متن ذیل نمونه ای از بروشورهای علمی تهیه شده توسط موسسه محکن می باشد:

 

 

بهداشت گوش در شناگران

 

شنا یکی از ورزش های مفرح وجذاب می باشد که بسیاری از افراد جامعه به آن می پردازند ونه تنها  به عنوان سرگرمی جذاب بلکه ورزشی باارزش نیز می باشد که کمک شایانی به حفظ سلامت وشادابی جسمی وروحی می نماید.هر فعالیت ورزشی از جمله شنا علاوه بر جنبه های مثبت وسازنده اش می تواند با چالش هایی هم مواجه باشد.یکی از این مشکلات ورود آب به مجرای گوش وعواقب بعدی آن می باشد.ورود آب به مجرای گوش علاوه بر احساس ناخوشایندی که ایجاد می کند،ممکن است باعث بروز مشکلاتی  گردد که در زیر به آن اشاره می شود:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

1.عفونت های گوش(خصوصا عفونت های قارچی):محیط مرطوب بسترمناسبی برای رشد قارچ ها وعفونت های ناشی ازآن است.با ورود آب به مجرای گوش تعادل اسید وباز(PH)گوش به هم خورده ودر نتیجه بستر مناسب برای رشدقارچ وعفونت های دیگر فراهم می گردد.نکته ای که دراین مورد حائز اهمیت می باشد این است که عفونت های قارچی گوش نیاز به درمان های بسیارطولانی  ومراقبت های  ویژه داردوفرد مبتلا تا مدتها درگیر درمان وعواقب این بیماری می شود.

2.پاره شدن پرده گوش: این مورد به ویژه در شناگرانی دیده می شود که زیاد شیرجه می زنند.در توضیح مطالب بالا باید گفت که فشاری که به پرده گوش وارد می شود همان فشار هوای بیرون است.زمانی که یک فرد شیرجه می زندبه علت افزایش ناگهانی فشار محیط(فشار آب از فشا ر هوا بیشتر است)به پرده گوش فشار زیادی وارد می شود و اگر این فشار بیشتر ازحدمعمول گردد،منجر به  ایجاد پارگی در پرده گوش می شود،که همین امر ماه ها فرد مصدوم را درگیر می نماید ودر مواردی صرفا با عمل جراحی امکان ترمیم ضایعه وجود دارد.

3.اگزوستوزیس واستئوما: اگر مجرای گوش را یک راهرو در نظر بگیریم،3/1 ابتدای آن غضروفی و3/2 انتهای آن استخوانی می باشد.یکی از مواردی که در شناگران خصوصا شناگرانی که به طور مداوم از استخراستفاده می کنند؛دیده می شودرشد غیر طبیعی قسمت استخوانی می باشد.این رشد از کف یا سقف مجرا شروع شده وشکل قندیلی (اگر رشد از بالا باشد) یا قله ای (در صورتی که رشد از پایین باشد)به خود گرفته وباعث مسدود شدن مجرای گوش می شود. این بیماری عوارض زیادی از قبیل احساس پری در گوش،کم شنوایی،سرگیجه و وزوز ایجاد می نماید وگاها با عمل جراحی برطرف می گردد.

<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" />

 

 

 

شمائی از بیماری استئوما

سوال: آیا راهی وجود دارد که از بروز همه موارد بالا پیشگیری کنیم؟

جواب: خوشبختانه در اینجا نیز علم وتکنولوژی مانند بسیاری از عرصه های دیگر به کمک ما آمده است.استفاده از " قالب های ضدآب گوش " راهی بسیار مناسب،علمی وبهداشتی برای پیشگیری از بروز همه موارد عنوان شده است.

می خواهم در مورد قالب های ضدآب گوش بیشتر بدانم!

این قالب ها همه ویژگی های لازم برای جلب رضایت شناگروپیشگیری از بیماری های فوق را دارا هستند،که در صفحات بعد به این ویژگی ها اشاره می گردد:

¨   قالب گوش مخصوص خود داشته باشید

برخلاف قالب های گوش موجود در بازار،این قالب ها برای هر فرد به صورت جداگانه تهیه می گردد و قالب گوش یک  کپی از مجرای گوش می باشد.

 

معنی سخن بالا این است که زمانی که شما قالب را در گوش خود قرار می دهید این قالب ذره ای بزرگتر یا کوچکتر از مجرای گوش شما نیست وبا آن کاملا احساس راحتی می نمایید.

¨یکبار قالب بگیرید وسالها از آن استفاده کنید

یکی از ویژگی های این قالب عمر بسیار طولانی ودوام آنها می باشد وتا مدتها می توانید از آن استفاده نمایید.

¨قالب را در گوش خود قرار دهید وصدای دوستانتان را بشنوید

<?xml:namespace prefix = w ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:word" />یکی از ویژگی های این قالب هاا این است که محدودیتی برای شنوایی ایجاد نمی کند وشما می توانید به راحتی با دوستانتان صحبت نمایید.

¨اززیبایی قالبتان لذت ببرید

این قالب ها بسیار شفاف وزیبا بوده واز مواد سیلیکونی تهیه می شود.

 

 

 

 

 نمونه ای از قالب گوش

 

در ضمن جنبه فانتزیک آن نیز قابل تامل می باشد

 

¨       می خواهم یک قالب گوش داشته باشم

برای این کار می توانید به مربیان شنا ومسئولین استخر خود مراجعه کنید.

 

 

 

 


مطالب مشابه :


متن بروشور

متن بروشور. افتخاری بر افتخارات خویش افزودند که به جز زنان صدر اسلام نمی توان نمونه ای
نمونه بروشور دانش آموزی

آشتی با ریاضی - نمونه بروشور دانش آموزی - گروه ریاضی دلفان ترجمه آنلاین متن انگلیسی به
بروشور هفته بسیج + چارت شورای دانش آموزی

بروشور هفته بسیج + چارت شورای دانش آموزی - پرسش مهر 15- پرسش مهر آب بانک تواشیح به همراه متن.
متن ذیل نمونه ای از بروشورهای علمی تهیه شده توسط موسسه محکن می باشد:

موسسه حمایت از کودکان کم شنوا و ناشنوا - متن ذیل نمونه ای از بروشورهای علمی تهیه شده توسط
پمفلت و بروشور(2)

در این بخش ارزیاب آن را با نمونه های متن پمفلت/بروشور: متن پمفلت/بروشور باید
نمونه بروشور انتخابات 4لت نامساوی

آموزش تکنیک های پیشرفته فتوشاپ - نمونه بروشور انتخابات 4لت نامساوی - Photoshop advanced technique learning
ترجمه متون ومقالات انگلیسی به فارسی - فارسی به انگلیسی با کیفیت بالاوبا نازلترین قیمت

انجام ترجمه بروشور دستگاه ها، کاتالوگ ها • نمونه متن را حتما در اولین ایمیل خود درج
برچسب :