تاریخچه تقلید های استقلال از پرسپولیس تو این 4 سالی که گذشته .


تاریخچه تقلید های استقلال از باشگاه پرسپولیس در 4 سال اخیر .

دوستان ، اول من برد شیرین سه بر صفر رو  بر صدر نشین لیگ فولاد خوزستان ، صدر نشین لیگ را بر همه ی شمایی که دیشب خوشحال شدید تبریک و بر همه ی دوستانی که ناراحت شدن تسلیت عرض مینمایم .


این روز ها باشگاه پرسپولیس فعالیت هاش رو از هر نظری مثل اقتصادی و ورزشی و ...  به خوبی انجام میده ولی متاسفانه باشگاه استقلال همون کارهایی که پرسپولیس رو انجام داده رو تکرار میکنه و حداقل نمیزاره که یک ماه بگذره .

به همین دلیل ما لیستی از تقلیداشون گذاشتیم که هرچند کامل نیست ولی بالاخره پیاممون رو میرسونیم که تقلید کار ((میمون)) است .

1 – شعارها : ابتدا بریم سراغ شعارهایی که ما میسازیم و اونها همون شعار رو هواداراش تکرار میکنن .

پرسپولیس قهرمان میشه ، خدا میدونه که حقشه ، به لطف یزدان و بچه ها ، پرسپولیس قهرمان میشه .               

وای وای وای ، پرسپولیس حمله ، حمله ، حمله

صدای عر عر اومد ، کیسه کش صداش در اومد . ( این رو اول تو بازی با تراکتور رو ترکا این شعار رو میدادیم و تو دربی  68 برای استقلال به کار بردیم ولی متاسفنه تو بازی استقلال و فجر اونا رو ما این شعار رو استفاده کردن . یعنی خودمون زحمت میکشیم و شعار میسازیم و اونا هم از ما کپی میکنن . )

آب دریا شوره استقلال ...

آب دریا گرمه استقلال با دخترا سرگرمه .

وان تو تیری فور استقلال لایی خور .

استقلال دلاور ، تو ... شناور ، دنبال شورت داور (دنبال شورت داور یعنی داور خریدن . )

پرسپولیس قهرمان ، حمله ، حمله ما گل میخواییم

 الشباب غصه نخور استقلال هم 6 تاییه************************  روزنامه استقلال:الشباب غصه نخور پرسپولیسم 4 تاییه (در حالی که خودشونم 4 تایین )

سال 88 تو دربی 68 ، شوت آقا کریم توپ توی کنج نشست ، وحید طالبلو چمنارو گاز میزد ، صمد مرفاوی با دست خودشو باد میزد ، فرهاد مجیدی دو دستی تو سر میزد ****************** سال بعدش : سال 89 تو دربی 69 ، شیث رضایی دنبال فرهاد بدو ، آی بدو آی بدو آی بدو آی بدو .

 

پرسپولیس سرور استقلاله : این شعار رو هوادارای استقلال هم هوز تو استادیوم سر میدن . در حالی که اگه یه بار با پرسپولیس امتحان کنیم و یک بار هم با استقلال امتحان کنیم ، کاملا مشخص میشه که این جمله بیشتر واسه چه تیمی قشنگتر میشه .

استقلال سرور سطل آشغال ( خدایی یه بار با پرسپولیس و یه بار با استقلال امتحان کنید ببینید به کدوم میخوره . )

یا زهرا (( نمیخوام مذهبیش کنم . به هر حال این شعار افتخاره و امیدواریم کل تیم ها این شعار رو بدن . ولی این شعار رو هم خود بازیکنا تو لیگ هفتم ، تو حلقه ای که میزدن میگفتن (( یا مهدی ، یا زهرا ، یا علی )) و بعد هاهم تا الآن هوادارای پرسپولیس میگن یا زهرا .))

البته ما هم یه شعارهایی مثل هر کی قرمز بپوشه و این اس اس منه و شب تاره  رو هم تقلید کردیم .

و شعارهای دیگه که استقلالی ها از ما کپی برداری میکنن .

2- لقب برای بازیکنا :

عابدزاده عقاب آسیا ************************  رحمتی عقاب آسیا

افشین امپراطور     ************************  امیر ژنرال

مجسن رفت و برگشت ************************ حاجی رفت و برگشت یا پرویز رفت و برگشت

علی کریمی مارادونای آسیا ************************ جباری زیدان آسیا

علی پروین سلطان ************************ علی جباری سلطان (( تازگیا علی جباری ادعا کرده که این لقب مال من بوده ولی یه سوال ، آقای جباری اگه مال شما بوده چرا هوادارا و باشگاه استقلال اون موقع سکوت کرده بودن و وقتی که شما این ادعا رو کردی تازه یادشون افتاده که به شما بگن سلطان ؟ اصلا من از هر کی که واسه اون زمان بوده پرسیدم که اول مال کدوم بوده ، بهم گفتن این لقب واسه پروین بوده . حتی از پدربزگم که الآن هم با این سنش بازی های استقلال رو میره استادیوم هم پرسیدم و گفتش که با این حرفت آبروی باشگامونو بردی . ))

3- لباس ها : در لیگ نهم پرسپولیس با پیرهن قرمز و خط افقی سفید بر روی سینه در لیگ حاضر شد و سال بعدش که لیگ دهم میشه اون خط افقی سیاه میشه و تا اینجا مشکلی وجود نداره تا اینکه سال بعدش باشگاه استقلال با پیرهن آبی و خط افقی سفید لیگ یازدهم رو شروع میکنه .

4-وقتی دنیزلی سرمربی میشه تصمیم میگیره که بازیکنا نهار رو دسته جمعی میل کنن و همین کار کافی بود که پرویز مظلومی هم همینکار رو بکنه .

5-نیم فصل اول تموم میشه و تیم پرسپولیس بازیکنی مثل خلعتبری و پولادی و شکوری رو میخواد و وقتی که این خبر رو رسمی میکنه درست فرداش استقلال هم دست رو همین بازیکنا میزاره !!!!!!

6- سردار رویانیان : برای بازی با الغرافه یه سکو هم نباید خالی بمونه .

دو هفته بعد فتح الله زاده : من امشب برای بازی با الریان به استادیوم میرم و از هوادارا میخوام که کل استادیوم رو پر کنن !!!.

7-لیگ تموم میشه و روزنامه پرسپولیس عکس کامبیز دیرباز رو در صفحه اش قرار میده و با این بازیگر مصاحبه میکنن .

دو روز بعد هم روزنامه استقلال جوان عکسی با بازیگرایی مثل امیر جعفری و علی صالحی و امیرنوری رو میزاره تو  صفحه اولش و همین کافی نبود چون دو ماه بعد هم نیما شاهرخ شاهی رو تو صفحه اول روزنامه قرار میدن .

8- وقتی روزنامه پرسپولیس با بهنوش بختیاری مصاحبه میکنه  روزنامه استقلال هم با بهنام تشکر و پوریا پورسرخ و محسن افشانی هم مصاحبه میکنن و این در حالیه که پورسرخ و محسن افشانی از پرسپولیسی های دو آتیشن .

9-پرسپولیس برای خریدن بازیکنای جدید دست رو نکونام و سید جلال حسینی و حسین ماهینی و محمد قاضی و خلعتبری میزاره ولی باشگاه استقلال هم درست همه ی این بازیکن هارو تو لیستشون قرار میده و وقتی با شکست مواجه میشن ناراحت هم میشن .

نکته : پارسال استقلال انصاریفرد رو میخواست که پرسپولیس اون بازیکن رو جذب میکنه .

10-پرسپولیسی ها برای ماه رمضون تصمیم میگیرن که بعد از اذان مغرب تمرین کنن همینکار رو بعدها درست باشگاه استقلال انجام میده .

11-  باشگاه استقلال سخت به دنبال انصاریفرد و قاضی و ایمون زائد بود حتی ساموئل رو هم میخواستن بدن تا این سه نفر رو هم بگیرن .

12- پرسپولیس با تیم های آث میلان و رئال مادرید و برزیل قرارداد همکاری میبنده و فتح الله زاده هم خبر از عقد قرارداد با اینتر میده ولی هنوز نفهمیدیم که با اینتر بستن یا نه .

13- پرسپولیس امسال نوشابه انرژی زا افتتاح کرد و استقلال هم فرداش نوشابه افتتاح کرد .

14-پرسپولیس هواپیمای اختصاصی ساخت و آقای فتح الله زاده هم اعلام کردن که ماهم هواپیما داریم ولی یه سوالی بین مردم هست و اون سوال اینه : این هواپیمای اختصاصیتون کجاس ؟ عکسی ، چیزی ...

15-پرسپولیس کارت هواداری داد بیرون ، استقلال هم کارت هواداری داد بیرون

16-پرسپولیس تیم کارت داد بیرون ، استقلال هم تیم کارت داد بیرون

17-مسئولان رئال مادرید درفشی فر رو مورد تائید قرار میدن و چند روز بعدش هم مسئولان رئال و بایرن هم از کمپشون دیدن میکنن ولی کمپشون تائید شد یا نشد رو دیگه خدا میدونه!!!!!!!!!!!! .

18- از داور ها که از اشتباهشون تو بازی هایی که با استقلال داشتن انتقاد کردیم ********** محسن قهرمانی رو بعداز بازی با پرسپولیس و تراکتور تا جهنم بردن .

19-احمدرضا عابدزاده از اون دروازه بان هایی بود که پنالتی میزد ************* رحمتی هم پشت ضربه پنالتی ایستاد تا بگه چیزی از عابدزده کم نداره .

20-پرسپولیس در حال خرید آپیا ****************** فتح الله زاده : سال دیگه شوان استایگر رو میارم .

21-پرسپولیس سامانه کمک های مالی از طرف مردم درست کرد ************ استقلال سامانه کمک های مالی با همون شماره درست کرد

22- با ستاره های آث میلان قرار بازی دوستانه گذاشتیم ****************** با تیم دینامو کی یوف قرار بازی دوستانه گذاشتن .

23-با تیم هامبورگ و لورکوزن قرار بازی دوستانه گذاشتیم ************ با اشتوتگارت قرار بازی دوستانه گذاشتن و جالبه که از بوندسلیگا تیم انتخاب کردن و حداقل نرفتن با لیگ های دیگه که به تقلیداشون تنوع بدن .

24- بهشون گفتیم 6 تایی ها ********************* به ما گفتن 4 تایی ها ( خودشونم دو بار 4تایین . یکی 4-1 و یکی 4-2 تو پنالتی ها )

25- باشرکت صدرا سیستم پاسارگاد قرارداد بستیم ******************* با شرکت صدرا سیستم پاسارگاد قرارداد بستن .

26-  پارسال هم لوگوی باشگاه پرسپولیس بر روی پیراهن استقلال چندین بار مشاهده کردیم .

27-دو سال پیش علی کریمی با یکی از خبرنگارا که بعدا معلوم شد از دوستای فامیلشه یه شوخی شهرستانی انجام میده و دوربین خبرنگار رو میگیره و پرتش میکنه ولی قبلش بند دوربین رو میگیره و آخرشم عذرخواهی میکنه از خبرنگاره ********************************* دو روز بعدش رحمتی برای اثبات بانمک بودنش روی یکی از خبرنگارای بدبختی که نشسته بود و داشت عکس میگرفت چنان شیرجه ای زد که دوربین اون خبرنگار فلک زده شیکست ( تازه شایعه شده که پای خبرنگاره هم شیکسته ولی فکر نکنم شیکسته شدن پاش صحت داشته باشه ) . باز علی کریمی یه ارتباطی با اون خبرنگاره داشت و اونکار رو کرد ولی این رحمتی بدون تحقیق هم خودشو ضایع کرد و هم خبرنگار رو بدبخت کرد.

28- در آخر میخواییم بازیکنایی رو که تو این دوسال استقلال میخواستن رو هم بگیم .

1 – میثاق معمارزاده : دو بار خبر اینکه معمارزاده با استقلالی ها به توافق رسید رو ما شنیدیم و دیدیم ولی چرا نهایی نشد رو کسی نمیدونه .

2-محمد نصرتی : استقلالی شدنش داشت نهایی میشد ولی سر بزنگاه به پرسپولیس پیوست .

3- علی عسگر : شایعه شده بود که در آستانه آبی پوش شدنه و این خبر اینقدر داشت جدی میشد که به پرسپولیس ب انتقال پیدا کرد .

4-علی کریمی :موقع جوون بودن علی کریمی که بماند ولی فتح الله زاده گفته بود که من بهترین بمب عمرم رو بالاخره میترکونم .

5-ایمون زائد : یک بار موقع نقل و انتقالات و یک بار هم به جای ساموئل میخواستن بگیرن از ما  .

6-محمد نوری : فتح الله زاده پارسال این بازیکن رو میخواست ولی نوری با پرسپولیس تمدید کرد .

7- وحید هاشمیان : فتح الله زاده علنا علاقه زیاد خود را برای جذب این بازیکن اعلام نمود.

8-فشنگچی : 2 بار شایعه شده بود که استقلال خواهان این بازیکنه .

9-سید جلال حسینی : استقلال دو سال این بازیکن رو میخواست .

10-حسین ماهینی : اینقدر این بازیکن رو جدی گرفته بودن که وقتی ماهینی پرسپولیسی شد شروع به حرفای بی منطقی به پرسپولیس زدن .

11-مهرداد پولادی  : نیم فصل دوم لیگ یازدهم بود که استقلالی ها به طور جدی میخواستنش .

12-کریم انصاریفر : 4 سال تمام به دنبال این بازیکن بودن و الآنم دست از سرش برنمیدارن .

13-محمد قاضی : دوسال تمام این بازیکن رو میخواستن ولی بالاخره موفق به جذبش شدن .

14-میلاد غریبی : وقتی به پرسپولیس پیوست خبر ها رسیده  بود که قلعه نوعی اعصبانی شده .

15-سید صالحی : درسته که قبلا استقلالی بوده ، ولی وقتی به پرسپولیس اومد باشگاه استقلال در صدد جذبش بودن .

16-دهنوی : دوسال میخواستنش ولی دهنوی ...

17-خلعتبری : اصلا هر وقت ما این بازیکن رو میخواییم اونا هم میخوان و هروقت نمیخوایمش ، خبری از استقلال هم نیست .

 

کلا فتح الله زاده علاقه زیادی به بازیکنای پرسپولیس داره و فقط موفق به جذب هوار مولا محمد و علی علیزاده و انصاریان و نیکبخت و الونگ و قاضی و پژمان وری و... شده و هنوزم به دنبال انصاریفرد و سید صالحی و خلعتبریه .

اینم بگم که پرسپولیس بازیکنایی مثل رحمتی و آندورانیک و نکونام رو خیلی جدی میخواست .

و پیشنهاد سردار به برهانی و فرهاد مجیدی و اشجاری جدی نبود و وقتی هم که جواب رد شنید دیگه پیگیرش نشد .

اینم بگم که حمودی علاقه خیلی زیادی به پرسپولیسی شدن داره چون چند بازی گفته از پرسپولیس پیشنهاد دارم ولی رویانیان این خبر رو رد کرد و گفت نمیخوایمش .


به ادامه مطلب (( جهنم سرخ )) برید تا سیر تا پیاز بازی دیشب که شامل شعار های دیشب و حواشی و موقعیت آب و هوایی و غیره  هست برید . شاد شاد شاد باشید با قرمه فسنجون .

وان ، تو ، تیری ، فور ***** رحمتی اوهوم ببخشید


مطالب مشابه :


چای با طعم خدا، بالهایت را کجا جا گذاشتی؟ و هر قاصدکی یک پیامبر است/ عرفان نظرآهاری/ نشر افق

باشگاه کتاب - چای با طعم خدا، بالهایت را کجا جا گذاشتی؟ و هر قاصدکی یک پیامبر است محسن مدنی
برنامه آموزشی سنگنوردی (91.12.04)

باشگاه کوهنوردي کشيد و يک چاي گرم 5 متري رفتيم و محسن و آقا قباد کارگاهي زدن و
26 - استاد حاج محسن حسن زاده مقیمی

چاي تلخ(نويد بيژني) باشگاه پرسپولیس استاد حاج محسن حسن زاده مقیمی، پیرمرد زنده دلی است
چای سبز نوشیدنی ملی مشرق زمین- فواید مضرات و تاریخچه

سایت باشگاه حجت السلام محسن چاي داغ باعث آفت دهان مي‌شود.
مهمانپذير كاسپين ماكلوان

باشگاه ملوان بندر انزلی قوی سپید چاي |+ | نوشته شده نوشته شده توسط محسن در پنجشنبه دهم
فلسفه نخوردن چاي از زبان شيخ بهلول گنابادي

مطالب جالب و خواندنی طب سنتی - فلسفه نخوردن چاي از زبان شيخ بهلول گنابادي - طب سنتی - مطالب
ثبت نام پويان محمدي در باشگاه سايپا

ثبت نام پويان محمدي در باشگاه رايگان ، محسن پور اصغر چاي و باغات چاي كه
داستان کوتاه

دکتر محسن باشگاه انديشه وقتي همه در فنجان دلخواه خود چاي‎ ‎ريختند و هر يك فنجاني در
تاریخچه تقلید های استقلال از پرسپولیس تو این 4 سالی که گذشته .

این روز ها باشگاه پرسپولیس فعالیت و پوریا پورسرخ و محسن افشانی هم مصاحبه چاي لاغري 108
برچسب :