فراماسون و ارتباطش با مهران مدیری

                       

 

                                   به نام خدا

در آغاز خودتان قضاوت کنید :

یکی از دژ های ماسون                                                     محل تصویر برداری مهران مدیری(کاخ صاحب قرانیه)

امیدوارم به منظور تیم تحقیقی نینوش در ارائه ی این تصاویر پی برده باشید.البته قابل ذکر است که این ساختمان در زمان قاجاریه بنا و محل زندگی ناصرالدین شاه بوده است.پس میتوان گفت که شاهان قاجار به دلیل فراماسون بودن دستور به بنای این مجموعه به سبک فراماسونی بوده اند ولی چرا در این مکان آقای مدیری.....

تصویر بالا کاخ صاحبقرانیه می باشد. کاخ صاحبقرانیه کاخ محل زندگی ناصرالدین شاه بود. در حال حاضر این کاخ در ضلع جنوبی مجموعهٔ کاخ‌های نیاوران به عنوان موزه در معرض بازدیدکنندگان قرار دارد. نمادهای فراماسونری در فیلم های مهران مدیری                                !                          در مقاله ی قبل گفته شداعداد ۹ ، ۱۱ ، ۱۳ و ۳۳ ؛ در بین ماسونها (فراماسون ها) از اعداد نمادین و بسیار مقدس به شمار میروند و از اهمیت ویژه ای برخوردارند.یکی از نمادهای ماسونها این است که یکی از دستان خود را در زیر کت خود قرار میدهند که از این طریق اشاره ای میدهند و یکدیگر را میشناسند.
در سریال قهوه تلخ نیز یک اتفاق ماسونی رخ داد. در قسمت ۹ و در دقیقه ۳۳ ناگهان یکی از بازیگران دست خود را در زیر کت خود قرار میدهد! (نقطه شروع سریال را ابتدای عبارت "به نام خدا" قرار دهید و پیام های بازرگانی را حذف کنید؛ حساب کنید خواهید دید درست است.                                                                               انشا الله که این صحنه و این اتفاق کاملا اتفاقی باشد                                  


3نماد فراماسونی در یک صحنه.انشالله که این صحنه و این اتفاق کاملا تصادفی است!
2-به کارگیری ستاره 6 پر ( هگزاگرام  hexagram - یا ستاره صهیون که از ستاره های مشهور فراماسون هاست . این ستاره بنابر نظر محققین ( از جله علی اکبر رائفی پور ) از قرن 7 وارد آیین یهودیت شده . این ستاره از ستاره های مهم در جن پرسی و پرستش شیطان است . به طوری که تفاسیر متعددی از این ستاره در آیین فراماسونری شده است :
 در قسمت اول این تصویر دوربین مدام از سمت این ستاره 6 پر به جای دیگر تصویر کشیده میشود. نکته اینجاست که هر شکل 6 پری ، ستاره 6 پر نیست. محل فیلم برداری این سریال در کاخ نیاوران است . تارخچه ای کوتاهی از کاخ نیاوران : عملیات احداث این کاخ به دستور محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۳۷آغاز گردید و با وقفه‌ای که در ساخت آن پیش آمد در سال ۱۳۴۶ به اتمام رسید و به محل سکونت محمدرضا پهلوی و خانواده اش اختصاص یافت."

اما محمد رضا پهلوی کیست ؟ وی یکی از ماسون های یکی از لژهای ایران است .بنابر این چون یک ماسون است و پادشاه ایران است باید محل سکوت وی دارای شاخصه های ماسونی باشد.

اما نکته اینجاست که چرا کارگردان سریال قهوه تلخ باید محل فیلم برداری را جایی اعلام کند که آن محل دارای شاخصه های ماسونی است . و اگر هم مجبور هست چرا باید از این نماد ها به طور مداوم تصویر برداری کند ؟

 وقتی چند نماد قطعی در یک فیلم دیده می شود، دیگر نماد های مشکوک هم بیشتر جلوه میکند :
باز هم ستاره 6 پر ، اینبار در انگشتر یکی از شخصیت های فیلم


تک چشم ( چشم چپ) یکی از نماد های فراماسون هاست که تفاسیر متعددی از آن شده اما یکی از تفسیر های جالب از تک چشم این گونه تبیین شده است :
 در زمانی که حضرت ابراهیم قصد داشت اسماعیل را قربانی کند شیطان بارها او را وسوسه کرد و قصد داشت وی را از این کار منع کند و ابراهیم به سمت او سنگ میزد و آخرین سنگ به چشم راست شیطان خرد و چشم راست شیطان کور شد. بنابراین به کار بردن نماد چشم چپ به احترام پادشاه آنان یعنی شیطان است.

2ستون در فرقه ی ماسون به چه معنی است :2 ستون ماسونی کنایه از 2 ستون معبد سلیمان است که فراماسون ها معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان 2 ستون قرار داشته و البته چند تفسیر دیگر هم از این دوستون میشود که در این جا به آن اشاره نمیکنیم

   

نکته ی جالب در این سریال این است که دوربین در قسمت های مختلف به ستون های ماسونی کاخ کشیده میشود اما در چه زمانی ؟ در قسمت 27 (9=2+7) و در دقیقه 33 تصویر بر روی ستون هایی که با طراحی لژ های ماسونی ساخته شده است کشیده میشود.این نماد در قسمت های دیگری از این سریال تکرار می شود.  باز هم دو نماد 9 و 33 را در سریال قهوه تلخ مشاهده شد :

در صحنه ای دیگر از این سریال گارگردان این سریال در کنار ستونی ماسونی قرار گرفته.دقیقا شبیه عکسی از جرج واشنگتن.البته این صحنه در چند قسمت دیگر هم تکرار شده است.

خانم مهسا دلجو یکی از افراد کوشا و همچنین نکته سنجی است که در تهیه ی این مقاله زحمت های فراوان کشیده است . مطلب زیر از تحقیقات ایشان است :

برره چیست؟
به معنای "نیکوکار" یک بار در قرآن در آیه 16 سوره عبس آمده . این که اسم سریال از این آیه گرفته شده باشد تعجبی نخواهد داشت چرا که قبل از این سریال این واژه هیچ کاربردی در میان مردم ایران نداشته است و تنها واژه ای عربی است که در قرآن فقط یک بار استفاده شده است.

مَّرْفُوعَةٍ مُّطَهَّرَةٍ ﴿۱۴﴾ بِأَيْدِي سَفَرَةٍ ﴿۱۵﴾ كِرَامٍ بَرَرَةٍ ﴿۱۶﴾ (سوره عبس/آیات 14 تا 16 )
یکی از کارهایی که فراماسون ها برای تکریم و شاد کردن ارباب خود (شیطان ) انجام میدهند؛ مسخره کردن مذهب های الهی است. به طوری که برخی از جن پرستان برای این که شیطان به آنان نزدیک شود 40 روز قرآن را به پای خود می بندند و برخی از اسم های الهی (مانند الله) را در پست ترین جاهای بدن خود میگذارند . و این موجب نزدیک شدن اجنه ( برخی جن ها در خدمت شیطان اند) به آن ها میشود .
در سریال " شب های برره "نیز دقیقا همین عمل انجام شده به طوری که الان واژه " برره" یکی از واژه های تمسخر آمیز محسوب میشود. .در این سریال هم از بز به عنوان یک موجود دوست داشتنی استفاده میشود. و البته بز در آیین فراماسونری هم یک حیوان مهم محسوب میشود. به طوری که بز بافومت (baphomet) یکی از نماد های مهم فراماسون هاست . در آیین فراماسونری هر چه در ادیان دیگر مقدس باشد برای آنان نحس است و البته در اکثر موارد هم عکس آن صدق میکند مثلا این که چرا بز برای آنان مقدس شد؛ یک علت جالبی دارد که : گفته میشود در زمان حضرت نوح (علیه السلام) که قرار بوده حیوانات را در درون کشتی قرار دهد، یک حیوان از فرمان نوح (علیه السلام) سرپیچی میکند و نوح هم اشاره ای به آن میکند و یک نقص در بدن آن حیوان ایجاد میشود اما آن چه حیوانی بود؟ درست فهمیدید آن حیوان بز بود . و در آیین فراماسونری برعکس آن عمل میشود و بز به عنوان یکی از مهم ترین نماد هایشان قرار میگیرد . نه حیوانی که سرپیچی کرده است .و خیلی جالبه که در پول هایی که هنگام پخش سریال شب های برره از سوی افراد نامعلومی(!) پخش میشد ؛ نماد هرم ناقص و بز ( بزی که چشم چپش به روی شماست ) دیده میشود که بسیار جای تامل دارد:

چرا فراماسون ها نمادگرایی میکنند ؟
برای درک بهتر از این مثال استفاده میشود برای ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) نشانه هایی هست. وقتی انسان نشانه های ظهور را میبیند؛ عقل حکم میکند که ظهور نزدیک است . این نکته را در ذهن داشته باشید در تعابیر اسلامی خروج دجال برابر است با ظهور مسیح(مسیح دروغین)از دید ماسونها بنابر این اگر ما فراماسون را همان دجال بدانیم این استدلال در ذهن ما ایجاد میشود که باید برای ظهور مسیح دروغین (خروج دجال) نشانه هایی باشد .اما ظهور امام (عجل الله تعالی فرجه الشریف) با ظهور شیطان فرق میکند آنان در حال ساختن ظهور مسیح دروغین اند کما این که نشانه های ظهور امام (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به واسطه ی تحرکاتی ایجاد میشود نه این که انسان آن را بسازد .آنان در حال قرار دادن نشانه های مسیح دروغین(دجّال) اند که نشان دهند ظهور مسیح دروغین نزدیک است . و به همین ترتیب انسان به ظهور مسیح دروغین ایمان می آورد چراکه نشانه های او را در همه جا دیده است .

در یکی از صحنه های این فیلم یکی از کارکتر های این سریال به نام قرقی که اشپز کاخ است به دلیل فریب خوردن از دست کاراکتر "بلوتوث" به زمین افتاده، در حال بیهوشی کلماتی رامیگوید که به طور کاملا اتفاقی، این کلمه شباهت بالایی به کلمه " کابالا " دارد).این نشان رو چند نفر از محققین نیز تایید کرده اند) . این اتفاق در قسمت نوزدم افتاده است که البته کاملا اتفاقیست !
اما کابالا چست ؟ کابالا به بیان ساده، پدربزرگ تفکر فراماسونری است . که در واقع تفکر فراماسونری، اکثر نماد ها و عقاید خود را از کابالا گرفته است.

چرا 11 و 13 برای یهودیان منحرف (گردانندگان فراماسونری ) مقدس است ؟
عدد 11:
آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا 1 و این دو تا 1 در کنار هم عدد 11 را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست .

عدد 13 چرا مقدس است ؟

 در زمان یکی از پادشاهان ایرانی -احتمالا- خشایار شاه، در آن زمان قرار بوده که به روم حمله بشود. یکی از وزرا یا نزدیکان شاه، گوشزد میکند که کشور الان نیاز به حمله به روم را ندارد و شاید امپراتوری تضعیف شود و شاه نیز قبول میکند که حمله نکند. اما یهودیان چون با رومی ها دشمنی داشتند و دشمن دیرینه یکدیگر بودند؛ میخواستند که شاه به روم حمله کند. برای این کار طی نیرنگی به شاه نزدیک شدند و پس از خوراندن شراب به شاه در روز 12 فروردین، حکم قتل 77 هزار ایرانی که مخالف یهودیان دربار بودند را از شاه گرفتند و روز 13 فروردین حکم را اجرا کردند. به خاطر همین است که 13 برای ایرانی ها نحس است و به همین دلیل 13 از اعداد مقدس آنان شد چرا که آن دو نفر یهودی در روز 13 خدمت بزرگی به قوم یهود کردند که البته قبر این دونفر هم اکنون در همدان است و در پروژه از نیل تا فرات اسرائیل، میخواهند این قسمت از ایران را جدا کنند چرا که مقدس ترین مکان بعد از اورشلیم، همین منطقه درهمدان است.

این مطلب دیدگاه شخصی یکی از اعضای گروه به نام زهرا شمس است : در برخی قسمت های این مجموعه بابا شاه در انی می میرد و کافی است فردی پیدا شود تا چند بار در صورتش فوت کند تا این پیرمرد جانی دوبار بیابد ( ناگفته نماند که هربار به هنگام روی دادن چنین اتفاق حتما براین موضوع تاکید میشود که وی مرده و با انجام دادن این فعل حتما زنده خواهد شد ) مرا به یاد معجزه ی حضرت عیسی (علیه السلام) می اندازد که با دم مسیحایی خود در مرده می دمیدند و مرده حیات مجدد می یافت لازم به ذکر است که میدانیم امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به هنگام ظهور با خود میراث تمامی پیامبران را به همراه دارند.ولی ما معتقدیم این کار اتفاقی (!) با اون معجزه عیسی (علیه السلام) تقارن دارد .

در هنگام ورود کاراکتر "بلوتوث" به داستان، وی شعری میخواند که بسیار عجیب است . که چه قدر جالب است که یک یونانی چنین شعری را درباره مشرق و سرزمین امن و موعود میخواند :
          سرزمین امن و قرار ؟ پرندگان مهاجر ؟ . چقدر جالب و اتفاقیه که این جملات ما را به یاد رژیم اسرائیل می اندازد . که مردمانش مهاجرانه به آنجا رفتند . البته این فقط یک تحلیل است نه تعمیم و همه میدانیم که اتفاقی است . در هنگام ورود کاراکتر بلوتوث به داستان وی به یکی از بازیگران، یک زیتون میدهد . چقدر جالب است که زیتون عبری آن همان "موسی" (علیه السلام)، پیامبر قوم یهود میشود . و به طور اتفاقی زیتون در پشت دلار های آمریکا به شکل جالی به کار رفته مثلا در پشت یک دلاری در سمت راست 13برگ زیتون دیده میشود. البته تا آنجا که بررسی کردیم در طرح های قدیمی هیچ کدام از تاج هایی که سزار های یونانی بر سر میگذاشتند میوه زیتون نداشت شاید هم ما ندیدیم!.

در صحنه هایی از این فیلم بلوتوت به شکل خاصی دستش را بالا می آورد و حرف میزند که شباهت زیادی به تصاویر جرج واشنگتن دارد.این سبک ایستادن مختص اشخاص ماسون اعظم است.

در صحنه ای دیگر او می گوید : خسته شدم از بس با دست خالی،لشگر لشگر ادم کشتم.

چقدر واقعا جالب و اتفاقی است که تنها کسی که از آغاز خلقت تاکنون چنین کاری کرده کسی نیست جز شیطان ! و بسار جالب است که در هنگامی که بلوتوث میخواهد از کاخ برود؛ او میگوید من رو هرگز با این ها مقایسه نکن من از همه این ها بدترم .

دریکی از پلان ها، به طور کاملا اتفاقی در دقیقه 13، بلوتوث به یکی از بازیگران میگوید که بند پشت لباس من رو ببند. هنگامی که کاراکتر مذکور در حال بستن بند است یک نشانی شبیه هلال در پشت بلوتوث میبیند که این نشان، علامت فردی است که قرار است این مملکت رو به اوج اقتدار خودش برساند . چقدر اتفاقی این حرکت به امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) تشابه دارد که بر روی صورت خود یک خال دارد و قرار است بیاید تا جهان را از دست ظالمان خارج سازد             .

در صحنه ای دیگر بلوتوث از یکی از نگهبانان نامش را میرسد وی میگوید که نامش "داوود " است . بعد بلوتوث در هنگامی که سر به آسمان دوخته است میگوید " چه اسم زیبایی " و بسیار جالب است که در زمان 22:22 اتفاق می افتد.
اما داوود کیست ؟ داوود همان پیامبری است که فراماسون ها به آن پادشاه میگویند و حتی نام یکی از شهر هایشان را به این نماد گذاشته اند. مثلا تا به حال تعجب نکردید که واشنکتن دی سی (Washington DC) دی و سی آخر به چه معناست ؟ به معنی "David Capital " یعنی پایتخت داوود است .
و عدد11 (مقدس ترین عدد) وضرایب آن هم از مهم ترین اعداد فراماسون هاست و اون رو به کار میبرن مثلا
-جنگ 22 روزه غزه
-جنگ 33 روزه لبنان
-اسرائیل در مدار 33و 33 شمالی قرار دارد
-آفریقای جنوبی در مدار 33 و 33 جنوبی قرار دارد.( به بازی های جام جهانی در این منطقه که البته نماد های ماسونی در آن به کار رفته است توجه کنید.در مقاله های بعد توضیح داده میشود)
-انداختن بمب هیراشیما در مدار 66(33+33) و 33
حمله نظامیان آمریکایی در اوایل انقلاب در طبس در مدار 33 درجه ( جالب اینجاست که بسیاری از فرمانده های آمریکایی صحرای سمنان را برگزیده بودند اما چون طبس در مدار 33 بود ترجیه دادند درآن منطقه فرود آیند
-منطقه برمودا که لژهای ماسونی زیادی آنجاست در مدار66 و 33 قرار دارد.
-در نظام فراماسونری که عموما در غرب حاکم است هیچ فردی به قدرت نمیرسد مگر این که فراماسون باشد و البته روئسای جمهور ضد فراماسونری کشته میشوند. مانند :
-کشته شدن آبراهام لینکلن در صندلی شماره33 تئاتر
- کشته شدن جان.اف.کندی در شهر دالاس ايالت تگزاس در مدار 33 درجه

در قسمت 15 در دقیقه 18 کاراکتر برزوخان عدد 911 را به کار میبرد. چقدر جالب چه اعدادی .و چقدر جالب است که در حادثه کاملا اتفاقی یازدهم سپتامبر این حادثه در روز 11 و ماه 9 انجام شد و دقیقا چه قدر اتفاقی 911 روز بعد انفجارات مادرید اتفاق افتاد و واقعا اتفاقی در نهمین سالگرد ماجرای فروریختن برج های منهتن، قرآن سوزی های متعددی انجام پذرفت .
چرا 9 مقدس است ؟
در افسانه های ماسون ها آمده است که" هیرام " معبد سلیمان (از نظر یهودیان فراماسون، حضرت سلیمان پیامبر نبوده بلکه جادوگر بوده و به او شاه سلیمان می گفتند) را ساخته است. درواقع ناظر بر ساخت معبد بوده است. عده ای (به دلیل نگفتن چند اسم رمز) هیرام رامیکشند و بدن او را قطعه قطعه میکنند. در همین میان، 9 ماسون قطعه های بدن هیرام را به هم میچسبانند و هیرام زنده میشود و به همین خاطر عدد 9 برای ماسون ها مقدس میشود . و تحلیل دیگری که 9 را مقدس میکند این است که عدد 9 کنایه از معجرات 9 گانه موسی (علیه السلام) است . که نشان درجه ماسونی هم کنایه از دست نورانی موسی است، هنگامی که آن را در لباس خود میکرد.  

در یکی از ساخته های این کارگردان از نماد سیب استفاده شده است که اگر اشتباه نکنم از میوه های مقدس این فرقه است که اشاره به خوردن سیب توسط حضرت آدم دارد. لوگوی شرکت اپل یک سیب خورده شده است چرا که انسان به واسطه خوردن یک سیب بود که از بهشت رانده شد و اکنون در دنیای کنونی (البته برخی از انسان ها) درخدمت شیطان است .

قابل ذکر است اصلا و ابدا در این بحث به مهران مدیری ماسونر نمیگوییم پس خواهشا برداشت درستی داشته باشید . پس اطلاعات این مقاله و تمام حرفهای گفته شد یه احتمال بیش نیست.....

با امید پیروزی اسلام و مسلمانان

 

با تشکر از همه ی دوستان و افرادی که در تهیه ی این مطلب به گروه نینوش کمک کردند.

اعضای گروه:

محمد مهدی درویش

مهسا دلجو

زهرا شمس

سهیلا معتمد


مطالب مشابه :


فراماسون و ارتباطش با مهران مدیری

فراماسون و ارتباطش با مهران را قربانی کند شیطان بارها عقل حکم میکند
احکام قربانی کردن درعید قربان

دریافت حکم وفیش بازنشسته های آ.پ بر اشخاصی که قربانی سرکی به زندگی مهران مدیری مرد
با حضور محمد نوحی؛ طی مراسمی احکام مربیان تیم های ملی فدراسیون ورزشهای رزمی اعطا شد

در ادامه حکم سرمربی و مربیان تیم های ملی به شرح مهران غفاری حمیدرضا نجفی – محمد قربانی.
ایرانی ها قربانی تبلیغات مسموم

ایرانی ها قربانی کربلا به سمت مرز مهران حرکت می حکم علمای شیعه نسبت به
نامه جمعی از فعالان محیط زیست به سران قوای سه گانه درباره حکم قصاص یک محیطبان:

و شگفتا که آن وقت شاهد صدور حکم قصاص برای ، کوشان مهران فریده قربانی، محسن
برگزاری جلسه هیئت ورزشهای رزمی

مهران گلوانی عضو شورای اسلامی شهرستان و نیز ریاست هیئت و آقایان جلیل خوشدل،حاتم قربانی
اعدام قاتلان سنگسار دختر کرد عراقی

اولین تصاویر از سریال «ویلای من» مهران را تأیید نمود و حکم اعدام قربانی آداب و سنن
فرماندار بوکان تغییر می کند

رحیم قربانی سازندگی و اصلاحات در حوزه بودجه و برنامه ریزی بود به ناچاربا حکم مهران حکیم
برچسب :