افزایش حقوق فرهنگیان در تیر ماه + جدیدترین خبرها از افزایش حقوق فرهنگیان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از افزایش حقوق فرهنگیان بر اساس دستور رئیس جمهور و ابلاغ آن در این هفته خبر داد.


13900725142647_PhotoA.jpg


مهر، وحید کیارشی صبح دوشنبه در سومین روز از سی امین اجلاس روسای آموزش و پرورش با بیان این مطلب گفت: رئیس جمهور همزمان با مراسم افتتاحیه این اجلاس قول مساعدی را در حوزه افزایش حقوق فرهنگیان دادند که با دستور وزیر آموزش و پرورش احکام این افزایش حقوق ابلاغ و با حقوق تیرماه فرهنگیان پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه سال 91 سال سختی در حوزه مالی بود، افزود: به رغم همه این سختی ها سعی شد اعتبار تمامی استانها به صورت یکسان پرداخت شود به عنوان مثال اگر اضافه کار کم پرداخت شده است به صورت یکسان و به همه استانها با کاهش مواجه شده است.

به گفته کیارشی اعتبار استانی آموزش و پرورش در سال 84 ، 5 هزار و 800 میلیارد تومان بود که این اعتبار امسال به 14 هزار و 700 میلیارد تومان افزایش یافته است که در واقع می توان گفت در داخل این اعتبارات حقوق و مزایا با رشد 122 درصدی مواجه بوده است.

وی تصریح کرد: میانگین حقوق و مزایای فرهنگیان با احتساب ضریب سالانه 12 درصد، 23.2 درصد رشد کرده است این در حالی است که برای کل کارکنان دولت 15 درصد رشد حقوق داشته ایم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش با بیان اینکه در حوزه بیمه طلایی فرهنگیان پرداخت سرانه مدارس شبانه روزی مشکل داشتیم، اظهار داشت: در تیرماه چند مشکل از جمله سرانه مدارس شبانه روزی،اعتبار روستاهای مرکزی و اعتبار ضیافت فرهنگیان حل می شود . سرانه مدارس در شهریور ماه پرداخت خواهد شد، اضافه کاری کارکنان اداری در مردادماه پرداخت می شود.

کیارشی همچنین از تامین اعتبار حقوق معلمان ضمن خدمت که برای کتاب های جدید التالیف، آمادگی دفاعی و کتاب های اول دبیرستان دوره می بینند، خبر داد.

وی گفت: حق الزحمه امتحانات خردادماه در مرداد و شهریور نیز پرداخت خواهد شد.

کیارشی تصریح کرد: با تهاتر صورت گرفته با وزارت نیرو مطالبات آب، برق و گاز مدارس تامین می شود همچنین طبقه بندی مشاغل معلمان که در بهمن ماه تصویب شد در حال انجام است و رتبه بندی معلمان با مصوبه دولت از امسال شکل اجرایی به خود می گیردکلمات کلیدی:

جدیدترین خبرهای اقتصادی امروز ایران و جهان جمعه 21 تیر 92 تازه ترین خبرها از افزایش حقوق آخرین خبرهای آموزش و پرورش برای فرهنگیان تازه ترین خبرهای روز جمعه 21 تیر 92


مطالب مشابه :


حقوق مرداد ماه فرهنگیان

فرهنگیان فردا - حقوق مرداد ماه فرهنگیان استانها- حقوق مرداد ماه. هفته چهارم مهر
حقوق اردیبهشت ماه

حقوق اردیبهشت ماه مهر ۱۳۹۳. شهریور حقوق اردیبهشت ماه فرهنگیان فعلا" از طرف خزانه کل
شوک به فرهنگیان سلماس و مطالبات بی پاسخ

آخر مهرماه با شوک جدیدی از نوع «فیش حقوق »روبرو شدند .در واقع مهر ماه حقوق فرهنگیان
افزایش حقوق فرهنگیان در تیر ماه + جدیدترین خبرها از افزایش حقوق فرهنگیان

افزایش حقوق فرهنگیان در تیر ماه مهر، وحید کیارشی صبح دوشنبه در سومین روز از سی امین
مقرری ناشی از افزایش ضریب حقوق فرهنگیان از اردیبهشت ماه قابل پرداخت است

مقرری ناشی از افزایش ضریب حقوق فرهنگیان از اردیبهشت ماه مهر. خبرگزاری حقوق فرهنگیان
حقوق این ماه فرهنگیان با کمی تاخیر پرداخت خواهد شد.

حقوق این ماه فرهنگیان با کمی تاخیر پرداخت خواهد شد. مهر ۱۳۹۳. شهریور
جزییات افزایش حقوق فرهنگیان در سال تحصیلی جدید اعلام شد

وزارت آموزش ‌و پرورش در خصوص افزایش حقوق فرهنگیان در سال از اول مهر ماه 86 تا
برچسب :