مسجد الاقصی در حال تخریب و ما در حال غفلت عید! امسال عید نداریم...

امسال عید ندارم، برای تنهایی موعود آخرین شیعه می گریم، برای غفلت مردمم... به نقل از صهیون پژوه:متاسفم که بازهم درباره ادامه تخریب گوشه های دیگری از مسجد الاقصی و وقاحت صهیونیان مجبورم بنویسم. درحالی که ما ایرانیان در غفلت عید باستانی!!! خود، اسیر دنیاپرستی و تجملات و مصرف هرچه بیشتر هستیم، اسرائیلیان جنایت کار هم فرصت را غنیمت شمرده و گامی محکم برای تخریب مسجدی که یادگار پیامبر عظیم الشان ماست، برداشته اند. رسانه های ما هم در حال معرفی مراکز تفریحی و خوشگذرانی به مردم هستند و فعلا تا اطلاع ثانوی، فرصتی ندارند که به این بحث مهم بپردازند! متاسفم. من امسال عیدی ندارم. نمی توانم تحرکات آخرالزمانی فزاینده دشمنم را ببینم و باز هم دل و دماغ تفریح و خوشگذرانی و سفر سیاحتی داشته باشم. اگر توانستم در قم به حرم رفته وبا بی بی درد و دل می کنم. یا به جمکران می روم و به یاد آقایی که دورش زیاد می گردند ولی کاری به فکرش ندارند، می سوزم. افتتاح معبد الخراب در کنار بیت المقدس در "روز جهانی ساخت معبد كذایی یهودی" الحفريات تحت المسجد الأقصى مباشرة/حفریات ذیل مسجد الاقصی بیشتر می شود!
چندین تونل زیر معبد مسلمانان کنده اند تا آن را تخریب کنند... صورة هيكل دواوود المزعوم الذي يريدون بناءه مكان المسجد الأقصى وقبة الصخرة
مخطط الهيكل من التوراه بريشة كريستيان فان أدريشم 1584

مجسم للهيكل/ ترجمه: ماکت معبد ادعایی یهودیان صهیونیست و کابالیست ها

تصویری رویایی از معبد الخراب که دوشنبه در کنار مسجدالاقصی افتتاح شد و ما در خواب بودیم! News_1388_esfand_528_300_0.jpg

صهیونیست ها دوشنبه شب گذشته در میان تدابیر شدید امنیتی پلیس این رژیم، معبد الخراب در بخش قدیمی شهر اشغالی قدس را افتتاح كردند. در مراسم افتتاح معبد الخراب تعدادی از شخصیت های صهیونیستی و مقامات این رژیم و در راس آنها رؤوفین ریولین رئیس كنست حضور داشتند. ارتفاع معبد الخراب 24 متر بوده و گنبد آبی رنگ آن 12 پنجره دارد و ساختمان آن تنها چند ده متر با دیوار غربی مسجد الاقصی فاصله دارد و در مجاورت مسجد تاریخی و بسته شده العمری واقع شده است.
همزمانی افتتاح معبد الخارب در قدس اشغالی با روز جهانی ساخت معبد كذایی یهودی نشانگر این است كه رژیم اشغالگر قدس با افتتاح آن اهداف و مقاصد ویژه ای را دنبال می كند كه از جمله آنها :
می توان به تدوین تاریخ خیالی برای شهر اشغالی قدس به منظور تقویت ادعاهای سیاسی رژیم صهیونیستی درباره این شهر اشاره كرد و مائیر بن دیوید از علمای باستان شناسی اسرائیلی ضمن تایید این مساله اعلام كرده است كه ادعاهای دولت عبری مبنی بر اثر باستانی بودن معبد مذكور كذب محض است.
علاوه بر این، رژیم صهیونیستی با ساخت این معبد به شكل بنای گنبدی مرتفع و شبیه به قبة الصخرة سعی در پنهان كردن آثار حرم شریف الهی كه از آثار باستانی برجسته این شهر به شمار می رود دارد. موسسه الاقصی نیز به نوبه خود اعلام كرده است كه معبد "الخراب" پروژه ای است كه در درجه اول در راستای یهودی سازی شهر اشغالی قدس احداث شده و از سوی دیگر ساخت آن ارتباط زیادی به ساخت معبد كذایی سوم از سوی دولت عبری و شركت های شهرك سازی وابسته به آن دارد.
پیش از این نیز اقداماتی جهت تخریب مسجد الاقصی صورت گرفته که تا حال حاضر ادامه دارد چون حفر تونل زیر مسجد الاقصی با بهانه واهی کشف معبد سلیمان که طی چند ده سال حفاری زیر بنای مسجد الاقصی  هنوز هیچ اثری مبنی بر وجود چونین معبدی بدست نیامده است در عوض ستون ها و دیوارهای مسجد الاقصی به جهت این حفاری ها سست و رو به تخریب است.شرح وقایع روزهای اخیر را از وب برادرم پی بگیرید: http://crypalestin.blogfa.com/post-861.aspx

یهودیان ضدصهیونیست: روایت «کنیسه خراب» یک خرافات است طبق باور یهودیان تندرو بعد از ساخت این کنیسه برای سومین بار و افتتاح آن، به یهودیان اجازه داده خواهد شد که معبد سوم هیکل را که در مکان کنونی مسجد الاقصی است را بسازند. بدین ترتیب روند تخریب گسترده قبله اول مسلمانان با افتتاح کنیسه خراب آغاز خواهد شد.  یک سازمان یهودی ضد صهیونیستی دست آویزهای مذهبی اسرائیل برای تخریب مسجدالاقصی را "خرافات" نامید. به گزارش «فردا» و به نقل از روزنامه المصری الیوم، خاخام ييسراييل داويد وايس، سخنگوي حركت نتوري كارتا اينترنشنال(اتحاد جهاني يهوديان ضد صهيونيست) روایت دینی دست آویز صهیونیست های اسرائیل که اخیرا با توجه به آن کنیسه خراب را افتتاح کرده اند، یک "خرافات" خواند. طبق روایات تحریف شده یهودیان پس از ساخت معبد سلیمان بر کوه معبد (مکان کنونی مسجد الاقصی) مسیح آخر الزمان این قوم ظهور خواهد کرد و آغاز ساخت این معبد با افتتاح کنیسه ای به نام "خراب"ممکن خواهد بود. این خاخام یهودی آمریکائی الاصل، روایت مجعول فوق را بر مبنای اهداف سیاسی عنوان کرده و آن را یک "کلام سخیف" خواند که هیچ مبنایی نزد جوامع یهودی متدین ندارد. وی اضافه کرده است: ما در دین یهودی معتقدیم روزی خواهد آمد که مردم جهان تنها یک خدا را می پرستند و اسرائیل مانند یک شهر روحانی ساخته خواهد شد اما برای این شهر مرز جغرافیایی وجود ندارد. یهود در آخر الزمان وارث زمین خواهد شد اما این شاید به فلطسین باشد شاید هم در سرزمینی دیگر. همچنین ما معتقد به اجبارکردن دیگران به پذیرش معتقدات دینی خودمان نیستیم. گفتنی است طبق پیشگویی های خاخام "جاوون فیلنا" در قرن هجدهم میلادی کنیسه خراب دوبار در طول تاریخ نابود خواهد شد و افتتاح آن برای سومین بار در نیمه دوم سومین ماه میلادی سال 2010 خواهد بود و روز بعد از آن به قوم یهود اجازه داده خواهد شد تا معبد آسمانی سلیمان را بسازند. 
چند روز پیش رژیم اشغالگر قدس دعوت نامه های رسمی برای افتتاح کنیسه معروف به " خراب" ( هاحوربا) که بر ویرانه های مسجد "العمری" یک مسجد وقف اسلامی ساخته شده، بین شخصیتهای صهیونیست توزیع نمود و سپس بزرگترین و بلندترین کنیسه یهودیان در بخش شرقی شهر قدیمی قدس در 24 اسفندماه در مراسمی افتتاح شد. طبق باور یهودیان تندرو بعد از ساخت این کنیسه برای سومین بار و افتتاح آن، به یهودیان اجازه داده خواهد شد که معبد سوم هیکل را که در مکان کنونی مسجد الاقصی است را بسازند. بدین ترتیب روند تخریب گسترده قبله اول مسلمانان با افتتاح کنیسه خراب آغاز خواهد شد. منبع

هذه الصورة للتوضيح بين قبة الصخرة و المسجد الأقصى


تصاویر زیر مربوط به تونل های حفر شده زیر مسجد الاقصی است که با وجود یافت نشدن اثری از معبد سلیمان صهیونیستها این تونل را با اشیا و دکورها به دروغ بصورت مکانی یهودی به نمایش گذاشته اند. متاسفم که به زودی خبر تخریب کامل مسجد عزیز الاقصی را بشنوم!

در این خزان روح غیرت و گرمی اسطوره های ایران باستان چه خواهیم کرد!

آیا برای ما عیدی باقی خواهد ماند! هرگز...هرگز امسال عید نداریم....

Your image is loading...

یکی از کنیسه هایی که در غفلت ما،درست در زیر مسجد الاقصی ساخته شده است.

Your image is loading...

وای بر ما که در غفلت دنیاپرستی مان، دشمن به نورافشانی معبد کذایی اش مشغول است!

Your image is loading...

باور آن سخت است. ولی واقعیت دارد! وای از بی خبری و غفلت...!

Your image is loading...

وای از غفلت ما مسلمانان!به راستی چند آیه از هزار آیه ضد یهودی قرآن را خوانده ایم

و چقدر آنها را باور داریم؟ چقدر آنها را جدی گرفته ایم؟ واقعا ما مسلمانیم!

Your image is loading...

کتابخانه های زیر مسجد الاقصی که در غفلت و دشمن ناشناسی ما ساخته شده است!

635456902.jpg

اثار الحفر ظهر على السطح/ترجمه:آثار حفاری های زیرمسجد در حیاط قدس شریف!!

نکند غفلت های بیش از حد، ما را پیش خدا و اهلبیت(ع) خجل کند!

عکس های بیشتر را از این وبلاگ ها ببینید:

شرح وقایع روزهای اخیر را از وب برادرم پی بگیرید: http://crypalestin.blogfa.com/post-861.aspx


مطالب مشابه :


مسجد الاقصی در حال تخریب و ما در حال غفلت عید! امسال عید نداریم...

مسجد الاقصی همزمانی افتتاح معبد چند روز پیش رژیم اشغالگر قدس دعوت نامه های
هشدار: مسجد الاقصی درحال تخریب/ امسال عید نداریم/ وای از غفلت ما

مسجد الاقصی افتتاح معبد الخراب چند روز پیش رژیم اشغالگر قدس دعوت نامه های
هشدار به زندگان! تخریب مسجدالاقصی فزونی گرفت!

متاسفم که باز هم درباره ادامه تخریب گوشه های دیگری از مسجد افتتاح معبد دعوت نامه
افتتاح مجهز ترین مسجد غرب کشوردر منطقه محروم ، مسجد حاج علی دولتشاهی در منطقه محروم پشت بازار افتت

در آیین افتتاح مسجد اصفهانی دعوت به کار شد هفته نامه باختر زمین
دعوت عمومی برای شرکت در مراسم افتتاح هیئت آل محمد ورزقان و خارواناییهای مقیم تبریز

دعوت عمومی برای شرکت در مراسم افتتاح هیئت آل مقیم تبریز دعوت میشود در مسجد شهداء
تاریخچه تشکیل شرکت و تصمیمات هیئت مدیره تا تشکیل وبلاگ

شب مورخه 28/7/87 در مسجد علی افتتاح حساب در پیرو دعوت نامه سال 1385 جهت تأسیس
فرم دعوت نامه اولیا دانش آموزان /دعوت نامه از والدین جهت دعوت نامه ادبیانتخابات د عوتنامه برای دعوت

دعوت نامه خیر برای افتتاح و کمک دعوت نامه جهت خیرین برای کمک به ساخت مسجد . دعوت نامه تودیع
هیات امنای مسجد :

مقرر شد هیات امنا نسبت به افتتاح حساب دعوت بعمل مسجد ساز بود که نامه ای
برچسب :