آموزش تصویری: ساختن قاب عکس پارچه ای - دکوراسیون - طرز ساخت قاب عکس پارچه ای

بردوک - آزاده تجویدی: یکی از وسایلی که به دکوراسیون منزل روح و رنگ می بخشد٬ یک قاب عکس خوش رنگ و ظریف است. در این خودآموز طرز ساخت یک قاب عکس پارچه ای را می گذارم.

طرز ساخت قاب عکس پارچه ای

طرز ساخت قاب عکس پارچه ایوسایل لازم:

  •     قاب عکس ساده چوبی
  •     پارچه رنگی
  •     چسب چوب
  •     قلم
  •     قیچی
  •     خط کش
  •     مداد

مراحل ساخت:

اموزش ساخت پارتیشن چوبی

اموزش ساخت پارتیشن چوبیاول از همه٬ باید وسایل کار آماده باشد. نمونه این قاب چوبی  و ساده را می توانید در نمایندگی های IKEA بیابید. همچنین می توانید آن را خودتان درست کنید یا به نجاری به هر اندازه ای که لازم داشتید سفارش دهید. روی قاب چوبی را با چسب چوب بپوشانید.

آموزش تصویری: ساختن قاب عکس پارچه ای دکوراسیون,چیدنی,قاب عکس,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونقاب چسب زده شده را روی پارچه تان که از پشت پهن کرده اید قرار دهید. اندازه پارچه را طوری بگیرید که دور آن  به اندازه تا کردن روی لبه های قاب باشد.

آموزش تصویری: ساختن قاب عکس پارچه ای دکوراسیون,چیدنی,قاب عکس,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونپارچه را برای برش علامت گذاری کنید.

آموزش تصویری: ساختن قاب عکس پارچه ای دکوراسیون,چیدنی,قاب عکس,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونپارچه را از روی علامت هایی که گذاشتید مطابق شکل ببرید. همین کارها را برای لبه بیرونی پارچه که دور بیرونی قاب را میگیرد انجام دهید.

آموزش تصویری: ساختن قاب عکس پارچه ای دکوراسیون,چیدنی,قاب عکس,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونبا چسب پشت پارچه را بپوشانید.

آموزش تصویری: ساختن قاب عکس پارچه ای دکوراسیون,چیدنی,قاب عکس,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونحالا پارچه را به سمت داخل و لبه ای قاب برگردانید و آن را بچسبانید. همینطور که در عکس می بینید٬ پارچه فقط تا لبه های قاب ادامه پیدا کرده و اضافه آن بریده شده است.

آموزش تصویری: ساختن قاب عکس پارچه ای دکوراسیون,چیدنی,قاب عکس,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیوناین تکنیک ساده برای تهیه قاب های منحصر به فرد٬ با رنگ ها و طرح های خاص٬ در دکوراسیون منزل کاربرد فراوانی دارد.

گردآوری خانه داری برگزیده ها
,