خواص اعجاب انگیز شکل هندسی هرم

در مورد شکل هندسی هرم به عجایبی بر خوردم.

اینکه چرا اهرام مصر به شکل هرم ساخته شده؟

اگر مقداری آب چند هفته در هرم قرار گیرد به آبی فعال به خواص عجیب تبدیل می گردد. برای مثال ، اگر آب آلوده باشد بعد از این مدت کاملاُ ضد عفونی می شود . دست دختر چهارده ساله ای که در حادثه ای به شدت آسیب دیده بود ، بعد از سی دقیقه قرار گرفتن در این آب از درد افتاد و بعد از دو روز بهبود پیدا کرد. خانمی به نام پتی با استفاده مکرر از این آب چهره ای جوان و شاداب تر یافته است.

محققانی که در مورد اهرام مصر تحقیق می کنند مشاهده کرده اند که مواد غذایی فاسد شدنی از قبیل گوشت، شیر و تخم مرغ ؛ در داخل اهرام مصر ماهها وحتی گاهی سالها بدون هیچ گونه فسادی باقی خواهد ماند ؛ خوردن آنها برای انسان خطری ندارد شاید هرم خئوپس کهن ترین بنای عظیمی باشد که به دست انسان بنا شده و نا امروز باقی مانده است . این هرم در کنار پیکره ابوالهول در منطقه جیزه در 16 کیلومتری غرب قاهره در مصر قرار دارد . وسعت کل محل 216 کیلومتر مربع و سطح زیر بنای آن 13 جریب ( معادل 50000 متر مربع )است .

سطح زیر بنای هرم با دقتی باور نکردنی تسطیح شده است . به طوری که اختلاف سطح آن در سرتاسر زیر بنا از چند میلیمتر تجاوز نمی کند .برخی این اختلاف را ناشی از زمین لرزه ها و آتشفشانها و حرکات زمین می دانند . در ساختمان این هرم دو میلیون و ششصد هزار قطعه سنگ ساختمانی از جنس گرانیت و مرمر به وزن 2 تا 70 تن به کار رفته است این سنگها که به دقت فوق العاده زیادی روی هم چیده شده بنایی به ارتفاع 140 متر را تشکیل داده است .در کنار این هرم دو هرم دیگری وجود دارد که یکی به کفرن جانشین خئوپس و دیگری به مایکونیوس جانشین کفرن تعلق دارد به این سه هرم اهرام ثلاثه می گویند .شش هرم کوچک دیگر که ظاهراً برای زنان ودختران آنها ساخته شده است در جوار اهرام ثلاثه مجتمع اهرام را به وجود آورده اند .

گوشه ای از عجایب داخل هرم
- کنی هیل گیاهی را به مدت پنج روز بدون آب داخل هرم نگهداری کرد .زمانی که گیاه را کاملاً تازه و شاداب بود از هرم خارج کرد بلافاصله پژمرده شد .
- اگر بذر گوجه فرنگی داخل هرم کشت شود و سپس نشای آن در بیرون کاشته شود،محصول آن چند برابر بوته های مشابه می شود.
- شیر که به سرعت فاسد می شود،بیش از یک هفته در هرم سالم و قابل استفاده باقی می ماند اما در غلظت آن تغیراتی حاصل می شود. این امر دو شرکت بزرگ ایتالیایی و فرانسوی را بر آن داشته است که پاکتهای مقوایی شیر را به صورت هرم به بازار عرضه کنند .
- اگر مقداری آب چند هفته در هرم قرار گیرد به آبی فعال به خواص عجیب تبدیل می گردد.برای مثال ، اگر آب آلوده باشد بعد از این مدت کاملاُ ضد عفونی می شود . دست دختر چهارده ساله ای که در حادثه ای به شدت آسیب دیده بود ، بعد از سی دقیقه قرار گرفتن در این آب از درد افتاد و بعد از دو روز بهبود پیدا کرد.خانمی به نام پتی با استفاده مکرر از این آب چهره ای جوان و شاداب تر یافته است.
- گوشت در داخل هرمهایی با ابعاد اهرام مصر و یا متناسب با آنها ، با وجود آن که دو سوم از آب خود را از دست می دهد هرگز فاسد نمی شود .
- آزمایشهای مکرر نشان داده که تیغ صورت تراشی درداخل هرم تیز میشود ! چنان که حتی گاه تا 200 بار می توان از یک تیغ برای اصلاح صورت استفاده کرد . ممکن است برای شما خواننده عزیز این سئوال پیش بیاید که چرا از خواص هرم بهره نمی گیرند در پاسخ به چند نمونه اشاره می کنیم :
1-بعضی از کشور ها ساختمانهای هرمی شکل برای هدفهای متفاوت ساخته اند.
2-بیمارستانهایی برای بهبود سریع تر بیماران روانی.
3-کلیسا برای تمرکز معنویت بشر .
4- اتاقهایی در دانشگاهها بر ای استراحت و تمرکز اندیشه و فعالیت بهتر مغز.
محاسبات بسیار پیچیده ریاضی در سطح قاعده هرم اعجاب برانگیز است . جالب اینجاست که از طریق هرم می توان شمال و جنوب مغناطیسی را یافت.

 

برداشت شده از


مطالب مشابه :


خواص سنگها و رنگهاى مرتبط

بورس انگشتر بهرامی - خواص سنگها و رنگهاى مرتبط - ساخت انگشتر و گردنبند نقره با سنگ های اصل
چرا سنگ ماه تولد ؟

از زمانهای قدیم ،اعتقاد بر این بوده که سنگها دارای وخواص و فواید از انرژی خاص در
نکات تصویر از فنگ شویی

انرژی چی زمانی که وارد فضای ما میشود با خود برکت و رحمت خداوندی را می آورد سنگها وخواص
نقاط انرژی پایه

چاکراهها وخواص سنگها و در سطح یین هفت نقطه مشخص می‌شود؛ نقطه 1 انرژی پایه در پایین ترین
موسیقی وفنگ شویی

انرژی چی ( Chi or Qi Energy ) انرژی چی یا کی ، انرژی مثبت و سازنده و یا برکت و رحمت سنگها وخواص
خواص اعجاب انگیز شکل هندسی هرم

ساختمانی از جنس گرانیت و مرمر به وزن 2 تا 70 تن به کار رفته است این سنگها که به انرژی
ازدیاد مس

چاکراهها وخواص سنگها و از طرفی دیگر ازدیاد مس باعث کاهش انرژی بدن می شود که هر دو عامل
گفتگو با پروفسور ابوالقاسم متين

چاکراهها وخواص سنگها و طلا و تمام جهان هستی انرژی است. هیچ چیز خارج از انرژی نیست.
برچسب :