فروش آپارتمان : چگونه گام های ابتدایی فروش خانه را بشناسیم

 

فروش آپارتمان : چگونه گام های ابتدایی فروش خانه را بشناسیم

شاید شما هم برای فروش خانه تان دچار مشکل شده باشید. دلیل آن که مردم هنگام فروش مسکن خود بنگاهی را انتخاب می کنند، این است که ، فروش خانه کار زیادی دارد، باید با راه کار های بسیاری آشنا شوند و همچنین صبور باشند. چنان چه می خواهید برای اولین بار خانه ی خود را بفروشید یا اینکه می خواهید بهتر از سری قبل عمل کنید، هیچ چیزی بیش از این نقشه به دردتان نخواهد خورد.

------------------------------

چگونه

1

چگونه گام های ابتدایی فروش خانه را بشناسیم
خانه ی خود را مرتب کنید
اگر تصمیم دارید خانه ی خود را بفروشید، آن را از سر تا پا تمیز کنید. جاهایی مانند قرنیز ها، پرده ها، ناودان پشت بام و پنجره ها را که کمتر تمیز می کنید فراموش نکنید. خانه ی تمیز به خریداران کمک می کند که آن را بهتر ببینند و ارزش واقعیش در نزدشان آشکار خواهد شد.
ممکن است به خاطر این که خانه برای شما عادیست از تمیز کردن برخی جاهای آن چشم پوشی کنید، در حالی که خریداران، به همه چیز دقت می کنند. اگر می خواهید بهترین کار ممکن را انجام دهید، برای تمیز کردن خانه ی خود از شرکت های خدماتی درخواست ارائه ی سرویس کنید. هرگز تاثیر پاکیزه بودن خانه را دست کم نگیرید.
همراه با تمیز کردن خانه آن را مرتب کنید. با حذف وسایل به درد نخور، خانه ی خود را جادارتر نشان دهید. با این کار شما تفاوت بسیاری در ظاهر کمد ها، گاراژ، ایوان و حمام خود مشاهده خواهید کرد. خریداران به مکان هایی علاقه مندند که فضای زیادی دارد و اگر خانه را به خوبی تمیز کنید، آن را می پسندند. اگر علاقه ای به از دست دادن وسایل اضافی خانه ی خود ندارید، آن ها را موقتا به انباری منتقل کنید.

2

چگونه گام های ابتدایی فروش خانه را بشناسیم
از ارزش ملک خود مطلع شوید
با وجود این که می خواهید قیمت خانه را بالا بگویید ولی باید واقع بین باشید. بسیاری از خانه هایی که برای فروش قرار می گیرند، فروخته نمی شوند زیرا فروشندگان آن ها فکر می کنند، خانه شان بیش از این ها می ارزد یا اینکه این فروشندگان تمایلی ندارند کمتر از قیمتی که عنوان کرده اند این خانه را بفروشند. آگاهی از ارزش واقعی خانه، به شما کمک می کند تا راحت تر محدوده ی قیمت آن را معین کنید و به علاوه اگر به نظر خریداران این قیمت بالا بود، شما از بابت قیمتی که گفته اید خیالتان آسوده خواهد بود.
برای ارزیابی ملک خود به موارد مشابه رجوع کنید. موارد مشابه قیمت اصلی خانه ی شما را مشخص می کنند. همیشه برای یافتن ارزش واقعی خانه ی خود به این موارد مشابه رجوع کنید.
یک کارشناس استخدام کنید. کارشناس املاک، به خانه ی شما می آید، ملک شما را اندازه گیری می کند، نکات را یاداشت می کند، عکس می گیرد و و در محله ی شما موارد مشابهی که فروخته شده اند جست و جو می کند. استخدام یک کارشناس املاک بسیار به شما کمک می کند و همچنین ارزیابی این کارشناس دقیق تر است. از نزدیک ترین بنگاه املاک محله خود درخواست کنید تا کارشناسی امین، واجد شرایط و کاردان به شما معرفی کنند. هنگامی که مدرک را از کارشناس می گیرید، از آن مدرک یک کپی بگیرید و در جایی امن نگه داری کنید. اگر خریداری جدی به سراغ شما آمد، مدرک را به او نشان دهید.

3

چگونه گام های ابتدایی فروش خانه را بشناسیم
خانه ی خود را وارسی و تعمیر کنید
بسیاری از قرارداد های مسکن، به خریداران اجازه می دهد که خانه را بررسی کنند، بنابرین آماده باشید. آیا قبل اینکه خریداری بیاید، خانه ی خود را وارسی کرده اید؟ در یک وارسی معمولی، شما موظفید، وسایل خانگی، لوله کشی، چاه فاضلاب، سیستم های الکتریکی و حرارتی و غیره را تعمیر کنید. ممکن است سقف و فونداسیون خانه ی شما نیز وارسی شود. مطابق توصیه های عنوان شده عمل کنید و تعمیرات لازم را اجرا گردانید. هزینه های اضافی بر عهده ی خریدار است.

4

پیش از آن که خانه ی خود را به فروش بگذارید، به آن رسیدگی کنید
خریداران ذاتا تنبلند. اگر آن ها احساس کنند که پیش ار لذت بردن از خانه باید محوطه سازی، لوله کشی و کار های الکتریکی اضافی انجام دهند، هنگام خریدن پا پس می کشند. بنابرین کار را برای آن ها آسان کنید. پیمان کاری همه فن حریف استخدام کنید تا خانه را آماده ی اسباب کشی کند.

منابع

wikiHow

چگونه ها » اقتصاد » املاک و مستقلات » چگونه گام های ابتدایی فروش خانه را بشناسیم


مطالب مشابه :


اطلاعات گردشگری رامسر

رامسر - اطلاعات گردشگری رامسر - همه چیز درباره رامسر. ... مهمان خانه قدیم رامسر(داخل شهر دوره پهلوی) ... ساحلی خزر-رامسر-انتهای بلوار معلم-کازینوی سابق-4233022.
سقوط هواپیمای تفریحی بر سقف منزل در رامسر+تصاویر

5 ا کتبر 2013 ... فرماندار رامسر از سقوط یک فروند هواپیما تفریحی از نوع ۱۲۱۳ - ep در حوالی فرودگاه این شهرستان در ... آدرس و شماره تلفن خانه معلم های سراسر کشور.
به این خانه ها می گویند"خانه های هوشمند"/قیمت متری 9تا27میلیون

2 نوامبر 2014 ... فروش آپارتمان های لوکس ساحلی در رامسر - به این خانه ها می گویند"خانه های ... آدرس آپارتمان در رامسر : رامسر – بلوار معلم ( لیدو سابق ) نبش ساحل 13
تفریحی و توریستی

11 ژانويه 2013 ... واقع در رمک حدفاصل چهار راه بسیج و بلوار معلم با بیش از 700 قطعه از اشیا و آثار ... اطراف آن ، پارک جنگلی دالخانی در مسیر جاده ، رستوران ، سفره خانه
رامسر- فروش و پیش فروش آپارتمان های لوکس ساحلی در رامسر تلفن :09361014411

آدرس : رامسر – بلوار معلم ( لیدو سابق ) نبش ساحل 13 مجتمع مسکونی نگین ... + الهیه - املاک - باغ فروشی - تهیه مسکن - خرید آپارتمان - خرید خانه - رهن اجاره - رهنی
فاز اول دوچرخه سواري و كاشت درخت از آستارا تا استارباد

29 مه 2013 ... ... تا 25 فروردين ماه فاز اول آن را از آستارا تا رامسر به اتفاق دوستان خوبم محمد ... چتري روز اول را به اتمام رسانديم و شب را در خانه معلم پونل گذرانديم .
تاریخچه رامسر

شهر من رامسر - تاریخچه رامسر - معرفی مکانهای دیدنی و گردشگری رامسر. ... در غرب رود خانه « ترک رود » و سر راه « طالش محله فتوک » قرار دارد و منصب به « شاه منصور » میبلشد که در نیمه ی دوم قرن ... حد فاصل بلوار آیت الله طالقانی و بلوار معلم قرار دارد.
پیش شماره و کد تلفن شهرها و شهرستان های استان مازندران

خال خیل, 0152735. خانه دریا, 0122742. خانه سرمرز, 0151366 ... رئیس کلا, 0124438 . رامسر, 0192522. رزکه, 0121258 ... شوبکلا/معلم کلا, 0111342. شورکا, 0124342.
فروش آپارتمان : چگونه گام های ابتدایی فروش خانه را بشناسیم

چنان چه می خواهید برای اولین بار خانه ی خود را بفروشید یا اینکه می خواهید بهتر از سری .... آدرس آپارتمان در رامسر : رامسر – بلوار معلم ( لیدو سابق ) نبش ساحل 13 مجتمع
برچسب :