جشواره پرواز فلامینگو

رونمایی از تیم والیبال شهرداری اورمیه با اجتماع عظیم هواداران برگزار شد/عكس

جشنواره پرواز فلامینگوها بر فراز شهر عاشقان والیبال امروز با اجتماع عظیم هواداران برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه ، جشنواره پرواز فلامینگوها بر فراز شهر عاشقان والیبال امروز جمعه بیست و پنجم مهرماه از ساعت 15 در سالن خانه جوان اورمیه (شهید باکری) با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اورمیه ، جمعی از مسئولین و مدیران استان و اجتماع عظیم مردم ،هواداران و تماشاگران اورمیه برگزار گردید .

در این مراسم از بازیکنان و اعضای کادر فنی و سرپرستی جدید تیم والیبال شهرداری اورمیه جهت حضور در لیگ برتر فصل 93 رونمایی شد.

در ابتدای این مراسم ، قاری قرآن به تلاوت آیاتی از کلام الله مجید پرداخت و سپس سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در سالن طنین انداز شد.

در دومین مرحله این مراسم ، دکتر سهراب عبداله زاده از حمایت های همه جانبه معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اورمیه از باشگاه شهرداری سخن گفت و افزود:این معاونت با توجه به برنامه هایی که در پیش گرفته است در تمامی جوانب به باشگاه شهرداری اورمیه کمک خواهد کرد.

سپس احد یوسفی مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اورمیه به جهت حمایت هایشان از باشگاه شهرداری تشکر نمود و در ادامه به بیان اقدامات صورت گرفته در باشگاه و نحوه جذب بازیکنان پرداخت و از همه تماشاگران خواست که این تیم را در رقابت های لیگ برتر 93 حمایت نمایند.

سخنران بعدی مراسم محمد حضرت پور شهردار ورزش دوست اورمیه بود که به بیان دیدگاه های خود پرداخت و اظهار داشت:امسال برنامه ریزی های خوبی توسط مدیریت باشگاه انجام شده است که ثمره این برنامه ریزی ، جذب بازیکنان خوب و مطرح کشورمان است که انشاله با کمک هواداران عزیز و فهیم اورمیه بتوانیم پاسخگوی مطالبات و خواسته آن ها باشیم.

در ادامه برنامه از پیشکسوت والیبال اورمیه ، یداله کارگر پیشه و بخشعلی کریمی تقدیر شد و از خانواده مرحوم سعید هاشمی نیز تجلیل بعمل آمد.

دیگر بخش مهم این مراسم ، رونمایی از تمبر مخصوص والیبال اورمیه با عنوان \" اورمیه شهر عاشقان والیبال جهان \" بود. در ادامه از البسه هواداران و کارت هواداری به همراه اجرای زنده سرود والیبال باشگاه رونمایی شد . این سرود اولین بار به طور زنده توسط آرشام رمضان پور به اجرا در آمد.

در پایان هم تک تک اعضاء کادرفنی و بازیکنان تیم والیبال شهرداری اورمیه برای حاضرین معرفی شدند که هواداران و حضار در سالن خانه جوان به شدت بازیکنان را تشویق نمودند.

اسامی کادر فنی تیم والیبال شهرداری اورمیه در فصل 1393

سرمربی تیم والیبال شهرداری اورمیه:جهانگیر سید عباسی

کمک مربیان:ساسان خداپرست ، نوبخت سید عباسی ،تورج میکائیل زاده ، سیامک عظیمی

آنالیزور: نوید مشجری

بدنساز:رضا زینال زاده

پزشک:پرویز جواد

ماساژور:پیمان نعمتی پور

تدارکات:حمید ابراهیم زاده

سرپرست:حمید پیرمحمدی

اسامی بازیکنان تیم والیبال شهرداری اورمیه در فصل 1393

*میر سعید معروف لکرانی ( بازیکن و کاپیتان شماره 4 شهرداری اورمیه)

*وحید سید عباسی (بازیکن شماره 14 شهرداری اورمیه)

*شهرام محمودی(بازیکن شماره 1 شهرداری اورمیه)

*فرهاد پیروت پور(بازیکن شماره17 شهرداری اورمیه)

*حامد رضایی(بازیکن شماره 3 شهرداری اورمیه)

*جواد محمدی نژاد(بازیکن شماره 6 شهرداری اورمیه)

*احسان اصغریان(بازیکن شماره 19 شهرداری اورمیه)

*سعید مرادی(بازیکن شماره 9 شهرداری اورمیه)

*پویا فیاضی(بازیکن شماره 7 شهرداری اورمیه)

*میلاد عبادی پور(بازیکن شماره 2 شهرداری اورمیه)

*امیر خداپرست(بازیکن شماره10 شهرداری اورمیه)

*میلاد حمیدی(بازیکن شماره 18 شهرداری اورمیه)

*فرهاد نظری افشار(بازیکن شماره 12 شهرداری اورمیه)

*عبدالرضا علیزاده(بازیکن شماره 16 شهرداری اورمیه)

*ایرج میکائیل زاده( بازیکن شماره 13 شهرداری اورمیه)

گفتنی است وئدیو این مراسم و سرود تیم والیبال شهرداری اورمیه بزودی از طریق وب سایت رسمی باشگاه شهرداری اورمیه قسمت (گالری فیلم) منتشر خواهند شد.
 مطالب مشابه :


جشواره پرواز فلامینگو

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه ، جشنواره پرواز فلامینگوها بر فراز شهر عاشقان والیبال امروز جمعه بیست و پنجم مهرماه از ساعت 15 در سالن خانه جوان اورمیه (شهید باکری) با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اورمیه ، جمعی ...
استخدام آژانس هواپیمایی فلامینگو پرواز در تبریز

بازار كار( خبرهاي از آزمون هاي استخدامي) - استخدام آژانس هواپیمایی فلامینگو پرواز در تبریز - جدیدترین اخبار استخدامی کشور.
رفع تعليق دفتر خدمات مسافرت هوايي فلامينگو پرواز تبريز

نظر به تصميم كميته فني سازمان هواپيمايي كشوري و اقدام دفتر خدمات مسافرت هوايي فلامينگو پرواز تبريز نسبت به رعايت اصول و مقررات سازمان هواپيمايي كشوري از اين دفتر رفع تعليق شده است. گفتني است قبلاً نام اين دفتر جزء اخبار تعليقي 11 ...
پرواز فلامینگو ها در تالاب میانکاله

برقراری تماس مستقیم با یک شماره دایورت شده! ماندگاري عطر · چيز(قسمت اول). پرواز فلامینگو ها در تالاب میانکاله. با تشکرازگروه روزنه برای ارسال این عکسها. نوشته شده توسط آرش امیرآبادی | لینک ثابت | موضوع: عکس ها | آرشیو نظرات. منوی اصلی.
آخرين پرواز فلامينگوها بر فراز درياچه اروميه

درياچه اروميه كه از آن به‌عنوان يكي از دالان‌هاي بين‌المللي پرندگان مهاجر ياد مي‌شود و تا چندي پيش ميزبان صدها هزار فلامينگو و هزاران پرنده مهاجر ديگر بود، بحران بي‌نظيري را پشت سر مي‌گذارد؛ بحراني كه ادامه آن ممكن است به خشك شدن اين درياچه منجر شود.
فلامینگو

معمولی ترین مشخصه فلامینگو ها این است که شناگرانی قدرتمند و از نظر پرواز نیز قوی هستند. آنها می توانند با سرعت ۳۵ مایل در ساعت پرواز کرده و می توانند زمانی که در آب هستند و از شکارشان تغذیه می کنند منقارشان را به صورت برعکس نگه دارند.
حواشی جشن پرواز فلامینگوها بر فرازشهر عاشقان والیبال

اصلا فکر نمیکردیم فلامینگو بر فراز سالن پرواز کند ! به حق چیزهای ندیده. http://www.urmia-sport.com/wp-content/. فرصت از این بهتر؟! انتظار برای ورود به سالن. خسته نباشید جانانه به مجری و البته آقای شهردار! اما خب از ماست که ...
برچسب :