مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر


spacer5.gif
spacer10.gif
ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در نمازخانه اداره برگزار گردید.
IMG_3980.JPG

 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بهشهر ،مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش  شهرستان بهشهر با حضور حضرت آیت الله جباری امام جمعه و نماینده محترم مردم شریف استان مازندران در خبرگان رهبری وامیری مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان مازندران ، دکترصالح طبری مدیر کل خدمات درمانی مازندران ،فرهودی مشاور محترم اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش  ، شاکری رئیس محترم اداره مشارکت های مردمی و امورشاهد اداره کل،محسنی رئیس محترم اداره حراست اداره کل ،البرزی فرماندارمحترم شهرستان و مسئولین شهرستانی در نمازخانه اداره برگزار گردید.

در این مراسم ، مهندس محمد احمدی مدیریت قبلی آموزش و پرورش ، طی سخنانی فعالیت های دوران تصدیخود را تشریح کردو درپایان از همه همکاران فرهنگی خود و ادارات و نهادهای شهرستان خواست که بامدیریت جدید کمال همکاری را داشته باشند و در پایان برای موفقیت جناب آقای حاج ابوالقاسم ثلاثی مدیر آموزش و پرورش شهرستان  دعا نمود.

همچنين  آقای امیری ،مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان مازندران در اين مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، اظهار داشت: معلمان پيامبران جامعه اند و پيامبراني كه خوب رفتار كنند ،قابل ستايش هستند.

اميري در ادامه  با توجه به عملکردمهندس احمدی درطی ایام تصدی مسئولیت آموزش و پرورش ، ایشان رااز چهره های خدوم و مثبت فرهنگی شهرستان برشمرد و از تلاش های بی شائبه ایشان تقدیروتشکر کردو همچنين برای حاج ابوالقاسم ثلاثی آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.
پس از ایشان آقای حاج ابوالقاسم ثلاثی ، ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل محترم و مهندس احمدی ، از همه همکارانفرهنگی خواست که ایشان را در انجام خدمت و ترويج فرهنگ ، تعليم و تربيت در اين شهرستان یاری نمایند.

گفتنی است در این مراسم امیری مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان مازندران حکم مدیریت آموزش و پرورش شهرستان را به حاج ابوالقاسم ثلاثی و همچنین حکم رئیس اداره مراقبت از آسیب های اجتماعی اداره کل استان را به مهندس احمدی تقدیم نمود.


 

منبع خبر :   روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بهشهر

مهندس محمد احمدی با حکم مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران به سمت رئیس اداره مراقبت از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش مازندران منصوب شد.

اداره مراقبت از آسیب‌های اجتماعی، ساختاری جدید در تشکیلات ابلاغی وزارت آموزش و پرورش است که محمد احمدی با تجربیات خوبی که بویژه در بحث پرورشی دارد، نخستین رئیس این اداره در مازندران است.


مطالب مشابه :


خانم دکتر وحیده چگینی افتخاری دیگر برای لرهای قزوین

تقدیرو تشکر. پایان نامه خانم چگینی در یکی از ژانرهای جدید ادبی است، موضوعی که سابقه
آنچه مدیران و کارکنان باید از خود بپرسند و به آن عمل نمایند

مقالات | پایاننامه گوید تقدیرو تشکر دهیم تا در پایان کارمان حق
افتتاح گنیجینه پژوهشی فاطمه الزهرا(س) شهیدیه

از جمله نامه ی امام خمینی (ره) در اجازه خواستند.در پایان با تقدیرو تشکر
مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر

را داشته باشند و در پایان برای موفقیت جناب بی شائبه ایشان تقدیرو تشکر نامه مازندرانی
حقی که استاد امراله احمدجو بر گردن میمه دارد

پیام های تشکر. پایان نامه باید از افراد تا زمانی که در قید حیات هستند تقدیرو تشکر کرد
گزارش عملکرد سه ماهه کتابخانه

بستر مناسبی برای کتابخوانان شهرستان و تقدیرو تشکر است در پایان پایان نامه و
ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر

الـبـتـه مـنـظـور از این اعمال فقط کمک در نامه ای دست کمال تقدیرو تشکر رادارم
برچسب :