اولویت دانشگاه های غیرانتفاعی قزوین

البته در مورد رجا چیزی ننوشتم چون نیاز به تعریف نداره لطفا نظر بدید تا بدونم شما دنبال چه مطلبی هستید تا من تهیه کنم براتون چند ساعت دیگه ام دانشگاه های دیگرو میزارم امیدوارم مفید باشه.از اینکه در نظر سنجیهم شرکت میکنید ممنونم

 دوستان خیلی ا ز بچه هاخواسته بودن که اولویت بندی دانشگاهای غیر انتفاعیرو بگم منم این کارو کردم

1 دانشگاه رجا که خیلی خوبه _2میتونید برای انتخاب2 دانشگاه کارو و انتخاب کنید که بار علمیش عالیه 3 برای انتخاب 3 میتونید البرزو انتخاب کنید4 برای انتخاب 4 هم میتونید هم مولاناو هم آبیک رو انتخاب کنید و دانشگاه کوثر از مدیریت بسار خوبی برخورداره دوست خود من تو این دانشگاه درس میخونه و میگه محیط خوبی داره.

 البته اونایی که میخوان رفت و آمد بکنن میتونن آبیک و مولانارو انتخابکنن که به تهران و کرج نزدیکه  بقیه دانشگاهها هم در یه سطحه بازم این نکترو بگم که اون کسایی که دوست ندارن زیاد رفت و آمد بکنن مولانا و آبیکرو انتخاب کنن .دوست من با رتبه 1002 تو این دانشگاه درس میخونه

در ضمن در زیر توضیحات کیفی بعضی از این دانشگاه ها داده شده و منبع این مطالب هم از سایت خود دانشگاه و هم از معلومات اینجانبه امیدوارم مورد قبول واقع بشه اگه سوال داشتید نظر بدید شب خوش

 

معرفی مؤسسه آموزش عالی كار

تعلیم و تربیت منظم و به دنبال آن پژوهش و تحقیق مستمر فرآیند ارزشمندی است كه میتوان بوسیله آن به درك حقایق عالم و تشخیص ارتباط میان پدیده ها نائل شد . از این رو است كه ارتقاء كیفیت نظام آموزشی زمینه ساز توسعه و پیشرفت

جامعه می شود از طرف دیگر یكی از جنبه های ارتقای كیفیت نظام آموزشی ایجاد بستری مناسب برای رشد و ترویج فرهنگ خلاقیت و نوآوری برای توسعه فنآوریهای گوناگون علمی است و بی شك امروزه تعلیم و تربیت و پرورش خلاقیت ، بدون مدد گرفتن از افراد خبره امری ناممكن است .

 از این رو دست اندركاران جامعه كارگری طبق مجوز رسمی شورای گسترش آموزش عالی در سال 1374 بمنظور تربیت و پرورش نیروهای خلاق و ماهر ، ایجاد پل ارتباطی میان دانشگاه و صنعت و ارتقای سطح فرهنگ و دانش جامعه مؤسسه آموزش عالی كار را تاسیس نمودند .

 مؤسسه آموزش عالی كار یك مؤسسه غیر دولتی غیر انتفاعی است كه كلیه قوانین و مقررات آن مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم ، تحقیقات و فنآوری می باشد .

 مؤسسه آموزش عالی كار با سه واحد آموزشی در استانهای زنجان ( شهر خرمدره ) ، قزوین ( شهر صنعتی البرز ) ، رفسنجان می كوشد تا با فرآهم كردن امكانات آموزشی مناسب از قبیل لابراتوار زبان با برنامه ها و تجهیزات پبشرفته سمعی و بصری ، سایت های كامپیوتر و ایجاد دوره های آموزشی ، راه اندازی كارگاههای مختلف اتو مكانیك ، تراشكاری ، جوشكاری و برق برای انجام واحدهای عملی و برنامه بازدید علمی از كارخانه های مختلف ، گامهای مؤثری جهت ارتقاء امور آموزشی و پژوهشی دانشجویان تا سطح مطلوب بردارد .

 در این مسیر ، مدیران این مؤسسه با بهادادن به نسل جوان و دانشجویان ، آنها را برای فردایی بهتر آماده می كنند . از این رو وجود تشكل های دانشجوئی برای برگزاری سمینارها و سخنرانی ها در مورد مسائل عمومی و تخصصی رشته ها ، تهیه مقالات برای مجله های مختلف سراسر كشور و چاپ نشریات دانشجوئی و داخلی كه به همت استادان مجرب و دانشجویان فعال مؤسسه با موضوعات تخصص مدیریت ، حسابداری ، حقوق ، مكانیك و صنایع را می توان از جمله فعالیت های گروهی دانشجوئی و معاونت پژوهشی ذكر كرد . آموزش خوب محصول یك محیط سالم فرهنگی است این بستر مهیا نمی گردد مگر با تشخیص ضرورتها و برنامه ریزی صحیح و مدون و متناسب با زمان و روحیه دانشجویان و كارمندان ، از این رو این مؤسسه با دایر كردن نمایشگاهها و فروشگاههای كتاب و آثار هنری ، ایجاد هسته های مشاوره با همكاری استادان با تجربه در زمینه های تحصیلی ، شغلی ، ازدواج ، مشكلات ناشی از بلوغ ، جلسات پرسش و پاسخ با حضور استادان و دانشجویان ، برگزاری اردوهای تفریحی ، سیاحتی ، مذهبی به مناطق مختلف كشور ، اعزام دانشجویان به مسابقات آموزشی مختلف ، مقدمات باروری و خلاقیت روح و روان دانشجویان را فراهم نموده است .

سازمان مركزی

 سازمان مركزی وظیفه هدایت و راهبری واحدهای مختلف را بر عهده دارد و كارهای ستادی واحدها در این مركز انجام می شود . دفتر ریاست ، معاونت آموزش ، معاونت پژوهشی ، معاونت دانشجوئی _ فرهنگی ، معاونت     اداری _ مالی در آن مستقر است

  موسسه آموزش عالی کوثر قزوین

 

موسسه آموزش عالی کوثر قزوین در سال 1384 شمسی با پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری در مقطع کاردانی ناپیوسته در 2 رشته نرم افزار و حسابداری تاسیس گردید و با همکاری اساتید مجرب توانست در طی دوسال سطح بسیار مطلوبی از نظر علمی ایجاد نموده و بتواند با کسب رتبه های مناسب کنکور کارشناسی جایگاه مناسبی در بین موسسات آموزش عالی داشته باشد

   مدیریت مجموعه، با سابقه مدیریت آموزشی بالا و کوله باری از تجربه، همواره بدنبال این بوده که بهترین امکانات آموزشی و رفاهی را در اختیار دانشجویان موسسه قرار دهد و در این راستا با خرید بیش از 3000 متر مربع فضای آموزشی و  بیش از 450 میلیون ریال تجهیزات کمک آموزشی و فراهم نمودن سرویس ایاب و ذهاب برای دانشجویان مقیم تهران و سایر رفاهی، تلاش نموده است تا به رسالت خود به نحو احسن عمل نموده و به علم آموزی به آینده سازان این مرزو بوم پر گهر  بپردازد

  اکنون پس از گذشت 5 سال از تاسیس موسسه و افزودن دو رشته برق-الکترونیک و معماری ، در مقطع کاردانی از سال 1385،  کارشناسی ناپیوسته حسابداری از سال 1386،  کارشناسی ناپیوسته معماری و کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر گرایش نرم افزار از سال 1387 و همچنین کارشناسی ناپیوسته عمران-عمران و کارشناسی ناپیوسته الکترونیک از سال 1388 ، موسسه دارای بیش از هزار و هفتصد نفر دانشجو در 5 رشته و 2 مقطع تحصیلی بوده  و همچنان بدنبال توسعه امکانات آموزشی و رفاهی خود می باشد با این امید که در آینده ای نه چندان دور بتواند یکی از موسسات موفق آموزش عالی در سطح کشور باشد

1.   موسسه‌ی آموزش عالی علامه رفیعی از زبان یکی از دانشجویان آن دانشگاه :
موسسه‌ی آموزش عالی علامه رفیعی در سال 1385 تاسیس شده و امسال سال سومی است که دانشجو پذیرش می کند. کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر یکی از محدود رشته هایی است که در این موسسه ارائه می شود.
تعداد دانشجویان اگر اشتباه نکنم حدود 300 نفر می‌باشد. رئیس این موسسه آقای دکتر شفیعی هستند. این موسسه دارای دوساختمان کوچک می باشد که در نزدیکی هم واقع شدند. هر دوی این ساختمان ها در اصل منزلهای مسکونی بودند که تغییر کاربری داده شدند. به همین علت محیط کلاس ها اغلب غیر استاندارد بوده و دارای اشکال می باشد.
سال گذشته با وجود اعلام 60 نفر ظرفیت، بیش از 90 نفر در رشته‌ی کامپیوتر پذیرفته شدند. به علت محدودیت های موجود (مثل کمبود استاد و کمبود ظرفیت کلاس ها و شاید تمایل مسئولان و دانشجویان به برگزاری تمامی کلاسها در 2 روز ) تمام این 90 نفر درون یکی از کلاس های ( اتاق های) این موسسه ( خانه ) حضور داشتند که بسیار بسیار بیشتر از ظرفیت واقعی آن بود.
انتخاب واحد رشته‌ی کامپیوتر در دو ترم اول و دوم برای ورودی های 86 در اختیار مسئولان موسسه بوده و دانشجویان دخالتی در این مورد نداشتند.  و  شلوغیه بیش از حد کلاس ها و غیر استاندارد بودن آنها کیفیت تدریس اساتید را به مراتب پایین آورده بود.
از نظر جغرافیایی، این موسسه در نزدیکیه خیابان شهید بابایی که در شهر قزوین بیشتر به خیابان دانشگاه معروف است واقع شده. چون ظرفیت پذیرش دانشگاه های تهران بسیار پایین بود و حومه‌ی تهران هم مثل کرج و ... هیچ ظرفیتی برای پذیرش نداشتند ( از شاهکارهای سازمان سنجش و وزارت علوم ) بیشتر دانشجویان این موسسه و احتمالا موسسات مشابه را تهرانیها تشکیل می دهند. به همین دلیل مسئولان موسسه‌ی علامه رفیعی با دریافت مبلغی پول، برای دانشجویان متقاضی، سرویس رفت و آمد به تهران فراهم کرده بودند. دانشجویانی هم که مایل به استفاده از سرویس نبودند، از طریق ترمینال های اتوبوسرانی قزوین و تهران ( ترمینال غرب) رفت و آمد می کردند. تعداد اتوبوسهای این مسیر زیاد است ولی به همان نسبت مسافران که اغلب دانشجو هستند نیز تعدادشان زیاد می باشد.
از نظر امکانات آموزشی، این موسسه وضعیت بسیار ضعیفی دارد. سایت کامپیوتر این موسسه شامل تعداد کمی کامپیوتر میشود که به هیچ عنوان جوابگوی تعداد زیاد دانشجویان این موسسه نیست. از نظر سایت اینترنتی هم، این موسسه فاقد سایت می‌باشد.
از نظر بروکراسی اداری، این موسسه وضعیت مناسبی دارد ) چون اصولا ظرفیت بروز بروکراسی وجود ندارد ). شما در تمام مسائل و مشکلات و... تنها با یک نفر که همه‌ی دانشجویان بدون استثنا او را می‌شناسند سرو کار دارید. چیزی به عنوان "گروه"، "امور مالی" ، "آموزش"، "اداره‌ی تربیت بدنی"، "بایگانی"، "اداره‌ی امور فارق التحصیلان"، "دبیرخانه" و ... که در دانشگاه ها مرسوم است در این موسسه وجود خارجی ندارد. تمام این اتاق ها در یک اتاق و تمام مسئولانشان در یک مسئول ( به همراه یکی دو نفر کمکی ) خلاصه می‌گردد.  

همونطوری که متوجه شدید موسسه فوق که در قزوین واقع شده و اکثر داوطلبان تهرانی و کرجی ( به دلیل کمبود ظرفیت در تهران ) آن را در اولویتهای اولیه خود قرار میدهند در واقع از یک منزل مسکونی تشکیل شده که کلاسهای درس در اتاق خواب – سلف سرویس در پذیرایی و مجتمع اداری هم احتمالا در حیاط خلوت دایر است  !!!

موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی آبیک

 1. خوب ! حتما از اسم به این گندگی خیلی تعجب کردید ! اما باور کنید این اسم قلنبه و سلمبه و همینطور سایت این موسسه به آدرس http://www.jamtech.ir با ادعای وصل بودن به دانشگاه صنعتی شریف ، از سال گذشته مهمان اغلب کسانی هست که با اون وضع افتضاح سئوالات نتونسته بودن تهران قبول بشن ! کسائی که از رتبه 600 بودن تا حوالی 1500 ! اما یادم هست که آخرین نفر رتبه 2000 بود ....

  خوب ... اول بگم که آبیک کجاست ! - آبیک یک شهر کوچکی هست بین کرج و قزوین ! دقیقترش میشه بین هشتگرد و قزوین ! اگر تابحال به سمت قزوین رفته باشید حتما سیمان آبیک را دیدید ! اون کارخانه باعث ایجاد یک شهر شده که از توابع قزوینه ... بماند ... حالا سعی میکنم دسته بندی تر شده محل را براتون توصیف کنم :

  مسافت 
  مسافت  تا تهران از لحاظ زمانی با سرویس یک ساعت و ربع و با ماشین شخصی بین 50 دقیقه تا یک ساعت با رعایت سرعت مجاز هست ! مصافت از فلکه دوم صادقیه تا خود دانشگاه دقیقا 100 کیلومتر است ! یعنی 40 کیلومتر از قزوین-تهران کمتر

  هزینه رفت و آمد :
  با سرویس رفت و برگشت از فلکه دوم صادقیه تا دانشگاه و بالعکس تقریبا 1500 تومان در میاد . اما اگر سرویس گیرتون نیاد یا اینکه بخواهید معطل سرویس ها نشید (مثلا اگر ساعت 12 صبح کلاسهاتون تمام بشه - اما بقیه کلاسها تا 2 ادامه داشته باشن - معمولا مجبورید منتظر بایستید - چون تمام صندلی ها باید پر باشند) . مجبورید 2 کورس ماشین سوار بشید ! یکی از آبیک به کرج به کرایه 1200 تومان و دیگری از کرج به تهران به همان کرایه !

  امکانات خوابگاه :
  دانشگاه امکانات خوابگاه نداره - خود شهر آبیک هم اصلا برای بچه های تهران قابل سکونت نیست ! - این شهر جوی مهاجر نشین داره که نسبت به دانشجو حساسند ! - در کل محیط خود قزوین با توجه به حضور چندین ساله دانشگاه آزاد و دانشگاه بین المللی امام و همینطور فرهنگ تاریخی آن با آبیک قابل غیاث نیست !

  امکانات رفاهی :
  در کل شهر شاید یک رستوران باب میل شما پیدا بشه ! اونم ستاره شهر هست ! - غیر از آن دوستان عاشق پیشه هیچ حسابی روی کافی شاپ و سینما و قلیان نکنن ! (البته قلیان دانشجویی منظورم هست ! )

  امکانات دانشگاه :
  حدودا این موسسه روی هم رفته 20 کلاس داره که 5 تا 10 تای آنها Active هستن و در بقیه اتاقها توسط مسئول حراست بسته میشه !
  موسسه فاقد سلف هست و اتاق مطالعه ای تقریبا به گنجایش 15 تا 20 نفر دارد .
  شما فاصله بین کلاسها را یا میتوانید در حیاط باشید ( مجموعا سه نیمکت پارکی) یا در غذاخوری هایی که خارج از دانشگاه و توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است .
  اما از امکانات قابل توجه این دانشگاه اینترنت وایرلس بدون پسورد در تمام محوطه است که شما با استفاده از لپ تاپ یا موبایل مجهز به سیستم Wifi میتوانید بدون محدودیت به اینترنت وصل باشد !
  ضمنا در صورتی که تمایل به "خرکش" کردن لپتاپ از تهران به دانشگاه یا بالعکس ندارید ، در صورت بی استفاده بودن سایت میتوانید با پرداخت ساعتی 500 تومان از اینترنت دانشگاه استفاده کنید .


  [b]سطح علمی اساتید :
  سطح علمی اساتید در حالت کلی افتضاح هست ! اغلب اساتید اینجا از دانشجوهای نورچشمی کارشناسی ارشد رئیس دانشگاه (آقای دکتر مهری) یا معاون او ( آقای دکتر اسکندری) هستند و تجربه قبلی در زمینه تدریس ندارند .

  سطح علمی دانشجویان :
  چون اغلب افرادی که اینجا درس میخوانند از رتبه های بالایی کنکور بودند در نتیجه سطح علمی قابل قبولی دارند .

  آب و هوا و شرایط جوی :
  این شهر اغلب خشک هست و بخاطر وجود کارخانه سیمان گاهی هوای خیلی گرفته ای دارد . روبروی دانشگاه تا تقریبا 7 کیلومتر هیچ ساختمانی وجود ندارد و به همین دلیل بادهای پاییز و زمستان آن غیر قابل تحمل است !

  وضعیت دختر و پسرها :
  کلاسها، حتی کارگاه هم مختلط هستند . اما بوفه های بیرون دانشگاه دخترانه و پسرانه هستند و همینطور اگر در خیابان روبروی دانشگاه در حال صحبت با جنس مخالف باشید یا حراست و یا پلیس کاری میکنند که از کرده خود پشیمان بشوید !

  موارد مسبب تضعیف روحیه:
  - کنار موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی ، یک موسسه دیگر به نام مولانا هست که اغلب دانشجویان آن کاردانی رشته هایی همچون حسابداری میخوانند .
  آن موسسه از لحاظ ظاهری دخترهای بسیار پیشرفته تری از جمشید کاشانی دارد و همین باعث تضعیف روحیه دانشجویان پسر میشود !
    حراست موسسه و دربان موسسه ، به هیچ وجه برخورد مناسبی با خانمها ندارند و جوری با شما صحبت خواهند کرد که از انتخاب آن دانشگاه پشیمان میشوید .
  ضمن اینکه دخترها اگر داخل شهر بشوند حتما نگاههای سنگینی را احساس خواهند کرد که ناشی از بسته بودن شهر هست !

 

اینم گفته یکی از دانشجوهای آبیک

سلام دوستان

ببخشید که من پا برهنه پریدم وسط بحثتون
من دانشجوی ترم اول موسسه کاشانی آبیکم
چیزهایی که PASHMALOO از این دانشگاه و شهر گفته 70% رو قبول دارم ولی این موسسه رو خیلی دوست دارم، محیطش ، نظمش ، دانشجوهاش(البته بدون در نظر گرفتن ظواهر)، استاد ها (مخصوصا دکتر مهری)و..... بی نظیرن

حاضر نیستم حتی با بهترین دانشگاههای تهران عوضش کنم این رو کاملا جدی میگم

البته متاسفانه مردم شهر آبیک به دانشجو ها خیلی کم لطفن دلیلش هم واقعا نمیشه فهمید ، برای خودم توی شهر مشکل پیش اومده ، ولی به همه دوستایی که قراره بعد از مجاز شدن انتخاب شهر انجام بدن پیشنهاد میکنم این دانشگاه رو از دست ندید.

1.   دانشگاهها و موسسات آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي تحت پوشش دانشگاه منتخب استان قزوين(دانشگاه بين المللي امام خميني)

2.   1-    موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي البرز

3.   2-      موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي رجا

4.   3-      موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي مولانا

5.   4-      موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي تاكستان

6.   5-      موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي كوثر

7.   6-      موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي علامه رفيعي

8.   7-      موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي بصير آبيك

9.   8-      موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي علامه قزويني

10.                     9-      موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي علامه دهخدا

11.                     10-  موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي غياث الدين جمشيد كاشاني

12.                     11-  موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي غزالي

13.                     12-  موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي سهروردي- قزوين

14.                     13-  موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي كاسپين شهر صنعتي البرز

15.                     14-  موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي ميرعماد- قزوين

16.                     15-  موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي آبا- آبيك قزوين

17.                     16-  موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي دارالفنون- قزوين

18.                     17-  موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي- غيردولتي پژوهش صنايع ايران- قزوين

19.                     قزوین

20.                    
 

21.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی آبا - آبیک قزوین

22.                    
 

23.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی البرز - قزوین

24.                    
 

25.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی الموت - محمدیه (قزوین)

26.                    
 

27.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی بصیر - آبیک قزوین

28.                    
 

29.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی پارسیان - بیدستان (قزوین)

30.                    
 

31.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی پژوهش صنایع ایران - قزوین

32.                    
 

33.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی تاکستان - تاکستان

34.                    
 

35.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی دارالفنون - قزوین

36.                    
 

37.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی رجاء - قزوین

38.                    
 

39.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی سهروردی - قزوین

40.                    
 

41.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی علامه دهخدا - قزوین

42.                    
 

43.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی علامه رفیعی - قزوین

44.                    
 

45.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی علامه قزوینی - قزوین

46.                    
 

47.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی علامه مجلسی - تاکستان

48.                    
 

49.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی غزالی - قزوین

50.                    
 

51.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی مولانا - آبیک قزوین

52.                    
 

53.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی میرعماد - قزوین

54.                    
 

55.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی غیاث الدین جمشید کاشانی - آبیک قزین

56.                    
 

57.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی کار - قزوین

58.                    
 

59.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی کاسپین - شهر صنعتی البرز (قزوین)

60.                    
 

61.                     موسسه آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی کوثر - قزوین 

 

 


مطالب مشابه :


دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

وب سایت عارف علاپور - دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج - ... وب سایت عارف علاپور - دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
برنامه زمانی ثبت نام دانشگاه های دولتی و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در سال 89 کلیه دانشگاههای کشور

8 سپتامبر 2010 ... ضمناً جهت اطلاع از مدارك مورد نياز و مراحل بعدي ثبت نام به سايت دانشگاه به آدرس ذيل .... كرج - خيابان دانشكده - سه راه دانشكده ) به محل" ثبت نام ' آيين ورود و .... 6- کاربرگ هاي مشخصات و تعهدنامه ثبت نام و مرامنامه انضباطي از طريق سيستم بايد ... و به هر شکل در دانشگاه هاي دولتي - غير دولتي - غير انتفاعي دانشگاه آزاد و .
لیست آدرس وب دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ایران

ثبت نمرات. لیست آدرس وب دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ایران. لیست آدرس وب دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ایران شامل دانشگاههای دولتی پیام نور جامع علمی کاربردی و ..می باشد. وزارت علوم، ..... دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرج · http://www.kiau.ac.ir .... براي ورود به پايگاه اطلاعاتي آزمون زبان انگليسي پيشرفته (TOLIMO) اينجا را کليک نماييد
جلسه هم اندیشی هیأت رئیسه و رؤسای و رابطین دانشکده ها

به نام خدا. جلسه هم اندیشی هیأت رئیسه و رؤسای و رابطین دانشکده ها ساعت9 صبح روز دوشنبه 93/08/05 در سالن جلسات ساختمان ... سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد واحد کرج
دکتر توفیق الهویرنلو

توفیق الهویرنلو در سال 1350 در شهرستان خوی به دنیا آمد. ... آنالیز عددی- فازیوالدین و انساب : نام پدر توفیق الهویرنلو عباس و نام مادرش نارنج است. ... در سال 1373 کارشناسی ارشد: ریاضی کاربردی- تحقیق در عملیات در دانشگاه آزاد اسلامی ... شده در ریاضیات کاربردی و دو تا کتاب در دست تالیف که هر دو مربو ط به سیستم های فازی می باشد.
رتبه سایت دانشگاه پیام نور در بین سایر سایت های دانشگاهها

24 ژوئن 2010 ... وی گفت: در طراحی این سیستم ساز و کار طوری انتخاب شده است که ... به عنوان مثال جستجو بر اساس نام مرکز یا جستجو بر اساس نام استان، نیز ... اول تا پنجم به ترتیب به دانشگاه آزاد اسلامی (وب سایت اصلی)، واحد کرج ... گرفتن کارت ورود به جلسه ... آغاز ثبت نام بن کارت بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب / سایت جدید
ليست ارائه دروس، وضعيت منابع و جدول تطبيق دروس

12 سپتامبر 2009 ... با قانون معرفی به استاد در دانشگاه پیام نور آشنا شوید » نحوه گذراندن ... اخبار پیام نور » سیستم گلستان ... قبل از ورود به پیام نور باید بدانید » بعد از ورود به ... آغاز ثبت نام بن کارت بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب / سایت جدید
اولویت دانشگاه های غیرانتفاعی قزوین

27 آگوست 2010 ... ورود به f a c e b o o k ... 1 دانشگاه رجا که خیلی خوبه _2میتونید برای انتخاب2 دانشگاه کارو و انتخاب ... آبیک و مولانارو انتخابکنن که به تهران و کرج نزدیکه بقیه دانشگاهها هم در یه .... در کل محیط خود قزوین با توجه به حضور چندین ساله دانشگاه آزاد و دانشگاه بین .... ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 93(تحصیل تکمیلی).
مدارک و زمان ثبت نام ورودی های جدید دانشگاه پیام نور

13 سپتامبر 2009 ... الف – مدارك لازم براي ثبت نام در رشته هاي تحصيلي دوره روزانه دانشگاهها و ... ايجاد تسهيلات براي ورود رزمندگان وجهادگران داوطلب بسيجي به دانشگاهها و
برچسب :