آزمون نظام مهندسی آبان 93

قابل توجه متقاضيان آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، حرفه اي كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي
بدينوسيله به آگاهي مي رساند، آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي براي دومين بار در سالجاري در 22 و 23 آبان ماه سال 1393 برگزار خواهد شد. لازم به ذكر است شروع ثبت نام آزمون هاي فوق متعاقبا از طريق وب سايت دفتر به اطلاع خواهد رسيد. ضروريست داوطلبان قبل از انجام ثبت نام راهنما و دستورالعمل ثبت نام آزمونهاي فوق را مطالعه و از مفاد آن آگاه باشند.

"دفتر مقررات ملّي ساختمان"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وبسایت آزمونلاین با راه اندازی یک خبرنامه ، به محض مشخص شدن تاریخ ثبت نام آزمون نظام مهندسی آبان 93 آن را از طریق ایمیل و یا پیامک به کاربران عضو خبرنامه آزمونلاین  اطلاع رسانی می نماید .

همانگونه که قبلا نیز پیش بینی می شد آزمون نظام مهندسی در سال 93 دو بار برگزار می شود . نوبت اول در روزهای 22 و 23 خرداد 93 برگزار شد که نتیجه این ازمون قرار است تا شهریورماه اعلام شود و دوره بعدی این آزمون مطابق اطلاعیه فوق در روزهای 22 و 23 آبان 93 برگزار می شود .

 از انجائیکه ثبت نام دوره بعدی منوط به مشخص شدن نتایج دوره قبل است لذا تاریخ  ثبت نام آزمون آبان 93 مسلما بعد از تاریخ اعلام نتایج آزمون خرداد 93 خواهد بود .

 مطابق تجربه دوره های گذشته ، اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی حدود دو ماه کاری پس از برگزاری آزمون زمان برده است . لذا انتظار می رود تا اوایل شهر یور نتایج ازمون خرداد 93 اعلام شود .

وبسایت آزمونلاین  بعنوان یکی از تخصصی ترین سایتهایی که اختصاصا در زمینه آزمون ورود به حرفه مهندسان فعالیت خود را ادامه  میدهد با راه اندازی یک خبرنامه ، به محض مشخص شدن تاریخ ثبت نام آزمون نظام مهندسی آبان 93 آن را از طریق ایمیل و یا پیامک به کاربران عضو خبرنامه آزمونلاین  اطلاع رسانی می نماید . با اینحال از شما مهندس گرامی تقاضا می شود با سایت خودتان در ارتباط باشید تا از آخرین اطلاعات ، اخبار و اطلاعیه های دفتر مقررات ملی ساختمان مطلع شوید .

شما مهندس عزیزی که امسال برای اولین بار قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی آبان 93 را دارید ، چنانچه هنوز عضو سازمان نظام مهندسی استان محلذ سکونت خود نشده اید در اسرع وقت در سازمان نظام مهندسی استان خودتان عضو شده و شماره عضویت نظام مهندسی خود را دریافت کنید تا بتوانبد در آزمون نظام مهندسی ابان 93 ثبت نام کنید.

از آنجاییکه تعداد زیادی از مهندسین به دلیل مشغله کاری مراحل عضویت در نظام مهندسی را به روزهای انتهایی موکول می کنند ممکن است با ترافیک مواجهه شده و موفق به عضویت در زمان مناسب نشوید لذا بهتر است کار عضویت و دریافت شماره نظام مهندسی خود را به تعوبق نیاندازید .پس از عضویت منتظر اعلام زمان ثبت نام در آزمون باشید و در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت مقررات ملی ساختمان ، در آزمون نظام مهندسی آبان 93 شرکت نمایید .

برای اینکه از زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی آبان 93 مطلع شوید هم اکنون در اینجا کلیک نمایید .

با عضویت در خبرنامه آزمونلاین ما زمان ثبت نام آزمون را به شما یادآوری می کنیم .


مطالب مشابه :


ثبت نام ازمون نظام مهندسی

ثبت نام ازمون نظام مهندسی ضمناً خاطر نشان مي‌سازد تاريخ ثبت نام به هيچ وجه تمديد
زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 92

در اجرای مواد 11، 21، 26 و 28 آئین‌نامه اجرائی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، بدینوسیله به
زمان ثبت نام دوره جدید

آزمونهای ورود به حرفه مهندسان سازمان نظام مهندسی سالی دو بار برگزار میشود . دوره قبلی در
ثبت نام ازمون نظام مهندسی

اطلاعیه ثبت نام آزمون نظام مهندسی اسفند ۸۹. وزارت مسكن و شهرسازي در اجراي مواد26،21،11و28 آئين
ثبت نام آزمون نظام مهندسی آبان 93

باستحضار کلیه داوطلبان آزمون نظام مهندسی آبان 93 می رساند ثبت نام آزمون نظام مهندسی از روز
زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی آبان 93

باستتحضار کلیه داوطلبان آزمون نظام مهندسی آبان 93 می رساند مطابق اطلاعیه منتشره از طرف دفتر
آزمون نظام مهندسی آبان 93

تاریخ ثبت نام آزمون نظام مهندسی آبان 93 آن شدن تاریخ ثبت نام آزمون نظام مهندسی
اطلاعیه ثبت نام نظام مهندسی سال 94

مهندسی عمران،معماری و شهرسازی - اطلاعیه ثبت نام نظام مهندسی سال 94 - دانلود مهندسی عمران
برچسب :