بیوگرافی جاج قلی اله قلی زاده

حاج قلی اله قلیزاده در سال 1339 در آبش احمد و در یک خانواده مذهبی و متدین دیده به جهان گشود و دوران کودکی خود را در آبش احمد سپری کردند. در مدرسه ی هوشیار آبش احمد (سیزده آبان کنون) شروع به تحصیل نمودند. معلم ایشان مرحوم یوسف امامی (مشهور به میرزا یوسف) بودند. خانواده فقیر ایشان همچون همه ی ساکنان آبش احمد با کشاورزی و کارگری امرار معاش می کردند. پس از اتمام دوره ی  ابتدایی برای ادامه ی تحصیلات به شهر کلیبر رفتند و سه سال در مدرسه ی سنایی کلیبر مشغول به تحصیل بودند و در عطیلات تابستان هر سال با پدر خود حاج عبداله  مشغول کشاورزی و سنگ تراشی بودند. با اتمام دوره ی راهنمایی به تبریز رفته و در هنرستان کشاورزی در رشته ی تعمیر تراکتور و ماشین آلات تحصیل کردند . در سال 57 علیرغم اینکه بیشتر وقت خود را مبارزه بر علیه رژیم شاهنشاهی می کردند توانستند دیپلم خود را از هنرستان اخذ نمایند.

بعد از انقلاب در رشته ی تربیت معلم از دانشگاه پذیرفته شدند، پس از اخذ مدرک کاردانیِ مسئول گزینش اداره ی آموزش وپرورش شهرستان کلیبر شدند و پس از دو سال خدمت در آموزش پرورش کلیبر به سمت رئیس آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق منصوب شدند. نزدیک سه سال در چاراویماق مشغول خدمت بودند و در این مدت توانستند مدرک کارشناسی خود را در رشته ی دینی و عربی بگیرند. بعد از چاراویماق عازم شهر هریس شده و در آنجا هم به عنوان رئیس آموزش و پرورش به مدت سه سال در این  شهرستان مشغول به خدمت شدند بعد از هریس به تبریز آمدند و سمت رئیس رسیدگی به  تخلفات آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی را  برعهده گرفتند.

ایشان در سال 75 در انتخابات دوره ی چهارم مجلس شرکت کردند اما در این دوره با وجود طرفدارن پور شوق و زیاد در یک رقابت نابرابر نتوانستند به مجلس وارد شوند و در آن سال آقای خانعلی پورقربان به عنوان نماینده مردم شهرستان کلیبر راهی مجلس شدند.

بعد از آن ایشان به سمت رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3تبریز منصوب شدند. بعد از سپری شدن چهار سال در انتخابات دوره پنجم مجلس شورای اسلامی شرکت کردند که در این دوره با حمایت همه جانبه ی مردم توانستند راهی مجلس پنجم شوند بعداز ۴ سال خدمت صادقانه به مردم مجدداْ با حمایت مردم برای دومین بار در دوره ششم نیز انتخاب شدند، اما در دوره هفتم مجلس ایشان رقابت را  واگذار کردند و از آنجا راهی صداوسیما  شده و  در سمت مدیر کل خدمات اداری صداوسیما به مدت سه سال مشغول بودند . بعد از آن به سمت معاون اداری مالی سازمان فنی و حرفه ای کشور انتخاب شدند.  در همین زمان در دوره هشتم مجلس شروع شد دراین دوره بنا بدلایل نامعلوم و شیطنت برخی از افراد مغرض رد صلاحیت شدند  بعد از این مدت ایشان دوباره به سازمان فنی وحرفه ای برگشتند و از آنجا به سمت رئیس آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران منصوب شدند تا اینکه در این سمت با کمال افتخار و ۳۲ سال خدمت صادقانه  بازنشسته شدند.

 ایشان الان مشغول تحصیل مقطع دکتری در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه آذربایجان هستند.

در ضمن آقای اله قلی زاده هم بردار شهید ابوالفضل اله قلی زاده هستند که در سن 14 سالگی به مقام رفیع شهادت نائل شدند و همچنین ایشان برادرزاده ی شهید بایرام اله قلی زاده  هستند.

 


مطالب مشابه :


درج کلیه بخشنامه ها در سایت ناحیه3

کارشناسی آموزش ابتدایی ناحیه 3 اداره آموزش و پرورش ناحیه3 [ شنبه ۱۳۹۱/۰۵/۰۷ ]
بیوگرافی جاج قلی اله قلی زاده

بعد از آن ایشان به سمت رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3تبریز سمت رئیس آموزش و پرورش منطقه ۲
طراحی آموزشی برای درس هنر

اداره آموزش وپرورش ناحیه 3تبریز. اداره آموزش وپرورش ناحیه 2 ( فکر کردن و پرورش ایده ی هنری )
كلاس هاي ضمن خد مت

این وبلاگ به منظور پرسش و پاسخ با فرهنگیان عزیز آموزش و پرورش ناحیه چهار آموزش و پرورش
مطالعه تیمز

اداره آموزش وپرورش ناحیه 3تبریز. ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش و برنامه ریزی آموزشی
شیوه های نوین تدریس (پداگوژی)

» نمونه سوالات دروس کلیه سوالات سال سوم ناحیه ناحیه 3تبریز. آموزش و پرورش کارا و
برچسب :