تماشگران گهر دورود شایسته ترین تماشاگران کشور شدند

تماشگرانگهردورودشایستهترینتماشاگرانکشورشدند

میلاد فاضلی

در مراسم تقدير از بهترين‌هاي فوتبال ايران که عصر دیروز (سه‌شنبه) برگزار شد، هواداران تیم گهر دورود بعنوان بهترین تماشاگران کشور انتخاب شدند.

این مراسم که در تالار وحدت تهران انجام شد، تماشاگران دورود به دليل اخلاق و رفتار جوان مردانه به عنوان بهترين تماشاگران دوازدهمين دوره ی ليگ برتر فوتبال ايران معرفی شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دورود که عنوان بهترین تماشگران کشور را به نمایندگی از طرف مردم دورود در این همایش دریافت کرد، در خصوص چگونگی دریافت این نشان، به سفیر افلاک گفت: بد از موافقت بازی های خانگی تیم گهر در شهرستان دورود که از بازی با استقلال تهران در جام حذفی صورت گرفت: به دنبال ایجاد فضای استانداردی در حین برگزاری بازی ها بودیم که با هم فکری عوامل شهرستانی نظیر هواداران، مسئولان، لیدر های تیم توانستیم با لطف خدا بازی ها را با کم ترین هواشی برگزار کنیم.

محمود رحمتی افزود: همه مردم ایران مشاهده کردند که تماشگران گهر کوچکترین هتک حرمتی علی رغم تصورات قبلی مردم به هیچ کدام از تیم ها نشد و علاوه بر این به صورت سازماندهی شده تمام تیم ها در بدو ورود و لحظه خروج مورد استقبال و بدرقه قرار گرفتند.

وی ادامه داد: همین منش پاک مردم دورود به یک الگوی ملی برای سایر تیم ها تبدیل شده که امیدواریم سایر تیم ها از مردم دورود الگو بردارند و به یک لیگ سالم و پویا کمک کنند.

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دورود، ضمن قدردانی از مردم شریف شهر دورود، به پاس دریافت این نشان ارزشمند، از همه خبرگزاری ها، روز نامه ها، هفته نامه ها، صدا و سیما، وبلاگ نویسان و سایر عزیزانی، عاملی شدند تا این موفقیت بزرگ دست یابد تشکر کرد.

رحمتی در رابطه با ملاک های فدراسیون برای این عنوان، اظهار داشت: فضای داخل و خارج ورزشگاه، استقبال از تیم ها، شعار های هواداران و نظم و انظباط تماشگران در حین بازی از شاخصه های مهم بود که خدا رو شکر هواداران گهر همه آن ها را دارا بودند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: تیم گهر دورود در فصل آتی لیگ آزادگان هم چنان الگوی فرهنگی فوتبال ایران باقی بماند و در پایان شاهد حضور دوباره گهر در لیگ  برتر فوتبال کشور باشیم.

گفتنی است در مراسم انتخاب برترين‌هاي فوتبال ايران، محرم نويدکيا به عنوان برترين بازيکن، امير قلعه‌نويي برترين سرمربي و حسين فرکي و مهدي مهدوي‌کيا به عنوان مربي و بازيکن اخلاق فوتبال ايران انتخاب شدند. همچنين استقلال، برترين تيم ايران و فجرسپاسي به عنوان تيم اخلاق لقب گرفتند.


مطالب مشابه :


ساختمان و مجموعه ورزشی دانشگاه علمی کاربردی لرستان افتتاح شد

ساختمان و مجموعه ورزشی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری دورود. علمی کاربردی لرستان
دانشگاه‌های استان لرستان

لرستاندانشگاه علمی کاربردی. لرستان و هنر • شماره یک دورود
اخبار نیمه دوم آذرماه 93 لرستان ...

شهرداری دورود. علمی کاربردی لرستان در دانشگاه علمی کاربردی لرستان ، رئیس
حکایت جالب انتخاب شهردار جدید دورود

هفته نامه دورود نقشه برداری از دانشگاه علمی- کاربردی خرم گهر دورود لرستان
حکایت جالب انتخاب شهردار جدید دورود

حکایت جالب انتخاب شهردار جدید دورود از دانشگاه علمی- کاربردی لرستان نیز
ایجاد زیرساختها در شهرکهای صنعتی لرستان/ مطالبه ای در آستانه تحقق

صنعت و اقتصاد لرستان دانشگاه لرستان. دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد لرستان.
تماشگران گهر دورود شایسته ترین تماشاگران کشور شدند

تماشگران گهر دورود شایسته ترین دانشگاه علمی کاربردی لرستان. دانشگاه لرستان.
روزمه محمدعلی حیدری

رشته عمران دانشکده فنی پسران دورود دانشگاه شهید چمران عمران کاربردی و
برچسب :