اداره کل آموزش پرورش آذربایجان غربی تیشه به ریشه اصل سی ام قانون اساسی زد

ه گزارش زرین خبر به نقل از اروم نیوز، آذربایجان غربی جز مناطق محروم کشور به شمار می رود که در بسیاری از شاخصه ها، رتبه پایینی در متوسط کشوری دارد؛ به گفته آمار های رسمی بیش از 40 هزار بیکار در این استان وجود دارد که مرزی بودن نیز نه تنها در این منطقه فرصت نیست، بلکه تهدیدی برای اشتغال زایی نیز محسوب می شود؛ با در نظر گرفتن این شرایط، وزرات آموزش و پرورش چگونه می تواند با دریافت هزینه در مدارس، مغایر قانون عمل کرده و باری دیگر بر دوش خانواده های ایرانی تحمیل کند؟

آموزش و پرورش تحت عناوین مختلفی، از جمله هیئت امنایی بودن مدارس تا برگزاری کلاس های جبرانی و برنامه های فرهنگی اقدام به دریافت شهریه در مدارس دولتی می کند.

پس از درخواست مبلغی اجباری برای تحویل کارنامه در برخی مدارس دولتی آذربایجان غربی، اینبار تعدادی از مدارس این استان در عملی تامل بر انگیز اقدام به دریافت هزینه از دانش آموزان برای حضور در مراسم راه پیمایی 22 بهمن کردند تا با این عمل خود تیشه به ریشه اصل سی ام قانون اساسی بزنند.

با این اقدامات و سیاست های وزرات آموزش و پرورش، علاوه بر نقض قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و خیانت به آرمان های انقلاب، سالانه تعدادی از دانش آموزان نخبه و با استعداد این مرز و بوم نیز به علت مشکلات مالی، از ادامه تحصیل باز می ماند.

امید است مسئولان مربوطه به خصوص نمایندگان مردم در خانه ملت، در این رابطه وارد عمل شده و اقدامات عملی لازم برای دفاع از حق و حقوق ملت صورت گیرد.

شاهین سپهراد


مطالب مشابه :


سایت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز

آموزش - سایت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز - (راهنمایی تحصیلی - تکنولوژی و. ..) - آموزش. ... پورتال وزارت آموزش و پرورش · بانک اطلاعات آموزش و پرورش ایران · رشد.
برگزاری جلسه المپیاد ورزشی با حضور مسئولین شهر توحید

3 ژانويه 2015 ... پورتال وزارت کشور ... رأس ساعت 9 صبح با حضور ریاست محترم اداره آموزش و پرورش هلیلان و معاونت پرورشی ، کارشناس تربیت بدنی و جناب آقای
راه اندازي پرتال آموزشي همگام در سامانه آموزش و پرورش

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، يوسف نوري رئيس كارگروه فناوري و تحول بنيادين با اعلام اين مطلب افزود : پرتال آموزشي همگام با هدف
فيش حقوق آموزش و پرورش استان تهران

فيش حقوقي آموزش و پرورشفيش حقوق آموزش و پرورش استان تهران. فيش حقوق آموزش و پرورش استان تهران. ***. براي ورود به پرتال سرويس هاي پرسنلي اينجا كليك كنيد.
بازدیدمعاون وزیر آموزش وپرورش از دبستان ناصری

20 فوریه 2015 ... معاون وزیر آموزش وپرورش آقای رئیسی به همراهدکتر سپهری مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل و وحدتی پور مدیرکل ... پورتال وزارت آموزش و پرورش.
اداره کل آموزش پرورش آذربایجان غربی تیشه به ریشه اصل سی ام قانون اساسی زد

18 فوریه 2015 ... وزارت آموزش وپرورش ... پورتال آموزش وپرورش آذربایجان غربی ... اداره کل آموزش پرورش آذربایجان غربی تیشه به ریشه اصل سی ام قانون اساسی زد.
آدرس وشماره تماس وزارت آموزش وپرورش

13 جولای 2013 ... مرشدعلیزاده الشتر - آدرس وشماره تماس وزارت آموزش وپرورش - اموراداری وآموزشی(گروه ششم ابتدایی) - مرشدعلیزاده الشتر.
نامه وزارت آموزش و پرورش در خصوص بیمه طلایی شاغلین

کارشناسی تعاون وامور رفاهی بیرجند - نامه وزارت آموزش و پرورش در خصوص بیمه طلایی شاغلین - تَعاوَنوا عَلَى البرِّ ... پورتال سازمان بیمه سلامت ایران خدمات درمانی.
حکم نخستین مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون صادرشد.

معتوکی سوابقی همچون بازرسی آموزش و پرورش ناحیه دو اهواز ، معاونت آموزشی آموزش و پرورش شهرستان باوی، مدیریت آموزش و پرورش دشت ... پرتال وزارت آموزش و پرورش.
برچسب :