معانی آرم خودرو ها...

مرسدس بنز

 

ستاره سه پر مرسدس بنز نشان تسلط آن بر زمین ,دریاو آسمان است.این نشان برای اولین بار روی دایملر ۱۹۰۹ دیده شد و ترکیبی بود برای نشان دادن تاج افتخار بنز در تاریخ ۱۹۲۶. نشان کنونی حلقه محاط بر ستاره در تاریخ ۱۹۳۷ طراحی شده است.     پورشه   نشان پورشه نشان محلی شهر اشتوتگارت است.اسب علامت مزرعه اشتات, شاخها و خطوط مشکی و سرخ بخشی از نشان سلطنتی پادشاهی وورتمبرگ است.     آلفا رومئو   علایم فوق نشان رسمی شهر میلان است و مربوط به جنگ های صلیبی میباشد انسانی که در حال خورده شدن است یک مسلمان یا یک کودک است .(بسته به اینکه چه کسی داستان را تعریف کند)     سیتروئن   ممکن است تصور کنید دو علامت رو به بالا در آرم نظامی سیتروئن به معنای حرکت رو به اعتلا و نزدیک شدن به مهندسی پیشرفته باشد.اما چنین نیست آندره سیتروئن کار در صنعت موتور را با تولید چرخ دنده آغاز کرد و علامت نظامی دو تایی در واقع سمبل دندانه های چرخ دنده هستند.     فورد    آقای هارولد ویلز در دوران نوجوانی از راه چاپ کارت ویزیت امرار معاش میکرد .پس در سال ۱۹۰۳ هنگامی که هنری در جستجوی یک آرم برای شرکت خود بود آقای ویلز ماشین چاپ قدیمی مدل جان بول خود را گردگیری کرد.
مدل ظاهری آرم همان چیزی بود که برای کارت ویزیت خودش استفاده کرده بود.بیضی در سال ۱۹۱۲ ظاهر شد و رنگ آبی در سال ۱۹۲۷ اضافه گردید.
    فیات   آرم کنونی فیات با پنج خط مایل در سال ۱۹۸۲ روی مدل اونو ظاهر گشت .هنگامی که آقای ماریو میائولی مدیر بخش طراحی فیات در حال رانندگی پشت کارخانه میرافیوری بود و برق قطع شده بود. ماریو آرم بزرگ فیات را بر فراز کارخانه دید که نور خفیف غروب از میان حروف می تابید و فورا طرحی از آن برداشت.چند خط بین حروف معرف فاصله هایی است که نور از میان حروف نام شرکت می تابید.       مزدا   آرم مزدا چیزی بیش از یک لاله خوش فرم است.این آرم توسط ری یوشیمارا یک شرکت مشهور در زمینه تصویر سازی است تکامل یافته است حرف V نمایانگر بالهای باز شده است و در فرهنگ مزدا به معنای ابتکار, درک هدف, لطافت است.  
 


مطالب مشابه :


معانی آرم خودرو ها...

مدل ظاهری آرم همان چیزی بود که برای کارت ویزیت خودش انجمن علمی مهندسی نقشه برداری
وکتور

وکتوری که روی یک کارت ویزیت 5*8 سانتی استفاده می [نقشه بیتی یا [برداری یا وکتور] تفاوت
دانلود نرم افزار تبدیل تصاویر رستر به وکتور

طراحی کارت ویزیت فرمت برداری میتوان تبدیل نقشه های قدیمی پس از اسکن به
قابلیت های نرم افزار Corel Draw

شکل ها و نقشه های پیچیده کاتالوگ و کارت ویزیت؛ طراحی با برداری با توجه به
افزایش پیچ رنگ گوگل

ایران کارت ویزیت درمان سیم کارت دوربین اتوکد نقشه کشی نقشه برداری تاریخ
ترفند افزایش رتبه در جستجوگرها!!!

ایران کارت ویزیت درمان ریزش اتوران اتوکد نقشه کشی نقشه برداری تاریخ تحلیل
بالا بردن رتبه در گوگل نرم افزار سخت افزار دانلود دانلد برنامه فیلم اهنگ موزیک فول البوم عکس فیلترشک

ایران کارت ویزیت درمان سیم کارت دوربین اتوکد نقشه کشی نقشه برداری تاریخ
برچسب :