تصاویر: حمله پلیس به لانه روباه در جنگل لویزان

عمليات برخورد پلیس با اراذل و اوباش، سارقان، معتادان پرخطر و موادفروشان خرد شب گذشته در جنگل لويزان با حضور سردار حسين ساجدي‌نيا بر اساس گزارش ها و شکایات مردم و با هماهنگی کامل دستگاه قضایی صورت گرفت. فرمانده انتظامي تهران بزرگ از دستگيري 200 نفر از خرده فروشان مواد مخدر و اراذل و اوباش طي يك عمليات در بامداد چهارشنبه 14 مهر خبر داد.

سردار حسين ساجدي‌نيا در گفت و گو با فارس در محل برگزاري عمليات گفت: عمليات همه‌ جانبه‌اي را با هدف برخورد با ناهنجاري‌ها، اراذل و اوباش و خرده ‌‌فروشان مواد مخدر در شرق و شمال پارك جنگلي لويزان به اجرا گذاشت.

وي اظهار داشت: براي اجراي اين عمليات حدود يك هفته قبل عمليات شناسايي توسط مأموران پليس انجام شده بود و همه افرادي كه عامل ناامني و برخي ناهنجاري‌ها بودند ، شناسايي شدند.

سردار ساجدي‌نيا تأكيد كرد: در 6 ماهه دوم سال طرح‌هاي خود را در زمينه برقراري امنيت به صورت محله محور به اجرا خواهيم گذاشت.اوباش منتظر برخورد قاطع پليس باشند.

وي اظهار داشت: طرح‌هاي امنيت اجتماعي در شهر تهران ادامه دارد و عمليات امشب نيز در پارك لويزان در حال اجراست با درخواست و شكايات مردمي به اجرا درمي‌آيد.

سردار ساجدي‌نيا در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبني بر تداوم پاكسازي پارك لويزان گفت: قول مي‌دهيم كه وضعيت مناسبي در پارك لويزان به وجود بيايد و تداوم داشته باشد. يك تيم مجهز از پليس يگان امداد به صورت شبانه‌روزي در پارك لويزان مستقر خواهند شد.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ گفت: در عمليات به اجرا درآمده چند نفر كه عمدتاً خرده فروش مواد مخدر بودند، تعدادي از اراذل و اوباش و چند نفر زن دستگير شدند.


مطالب مشابه :


شناخت پلیس اداری

شناخت پلیس اداری. پلیس واژه‌ای فرانسوی است و معنای مختلفی را در بر می‌گیرد. معنی لغوی پلیس
حقوق اداری

اصطلاح پلیس اداری درمقابل پلیس قضائی بکارمی رود وظیفه پلیس قضائی عبارتست از تعقیب
جزوه حقوق اداری (1)

جزوه حقوق اداری (1) ها مسؤول انجام خدمات عمومی و پلیس اداری مقاله حقوقی (حقوق اداری)
دانلود رایگان نرم افزار فوق العاده کاربردی پلیس+۱۰ (همیار اداری)

وبلاگ بزرگ كارآمد سرا - دانلود رایگان نرم افزار فوق العاده کاربردی پلیس+۱۰ (همیار اداری
مقاله : جعل اسناد (تهیه و تنظیم : اکبر نژاد)

مقاله : جعل اسناد آن ممکن است تخلف اداری محسوب گردد ، یا حتی پلیس علمی و کشف علمی جرائم
تصاویر: حمله پلیس به لانه روباه در جنگل لویزان

اسدالله رضایی - تصاویر: حمله پلیس به لانه روباه در جنگل لویزان - مطالب روزانه اجتماعی
برچسب :