بوگاتی ویرون در تهران " فقط 3 میلیارد تومن ناقابل !"سرانجام وارد ایران شد!!

به نقل از پرشین وی : "یک جوان با پرداخت مبلغی معادل با سه میلیارد تومان یک بوگاتی ویرون وارد ایران کرده! جالبه که تمام هم و غم این جوان این بود که سه میلیارد تومان دیگه بدهد و این ماشین رو پلاک کند."

جالب است مشخصات بوگاتی ویرون را نیز بدانید: حداکثر انرزی تولید شده در محفظه احتراق بوگاتی ویرون به سه هزاراسب بخار میرسد که هزار اسب بخار ان توسط سیستم خنک کننده مورد استفاده قرار میگیرد.هزار اسب بخار دیگر از اگزوز خارج میشود و هزار اسب بخار نیز به چهار چرخ منتقل میشود.شما میتوانید با دنده ۳ ان نیز تیک آف کنید.

رکوردهای سرعتی و حرکتی برای این سوپر اتومبیل ۱۹۵۴کیلوگرمی دو نفره با هیچ وسیله نقلیه دیگری قابل دسترسی نبوده است.به طور مثال این اتومبیل قادر است در ظرف مدت 2.5 ثانیه سرعت خود را به ۱۰۰ کیکومتر در ساعت برساند وبرای رسیدن به سرعت۲۰۰ کیلومتر در ساعت فقط به ۳/۷ثانیه زمان نیاز دارد و در ظرف مدت۷/۱۶ثانیه سرعت ان به ۳۰۳کیلومتر در ساعت میرسد.بوگاتی ویرون از توقف کامل تا کسب حداکثر سرعت خود که بیش از ۴۱۰کیلومتر در ساعت است به زمانی معادل ۵۵ثانیه نیاز دارد.

bugatti_veyron.jpg

شرق نوشت: ماشين بازي يكي از معدود تفريحات موجود اما گران در ايران است كه براي جوانان شمال شهر در ماشين هاي چند صد ميليوني و براي اهالي جنوب شهر در دودي كردن شيشه هاي پرايد و نصب سيستم خلاصه مي شود.

به گزارش 3 نسل، در اين گرد و غبار قيمت هايي جاي خود را باز مي كنند كه بيشتر شبيه به يك رويا هستند؛ رويايي كه براي بخشي از شهروندان تبديل به واقعيت شده است ولي براي بخش بسيار بزرگ تري از شهروندان فقط موجب حيرت مي شوند. به هر حال در همين خيابان هاي شهر ما هر روز خودروهايي مانور مي دهند كه قيمت آنها به مراتب بيشتر از حدس و گماني است كه نوجوانان براي قيمت خودروهاي لوكس مي زنند.

بهاي خودروهاي لوكس امروز با قيمت خانه هاي لوكس برابري مي كند. در واقع كالاهاي لوكس به ويتريني شبيه شده اند كه همه نمي توانند به آن نگاه كنند. در حال حاضر كمترين نرخي كه براي خودروهاي عجيب و پررنگ و روغن وجود دارد 300 ميليون تومان است كه در برخي از خيابان هاي تهران مي توان اين بنزها را تماشا كرد. البته خودروهاي بسيار گران تري نيز وجود دارند.

اكنون بوگاتي ويرون سوپراسپورت منصوري به عنوان سريع ترين و گران ترين خودرو جهان به قيمت 5/2 ميليون دلار به فروش مي رسد و يك دستگاه از اين خودرو رويايي چند ماهي ميهمان خيابان هاي تهران شده است.

 محاسبه اين نرخ به ريال سر از قيمت هاي چند ميليارد توماني در مي آورد. از سوي ديگر برخي از مشتريان خودروهاي لوكس نيز در ميان كمترين و بيشترين قيمت خودروهاي لوكس حركت مي كنند و ماشين هاي خود را با 500 الي 600 ميليون خريداري مي كنند.

به نظر مي رسد بلايي بزرگ بر سر اقتصاد آمده است، چرا كه در اين شهر پرهياهو و خشن، پاركينگ خانه فردي چند ميليارد ماشين در خود جاي داده و فرد ديگري زير همين آسمان، غم نان، شب ناي راه رفتن برايش نگذاشته است.

روزگاري نه چندان دور اتومبيل هايي همچون زانتيا و ماكسيما در خيابان هاي تهران خودنمايي مي كردند و كمتر كسي فكر مي كرد روزي ، روزگاري خيابان هاي تهران پذيراي جدي ترين خودروهاي سواري جهان باشد. باورش كمي سخت است اما حقيقت دارد، امروز ديگر خيابان هاي شمال تهران، ميزبان انواع و اقسام ماشين هاي روز دنيا از جمله جديدترين سري جديد سوپر اسپورت «بوگاتي ويرون» با قيمتي معادل سه ميليارد تومان است.

منبع:سه نسل


مطالب مشابه :


بوگاتی در تهران

مایکرو ایران - بوگاتی در تهران - آخرین اخبار تکنولوژی - مطالب جالب و طنز و زیبا -تست هوش - فقط
عکس بوگاتی در خیابان تهران

ماشین - عکس بوگاتی در خیابان تهران - نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۲ساعت 22:17 توسط
مشخصات فنی و اطلاعات خودروی بوگاتی در بهشت سرعت

مشخصات فنی خودرو - مشخصات فنی و اطلاعات خودروی بوگاتی در بهشت سرعت متولد 1363.6.23 در تهران
بوگاتی ویرون در تهران " فقط 3 میلیارد تومن ناقابل !"سرانجام وارد ایران شد!!

یک فکر! - بوگاتی ویرون در تهران " فقط 3 میلیارد تومن ناقابل !"سرانجام وارد ایران شد!! - one idea
بوگاتی در ایران (2)

بوگاتی در ایران (2) تومان برای ماشین شخصیش هزینه کرده، اما قیمت امروز این خودرو در تهران با
خودروی هفت میلیاردی آقازاده ها در تهران

شاخه انار - خودروی هفت میلیاردی آقازاده ها در تهران - وبلاگ شخصيِ فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی
برچسب :