کد تقلب بازی 3 & Stronghold 2 برای کامپیوتر

 1.jpg


1.jpg

Stronghold 2:

 اگر شما تاکنون می خواستید یک بازی استراتژی مدیریتی و ساخت و ساز همراه با حمله و دفاع از قلمرو خود را داشته باشید یا به خواسته خود بر مردمتان بد باشید یا آنها را در ناز و نعمت نگه دارید بی شک سری Stronghold پاسخ گوی این نیاز شماست. این سری همواره بر قانون انجام ماموریت ها و در عین حال ساخت و ساز شهر و افزایش قلمرو استوار بوده است.

اولین نسخه از این سری در سال ۲۰۰۱ میلادی عرضه شد که طرفداران زیادی را پیدا کرد و یکی از دلایل آن وجود المان "واقع گرایی" در بازی بود. Stronghold 3 چهارمین نسخه از این سری محبوب است که مانند نسخه های قبلی توسط استدیوی Fireplay ساخته می شود. داستان این نسخه به کارکترهای قبلی این سری مربوط می شود که سازندگان در حا حاضر تنها به وجود کارکتر محبوب و البته خشن بازی یعنی The Wolf اشاره کرده اند. The Wolf پس از از دست دادن پادشاهی، خشمگین و سر افکنده در گوشه و کنار به جمع آوری سلاح و سرباز می پردازد و در این نسخه به دنبال حق خود در پادشاهی می گردد. در این نسخه میزان عدالت یا جوانمردی به نوع عملکرد شما بستگی دارد که می خواهید با بدترین روش ممکن دشمنان خود را نابود کنید یا به شکلی دیگر … می توانید حیوانات مرده یا مریض را به داخل قلعه دشمن روانه کرده تا مردم آن سرزمین و سربازان از بیماری، به خودی خود بمیرند یا مواد اشتعال آمیز را با منجنیق به قلعه بفرستید و یا فرمان تیر آتشین بدهید تا قلعه و مردمش یکجا جزغاله شوند. خوشبختانه این ویژگی در بازی به بازیباز اختیار بیشتری می دهد و اختیار را بیشتر به او می سپارد که میخواهد ظالم باشد یا مهربان و با اینکار نیز سازندگان سعی دارند تا بیشتر قرون وسطا را برای ما باز کنند!

:Stronghold 3

اگر شما تاکنون می خواستید یک بازی استراتژی مدیریتی و ساخت و ساز همراه با حمله و دفاع از قلمرو خود را داشته باشید یا به خواسته خود بر مردمتان بد باشید یا آنها را در ناز و نعمت نگه دارید بی شک سری Stronghold پاسخ گوی این نیاز شماست. این سری همواره بر قانون انجام ماموریت ها و در عین حال ساخت و ساز شهر و افزایش قلمرو استوار بوده است. اولین نسخه از این سری در سال ۲۰۰۱ میلادی عرضه شد که طرفداران زیادی را پیدا کرد و یکی از دلایل آن وجود المان "واقع گرایی" در بازی بود. Stronghold 3 ششمین نسخه از این سری محبوب است که مانند نسخه های قبلی توسط استدیوی Fireplay ساخته می شود. داستان این نسخه به کارکترهای قبلی این سری مربوط می شود که سازندگان در حا حاضر تنها به وجود کارکتر محبوب و البته خشن بازی یعنی The Wolf اشاره کرده اند. The Wolf پس از از دست دادن پادشاهی، خشمگین و سر افکنده در گوشه و کنار به جمع آوری سلاح و سرباز می پردازد و در این نسخه به دنبال حق خود در پادشاهی می گردد. در این نسخه میزان عدالت یا جوانمردی به نوع عملکرد شما بستگی دارد که می خواهید با بدترین روش ممکن دشمنان خود را نابود کنید یا به شکلی دیگر … می توانید حیوانات مرده یا مریض را به داخل قلعه دشمن روانه کرده تا مردم آن سرزمین و سربازان از بیماری، به خودی خود بمیرند یا مواد اشتعال آمیز را با منجنیق به قلعه بفرستید و یا فرمان تیر آتشین بدهید تا قلعه و مردمش یکجا جزغاله شوند. خوشبختانه این ویژگی در بازی به بازیباز اختیار بیشتری می دهد و اختیار را بیشتر به او می سپارد که میخواهد ظالم باشد یا مهربان و با اینکار نیز سازندگان سعی دارند تا بیشتر قرون وسطا را برای ما باز کنند.

به دلیل ایجاد ویژگی تغییر آب و هوا، ما حتی شاهد جنگ در نیمه شب هستیم و اگر به اندازه کافی سرباز برای کشیک در مواقع ضروری در اختیار نداشته باشید قطعاً کارتان ساخته است. علاوه بر اینکه دشمن می تواند به شما حمله کند، شما هم می توانید در شب و در تاریکی به حمله بپردازید. اکنون قطعاً این سوال در ذهن شما پیش می آید که چگونه در شب، آن هم در قرن ۱۱ام می توان بدون نور جنگید؟ پاسخ این است که سربازانی را می توانید در اختیار داشته باشید که مشعل های نور را با خود حمل می کنند که قطعاً جنگ بدون آنها حتی در شب یک خودکشی محض است.

%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87_%DB%8C_%D


توجه : برای وارد کردن رمزهای اين بازی ها ، در Main Menu کليدهای Alt + Shift + A را همزمان فشار دهيد تا رمزگير فعال شود حال يکی از رمز های زير را در بازی وارد کنيد ، ‌تا کد مربوط به آن اجرا گردد و این کد ها ممکن است با هر ورژن این بازی ها سازگار نباشند .


عملکرد

کد

ظاهر شدن متناوبی شخصيت‌ها

ALT + C

از بين بردن Stronghold اصلی

ALT + G

از بين بردن قلعه‌ی دشمن

ALT + K

بالا بردن يک واحد

ALT + L

بالا بردن ميزان شخصيت‌ها

ALT + P

۱۰۰ محبوبيت و ۱۰۰۰ طلا

ALT + X

همه چيز مجانی ميشود!

ALT + F

تغيير دادن زمان

ALT + S

سريعتر شدن بازی

ALT + Q

کشتن دشمنان روی صفحه‌ی مانيتور!

ALT + Y

از بين بردن دشمنان انتخاب شده!

ALT + Z

source.jpgمنبع :ژنرال گیم


مطالب مشابه :


ترینر قلعه 3

به نام خدا کد تقلب بازي: قلعه 3 ، استرانگ هولد افسانه نام لاتين بازي: Stronghold Legends , Stronghold 3 v1.10
رمز های تقلب بازی کامپیوتری قلعه 2

رمز های تقلب بازی قلعه 2 برای وارد کردن رمز های این بازی در main menu کد آهنگ های پیشواز
کد تقلب بازی commandos 3

کد تقلب بازی commandos 3 کد تقلب بازی بازگشت به قلعه ولفنشتاین ; کد تقلب بازی Call Of Duty 5:
کد تقلب بازی 3 & Stronghold 2 برای کامپیوتر

کد تقلب بازی 3 می توانید حیوانات مرده یا مریض را به داخل قلعه دشمن روانه کرده تا
دانلود ترینر بازی جنگ های صلیبی 2

ترینر بازی قلعه 2. Rome کد تقلب بازی AGE OF MYTHOLOGY کد تقلب بازی Age of Empires 3 کد تقلب بازی FALLOUT 3 کد
برچسب :