اتاق خواب کودک - اتاق خواب پرنسس - اتاق خواب زیبا - اتاق خواب کودک مجلل اتاق خواب کودک جدید

اتاق خواب پرنسس ها

اتاق یک پرنسس کوچک باید دارای چیدمانی زیبا و دلچسب باشد. در اینجا چندین اتاق خواب که مخصوص دختران است جمع آوری شده است که به شما برای دکوراسیون اتاق دخترانتان کمک کند.

 اتاق خواب مخصوص دختر خانمها:

اتاق یک پرنسس کوچک باید دارای چیدمانی زیبا و دلچسب باشد. در اینجا چندین اتاق خواب که مخصوص دختران است جمع آوری شده است که به شما برای دکوراسیون اتاق دخترانتان کمک کند.

1. بازی با نقطه ها:

تزئین کردن اتاق شاید خیلی سخت باشد، اما اگر 4 حیله ای که ما می‌گوییم را بکار برید بسیار آسان می‌شود: بکار بردن رنگهای جسورانه، انتخاب موضوع، تکرار موضوع در رنگها و طرح های مختلف، خلق فضایی خصوصی.

   

2. سبزی دخترانه:

در این اتاق خواب شکیل تخت خواب به صورت افقی قرار گرفته است که به عنوان جایی برای نشستن هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاغذ دیواری گلدار در کنار پارچه گلدار و راه راه بالشتکها بسیار زیباست. گلهای تازه در یک جام قدیمی که بر روی یک میز قدیمی قرار گرفته به اتاق تازگی و طراوت بخشیده  است.    

3. دختری کوچک در تختی صورتی و بزرگ:

پرده پنجره ها مانند قابی گلدار است که چشم را به سوی خود می‌کشند. تختی بزرگ در اتاق گذارده شده است که با روتختی زیبایی که مناسب برای هر سنی می‌باشد پوشیده شده است و تاج تخت زیبای آن خود نمایی می‌کند.    

4. افسون اتاق صورتی:<?XML:NAMESPACE PREFIX = O />

پنجره ها با تور نازک صورتی پوشیده شده اند و رنگ صورتی روتختی در کنار بالشتکهای رنگارنگ و لحاف آبی تضادی جالب ایجاد کرده است. میز زیبا و آینه بیضی کنار تخت به زیبایی اتاق افزوده اند.

 

 

5.شربت آبلیمو:

دیوارها به رنگ سبز لیمویی می‌باشد که دو گل بزرگ به طرزی جسورانه روی آن کشیده شده است. گیره پرده به شکل سنجاقک است و قلابهای پرده گل می‌باشند که سبکی منحصر به فرد دارند. لحاف چهار خانه با رنگهای زیبا بر جذابیت اتاق افزوده است.

 

6. ساده و شیک:

در این اتاق تکرار نقش گل ها بر دیوار توسط چاپ صورت گرفته است که می‌توان از تکه های کاغذ دیواری هم استفاده کرد. دیوار با رنگ صورتی ابرشی رنگ شده است و دستگیره کشوها هم به شکل گل است.  

7.انتخاب رنگهای هماهنگ در کنار هم:

می‌توان برای یک تخت خواب سفید رنگ طرح ها و رنگهای متنوعی انتخاب کرد. در کنار دیواری به رنگ صورتی رنگ با پرده ای با خالهای صورتی روتختی به رنگ نارنجی انتخاب شده است. ممکن است فکر کنید بعضی از رنگها در کنار هم زیبا نیستند اما به امتحان آن می‌ارزد. برای هماهنگی بیشتر نارنجی و صورتی روی دیوار در پشت تاج تخت صورتی پررنگ زده اند و مرز آن را با گلهای نارنجی نقاشی کرده اند.  

8. قدرت رنگها:

تا فاصله 5/1 متری از زمین با رنگ صورتی آبرنگی نقاشی شده و بالای آن به رنگ کرم است که مرز بین آنها گلهای زیبایی نقاشی شده است که دیوار را از سادگی خارج ساخته است. در تمام این اتاق گلها پخش شده اند: روتختی و آرک بالای پرده و گیره پرده.    


مطالب مشابه :


دکوراسیون اتاق کودک - اتاق زیبا - سرویس خواب کودک - زیبا

دکوراسیون اتاق کودک - اتاق زیبا - سرویس خواب کودک - زیبا فلسفه نام ماههای ایرانی
برترین برند های عرضه شده در فروشگاه مبل ایران زمین

گالری مبلمان و سرویس خواب ایران زمین برترین برندهای ایرانی و سرویس خواب کودک و
سرویس خواب بچه ها

سرویس خواب بچه کردن همه دوستان با هنرهای ایرانی و خارجی است تا بوسیله این کودک; 103
تشک رویال تن آرا

تخت دو طبقه کودک, سرویس خواب, سرویس خواب کامل, سرویس خواب ایرانی,
روتختی یکنفره ملروز مدل Imperial

تخت دو طبقه کودک, سرویس خواب, سرویس خواب کامل, سرویس خواب ایرانی,
سرویس های خواب نوزاد و نوجوان واقعا زیباست

سرویس های خواب نوزاد و نوجوان واقعا زیباست - زیبا ساده ایرانی دکوراسیون اتاق کودک
اتاق خواب کودک - اتاق خواب پرنسس - اتاق خواب زیبا - اتاق خواب کودک مجلل اتاق خواب کودک جدید

اتاق خواب کودک مجلل اتاق خواب کودک جدید حمام و سرویس دانلود موزیکهای ایرانی
اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک حمام و سرویس فلسفه نام ماههای ایرانی فنگ
برچسب :