استقبال از پیش فروش خودروهای ایران خودرو و سایپا چقدر بود؟


saipa_20111.jpg

استقبال از پیش فروش خودروهای ایران خودرو و سایپا چقدر بود؟ 1.png

صنعت - بعدازظهر دیروز و در نهایت پس از چندماه کشمکش میان خودروسازها و شورای ملی رقابت، قیمت جدید خودروهای پرتیراژ داخلی با اندک تغییری اعلام رسمی شد.

آذرجزایری:  براساس اعلام رسمی شورای رقابت قراربود قیمت خودروها بین 10 تا 20 درصد کاهش یابد اما با اعلام رسمی قیمت ها کمتر خودرویی با کاهش بیش از 15 درصد مواجه شده به عنوان مثال در میان خودروهای سایپا تنها خودرویی که بیش از 15 درصد کاهش قیمتی را نشان می دهد سایپا 111 SX با فرمان هیدرولیک ، بدون کیسه هوا ، رنگ غیر متالیک است که از حدود 17 میلیون تومان به 15 میلیون تومان کاهش قیمت داشته است.
دراین بین مسوولان دو خودروساز بزرگ کشور از استقبال خریداران از پیش فروش خودروهای این دو شرکت در ساعات اولیه باز شدن سایت فروش  خبر می دهند.
عبدالله بابایی مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو در گفت وگو با خبرآنلاین از استقبال خریداران می گوید و تاکید دارد که در ساعت اولیه باز شدن سایت فروش اینترنتی ایران خودرو در بعدازظهر روز گذشته 150 متقاضی وارد سایت شده اند و خودروی مورد نظر خود را پیش خرید کرده اند.
به گفته وی ، استقبال خریداران خودرو بسیار خوب بوده و مهمتر از آن بلاتکلیفی در این بازار برطرف شده است.
بابایی معتقد است: ایجاد ثبات در بازار باعث برگشت رونق به بازار خودرو خواهد شد و این مساله در کوتاه مدت میسر نخواهد شد چراکه در بلند مدت این مهم محقق خواهد شد.
مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو از تقاضای بالا در بازار خودرو می گوید و اینکه بزودی رونق به این بازار بازخواهد گشت.
اما امیری، مدیربازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا نیز در گفت وگو با خبرآنلاین به بازگشت رونق به بازار اشاره می کند و می گوید در ساعات اولیه فروش سایپا در شبکه های فروش سراسر کشور، 250 دستگاه خانواده پراید و 100 دستگاه تیبا پیش فروش شده است.
وی از شرایط پیش فروش های متنوع خودروهای سایپا خبر می دهد و تاکید دارد: بسیاری از کسانی که در ماه های گذشته خودرو خریده اند و باید مابه التفاوت پول آنها پرداخت شود مراجعه کرده اند و به زودی پول آنها عودت داده خواهد شد.
امیری نیز مانند بابایی مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو از بازگشت رونق به بازار خودرو می گویند و مهمترین خبر خوش این روزهای صنعت خودرو را بازگشت ثبات به این بازار می دانند.


مطالب مشابه :


توسعه روش های مختلف فروش محصولات ايران خودرو

وي در ادامه تصريح كرد: افزايش تقاضاي خودرو در بازار و كمبود عرضه ناشي از مشكلات حاكم بر توليد در طول دو سال گذشته باعث افزايش كنترل هاي هنگام ثبت نام مشتريان در وب سايت اينترنتي فروش شده كه عمليات ثبت نام مشتريان را زمانبر مي كند.
سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

مرجع خدمات اينترنتي كد ملي و كد پستي - سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو | دسترسي سريع و آسان به انواع خدمات الكترونيكي و اينترنتي كشور.
شرایط فروش محصولات ایران خودرو

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو. نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو 1510. بیگلری. جهت مشاهده شرایط خرید اینترنتی خودرو از طریق همین سایت. قسمت پیوندها - فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو. می توانید مراجعه نمایید.
فروش‌ اينترنتي خودرو آغاز شد

به گزارش خبرگزاري مهر، با حضور دو شرکت بزرگ خودروسازي کشور(ايران خودرو و سايپا) در پرتال جامع خودرو کشور و فروش محصولات از طريق اينترنت، اين امکان براي عموم مردم ميسر است تا در اسرع وقت بدون واسطه، با شرايط دلخواه و قيمت مورد اطمينان، ...
شرایط فروش محصولات ایران خودرو

با سلام و احترام به اطلاع مشتریان محترم میرساند جهت اطلاع از آخرین شرایط فروش به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو یا سایت گروه صنعتی ایران خودرو با لینک های زیر مراجعه فرمائید. سایت فروش اینترنتی ایران خودرو http://ikco.iranecar.com.
استقبال از پیش فروش خودروهای ایران خودرو و سایپا چقدر بود؟

عبدالله بابایی مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو در گفت وگو با خبرآنلاین از استقبال خریداران می گوید و تاکید دارد که در ساعت اولیه باز شدن سایت فروش اینترنتی ایران خودرو در بعدازظهر روز گذشته 150 متقاضی وارد سایت شده اند و خودروی مورد نظر ...
برچسب :