فلامینگو

 
فلامینگو پرنده ای که در آب راه می رود این پرنده بیشتر در کارائیب، جنوب آمریکا، شرق میانه، اروپا و آفریقا یافت می شود. نامش از کلمه «فلامنکو» که به معنی آتش است گرفته شده و با مرغابی شانه به سر خویشاوندی دارد.

 

 

 

معمولی ترین مشخصه فلامینگو ها این است که شناگرانی قدرتمند و از نظر پرواز نیز  قوی هستند. آنها می توانند با سرعت ۳۵ مایل در ساعت پرواز کرده و می توانند زمانی که در آب هستند و از شکارشان تغذیه می کنند منقارشان را به صورت برعکس نگه دارند. منقار فلامینگوها معمولا کوچک و صاف است اما وقتی سنشان بیشتر می شود کمی خمیدگی پیدا می کند.


مطالب مشابه :


جشواره پرواز فلامینگو

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه ، جشنواره پرواز فلامینگوها بر فراز شهر عاشقان والیبال امروز جمعه بیست و پنجم مهرماه از ساعت 15 در سالن خانه جوان اورمیه (شهید باکری) با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اورمیه ، جمعی ...
استخدام آژانس هواپیمایی فلامینگو پرواز در تبریز

بازار كار( خبرهاي از آزمون هاي استخدامي) - استخدام آژانس هواپیمایی فلامینگو پرواز در تبریز - جدیدترین اخبار استخدامی کشور.
رفع تعليق دفتر خدمات مسافرت هوايي فلامينگو پرواز تبريز

نظر به تصميم كميته فني سازمان هواپيمايي كشوري و اقدام دفتر خدمات مسافرت هوايي فلامينگو پرواز تبريز نسبت به رعايت اصول و مقررات سازمان هواپيمايي كشوري از اين دفتر رفع تعليق شده است. گفتني است قبلاً نام اين دفتر جزء اخبار تعليقي 11 ...
پرواز فلامینگو ها در تالاب میانکاله

برقراری تماس مستقیم با یک شماره دایورت شده! ماندگاري عطر · چيز(قسمت اول). پرواز فلامینگو ها در تالاب میانکاله. با تشکرازگروه روزنه برای ارسال این عکسها. نوشته شده توسط آرش امیرآبادی | لینک ثابت | موضوع: عکس ها | آرشیو نظرات. منوی اصلی.
آخرين پرواز فلامينگوها بر فراز درياچه اروميه

درياچه اروميه كه از آن به‌عنوان يكي از دالان‌هاي بين‌المللي پرندگان مهاجر ياد مي‌شود و تا چندي پيش ميزبان صدها هزار فلامينگو و هزاران پرنده مهاجر ديگر بود، بحران بي‌نظيري را پشت سر مي‌گذارد؛ بحراني كه ادامه آن ممكن است به خشك شدن اين درياچه منجر شود.
فلامینگو

معمولی ترین مشخصه فلامینگو ها این است که شناگرانی قدرتمند و از نظر پرواز نیز قوی هستند. آنها می توانند با سرعت ۳۵ مایل در ساعت پرواز کرده و می توانند زمانی که در آب هستند و از شکارشان تغذیه می کنند منقارشان را به صورت برعکس نگه دارند.
حواشی جشن پرواز فلامینگوها بر فرازشهر عاشقان والیبال

اصلا فکر نمیکردیم فلامینگو بر فراز سالن پرواز کند ! به حق چیزهای ندیده. http://www.urmia-sport.com/wp-content/. فرصت از این بهتر؟! انتظار برای ورود به سالن. خسته نباشید جانانه به مجری و البته آقای شهردار! اما خب از ماست که ...
برچسب :