پیش فروش پنج هزار خودرو رانا در اولين روز ثبت نام

سايپا95

دراولين روز از پيش فروش دومين خودرو با نشان ايراني به نام رانا بيش از 5 هزار نفر ثبت نام کردند که اين ميزان نشان دهنده علاقه مردم به خودرو هاي به روز و با سطح ايمني بالا است.

مهندس عبداله بابايي معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت : اين ميزان استقبال نشان دهنده علاقه مردم به توليد خودرو با برند ملي در سال توليد ملي و حمايت از کار و سرمايه ايراني است.وي افزود : محصول جديد ايران خودرو از ويژگي ها و استانداردهاي روز جهاني برخوردار است و بر پايه يك پلتفرم كاملا جديد در كلاس بي و سي طراحي وتوليد شده است.بابايي تاکيد کرد : خودرو رانا بر پايه قابليت هاي موجود در تمامي زنجيره  خودروسازي طراحي و توليد شده و يك خودروي مناسب براي خانواده هاي كم جمعيت به شمار مي رود كه بخش قابل توجهي از مشتريان ايراني را تشكيل مي دهد.

معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو تصريح کرد : رانا خودرويي است كه كاملا از دانش حرفه و فن ايراني از آن استفاده شده واز لحاظ ايمني و كيفي قابليت عرضه در جهان را دارد و مختص بازار ايران نيست و قابل رقابت با بازارهاي خارج است.وي خاطر نشان ساخت : اين خودرو فراتر از حد استانداردها است و نسبت به خودروهاي همكلاس، حداكثر ايمني را دارد. خودرو رانا  از لحاظ ايمني سرنشينان خودرو و نيز ايمني تصادف با عابر پياده بالاتر از رقبا است. 

معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو تاکيد کرد :  ايران خودرو از تازه ترين دستاوردهاي طراحي و علمي براي خودرو رانا استفاده كرده و با ارايه پلتفرم جديد، زيرساختي را براي گونه هاي مختلف محصول با قواي محركه گوناگون، فراهم ساخته است. گفتني است پيش فروش رانا از روز هشتم خرداد ماه سال جاري با 10 ميليون تومان وديعه درنمايندگي هاي مجاز گروه صنعتي ايران خودرو آغاز شد.


مطالب مشابه :


خــودروی رانـا محـصـول جـدیـد ایــران خـــودرو

خرید و فروش آزمون های صحه گذاری رانا انجام و تمام استانداردها هم در فاز طراحی و هم در
شرایط ویژه پیش فروش خودروی رانا

خودرو ایران iran automotives - شرایط ویژه پیش فروش خودروی رانا - به امید روزی که همه خانواده های
مقایسه رانا با 206 صندوقدار SD

رانا که با کد با خودروی اصلی شاید حتی موقعیت 206 صندوق دار را به عنوان یکی از پر فروش
پیش فروش پنج هزار خودرو رانا در اولين روز ثبت نام

دراولين روز از پيش فروش دومين خودرو با نشان ايراني به نام رانا بيش از 5 هزار نفر ثبت نام
رانا

نویسنده : داوود برزگر بفروئی: موضوع : خبری: پیش فروش دومین خودرو با نشان ایرانی به نام رانا
برچسب :