آخرین وضعیت اختصاص پاداش‌ها به‌کارکنان صنعت نفت و گاز

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران آخرین وضعیت پرداخت حق الزحمه بهره وری و اضافات شایستگی به کارکنان رسمی و غیر رسمی صنعت نفت و گاز کشور را تشریح کرد.

محمد مهدی هادی زاده در گفتگو با پانا نیوز درباره آخرین وضعیت اختصاص اضافات شایستگی به کارکنان رسمی صنعت نفت و گاز، گفت: با دستور وزیر نفت هم اکنون پرداخت اضافات شایستگی برای عملکرد سال 1390 و به میزان متوسط 4.9 درصد از رقم حقوق اصلی کارکنان از ابتدای سال 91 پرداخت می شود.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با اعلام اینکه در حال حاضر پرداخت این اضافات شایستگی به کارکنان شرکت ملی گاز آغاز شده است، تصریح کرد: پیش بینی می شود در آذر ماه سالجاری این رقم به طور کامل پرداخت شود.

این مقام مسئول همچنین در پاسخ به سوال دیگر پانا نیوز مبنی بر آخرین وضعیت پرداخت حق الزحمه بهره وری به کارکنان صنعت نفت و گاز کشور توضیح داد: در شرایط فعلی حق الزحمه بهره وری به حساب کارکنان رسمی شرکت ملی گاز و صنعت نفت واریز شده است.

وی در پاسخ به این سوال پانا نیوز که آیا پرداخت این حق الزحمه به کارکنان قرارداید، مدت موقت و دائم صنعت نفت و گاز کشور را باید منتفی شده دانست، بیان کرد: خیر هم اکنون "داریم روی ان کار می کنیم."

هادی زاده با یادآوری اینکه برای پرداخت حق الزحمه بهره وری مطابق با دستور و تصمیات وزارت نفت عمل می کنیم، در پاسخ به سوال دیگر پانا نیوز که کارکنان غیر رسمی برای دریافت این حق الزحمه چقدر شانس دارند؟ گفت: نمی دانم اما روی آن کار می کنیم.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران همچنین در خصوص تامین منابع مالی پرداخت این حق الزحمه به کارکنان غیر رسمی، توضیح داد: هنوز قطعی نشده است اما هر ابلاغی که توسط وزیر نفت انجام شود همان در سطح شرکت ملی گاز و سایر شرکت‌ها اجرایی خواهد شد.

به گزارش پانا نیوز، معاونت منابع انسانی وزارت نفت اعلام کرده است: حق‌الزحمه مذکور شاغلان در شرکت ملی نفت، شرکت ملی گاز، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ستاد وزارت نفت، واحدهای مستقل وابسته به وزارت نفت و شرکت‌های فرعی تابعه را حسب بند «2» شامل می‌شود.

مطابق با اعلام این معاونت وزارت نفت، این حق الزحمه به تمامی کارکنان رسمی، پیمانی و نیز قراردادی یا مأمور منصوب بر سمت سازمانی و همچنین جانبازان و خانواده معظم شهدا مشمول قانون حالت اشتغال پرداخت خواهد شد.

میزان حق‌الزحمه بر مبنای حقوق اصلی و فوق‌العاده‌های "ویژه، کارگاهی، جذب(8 درصد)، حق مقام و همچنین متمم مناطق گرمسیر جنوب و محرومیت از تسهیلات زندگی" (حسب مورد) از حداقل پنج میلیون (5000000) ریال تا حداکثر بیست میلیون (20000000) ریال به نسبت روزهای کارکرد در 6 ماهه اول سال 1391 و خارج از سقف حقوق قابل پرداخت می‌باشد.

منبع:پانا نیوز


مطالب مشابه :


آخرین وضعیت اختصاص پاداش‌ها به‌کارکنان صنعت نفت و گاز

4.9 درصد از رقم حقوق اصلی کارکنان از شایستگی به کارکنان شرکت ملی گاز آغاز
نفت چیست ؟

حقوق نفت و گاز. شرکت ملی گاز برای رساندن غذا به کارکنان و نقل و انتقال ایشان
واکنش معاون وزیر نفت به کاهش حقوق کارکنان قرارداد موقت ؛پرداخت‌های سلیقگی متوقف و حقوق قراردادی‌ها س

را ساماندهی پرداخت حقوق کارکنان قرارداد نقل از شرکت پالایش گاز هاشمی نژاد، کریم
تسریع حل مشکلات کارکنان قرارداد معین صنعت نفت

عنوان " تعدیل حقوق کارکنان نفتی منابع انسانی شرکت‌های ملی نفت، گاز، پالایش و
پرداخت پاداش به کارکنان نفتخیز جنوب

حقوق کارکنان کارکنان این شرکت به خصوص افراد شاغل در شرکت‌های بهره برداری نفت و گاز
معاون وزیر نفت اعلام کرد:همسان سازی حقوق کارکنان قراردادی نفت

همسان سازی حقوق کارکنان در شرکت‌های پالایشگاه گاز کارکنان شرکت
تفاوت رئیس‌جمهور یونان با مدیران صنعت نفت ایران/اضافه کاری در POGC سهمیه‌بندی شده

و دستمزد به کارکنان شرکت نفت و گاز پارس پرداخت دستور داد که حقوق ماهانه چندین
همسان سازی حقوق کارکنان قراردادی نفت

همسان سازی حقوق کارکنان نفت و گاز شرق، یک شرکت برای کارکنان شرکت بهره
پاداش بهره وری نیمه نخست امسال کارکنان صنعت نفت

پاداش بهره وری نیمه نخست امسال کارکنان ماه حقوق و فوق شرکت ملی گاز
برچسب :