رانا

پیش فروش دومین خودرو با نشان ایرانی به نام رانا از امروز هشتم خرداد ماه در تمامی نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش شاندیس ، عبداله بابایی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: خودروی رانا با آمیزه ای از هنر و صنعت ایرانی، با قیمت کم‌تر از ۱۵ میلیون تومان به بازار عرضه می شود.

پیش فروش خودروی رانا آغاز شد + قیمت پیش فروش و تصاویر

وی به شرایط ویژه پیش فروش خودروی رانا اشاره کرد و اظهار داشت: متقاضیان می توانند با پیش پرداخت ۱۰ میلیون تومان نسبت به ثبت نام خودروی رانا در نمایندگی های مجاز اقدام کنند.

پیش فروش خودروی رانا آغاز شد + قیمت پیش فروش و تصاویر

بابایی تاکید کرد: موعد تحویل خودروی رانا به انتخاب مشتری از مهرتا آذر ماه سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی است.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو مهم‌ترین شرایط پیش فروش خودروی رانا را سود مشارکت ۲۰درصد، حداقل سود تعیین شده ۱۷ درصد عنوان کرد.

پیش فروش خودروی رانا آغاز شد + قیمت پیش فروش و تصاویر

بابایی مزایای خودروی رانا را توسعه یک پلتفرم جدید برای ایران خودرو در توسعه صادرات، دست‌یابی به استاندارد ایمنی سه ستاره و استاندارد آلایندگی یورو ۴ و ۵ و مجهز به کیسه هوای سرنشین و راننده و ترمز ضد قفل عنوان کرد و اظهار داشت: این خودرو در جهت عرضه در بازار داخلی و بین المللی درکلاس ابعادی C و به صورت چهار در سدان صندوق‌دار تولید می شود.

وی با اشاره به این‌که خودروی رانا دوست‌دار محیط زیست است، خاطر نشان ساخت: دانش، توانایی، خودباوری و تجربه گروه صنعتی ایران خودرو را قادر به تولید دومین خودرو با برند ملی ساخته است.
بابایی یادآورشد: برنامه تولید خودروی رانا در سال جاری ۵۰ هزار دستگاه است که این میزان تا سقف ۲۰۰ هزار دستگاه در سال قابل افزایش است.

پیش فروش خودروی رانا آغاز شد + قیمت پیش فروش و تصاویر

پیش فروش خودروی رانا از هشتم تا نوزدهم خرداد ماه سال جاری در نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو صورت می گیرد.

bala.png google_bookmark.png delicious.png stumbleupon.png yahoo.png linkedin.png digg.png facebook.png twitter.png blogger.png


مطالب مشابه :


خــودروی رانـا محـصـول جـدیـد ایــران خـــودرو

خرید و فروش آزمون های صحه گذاری رانا انجام و تمام استانداردها هم در فاز طراحی و هم در
شرایط ویژه پیش فروش خودروی رانا

خودرو ایران iran automotives - شرایط ویژه پیش فروش خودروی رانا - به امید روزی که همه خانواده های
مقایسه رانا با 206 صندوقدار SD

رانا که با کد با خودروی اصلی شاید حتی موقعیت 206 صندوق دار را به عنوان یکی از پر فروش
پیش فروش پنج هزار خودرو رانا در اولين روز ثبت نام

دراولين روز از پيش فروش دومين خودرو با نشان ايراني به نام رانا بيش از 5 هزار نفر ثبت نام
رانا

نویسنده : داوود برزگر بفروئی: موضوع : خبری: پیش فروش دومین خودرو با نشان ایرانی به نام رانا
برچسب :