ارسال اينترنتي ليست بيمه سازمان تامين اجتماعي

ارسال اينترنتي ليست بيمه سازمان تامين اجتماعي

راهنمايي و آموزش هاي لازم براي ارسال اينترنتي ليست بيمه تامين اجتماعي

براي ارسال اينترنتي ليست بيمه تامين اجتماعي ابتدا بايد با مراجعه به شعبه تامين اجتماعي محل ارائه ليست فرم درخواست نام كاربري و رمز عبور را تكميل كنيد و نام كاربري و رمز عبور را از شعبه دريافت نماييد.

پس از دريافت نام كاربري و رمز عبور ابتدا با استفاده از نرم افزار تهيه ليست بيمه (همانند سابق) ليست بيمه را تهيه كرده و بجاي اينكه در CD رايت كنيد به سامانه ارسال اينترنتي ليست بيمه مراجعه كرده و از منوي سمت راست از قسمت عمليات ليست بيمه بر روي بارگذاري ليست بيمه كليك مي كنيد سپس دو فايل متني ليست بيمه را بارگذاري و در نهايت بر روي ارسال به شعبه كليك مي كنيد تا ليست به شعبه ارسال شود پس از ارسال ليست بايد چندين دقيقه يا حتي چندين روز منتظر بمانيد تا ليست بيمه ارسالي تاييد نهايي شود و پس از تاييد نهايي مي توانيد از قسمت مشاهده فهرست ليست ها بر روي ايكن انتهايي ذره بين كليك كرده و در صفحه باز شده بر روي دريافت برگ پرداخت كليك مي كنيد كه در نتيجه يك برگ pdf دانلود مي شود كه با مراجعه به بانك ملي و ملت مي توانيد مبلغ مربوطه را پرداخت كنيد.

 

براي ورود به سايت ارسال اينترنتي ليست بيمه تامين اجتماعي اينجا كليك كنيد

ارسال اينترنتي ليست بيمه تامين اجتماعي

 

انواع خطاهاي و وضعيت هاي احتمالي ليست بيمه ارسال شده

انواع وضعیت های ممکن لیست:

ثبت اولیه: در این وضعیت لیست در سیستم ثبت شده است و بایستی به شعبه ارسال گردد.
غیرقابل ارسال: در این وضعیت به دلیل وجود خطای بازدارنده در فایلهای بارگذاری شده، لیست قابل ارسال به شعبه نیست. این لیست را حذف نموده و پس از رفع خطاهای فایل، آن را مجددا بارگذاری نمایید.
ارسال به شعبه: دراین وضعیت لیست برای پردازش به شعبه ارسال شده است؛ انجام پردازش حداقل چند دقیقه به طول می انجامد. در صورتی که نهایتا پس از 24 ساعت وضعیت لیست تغییر نکرد، لطفا با تلفن 64015 و یا 66909620 و یا پست الکترونیکی [email protected] تماس حاصل نمایید.
خطای داخلی شعبه: در این وضعیت امکان پردازش لیست در شعبه وجود ندارد. برای رفع مشکل با تلفن 64015 و یا 66909620 و یا پست الکترونیکی [email protected] تماس حاصل نمایید.
عدم تایید نهایی: در این وضعیت پردازش لیست در شعبه با خطا مواجه شده است؛ پس از یررسی و رفع خطاها، لیست را مجددا بارگذاری نمایید.
تائید نهایی: در این وضعیت پردازش لیست در شعبه با موفقیت انجام شده است؛ شما می توانید رسید و برگ پرداخت آن را دریافت نمایید.


مطالب مشابه :


سایت خلافي خودرو www.rahvar120.ir

محتویات این بخش یک نسخه بروزرسانی شده با تاریخ مندرج زیر، از سایت اجرائیات پلیس راهور می باشدو ... براي دريافت خلافي اينترنتي ماشين اينجا كليك كنيد. ***.
نحوه گرفتن و پرداخت اینترنتی خلافی ماشین

طارم سفلي(روستاي دلجك)- سرزمين مادري من - نحوه گرفتن و پرداخت اینترنتی ... بانک و از طریق اینترنت و خودپردازو یا تلفن بانک ۰۹۶۲۲جریمه خودتان را پرداخت کنید
پرداخت حق بیمه تامين اجتماعي با تلفن همراه www.tamin.ir

بانک رفاه کارگران پرداخت از طریق سامانه USSD و پرتال اطلاع رسانی بانک را به روش های قبلی ... پرداخت حق بيمه با موبايل ... پرداخت اینترنتی جريمه خلافی ماشین.
دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح از طریق موبایل

با دریافت این نرم افزار و نصب بر روی گوشی های دارای سیستم عامل اندروید می توانید آخرین اخبار و فیش حقوقی خود را دریافت ... پرداخت اینترنتی جريمه خلافی ماشین.
دریافت کد پستی از طریق پیامک

دریافت کد پستی با پیامک ، گرفتن کدپستی با اس ام اس ، پیدا کردن کد پستی منزل با sms ، چگونه کدپستی یک مکان را ... پرداخت اینترنتی جريمه خلافی ماشین.
استعلام قرارداد املاك از طریق کد ملی و کد رهگیری www.iranamlaak.ir

استعلام قرارداد املاك از طریق کد ملی و کد رهگیری www.iranamlaak.ir. استعلام قرارداد املاك ... پرداخت اینترنتی جريمه خلافی ماشین ... گرفتن خلافي ماشين از اينترنت.
دريافت فيش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح www.esata.ir

برای دریافت فیش حقوقی از طریق موبایل اینجا کلیک کنید. فيش حقوق بازنشستگان ارتش ... پرداخت اینترنتی جريمه خلافی ماشین. پرداخت اینترنتی جريمه خلافی
ارسال و ثبت شكايت از طريق اينترنت

خدمات اينترنتي قضايي و دادگستريارسال و ثبت شكايت از طريق اينترنت ... براي تقدیم شكواييه اينترنتي اينجا كليك كنيد ... گرفتن خلافي ماشين از اينترنت.
ثبت نام صدور كارت ملي هوشمند و دريافت نوبت كارت ملي هوشمند www.ncr.ir

با پیاده‌سازی طرح کارت هوشمند ملی این امکان فراهم می‌شود که خدمات به روشی ساده، سریع و با کیفیت بالاتر به مردم ارائه شوند. ... پرداخت اینترنتی جريمه خلافی ماشین.
ارسال اينترنتي ليست بيمه سازمان تامين اجتماعي

پس از دريافت نام كاربري و رمز عبور ابتدا با استفاده از نرم افزار تهيه ليست بيمه ( همانند سابق) ليست بيمه را تهيه كرده و ... پرداخت اینترنتی جريمه خلافی ماشین.
برچسب :