منتظر ورود پیکان بارهای جدید به بازار باشید

مدیر عامل کمپانی ایران خودرو خبر از تولید نوعی جدید از پیکان بارها داد. برای خواندن ادامه خبر در ادامه با همراه باشید.

وانت بار جدید ایران خودرو به بازار می آید!

میرجواد سلیمانی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده با آغاز تولید انبوه وانت جدید پی.یو .وان، این خودرو سال آینده روانه بازار می شود.

وی برخورداری از موتور او. اچ. وی.جی. ۲، استاندارد یورو ۴ و نصب مخازن گاز در کف را از جمله ویژگی های این وانت عنوان کرد و افزود: این ویژگی موجب می شود فضای بزرگتری برای بار این خودرو اختصاص یابد، ضمن این که دو مخزن ۳۵ لیتری گاز در این خودرو نصب شده که از طریق دریچه ای از کف اتاق بار در دسترس راننده است.

قائم مقام محصول و کیفیت ایران خودرو سپس رفع کاستی های وانت باردو را از جمله اولویت های ایران خودرو در عرضه وانت جدید عنوان کرد و گفت: ‌این محصول، در بخش کابین بار بزرگ‌تر بوده و دارای امکانات داخلی مانند ایربگ، کولر و سیستم های جدید مانند ای. بی. اس. است.

وی ادامه داد: برای تامین استاندارد یورو ۴ نیز تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری بر روی ای. ام. اس. و کاتالیست خودرو ایجاد شده است.

سلیمانی طراحی وانت در ایران را امری کاملا جدید و اختلاف فنی و تکنیکی از لحاظ طراحی محصول بین وانت پی. یو. وان. با وانت باردو را عمده دانست و گفت: این محصول در دو نوع بنزینی و پایه گاز سوز با گنجایش بار ۷۰۰ و ۶۰۰ کیلوگرم تولید می شود. چرخ های این وانت نیز براساس گنجایش بار طراحی شده و با چرخ سواری متفاوت است.

قائم مقام محصول و کیفیت ایران خودرو اظهار داشت: بیشترین تغییرات این محصول نسبت به خودروی پایه در حوزه قطعات پرسی، بدنه است که به صورت کامل توسط سازندگان داخلی انجام شده است.

وی افزود: قالب‌های بدنه توسط شرکت‌های قالب‌های صنعتی و قالب‌های پیشرفته ایران خودرو و جیگ‌ها توسط تام ایران خودرو طراحی شده و در دست ساخت است که بر اساس برنامه زمان‌بندی تا آبان ماه امسال ۷۰ درصد این پروژه به اتمام خواهد رسید. همچنین برخی از قطعات مانند کف اتاق بار و رکاب نیز در مرحله ریخته‌گری قراردارد.

سلیمانی از تجهیز خط مونتاژ سایت ایران خودرو تبریز برای تولید وانت پی.یو.وان خبر داد و گفت: قطعات اصلی بدنه پس از مونتاژ در خط بدنه شش و رنگ آمیزی در سالن رنگ شماره یک، برای مونتاژ نهایی به ایران خودرو تبریز ارسال خواهد شد.

وی افزود: به منظور کاهش هزینه‌های تولید، ازمجموعه‌های قطعات بدنه تولید شده در سایر خطوط مانند بدنه سازی دو و چهار و همچنین شرکت همگام نیز استفاده خواهد شد.


مطالب مشابه :


پیکان جدید مدل سال ( ثبت نام پیش فروش و تصاویر پیکان جدید)

عـصر سبـز جـوانــــی - پیکان جدید مدل سال ( ثبت نام پیش فروش و تصاویر پیکان جدید) - آموزشی
پیکان جدید(1394)

همه چيـــــــــــزز - پیکان جدید(1394) - همه چيـــــــــــزز(هرچي باحال و قشنگ و جالب به نظرم
پیکان جدید...

Car & Drive - پیکان جدید - مکانیک خودرو علم نامحدود - Automotive Mechanics scientific Unlimite - Car & Drive
منتظر ورود پیکان بارهای جدید به بازار باشید

منتظر ورود پیکان بارهای جدید به بازار مشخصات خودرو،قیمت روز خودرو،خرید و فروش
پیکان جدید

پیکان جدید مدل سال. بيش از سه ماه پيش بود كه ميرجواد سليماني قائم مقام ايران‌ خودرو گفت:
عکسهای لو رفته از پیکان جدید درحال ساخت در ایران خودرو

عکسهای لو رفته از پیکان جدید درحال اما چه خودرویی؟آیا پیکان دوباره در فروش موتور
مزدا3 جدید

ماشین فروش - مزدا3 جدید ام و بنز پاژن پراید پژو پورشه پیکان جز واقعیتی به نام مزدا 3 جدید.
برچسب :