کفاشيان: پولي نداريم به ساحلي پاداش بدهيم


کفاشيان: پولي نداريم به ساحلي پاداش بدهيم


رئيس فدراسيون فوتبال مي‌گويد کي‌روش در جلسه اخير با فدراسيون خواسته است که مسابقات ليگ فوتبال هرچه سريعتر تمام شود تا ملي‌پوشان در اختيار او قرار بگيرند.

00024361.jpg

علي کفاشيان در حاشيه توديع و معارفه وزير ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران درباره رسيدن تيم ملي فوتبال ساحلي به فينال جام بين قاره اي گفت: اين تيم بعد از برنامه‌ريزي چند ساله و داشتن مربي خوب، از سال گذشته توانست خودش را نشان دهد. حتي سال 91 در کورس قهرماني جهان قرار داشت اما برابر روسيه شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش ايسنا ، او افزود: امسال برنامه ريزي شده بود تا ايران در گروه سختي قرار بگيرد و حذف شود اما ملي‌پوشان ما با عملکردي خوب موفق شدند حريفان را شکست دهند و به مرحله بعدي بروند. امروز هم برابر روسيه به ميدان مي‌رويم که اميدواريم پيروز شويم.

کفاشيان گفت اين ملي‌پوشان با کمترين امکانات توانستند به موفقيت برسند. البته ما امکانات را در اين حد که اردوهايشان را برگزار کنيم و مربي هم بياوريم انجام داده‌ايم اما به هرحال امکانات ناچيز بوده است و موفقيت آنها نشان مي‌دهد که ليگ فوتبال ساحلي بسيار خوب کار مي‌کند.

رئيس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال که آيا پاداشي به ملي‌پوشان ساحلي مي‌دهد؟ اظهار کرد: همه ورزشکاران ما شايسته پاداش هستند اما پولي نداريم که پاداش دهيم.

او درباره اينکه آيا ابراهيمي پستش عوض شده و در فوتبال ساحلي نيست؟ گفت: ايشان عوض نشده اما با توجه به سمتي که در قايقراني دارد فرصت نمي‌کند تا به فوتبال ساحلي برسد به همين دليل فعلا مسئوليت او را دپارتمان فوتبال ساحلي انجام مي‌دهد.

کفاشيان درپاسخ به اينکه جلسه‌اي روز پنجشنبه با کي‌روش داشته و سرمربي تيم ملي هم با ناراحتي از اين جلسه بيرون آمده است بيان کرد: قيافه کي‌روش هميشه ناراحت است (با لحن خنده). جلسه‌اي حدود سه چهار ساعته با حضور کي‌روش برگزار شد که بيشتر درباره مسابقات ليگ در آن صحبت شد. ايشان توقع دارد ليگ هرچه زودتر تمام شود تا بازيکنان ملي‌پوش به اردو بروند حتي اعلام کرده براي جام باشگاه‌هاي آسيا هم نمي‌خواهد ملي‌پوشان در اختيار تيم‌هايشان باشند. او گفته يا دو ماه تيم ملي را در اختيار من قرار دهيد تا نتيجه بگيرم يا تيم را پانزده روز قبل جام جهاني در اختيارم بگذاريد اما قولي براي گرفتن نتيجه نمي‌دهم.

او افزود: مسائل مربوط به ليگ، مسائلي داخلي است که بايد با سازمان ليگ آنها را حل کنيم. البته کي‌روش گله و ناراحتي ديگري هم داشت که عنوان مي‌کرد چرا باشگاه‌ها حق و حقوق ملي‌پوشان را نمي‌دهند. مثل اينکه ملي‌پوشان در سفر اخير خود از اينکه باشگاه‌ها پولشان را نداده‌اند به کي‌روش گلايه کرده‌اند و البته اين موضوع مربوط به باشگاه‌هاست و اگر ما خيلي هنر کنيم مي‌توانيم هزينه‌هاي مربوط به تيم ملي را پرداخت کنيم. حتي ما امور مربوط به تيم ملي را با تاخير پرداخت مي‌کنيم. ما به کي‌روش هم گفته‌ايم اين شرايط ماست و بايد با آن کنار بياييم و به دنبال گرفتن نتايج خوب باشيم. چطور فوتبال ساحلي بدون آنکه به آنها پولي پرداخت کرده باشيم چنين نتايج درخشاني را کسب کرده است؟ البته حق آنها محفوظ است و حقشان را پرداخت مي‌کنيم. بالاخره مشکلات مالي در ورزش وجود دارد که باعث به وجود آمدن مشکلاتي مي‌شود. شما ديديد که معاون اول رئيس جمهور اعلام کرد که تورم زياد است و اين موضوع کار را دشوار مي‌کند.

کفاشيان درباره وضعيت اردوهاي تيم ملي و برگزاري مسابقات دوستانه هم گفت: حتي اگر بخواهيم اردو بگذاريم بايد هزينه کنيم. ما شرايط ژاپن و کره را براي برگزار کردن اردو براي تيم ملي نداريم که اميدواريم با گرفتن اسپانسر اين مشکلات را برطرف کنيم.

او در پاسخ به اينکه آيا ممکن است مثل پرسپوليس با گرفتن اسپانسر اردوهاي تدارکاتي براي تيم ملي برگزار شود؟ تصريح کرد: ما خود هم توقع داشتيم با کشورهاي اروپايي اردو بگذاريم يا مسابقات چهارجانبه‌اي را برگزار کنيم. در نظر داريم که بعد از قرعه کشي جام جهاني مذاکراتي را با تيم‌هاي مختلف انجام دهيم و حتي از تيم‌هايي که به جام‌جهاني راه نيافته‌اند نيز بخواهيم با ما بازي تدارکاتي داشته باشند.

رئيس فدراسيون فوتبال با بيان اينکه اکثر کشورها آماده هستند به ايران بيايند ادامه داد: بلاتر مي‌گفت يکي از آرزوهايش اين بوده که از ايران ديداري داشته باشد که خوشبختانه اين اتفاق رخ داد.

وي درباره دلخوري منصوريان مبني بر اينکه توجهي به تيم زير 22 سال نمي‌شود گفت: توجه ما به تمام تيم‌ها يکسان است. مثلا تيم جوانان ما بلافاصله بعد از اينکه تشکيل شد، به اردوي خارجي رفت و اينکه تيم روسيه را آورديم تا با تيم ملي بانوان ديداري دوستانه داشته باشد درحاليکه مسابقات اين تيم در سال آينده برگزار مي‌شود. يا تيم فوتبال ساحلي که به تازگي از رقابت‌ها بازگشته بود را به جام جهاني کوچک فرستاديم. ما همين نگاه را به تيم زير 22 سال داريم و براي آنها اردو گذاشتيم تا مسابقاتشان را در دي ماه برگزار کنند.

کفاشيان در پاسخ به سوالي درباره لباس تيم زير 22 سال که در يک بازي تغيير يافته و آيا قرار است اسپانسرعوض شود، اظهار کرد: ما تنها براي يک بازي که اخيرا اين تيم داشت گفتيم که يک لباس ديگر برايشان بياورند. ما اخيرا با آل اشپرت براي تامين لباس ملي‌پوشان قرارداد بسته‌ايم و به همين دليل تيم‌هاي ملي فوتبال موظف هستند تا از لباس‌هاي اين اسپانسر استفاده کنند و اين درست نيست که مربيان بخواهند در نشست خبري خود عليه آن صحبت کنند.


مطالب مشابه :


دانلود رايگان بازي كامپيوتر فوتبال كم حجم Pro Evolution Soccer 2010 FullRip

دانلود رايگان بازي كامپيوتر فوتبال كم حجم Pro Evolution Soccer 2010 FullRip دانلود بازي ورزشي,
والیبال صاحلی

هاي ساحلي چون فوتبال و ساحلي اولين بار در بازي هاي ساحلي ورزشي است
کفاشيان: پولي نداريم به ساحلي پاداش بدهيم

فوتبال 7 - کفاشيان: پولي نداريم به ساحلي پاداش بدهيم - - فوتبال 7. فوتبال 7. دانلود. سایت رسمی
دانلود بازی کامپیوتری والیبال

تا حالا بازيهاي ورزشي مختلفي در کامپيوتر بازي کرده ايم، فوتبال بازي واليبال ساحلي
همايش مدارس فوتبال در تبريز

پایگاه اطلاعات ورزش تمرينات تخصصي ورزشي دانلود كليپ ورزشي فوتبال ساحلي هم شدند
حریف ایران قهرمان جام جهانی فوتبال سالحی شد

دانلود ترانه,نرم در ديدار پاياني رقابت‌هاي جام‌ جهاني فوتبال ساحلي که در در بازي
تاريخچه رشته ورزشي هندبال

تربيت بدني و علوم ورزشي برخي از مقررات فوتبال بر روي اين بازي اثر هندبال ساحلي
مصاحبه مازندلیگ با بهترین دروازبان لیگ برتر فوتبال ساحلی

شوم.واکنون نيز در تيم فوتبال ساحلي شهر خودم،سازه سرا سابقه بازي در دانلود پروژهای
تاریخچه و آموزش و اصطلاحات هندبال ساحلی

به طور كلي تا سال 1952 هندبال يازده نفره كه در زمين فوتبال بازي مي شد ورزشي آموزشگاه ساحلي
اخبار فوتبال ليگ برتر ايران و اروپا. نقل و انتقالات فصل90_91

اخبار فوتبال ليگ برتر ايران و اروپا. دانلود آهنگ بسیار زیبای باشگاه منچستر
برچسب :