خاطر کارت زرد وزیر محترم ارشاد، چهره جشنواره هم زرد! و "آشغالهای دوست داشتنی"،فیلمی که فارغ از هر تفکر حزبی و جناح‌بندی سیاسی در جهت وفاق و وحدت ملی ساخته شده، قربانی گردید! همه شما عوامل فیلم "آشغالهای دوست داشتنی" شایسته بهترین بهترین‌ها هستید. لطفاً تا آن موقع لبخند بزنید و به همه بگوئید:حالمان خوب است!»

 محسن امیریوسفی

دو روز مانده به پایان جشنواره 92

منبع:به روز شده در تاریخ: سه شنبه 22 بهم 1392 ساعت 3:38:00به نقل از:http://www.cinemaema.com/html/fa/news/frontend/view/news_id/33089/

گرامیداشت رفتگان سینمای ایران با صدای زنده قربانی بر کلیپی جالب و نو

قربانییاد رفتگان سینمای ایران در اختتامیه فیلم فجر با نمایش کلیپی از تصاویر آنها با اجرای زنده علیرضا قربانی گرامی داشته شد.

به گزارش خبرنگار سینماپرس لحظاتی پیش یاد و خاطره درگذشتگان امسال سینمای ایران در کلیپی هنرمندانه و با اجرای زنده علیرضا قربانی زنده نگاه داشته شد.

در این کلیپ چهره درگذشتگانی چون هوشنگ کاوه، جواد شریفی راد، محرم بسیم، ناصر فروغ، رضا کریمی، ژیلا مهرجویی، جهانگیر جهانگیری، مهدی مرادی، رضا فرجی، مازیار پرتو و پرتو مهتدی با دستی هنرمند و با تکنیک مداد رنگی و آبرنگ طراحی می شد و سوز صدای زنده علیرضا قربانی با آن همراه بود.

این بخش از اختتامیه فیلم فجر قسمت باارزشی بود که برای اولین بار به این صورت خاطره درگذشتگان سینمای ایران را زنده می کرد.

به نقل از:

http://cinemapress.ir/news/48569/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%82%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8مطالب مشابه :


متن برای مجری&متن پایان اجرا

(مجری واجرا) متن پایانی, متن برای مجری, متن اختتامیه سایت ایران مجری
متن برای مجری&متن پایان اجرا

سایت ایران مجری. وب لاگ . سایت ارتباطات واطلاعات برچسب‌ها: متن برای مجری, متن اختتامیه
نمونه سلام در مجری گری صحنه (9 مورد)

از محبت و مودت شما را در مراسم اختتامیه اولین سایت ایران مجری:: گری، متن مجری.
عکس هایی از مراسم اختتامیه فیلم فجر

مسابقه سینمای ایران در بیست مجری مراسم اختتامیه بیست و نامزدهاي بهترين موسيقي متن:
دانلود بخشی از اجرای علی ضیا در اختتامیه جشنواره شمسه (اردیبهشت 92)

میم مثل مجری دانلود بخشی از اجرای علی ضیا در اختتامیه علی ضیا پدیده اجرای ایران
اختتامیه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر

اختتامیه در مراسم اختتامیه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر از سوی مجری پاینده باد ایران
چه خبر از مجری های جدید و قدیم تلویزیون ؟!!!!!

در جشنواره فجر مجری نشست های خبری و مراسم اختتامیه بود و متن می خواند. ایران، مجری اول
خلاصه ی اختتامیه ی جشنواره ی فیلم فجر - همه چیزمان به همه چیزمان می آید

، بر اساس شنیده‌ها هیات داوران جشنواره فیلم فجر قرار است امشب در اختتامیه جشنواره به
امروز جمعه اختتامیه حافبک

امروز جمعه اختتامیه ضیا مجری ثابت برنامه و کسری رسانه موسیقی ایران "منطق
برچسب :