نحوه زدن کرم پودر

مقداری از كرم پودر نرم را روی سطح صافی مانند یك دستمال یا یك آینه ریخته و به آرامی با یك برس نرم به پوست بمالید.

 

آموزش آرایشگری

به این ترتیب میتوان به صورت یكسان و درست از آن استفاده نمود و میزان آن را كنترل كرد.( یا )كرم پودر را روی اسفنج کمی می ریزید و روی تمام صورت پخش می کنیم تا کاملا یکدست شود بعد پشت آن حتما پودر بیرنگ را با براش یا اسپانج مخصوص پودر روی تمام صورت استفاده كنید. این باعث میشود كه ارایش دیرتر ترك خورده یا عرق كند مخصوصا پشت چشمها.

با آرایش ترمیمی و استفاده از رنگهای تیره و روشن فوندیشن و یا پورد میتوانیم ایرادهای اعضای صورت را تا حد امکان بپوشانیم.  میتوانیم با رنگهای تیره این اعضا را کوچکتر و با رنگهای روشن آنها را بزرگتر نشان دهیم.  اگر در این کار دقت نکیم، این لکه های تیره و روشن نه تنها زیبا نخواهند بود، بلکه چهره را زشت نیز خواهند کرد.

در آرایش ترمیمی بیشتر از پودر استفاده میشود تا از کرم و مایع، زیرا پودر به راحتی روی فوندیشن پخش میشود. آرایش ترمیمی بر اثر تکرار بهتر میشود چون تکرار این آرایش باعث میشود که متوجه شویم که چگونه باید اعضای صورت را با استفاده از رنگهای متضاد کامل نشان دهیم.به طور مثال برای بینی پهن، کنار بینی را کمی تیره تر میکنیم و روی بینی را پودر میزنیم.

درمورد بینیهای بلند، نوک بینی را تیره تر میکنیم و در بینی های کج، رنگ تیره را در کنار بینی و رنگ روشن تر را در وسط بینی به کار میبریم.برای پوشاندن جای زخم و یا جوش، آکنه، لکه های روی پوست و سیاهی دور چشم و خطوط ریز و پهن کنار دهان عمل ترمیمی و تکمیلی را بعد از زدن فوندیشن انجام میدهیم، زیرا فوندیشن را نمیتوانیم روی پودر بزنیم و مانع پاک شدن آن شویم. پودر و یا کرمهای ترمیمی در رنگهای روشن، متوسط و تیره ساخته میشوند.
 
 حلقه سیاه دور چشم را میتوان با استفاده از کرم پودر ترمیمی پوشاند. البته دلایل زیادی برای افتادن حلقه سیاه دور چشم و گود رفتن و پف کردن پلکها وجود دارد، مثل کم خوابی، غذای نامناسب، مصرف مشروبات الکلی، ناراحتی های کلیوی و... که در این صورت باید ابتدا در  رفع مشکل اصلی بکوشیم و سپس از آرایش کمک بگیریم.
 
به هر حال، پلکها و اطراف چشم را تا زمانی که تیره و گود رفته هستند روشنتر میکنیم و یا در حالتی که پف کرده اند برای پوشاندن این پف ، روی آن را با پودر تیره تر و اطراف آن را با پودر روشن میپوشانیم و به دقت پودر را پخش میکنیم.از پودر تیره برای کوچکتر نشان دادن بینی بزرگ و یا کج، غبغب، آرواره پهن و برجسته، پلکهای سنگین، چانه برجسته و پیشانی جلو آمده استفاده میکنیم.

 

آموزش آرایشگری . کرم پودر

از پودر روشن برای بزرگتر نشان دادن بینی کوتاه، چشمان گود رفته کوچک،  صورت باریک و بلند، چانه عقب رفته، گردن باریک و بلند و پوشاندن حلقه سیاه دور چشم استفاده میکنیم.بریا برجسته تر نشان دادن گونه ها، یک خط فرضی از گوشه دهان به وسط گوش و یک خط دیگر به صورت عمودی، از گوشه خارجی چشم به طرف چانه میکشیم. فوندیشن تیره را بعد از خط عمودی  روی این خط فرضی به طور افقی میزنیم.زخمهای کوچک، خال و لکه سیاه را با فوندیشن میتوانیم بپوشانیم که بهتر است با انگشت فوندیشن را کاملا پخش کنیم تا خط فاصله ای ایجاد نشود و صورت دو رنگ نشان ندهد.

برای پوشاندن لکه ههای بزرگ و خال یا لکه مولودی (اصطلاحا همان ماه گرفتگی)  مسلما وقت بیشتری باید صرف کنیم و با صبر و حوصله به قدر کافی کار کنیم. بعد از زدن فوندیشن، مواد پوشاننده را روی لکه می مالیم و مجددا لایه نازکی از فوندیشن را روی آن میزنیم و سپس تمام صورت را به طور یکنواخت پودر میزنیم. باید توجه داشته باشیم که استفاده از فوندیشن خیلی زیاد و ضخیم، بدون پخش کردن صحیح مشکل صوزت را بدتر از آنچه که هست نشان میدهید.

 

زدن کرم پودر

 (نكته)

برای جلوگیری از ورود كرم پودر به چشم , یك لایه از دو لایه دستمال كاغذی را روی چشم گرفته و سپس كرم پودر را استفاده نمایید.

 


مطالب مشابه :


انتخاب کرم پودر مناسب پوست صورت و این نکات خواندنی

زدن کرم پودر روشن تر از پوست چهره را پیر تر و رنگ بهترین راه برای انتخاب رنگ مناسب زدن
انتخاب بهترین کرم پودر

گالری آرایشی و بهداشتی شقایق - انتخاب بهترین کرم پودر - نماینده معتبرترین محصولات آرایشی و
معرفی کرم پودرها

کرم پودر ماتيکي يا همان Foundation دسترس :: بهترین کرم پودریاپن کیک برای پوشوندن کامل کک و مک
راهنمای کامل انتخاب کرم پودر

ziba show - راهنمای کامل انتخاب کرم پودر - به اشترک گذاشتن دانستنی های خود در زمینه ی پزشکی
کرم پودر

کرم پودر: نوع لوازم ایرانی عزیز شما در خور و شایسته بهترین ها هستی سربلند و پیروز باشی
کرم پودر برای پوست های زرد، روشن، متوسط و تیره

انتخاب بهترین کرم پودر با توجه به رنگ پوست بسیار مهم است. ما در این بخش که با عنوان کرم پودر
نحوه زدن کرم پودر

world of photo - نحوه زدن کرم پودر - بهترین و کاملترین گالری عکس از خوانندگان و هنرپیشگان هالیوود
فونداسیون یا کرم پودر تاکسی لندن

آکادمی آرایش - فونداسیون یا کرم پودر تاکسی لندن - جدید ترین آرایش خلیجی و خطی عربی- جدیدترین
مارک های معروف کرم پودر....

زدن کرم پودر روشن تر از پوست چهره را پیر تر و رنگ بهترین راه برای انتخاب رنگ مناسب زدن
برچسب :