مراسم قرعه کشی عمره دانشگاهیان استان در دانشگاه برگزار شد

در این مراسم که پس از نماز ظهر و با حضور “علیرضا حیدری” قهرمان کشتی کشورمان، استاد کلامی زنجانی شاعر آیینی، دکتر نائینی، رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولان سازمان حج و زیارت و دانشجویان دانشگاه های مختلف استان برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین براری طی سخنانی درخصوص اعمال حج از دانشجویان خواست تا با قلب پاک در این سفر معنوی شرکت کنند.
در این مراسم حضور پرشور دانشجویان باعث شد تا برای حاضرین هم تسهیلاتی در نطر گرفته شود به طوریکه حاضرین در مراسم پس از ثبت اسامی خود در قرعه کشی شرکت و دو دانشجوی پسر مجرد و یک زوج دانشجو به قید قرعه برای اعزام به این سفر انتخاب شوند. همچنین هشت نفر از دانشجویان شرکت کننده نیز به قید قرعه برای سفر به مشهد مقدس انتخاب شدند.
در این دوره از عمره دانشگاهیان، 120دانشجوی پسر مجرد و 120 دانشجوی متاهل دانشگاه های مختلف استان به همراه 35 استاد دانشگاه در قالب دو کاروان به سرزمین وحی مشرف خواهند شد.
در سال جاری با آغاز ثبت نام عمره دانشگاهیان 747 نفر در دوره کاردانی،2هزار و 589 نفر در مقطع کارشناسی،یکهزار و 496 نفر کارشناسی ارشد و 86 نفر نیز در دوره دکتری در این دوره ثبت نام کرده بودند.
براساس اعلام ستاد عمره دانشگاهیان، اسامی نهایی نفرات پذیرفته شده و نفرات ذخیره در قرعه کشی از روز سه شنبه 20 آبان ماه بر روی سامانه الکترونیکی این ستاد به نشانی  http://81.12.13.143/bagh/  قرار خواهد گرفت.


مطالب مشابه :


۲ دانشگاه ایرانی در لیست برترین‌ها

به گزارش مهر، دکتر جعفر مهراد رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با اعلام این خبر گفت: موسسه تایمز هر ساله اسامی ۱۰۰ دانشگاه برتر با قدمتی زیر ۵۰ سال را نمایش می دهد. هدف این رتبه بندی ...
برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی حرکت

بخش فعالیتهای آموزشی ردیف دانشگاه انجمن علمی دانشجویی 1 زابل گیاهان دارویی 2 خوارزمی تهران روانشناسی بالینی 3 رازی کرمانشاه ترویج و آموزش کشاورزی 4 تربیت دبیر شهید رجایی برق و الکترونیک 5 تربت حیدریه مهندسي توليدات گياهي 6
تبریک

در دومین جشنواره ملی حرکت دانشگاه جامع علمی – کاربردی درسال 1393. را به کلیه اساتید، دانشجویان وکارکنان مرکز تبریک وتهنیت عرض می نمائیم. روابط عمومی مرکزآموزش علمی کاربردی علوم وفنون قزوین. دسته بندی : نظر بدهید. نویسنده: حمید محمدی.
مراسم قرعه کشی عمره دانشگاهیان استان در دانشگاه برگزار شد

انجمن علمی مرکز علوم وفنون قزوین - مراسم قرعه کشی عمره دانشگاهیان استان در دانشگاه برگزار شد - برنامه سمینارها/کارگاهها/همایشها/بازدیدهاو... دفتر انجمن مرکز علوم وفنون قزوین.
دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی علوم و فنون قزوین

مجید دین محمدی - دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی علوم و فنون قزوین - به نام آنکه جان را فکرت آموخت.
دریافت چارت تحصیلی

اطلاعیه خیلی مهم. با توجه به تغییر در چارت تحصیلی کلیه رشته ها ( بخصوص کارشناسی های حسابداری ). جهت دریافت چارت رشته خود از تاریخ 1393/12/01. به انتشارات مرکز یا سایت دانشگاه علوم و فنون قزوین مراجعه نمائید. در صورت هرگونه اشکال در ...
برگزاري نخستين جشنواره ملي صداي ملكوت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین، نخستين جشنواره ملي صداي ملكوت دانشگاه جامع علمي كابردي كشور با محوريت گراميداشت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در دو مرحله استاني و كشوري در بخش‌هاي مختلف هنري، ادبي، ...
برچسب :