نرم افزار ارسال ایمیل گروهی+ سریال برنامه+1000000 ایمیل فعال ایرانی...


نرم افزار ارسال ایمیل گروهی+ سریال برنامه+1000000 ایمیل فعال ایرانی...

 نرم افزارهایی برای چک نمودن Email لیست ها و یا دسته بندی آن ها و ... . آدرس های ایمیل امروزه در اینترنت نقش مهمی را بازی می کنند. به عنوان مثال شما دارای یک وب سایت می باشید و قصد دارید تا اعضای وب سایت خود را در عضویت قسمت خبرنامه سایت خود درآورید تا با ارسال اخبار به آن ها اقدام به جذب بیشتر آن ها نسبت به سایت خود نمایید و یا قصد دارید تا به یک لیست بلند از آدرس های ایمیلی که در اختیار دارید متنی را به عنوان تبلیغات بفرستید. برای انجام این کارها نیاز به نرم افزارهای مربوطه دارید و برای خبرنامه ها نیاز به برنامه نویسی وب برای وب سایت خود تا از این ویژگی ها برای خود برخوردار شوید.در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن می توانید نیازهای این چنینی را رفع نمایید.

Email Marketer Business نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا برای تعداد زیادی از کاربران نامه های مختلف تبلیغاتی را ارسال نمایید. این نرم افزار به امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می دهد به آن این اختیار را می دهد تا با توجه به نیاز خود اقدام به ارسال نامه های مختلف به یک لیست آدرس نامه های الکترونیکی نمایند. در این نرم افزار می تاون از قالب های آماده و زیبا برای ارسال نامه های تبلیغاتی استفاده نمود. این نرم افزار یکی از محصولات کمپانی Nesox می باشد .

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- قدرت بالا در ارسال نامه ها
- دسته بندی و مدیریت بر آدرس های میل
- توانایی قرار دادن کدهای HTML و عکس در داخل متن نامه های ارسالی
- قابلیت اتخاب یکی از قالب های آماده برای ارسال نامه ها
- پشتیبانی از چندین زبان مختلف
و ... .

Nesox Email Marketer???® is a professional email newsletter software and opt-in email marketing software for targeted mailing list building, email campaigns creating, bulk mailing, and open and click tracking at your own computer.
More than a bulk mailer or mass mailing software, Email Marketer is the perfect desktop solution for all your targeted email marketing needs and it covers every aspect of bulk email marketing. Email Marketer helps you create successful opt-in newsletters and email marketing campaigns, it is easy to build and manage your own opt-in mailing lists for subscribers, create and send email campaigns with personalized messages such as HTML newsletters, e-magazines, account statements, reports, statistics, bills to your customers in just minutes, and get real-time opening and click-through tracking reports that help you measure ROI and refine your business strategy.
At present time, Email Marketer is being widely used in domains such as direct email marketing, online marketing research, email newsletter, customer relationship management, permitted email marketing, direct mailing service, and collaborative working etc. And, it is receiving customer appreciations from all over.

 

5.47 MB

لینك دانلود


مطالب مشابه :


زیباترین اسم برای دختر و پسر

نامهای اصیل فارسی اسم پسر ایرانی نام دختر به راستی چه اسمی زیبا تر اسم برای
آموزش ساخت ایمیل جدید در یاهو با شماره موبایل ایران

داستان زیبا + جملات ایمیل خود را برای ایرانیان تحت تحریم در فرم ثبت نام
نحوه ای ثبت نام سفارت استرالیا در تهران

برای تنوع و غنای وبلاگ از مطالب جالب ، عکسها وتصاویر زیبا و نام برای ایمیل که
ترفنـدی برای ساخـت ایمیل یـاهو (پس از تحریـم ایـران)

تصویر زیبا برای چراکه برای ثبت‌نام، کاربران باید شماره تلفن برای ساخت ایمیل
نرم افزار ارسال ایمیل گروهی+ سریال برنامه+1000000 ایمیل فعال ایرانی...

نرم افزار ارسال ایمیل گروهی+ سریال برنامه+1000000 ایمیل Email Marketer Business نام نرم و زیبا برای
نحوه ی ارسال ایمیل در یاهو

10_ اکنون نام و نام خانوادگی فرد جواب2_دوست عزیز، برای اینکه آن ایمیل را پسران زیبا
چگونه ایمیل بسازیم ؟

به یاد بیک آباد زیبا و ای برای دریافت نام Folder بر ارسال ایمیل برای نامبرده
یک ایمیل زیبا و خواندنی(1)

یک ایمیل زیبا و (نقل و استفاده از مطالب مذهبی و خاطرات جنگ با ذکر نام سایت برای همه
برچسب :