بی اس اف اف

این روش رو یک دکتر روانشناس امریکایی به اسم لری نیمز درست کرده. ایشون هم شاگرد دکتر کالاهانه. در اواخر دهه 90 به این نتیجه رسید که ضرباتی که در ای اف تی (ضربه تراپی) و تی اف تی زده میشن رو میشه نزد. این طور استدلال کرد که همه چیز تابع ذهنه پس تحریک نقاط ای اف تی (ضربه تراپی) هم تابع ذهنه. با این حساب میشه از ذهن خواست که همه نقاط رو با هم و همزمان تحریک کنه (بدون ضربه). بعدش هم به این نتیجه رسید که اگه بخش اعظم مشکلات ما زیر سر ناخودآگاه باشه و ناخودآگاه هم بر طبق نظریات روانشناسی خدمتکار وفادار آدمه پس میشه یکراست رفت سراغ ناخودآگاه و ازش خواست که مشکل رو (هر چی که هست) و همه ریشه های اونو برطرف کنه.

برای انجام این روش باید یک بار (فقط یک بار در تمام طول عمر) با ناخودآگاه یک قراردادی بست (که توی کتابش اومده). بعدش هر مشکلی که داشته باشین با ذکر یک کلمه کلیدی (که توی قرارداد اومده) ناخودآگاه مشکل رو برطرف میکنه. از اونجایی که گفتن کلمه کلیدی (فقط یک کلمه) وقتی نمیگیره انجام هر بار بی اس اف اف فوریه. هر بار انجام بی اس اف اف فقط یکی دو ثانیه طول میکشه. برای همین هم اسمش شده بی اس اف اف که به معنی آسودگی سریعه (Be Set Free Fast).

از لحاظ کارایی خیلیها میگن که از ای اف تی (ضربه تراپی) هیچ چیزی کم نداره. ولی بعضیها ازش راضی نیستن. بعضیها هم راضین. تجربه خودم اینه که اونایی که با روشهای روانشناسی کار کردن و از اونا راضی بودن بی اس اف اف رو ترجیح میدن و اونایی هم که از روانشناسی نتیجه خوبی نگرفتن ای اف تی (ضربه تراپی) رو ترجیح میدن.

کتاب اصلی روش و همین طور یک متن کوتاهتر درباره اونو میتونین از سایت ای اف تی (ضربه تراپی) بگیرین:

http://www.eft.ir/fa/%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%81-%D8%A7%D9%81


مطالب مشابه :


اموزش دی اف اس!!!

سلام به گل های بهاری خودم!!!دی اف اس معمولا اولین چیزیه که تو الگوریتم های گراف یاد میگیرید
کابینت ام دی اف ایرانی

کابینت آشپزخانه - کابینت ام دی اف ایرانی - انواع مدل کابینت اس ام اس های
جوک های خفن دی ماه (39)

اس ام اس های روز آف تصویری جوک های خفن دی ماه (39) نوشته شده در تاریخ :
دانلود کتاب الکترونیکی "اس ام اس خنده دار"

مرجع دانلود کتاب - دانلود کتاب الکترونیکی "اس ام اس خنده دار" - فرمت کتاب: پی دی اف
اس ام اس و آف عاشقانه 3

اس ام اس ها و آف ها و عکس های عاشقانه - اس ام اس و آف عاشقانه 3 - اس اس ام عاشقانه/ جملات و دی
بی اس اف اف

ای اف تی (ضربه تراپی) و روشهای جدید - بی اس اف اف دی 1392 آذر 1392 آبان 1392 مهر 1392 شهریور 1392.
برچسب :