نتایج رویال رامبل 2012


دارک مچ
یوشی تاتسو مقابل هیت اسلتر
[/b]
یوشی تاتسو موفق شد هیت اسلتر رو با زدن فینیشر خودش در ابتدای شوء شکست بده .

-==========================-

شروع شوء

شوء با ویدئوهایی اختصاصی برای رویال رامبل 2012 آغاز میشه.می بینیم که برنده ی این رویال رامبل به انتخاب خودش به مین اونت رسلمنیا میره. آتیش بازی شروع میشه و مایکل کول شروع به صحبت میکنه.هیجان خاصی در ورزشگاه حاکم شده.کول اعلام میکنه که استیل کیج مچ در ابتدای شوء قراره برگزار بشه.

-==========================-

مسابقه اول
قهرمانی سنگین وزن جهان
بیگ شو مقابل مارک هنری مقابل دنیل برایان در استیل کیج


استیل کیج به پایین میاد و مسابقه میخواد آغاز بشه.اول بیگ شو و مارک هنری وارد میشن و منتظر دنیل برایان میشیم.بعد از اومدن برایان در قفس قفل میشه و بازی رسما آغاز میشه.در همون ابتدا برایان میره بالا اما هنری میره و میکشش پایین و بیگ شو یه اسپیر بهش میزنه.

بیگ شو میخواد کاور کنه اما هنری نمیزاره.بیگ شو با چند بیگ رایت هند هنری رو میزنه و بعدش یه شولدر بلاک بزرگ میزنه.هنری و بیگ شو کنار دیوار قفس با هم درگیر هستن که برایان بازم میخواد در بره که هنری دوباره میگیرش و با یه اسلم میکوبش زمین.


بیگ شو چند تا پانچ به برایان میزنه.برایان سعی میکنه در بره اما بیگ شو پایین میکشش و یه بیگ چاپ میزنه.شوء خودشو برای زدن ناک اوت پانچ آماده میکنه اما برایان جا خالی میده و بیگ شو به دیوار قفس میخوره.برایان سعی میکن هبه زانوی بیگ شو بکوبه اما بیگ شو برمیگرده و پرتش میکنه اونور.

بیگ شو برایان رو میندازه کرنر و میره اسپلش بزنه اما برایان جا خالی میده و یه دراپ کیک میزنه.بعدش یدونه هم تو صورت هنری میزنه.برایان چند تا لگد به بیگ شو میزنه و آخرش یدونه محکم تو سر بیگ شو میزنه و دوباره یه دراپ کیک به سر بیگ شو میزنه.


حالا برایان میخواد از در بره اما هنری جلوشو میگیره و میزنش.هنری صورت برایان رو به قفس میگیره و محکم فشار میده.حالا برمیگرده و یه بیگ کیک به بیگ شو میزنه.برایان از فرصت استفاده میکنه و میخواد در بره اما بیگ شو میره میگیرش و دوباره محکم میکوبش زمین.بیگ شو چند بار برایان رو میکوبه زمین و حالا به دیواره قفس میکوبش.بهش خیره شده.

حالا درگیری هنری و بیگ شو شروع میشه.هنری با چند تا پانچ میاد.با یه رایت هند میکوبش زمین.حالا چند بار برایان رو میزنه و روش می ایسته.هنری برایان رو بلند میکنه و میکوبش به دیواره قفس.هنری میخواد کارشو ادامه بده که برایان پرتش میکنه.


حالا کاور از برایان 1.......... 2............ برایان بلند میشه و چند بار به بیگ شو حمله میکنه.شو برای چوک اسلم آماده میشه اما برایان اجازه نمیده.حالا یه دی دی تی قشنگ از برایان.کاور از برایان 1..................2.................. بیگ شو بیرون میزنه.حالا برایان میخواد لیبل لاک رو اجرا کنه.

هنری میره و سابمیشن رو بهم میزنه.هنری برایان رو بلند میکنه و برای چندمین بار به دیواره قفس میکوبش.دوباره بلندش میکنه اما بیگ شو برای wmd روی هنری میاد که هنری برایان رو ول میکنه.بیگ شو هنری رو کاور کرده 1.............2.............. اما برایان نمیزاره.برایان میخواد از در فرار کنه اما بیگ شو بلند میشه و میگیرش.


بیگ شو از گردنش گرفتش اما برایان تلاش میکنه و با رایت هند خارج میشه.برایان میره بالای رینگ تا خارج بشه اما بیگ شو میره دنبالش.بیگ شو از مچ برایان رو گرفته و برایان تو هوا آویزون شده.بیگ شو برایان رو پرت میکنه و قهرمان سقوط میکنه پایین.

برنده و همچنان قهرمان : دنیل برایان

-==========================-

بعد از بازی با برایان

برایان بلند میشه و با کمربندش خوشحالی میکنه.هواداران رفتار متفاوتی با اون دارن. مایکل کول میگه اگه برایان از الیمینشن چمبر هم زنده بیرون بیاد پس منم به مین اونت رسلمنیا میرم. اینجا پرومویی از الیمینشن چمبر می بینیم که شیمس در اون حضور داره.

-==========================-

مسابقه دوم
دیواز مچ
د بلا تویینز ، بث فینیکس و ناتالیا مقابل کلی کلی ، ایو تورس ، تامینا و آلیشا فاکس

میریم به رینگ و اول تیم هیل ها میان.بعد نوبت فیس ها میشه که بیان.بازی رو تامینا و ناتالیا شروع میکنن.بعد از چند تا سیلی و مشت ناتالیا یه هدبات میزنه و کاور میکنه 1.........2......... تامینا با ایو تگ میکنه و اون با تشویق همه میاد.یه مونسالت میزنه و کاور 1.........2........ ناتالیا ایو رو عقب میکشه و با فینیکس تگ میکنه.ایو و فینیکس درگیرن و ایو چند تا کیک و کلوزلاین میزنه.ایو برای بک اسپلش میره اما فینیکس پاشو میکشه.


فینیکس روی ایو کار میکنه و کاور 1........2...... یکی از بلاها میاد و روی ایو کار میکنه.ایو دوباره کاور میشه 1......2..... بلا چین لاک کرده اما ایو با فاکس تگ میکنه.فاکس با کلوزلاین و دراپ کیک میاد.آلیشا داره عالی کار میکنه و در کرنر داور عقب میکشش.حالا نوبت کلی میشه تا خودی نشون بده.کلی بک البو و بولداگ میزنه و کاور 1.........2......... در این لحظه هم هبا هم درگیر میشن و هر کسی با یه نفر درگیر هست.تو همین شلوغی بث فینیکس یه گلم اسلم به کلی کلی میزنه و کاور 1...........2...........3.

برنده بازی : بث فینیکس ، ناتالیا و د بلا تویینز

-==========================-

به استقبال بازی کین و سینا

کول به وضعیت بازی سینا و راک در رسلمنیا اشاره میکنه و میگه باید حالا ببنیم سینا با کین چیکار میکنه.اون به حملات کین به زک رایدر اشاره میکنه که رایدر مصدوم شد.صحنه هایی از حملات کین به رایدر می بینیم که اونو مصدوم کرد و با برانکارد بردنش.


در بک استیج زک رایدر رو می بینیم که با ویلچر میچرخه.جانی ایس بهش خوشامد میگه.بهش میگه هر چی خواستی به خودم بگو.ایو میاد و میگه اون هنوز اونقدر خوب نشده که بتونه رقابتی داشته باشه.این قسمت با درگیری لفظی رایدر و جانی ایس تموم میشه.

-==========================-

مسابقه سوم
کین مقابل جان سینا


جان سینا نفر اول وارد میشه و ریکشن کاملا جالبی دریافت میکنه. به شدت بووو و کمی تشویق.مایکل کول اشاره میکنه همین بعد از ظهر سینا موفق شد 10 میلیون لایک یا هوادار در فیـس بوک از آن خودش کنه و با افراد محبوب و مطرحی در جهان مقایسه بشه. نوبت کین میشه که آتیشش زده بشه و به سمت رینگ بیاد.کین هم هم تشویق و هم بوو میشه.کین تو تاریکی به راهش ادامه میده و میاد.


زنگ بازی زده میشه و سینا بازی رو خوب شروع میکنه.پانچ از سینا اما کین جلوشو میگیره و با یه بک البو و اسلم به سمت کرنر پرتش میکنه.یه ضربه تو صورت سینا میزنه.کین خوب کار میکنه و رایت هند میزنه اما سینا برمیگرده و با چند رایت هند و کلوزلاین کین رو پرت میکنه پایین.سینا کین رو میکشه پایین و پرتش میکنه پایین.کین میخواد سینا رو به پله ها بکوبه اما سینا بدل میکنه و کین به پله ها میخوره.


سینا به رینگ میره و کین هم بدنبالش میره.سینا کین رو بلند میکنه اما کین نمیزاره کاری کنه و سینا رو به زمین میکوبه.کین پشت سر هم به سینا رایت هند میزنه و در کرنر بهش حمله ور شده.کین داره عالی کار میکنه و با یه لگ دراپ سینا رو کاور میکنه 1..........2.......... کین حالا چین لاک زده.سینا میاد رو پاهاش و هر دو پانچ میزنن.کین موفق میشه سینا رو زمین بکوبه و کاور میکنه 1..........2..........

کین حالا سوپلکس میزنه و دوباره کاور 1..........2................. سینا بیرون میزنه و دوباره کین چین لاک کرده.سینا بلند میشه و دوباره رایت هند میزنه اما با یه رایت هند کین پرت میشه.کین سینا رو به رینگ پست میکوبه و همونجا بهش فشار میاره.اما سینا برمیگرده و کین رو به کرنر پرت میکنه.سینا میخواد بولداگ بزنه اما کین پرتش میکنه سمت طنابها.کین بلافاصله پشت سر هم به سینا کلوزلاین میزنه.


در ادامه میرسیم به جایی که کین میخواد چوک اسلم بزنه اما سینا بلاک میکنه و میره برای شولدر بلاک.سینا بک سوپلکس رو میزنه و حالا میره برای فایو ناکل شافل.خیلی بوووو میشه پایین رو نگاه میکنه تا بزنه اما کین میگیرش.هر دو میجنگن که سینا میاد سمتش اما کین با یه بیگ بوت زمین میزنش.کاور از کین 1.............2...........

کین در ادامه میخواد به سینا سوپلکس بزنه اما سینا پرتش میکنه پایین.حالا وقته فایو ناکل شافل هست.سینا موفق میشه بزنه و منتظره کین بلند بشه تا aa بزنه.اما کین نمیزاره سینا aa بزنه.هر دو درگیر هستن و به بیرون رینگ رسیدن.دو استار به استیج رسیدن و دارن با هم میجنگن.داور داره میشماره و همینطور بیشتر میشه.داور بازی بازی رو تموم میکنه این در حالی هست که هر دو دارن هنوز میجنگن.

برنده : دبل کانت اوت

-==========================-

بعد از بازی کین و سینا


بعد از بازی درگیری این دو تا به بک استیج کشیده شده و سینا کین رو به سطل آشغال میکوبه.کین با چند تا ضربه ی صندلی جوابش رو میده.کین به سمت اتاق زک رایدر میره تا بهش حمله کنه.درو میکشنه و میره زک رایدر رو خفه کنه.بعد از حمله به رایدر اونو به استیج میاره. اونو با ویلچر به سمت رینگ پرت میکنه و بعدش میره پرتش میکنه پایین.کین داره رایدر رو میزنه که ایو میاد و ازش خواهش میکنه این کارو نکنه.


کین یه تومبستون به رایدر میزنه و سپس حواسش به سمت ایو میره.سینا به سمت رینگ میاد ولی یه چوک اسلم از کین میخوره.کین راهش رو به سمت استیج میگیره و در این لحظات داره میخنده.ایو میره سراغ رایدر که کمک نیاز داره.سینا هم نیاز به کمک داشت و این بخش تموم شد.

-==========================-

ویدئویی از د راک

یه ویدئوی زیبا از راک پخش میشه.موزیک درو مکینتایر زده میشه و اون میاد.کول ، لاولر و کول در مورد زک رایدر حرف میزنن که شاید کریرش تموم بشه.یه ویدئو از راک می بینیم که کریرش رو نشون میده و میگه چرا میخواد با سینا بازی کنه.

-==========================-

مسابقه چهارم
درو مکینتایر مقابل برادوس کلی


برمیگریم به رینگ و هر دو کارو آغاز میکنن.این بازی برای پوش کردن برادوس کلی درنظر گرفته شده.درو میخواد بازی رو شروع کنه و بهتره.برادوس کلی رو به کرنر پرت کرده.برادوس شروع به رقص میکنه اما مکینتایر سعی میکنه بیشتر حمله کنه اما رو برادوس تاثیری نداره.اما برادوس با یه بیگ سوپلکس برمیگرده و بعدش یه اسپلش به مکینتایر میزنه.کلی وات د فانک رو میزنه و کاور میکنه 1............2...............3

برنده : برادوس کلی

-==========================-

تبلیغات


ما تبلیغ اسلیم جیم رو با حضور بیگ شو و ری میستریو می بینیم.همچنین یه پرومو از راء فردا می بینیم که قرار هست تریپل اچ به وضعیت جانی ایس رسیدگی کنه. یه ویدئوی قشنگ از بازی دبلیو دبلیو ای تایتل می بینیم و آماده ی این بازی میشیم.

-==========================-

مسابقه پنجم
قهرمانی دبلیو دبلیو ای
سی ام پانک مقابل دالف زیگلر
داور ویژه جان لورینایتس


جانی اول راهش رو به رینگ میگیره.شروع به حرف زدن میکنه و اول خودشو معرفی میکنه که خیلی بووو میشه.بعدش میگه اگه من به عنوان داور انتخاب شدم جهت منافع بازی و عدالت بیشتر بوده و البته میگه یه داور دیگه رو برای بازی در نظر گرفتم و خودم بیرون رینگ بازی رو زیر نظر میگیرم.داور بعدی راهش رو به رینگ میگیره. حالا نوبت زیگلر میشه که به سمت رینگ بیاد.زیگلر خوب تشویق میشه.نوبت سی ام پانک میشه و اونم در میون تشویق هوادارا پا به رینگ میزاره.


جاستین رابرتز هر دو رو معرفی میکنه و بازی آغاز میشه.


قبل از شروع بازی جانی میره و ویکی گررو رو از کنار رینگ اخراج میکنه.ویکی به سمت بک استیج میره و تماما جیغ میکشه.زنگ بازی زده میشه و هر دو همدیگه رو قفل کردن.پانک رول اپ میکنه.زیگلر میره برای راکر دراپر اما پانک شولدر میزنه.زیگلر برمیگرده و هر دو بهم خیره شدن. پانک بازی رو خوب ادامه میده و کاور میکنه اما ناموفق هست.پانک با لگد و رایت هند ادامه میده.زیگلر برمیگرده و بهتر ادامه میده.شروع به شوء آف میکنه.

پانک رول اپ میکنه اما زیگلر روی 2 بیرون میزنه حالا پانک برای آناکاندا وایس میره ولی زیگلر موفق میشه طنابو بگیره.هر دو قفل کردن و پانک رو کمر زیگلر کار میکنه.حالا پانک برای سوپلکس میره و فیس فرست رو میزنه.زیگلر به پایین رینگ پرت میشه.پانک زیگلر رو به رینگ برمیگردونه و میبرش بالا اما زیگلر پای پانک رو میشه و پرتش میکنه.زیگلر کاور میکنه 1..........2..........


در ادامه پانک یه پاور بامب خوب میزنه و بلافاصله کاور میکنه 1..........2......... پانک چند تا بیگ چاپ و بیگ پانچ میزنه.کلوزلاین و نک بریکر از پانک.حالا رانینگ بولداگ از پانک.پانک داره عالی کار میکنه.حالا زیگلر رو برای gts بلند میکنه ولی زیگلر مقاومت میکنه.زیگلر برای اسلیپر هولد تلاش میکنه اما پانک موفق میشه بیرون بیاد و کاور میکنه 1..........2........


در ادامه میرسیم به جایی که زیگلر یه رایت هند میزنه و البو شولدر و نک بریکر میزنه.زیگلر منتظره تا پانک بلند بشه اما پانک اونو به کرنر پرت میکنه.در برگشت پانک زیگلر رو سریع کاور میکنه هم داور و هم جانی به سرعت تا 3 میشمارن و بازی به نفع پانک تموم میشه.

برنده و همچنان قهرمان : سی ام پانک

-==========================-

بعد از بازی سی ام پانک و دالف زیگلر


بعد از بازی جانی سریع تایتل رو به پانک میده و میره.سی ام پانک وسط رینگ میشینه و جانی از اول استیج بهش خیره شده.این بخش تموم میشه.میریم به استقبال رویال رامبل ...

-==========================-

یوتیوب جدید wwe

wwe یوتیوب جدیدش رو معرفی میکنه.بعد از اون پرومویی از رسلمنیا پخش میشه و 63 روز تا رسلمنیا باقی مونده.ویدئویی مخصوص رویال رامبل 2012 پخش میشه.قوانین بازی گفته میشه و همه استارها میتونن تو بازی حضور داشته باشن.

-==========================-

مین اونت
رویال رامبل 2012


میز به عنوان نفر اول وارد میشه و میگه همه مسخرش میکردن که نفر اول وارد میشه.میگه همه میگن تو نمیتونی بازی رو ببری و به مین اونت رسلمنیا راه پیدا کنی.میگه امشب ثابت میکنم میتونم و بازی رو میبرم.

رایلی نفر دوم وارد میشه.رایلی و میز با هم درگیر هستن و رایلی کلوزلاین میزنه.میز به یه بیگ بوت برمیگرده.هر دو با هم درگیر هستن.

رایلی حذف شد.

نفر سوم آر تروث وارد میشه.میز و تروث با هم درگیر میشن.تروث با ساید اسلم بهتر کار میکنه.میز رو اونور طناب میفرسته ولی نمیتونه حذفش کنه.میز برمیگرده و یه فینیشر به آر تروث میزنه.

نفر چهارم کودی رودز وارد میشه.کودی رودز به آر تروث حمله میکنه و با کمک میز دو نفری میزنن.آر تروث اونور طناب افتاده.

نفر پنجم جاستین گبریل وارد میشه و به میز و رودز حمله میکنه.رودز برمیگرده و با چند تا کیک گبریل رو میزنه.میز داره با آر تروث کار میکنه.

نفر ششم پریمو وارد میشه. پریمو چند تا کلوزلاین میزنه.میز آر تروث رو اونور طناب انداخته و باهاش کلنجار میره.

آر تروث حذف شد.

تروث میز رو میکشه پایین با هم میجنگن.میز همچنان تو بازی هست.

نفر هفتم میک فولی وارد میشه. فولی چند تا رایت هند به پریمو میزنه.فولی رو خیلی تشویق میکنن.فولی رو پریمو کار میکنه.

پریمو حذف شد.

فولی داره عالی کار میکنه. یه دی دی تی به رودز میزنه.

نفر هشتم ریکاردو رودریگز وارد میشه.اون شبیه دل ریو لباس پوشیده.ریکاردو میره سمت رودز و رو اون کار میکنه.گبریل میاد و با رودریگز درگیره.فولی و رودریگز دو نفری میخوان گبریل رو پرت کنن بیرون.

جاستین گبریل حذف شد.

نفر نهم سانتینو مارلا وارد شد.سانتینو به سمت رودریگز حمله ور میشه و عالی کار میکنه.اتمیک دراپ از سانتینو.حالا میخواد ریکاردو رو حذف کنه.

ریکاردو رودریگز حذف شد.

سانتینو میره برای کبرا و میک فولی هم مستر ساکو رو میخواد بزنه.

اپیکو نفر دهم وارد میشه. فولی و سانتینو میرن سراغش.

اپیکو حذف شد.

میز و رودز که خیلی وقته تو رینگ موندن میرن سراغ فولی و سانتینو.رودز روی سانتینو کار میکنه.

سانتینو مارلا حذف شد.

فولی با میز درگیره.میز داره بهتر کار میکنه و کاری از دست میز برنیومد.

میک فولی حذف شد.

نفر یازدهم کوفی کینگستن وارد میشه.کوفی عالی شروع میکنه و به سمت میز و رودز میره.بوم دراپ رو به میز میزنه.

نفر دوازدهم جری لاولر وارد میشه.لاور میز گزارشگری رو ترک میکنه و میره تو رینگ.اون چند تا بیگ رایت هند به میز و رودز میزنه.لاولر داره روی میز عالی کار میکنه و میره برای پرش از طناب اما رودز میره سمتش و بهش حمله میکنه.

جری لاولر حذف شد.

نفر سیزدهم ازکیل جکسون وارد میشه.جکسون سریع به سمت میز و رودز میره و بهشون شولدر بلاک میزنه.روی کوفی هم ساید اسلم میزنه.

نفر چهاردهم جیندر ماهال وارد میشه.ماهال سریع میره سمت جکسون و بهش نک بریکر میزنه.

نفر پانزدهم گریت کالی وارد میشه.کالی میره سمت ماهال و روی اون کار میکنه.یه سری مشت از کالی روی ماهال می بینیم و حالا سعی میکنه ماهال رو بیرون پرت کنه.

جیندر ماهال حذف شد.

گریت کالی داره عالی کار میکنه و حالا با جکسون درگیر شده.

ازکیل جکسون هم حذف شد.

نفر شانزدهم هانیکو وارد میشه.هانیکو همون اول یه کراس بادی قشنگ به کوفی میزنه.

نفر هفدهم بوکرتی وارد میشه.بوکر هم مثل لاولر میز گزارشگری رو ترک میکنه و وارد رینگ میشه.کوفی نزدیک بود حذف بشه.میز باهاش درگیره و حالا پرتش میکنه بیرون ولی کوفی روی پله ها فرود میاد و دوباره به بازی برمیگرده.

نفر هجدهم دالف زیگلر وارد میشه.بوکرتی نزدیک بود هانیکو رو خذف کنه.کالی به زیگلر خیره شده و زیگلر وارد میشه.

نفر نوزدهم هاکسا جیم دوگان وارد میشه.دوگان همه رو میزنه و خیلی تشویق میشه.رینگ رو پاک سازی کرد.تماشاگرا دارن usa usa میگن ولی کودی رودز از فرصت استفاده میکنه و میره سمت دوگان ...

جیم دوگان حذف شد.

نفر بیستم مایکل کول وارد میشه.کول لباسش رو میپوشه و آماده میشه به بازی بره.

نفر بیست و یکم کارما وارد میشه ! کارما با کول درگیر میشه و اونو بلند کرده. کول اونور طناب افتاده.هم بوکرتی و هم لاولر کول رو به پایین میکشن !

مایکل کول حذف شد.

دالف زیگلر سر کارما داد میزنه که برو بیرون.کارما بهش نگا میکنه و حالا فیس باستر میزنه.کارما میره سراغ هانیکو ...

هانیکو حذف شد.

در این فرصت دالف زیگلر زرنگی میکنه و میره سراغ کارما ...

کارما حذف شد.

نفر بیست و دوم شیمس وارد میشه.شیمس همون اول عالی کار میکنه و یه پاور بامب قوی به کوفی میزنه.

کوفی حذف شد.

نفر بیست و سوم رود داگ وارد میشه.رود داگ با لباس دی اکس اومده.اون میره و به میز حمله میکنه.موفق عمل میکنه.

نفر بیست و چهارم جی اوسو وارد میشه.جی یه کرنر اسپلش خوب به رود داگ زد.

نفر بیست و پنجم جک سوئگر وارد میشه.سوئگر میاد و هر کی جلوش هست یه کلوزلاین بهش میزنه.

نفر بیست و ششم وید برت وارد میشه.وید برت هم خوب کار میکنه و چندین رایت هند میزنه.اون میره سمت رود داگ ...

رود داگ حذف شد.

نفر بیست و هفتم دیوید اوتانگو وارد میشه.دیوید اوتانگو وقتی میاد تو رینگ میره سراغ کودی رودز.

نفر بیست و هشتم رندی اورتن وارد میشه. رندی عالی کار میکنه و اول سراغ وید برت میره.چند تا پاور بامب به وید برت و شیمس میزنه. فوق العاده تشویق میشه.دی دی تی به رودز و زیگلر از رندی.رندی جی اوسو رو پرت میکنه بیرون.

جی اوسو حذف شد.

رندی به وید برت آر کی او زد.برت هم کارش تموم شد.

وید برت خذف شد.

نفر بیست و نهم کریس جریکو وارد میشه.

کریس ابتدا به چند نفر البو میزنه.حالا میره سراغ دیوید اوتانگو و ...

دیوید اوتانگو حذف شد.

نفر سی ام بیگ شو وارد میشه.بیگ شو سراغ جک سوئگر میره.یه ناک اوت پانچ به جک میزنه.جک بیهوش شد.

جک سوئگر حذف شد.

بیگ شو داره عالی کار میکنه.حالا میره سراغ میز و رودز ...

کودی رودز و د میز حذف شدند.

بیگ شو دست بردار نیست و حالا میره سراغ دالف زیگلر ...

دالف زیگلر حذف شد.

بیگ شو ، شیمس ، کریس جریکو و رندی اورتن چهار نفر پایانی هستن.

بیگ شو میره برای چوک اسلم روی جریکو.حالا آر کی او از رندی روی بیگ شو.رندی سعی میکنه بیگ شو رو پرت کنه بیرون و موفق میشه ولی جریکو میاد و رندی رو میندازه بیرون.

بیگ شو و رندی اورتن حذف شدند.

حالا فقط شیمس و جریکو باقی موندن.

شیمس میگه کام آن فلا ..! شیمس سمت جریکو حمله ور میشه.در کرنر درگیر هستن.جریکو پرتش میکنه وسط رینگ و دراپ کیک میزنه. شیمس دراپ کیک قشنگ میزنه.حالا یه بیگ البو از جریکو می بینیم. جریکو در این لحظه والز آف جریکو رو میزنه. جریکو ول میکنه و شیمس رو پاهاش می ایسته.جریکو شیمس رو به کرنر پرت میکنه.شیمس نزدیک بود حذف بشه اما خودشو نگه میداره.در ادامه جریکو چندین بار پشت سر هم به شیمس سیلی میزنه.شیمس هلش میده و بعدش میگیرش و میخواد پرتش کنه بیرون ولی جریکو باقی میمونه اما در برگشت شیمس بروگ کیک رو میزنه و کریس جریکو پرت میشه پایین.

کریس جریکو حذف شد.

شیمس برنده ی رویال رامبل 2012 شد.

بعد از بازی صحنه های آهسته ی بازی بین جریکو و شیمس رو می بینیم. شیمس وسط رینگ به شدت خوشحالی میکنه و از طناب بالا میره. لوگوی رسلمنیای 28 رو نشون میده و آتیش بازی راه افتاده. رویال رامبل جذابی بود.

شیمس موفق شد برنده ی رویال رامبل 2012 بشه ، پی پی وی رویال رامبل 2012 با تمام جذابیتهاش تموم میشه.


مطالب مشابه :


دانلود بازی کشتی‌ کج 2012

دانلود بازی کشتیکج ۱۲ | WWE Raw 12+ فشرده شده+ کرک شده+ بدون نیاز به نصب+ تست شده از سایت گیم راک
نتایج رویال رامبل 2012

دانلود مسابقات و جدید ترین اخبار کشتی کج شیمس برنده ی رویال رامبل 2012 شد. بعد از بازی
دانلود بازي جذاب كشتي كج (2012)

کشتی کج نام بازی مهیج و زیبایی است که طرفداران خاصی را دارد. این بار بازی کشتی کج 2012 را که کم
برچسب :