با Instahancer عکس های اینستاگرام را در دیوایس ذخیره کنید!!!

IMG_1516

شبکه اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های جتماعی در حال حاضر است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد.هسته اصلی این شبکه اجتماعی روی گوشی های موبایل در نظر گرفته شده و تنها راه پست گذاشتن هم از طریق این اپلیکیشن است.اما متاسفانه به طور پیشفرض سازندگان این نرم افزار قابلیت ذخیره سازی عکس ها را در برنامه قرار نداده اند که گاهی اوقات بسیار آزردهنده می شود.

توییک Instahancer این امکان را به شما می دهد که مانند Safari با نگه داشتن دست خود بر روی عکس ها بتوانید آنهارا در Camera Roll ذخیره کنید.به همین راحتی!

این توییک اخیرا با iOS 7 و دیوایس های ۶۴ بیتی هماهنگ شده و آخرین نسخه آن به صورت کرک شده قابل دریافت از سورس اپل اپس(http://AppleApps.ir/repo) می باشد.
مطالب مشابه :


سورس های Cydia برای کسانی که آیفون دارند

سورس های Cydia برای کسانی که آیفون دارند. دسته بندی: اونایی که کنارشون نوشته شدهTry this, everything is cracked توش برنامه های پولی کرک شده هست.
بهترین سورس های سیدیا

برترین توپیک های سیدیا - بهترین سورس های سیدیا -
نرم افزار بلوتوث Air Blue Sharring بصورت رايگان و كرك شده 100درصد عملی و باگها برطرف شده

دسته بندي: برنامه های سیدیا cydia ... سپس از سورس های معرفی شده برنامه های لازم رو از سیدیا دریافت و نصب کنید. ... بهترين انجمن محصولات اپل در ايران !
مجموعه سورس های سیدیا ایفون

بهترين فروشگاه اينترنتي · **HEALTH FOR YOU ** · اینترنت ماهواره ای ... مجموعه سورس های سیدیا ایفون ... /http://cydia.iphonemod.com.br. مجموعه تم و برنامه های.
با Instahancer عکس های اینستاگرام را در دیوایس ذخیره کنید!!!

دسته بندي: برنامه های سیدیا cydia ... و دیوایس های ۶۴ بیتی هماهنگ شده و آخرین نسخه آن به صورت کرک شده قابل دریافت از سورس ... بهترين انجمن محصولات اپل در ايران !
انیمیشن آلوین و سنجاب ها ۳ دوبله فارسی

دانلود بصورت پارت های ۲۰۰ مگابایتی : ... سورس های Cydia برای کسانی که آیفون دارند · قفل گذاری و مخفی کردن فایل ها و فولدرها · انیمیشن دزدان دریایی The Pirates!
انیمیشن اسکوبی دوو و دزدان دریایی

دانلود بصورت پارت های ۲۰۰ مگابایتی : ... سورس های Cydia برای کسانی که آیفون دارند · قفل گذاری و مخفی کردن فایل ها و فولدرها · انیمیشن دزدان دریایی The Pirates!
با برنامه app nanas گیفت کارت مجانی دریافت کنید 100 (درصد عملی)

همچنین می توانید فقط با چند دلار تقریبا تمام برنامه های مورد نیاز آیفون یا آیپد را خریداری نمایید.بعضی از ... برای خریدی آسوده از فروشگاه آیتونز و Mac App Store گیفت کارت های آیتیونز بهترین انتخاب میباشند. جهت استفاده از ... سورس Bigboss هک شد! ... Mobile Substrate برای iOS 7 و با تغییر نام به Cydia Substrate آپدیت شد !
برچسب :