ufo ها

time-traveller-rudolf-henz.jpgعکس متعلق به روداف فنز پدر ( مسافر زمان ) می باشد.یک عکس قدیمی از رودلف فنز ضمیمه گزارش مفقودی شده بود . این عکس کاملا شبیه مردی بود که در خیابان شلوغ شهر نیویورک جان باخته بود.ایا فنز بیچاره در حین پیاده روی روزانه , توسط گرداب زمان ربوده شده و به دنیای بیگانه اینده و فقط برای مواجهه با یک مرگ بی رحمانه و سریع پرتاب شده بود ؟اگر این حقیقت داشته باشد , رودلف فنز پدر , که فقط 31 سال سن داشت , 105 سال پس از تولدش جان باخته بود.

شنيده شدن صداهاي مکاشفه مانند(مربوط به آخرالزمان) در مناطق لوئيزيانا ، دانمارک ، سوئد
apocalyptic-sound-150x150.jpg
اين براي اولين بار نيست که اين صدا شنيده شده است، در سال هاي گذشته نيز چنين اتفاقاتي رخ داده است ، ولي با شروع شدن سال 2012 و پايان دنيا در تقويم ماياها و ديگر پيشگويي ها ، تعداد مشاهدات اين پديده به طرز غير قابل توضيحي در حال افزايش است.گزارش هاي رسيده از اين صداي مکاشه مانند که همچون صداي
‘HUM’ در 9 ژانويه ي 2012 در سرتاسر کاستاريکا شنيده شده است .

nCode.png Click this bar to view the original image of 635x476px.
Strange-sounds-in-Conklin.jpg
همچنين مشاهده ي گوي هاي پرنده نوراني ناشناس و همراه با صداهاي عجيب و خروشان مانند 10 ژانويه در شمال ميشيکان ديده شده اند.
با توجه به مشاهده هايي که تاکنون از اين پديده انجام شده است يه نظر مي رسد که اين پديده مداوم در حال جابه جايي است .
گزارش یکی از افراد: یکی دیگر از گزارش های رویت این پدیده در تاریخ 10 ژانویه در محل لوئیزیانا بوده است ، ،هیچگونه بادی وجود ندارد ، صدایی شبیه به غرش در این ویدئو شنیده میشود .
شما همچنین می توانید واکنش های غیر عادی پرندگان و سگ را نسبت به این پدیده مشاهده کنید.
و اما گزارش دیگری از آلبورگ دانمارک ، صدایی عجیب و غریب از وسط آسمان در نیمه های شب
گزارش از مشاهده گر : شب دهم ماه ژانویه در آلبورک ، متوجه صدایی عجیب و غریب از بیرون شدم ،
صدایی که به نظر میرسید از بهشت آمده است ، و حدود چند دقیقه ای به طول انجامید.
با دوربین شخصی خودم این صدا را ضبط کردم . موقعی که صدا را ضبط کردم صدای بسیار بلندی بود ولی صدای ضبط شده بلندی زیادی ندارد . کاملا مطمئن هستم که صدای قطار یا هواپیما یا هلیکوپتر نیست .بهترین حالت ضبط شده در این کلیپ بعد از زمان 1:20 ثانیه تا آخر کلیپ است .
10.01.2012 - A Strange Noise coming from the sky in the middle of the night - What is that? - YouTube
گزازش دیگر از یکی از کاربران سایت از جنوب سوئد 11 ژانویه شده است .
مشاهده گر : من در یکی از روستاهای جنوبی سوئد زندگی میکنم ، این جا واقعا جای آرامی است ولی این صدا از شدت بلندی باعث مورمور من شد ، از صدا ترکیبی از یک قطار باری و یک جت در حال پرواز بود. این صدا جابه جایی نداشت ولی به طور مداوم شنیده میشد.
همه جا شنیده می شد و نمیشد فهمید از کجا شنیده میشود.ویدیوی گرفته شده از سمت جنوب است و آسمان پوشیده از ابرهای سفید است و چند دقیقه قبل از ساعت 9 صبح گرفته شده است ولی صدا از ساعت 8 صبح شنیده می شده است .
Strange Sound in the Sky over Southern Sweden - Jan 12th, 2012 - YouTube
گزارش ثبت شده دیگر در 12 ژانویه 2011 ثبت شده است .
شاهد عینی : این صدا حدود 1 ساعت به طول انجامید، صدایی شبیه یک جت بود که در مزعه ی خانه ام توقف کرده باشد. باران در حال باریدن بود ولی هیچگونه اثری از ابر و باد و رعد و برق در آسمان نبود، صدا به حدی بلند بود که به سختی می توانسم با دیگران صحبت کنم .بعد از حدود 1 ساعت به طور ناگهانی متوقف شد ودقیقا نمی دانم این صدا چه بوده است . مکان این پدیده توسط این شاهد عینی مشخص نشده است .
Strange weird noise coming from sky.12/5/11 TN - YouTube
آیا توضیحی منتقی برای این پدیده وجود دارد ؟در این مقاله همراه با ویدیو ها، صدای آخر الزمانی در سرتاسر دنیا شنیده شده است وما گزارشی داریم از سال 2009 از وبسایت Niburu.nl که تحقیقاتی را در این مورد انجام داده و نتیجه گیری کرده است که این صدا ناشی از یک شی عظیم است و با توجه به اینکه در مکان و زمان در حال حرکت است ابعادی چند کیلومتری دارد.صدا توسط نیرو محرکه های شناخته شده تولید نشده است و تنها در فضا است و با سرعتی حدود 150 کیلومتر در ساعت به سمت جلو در حال حرکت است
آیا ما در حال برخود با با شیی بزرگ و نامرئی هستیم؟

در هر صورت تا به حال معمای این صدا حل نشده است .


زمانی که پدر روحانی و کاشف فرانسوی بنام پدر ” دوپارک ” خرابه های پایتخت ” هیسنگنو ” را در سال 1725 کشف نمود, ساکنان انجا سالهای بسیاری بود که به افسانه پیوسته بودند – زیرا قرنها پیش بدست چینی ها منقرض شده بودند (به پدر دوپارک دکترای افتخاری دادند و در مجامع دانشگاهی از او به عنوان یک پرفسور باستان شناسی یاد میشود ) در داخل شهر پدر ” دوپارک ” بیش یکصد ستون سنگی ” مونولیت ” ( سنگهای عظیم تک سنگی ) را مشاهده نمود که بطور حتم متعلق به بنای معبدی بوده که علیرغم چپاول و غارت, اثار روکش نقره ای روی انها بچشم میخورده است . وی همچنین یک هرم سه طبقه, قسمت زیرین یک برج از جنس چینی به رنگ فیروزه ای و کاخ سلطنتی انجا با تخت سلطنتی که مزین به تصاویر خورشید و ماه بود را کشف کرد . ضمنا” در انجا یک سنگ ” سنگ ماه ” که یک جسم بزرگ سفید خارج از زمینی بود و دارای

hsing-2.jpg
معبد لالیبا در اتیوپی – این معبد برای بسیاری از مسیحیان اروپا هم دارای ارزش است . اما هنوز تاریخ ساخت ان مشخص نیست . این معبد که شبیه صلیب شکسته میباشد از سنگ یکپارچه تراشیده شده و چند سال پیش از زیر خاک خارج شده است . اینگونه علائم صلیب شکسته در سایر قاره ها هم مشاهده شده است .
نقوش برجسته جانوران و گیاهان ناشناخته ای بود, وجود داشت . در سال 1854 یک کاشف فرانسوی دیگر بنام ” لاتور الینی ” مقبره های دیگری کشف نمود که پر از انواع اسلحه, تنگ های مسین و گردنبندهای طلائی و نقره ای که مزین به نقوش صلیب شکسته و خطوط حلزونی بر انها مشاهده می شد را کشف نمود . اما کاشفان بعدی فقط تعدادی لوح سنگی یافتند – زیرا در طول ان مدت ان شهر باستانی در زیر ماسه های بیابان دفن شده بود . یک کاوشگر روسی در سال 1925 سعی نمود تا بخشی از ان شهر را از زیر ماسه ها خارج نماید .
hsing-3.jpg
یک مونولیت سنگی در فرانسه – این سنگهای غول پیکر در تمام قاره ها بچشم میخورد.
کاری پر زحمت و بسیار مشگل در پیش بود, زیرا نمیتوانستند ابزار و وسایل لازم را به ان منطقه حمل نمایند . تا اینکه بعد از مدتها تلاش تنها چیزی که یافتند – عبارت بود از نوک یک مونولیت که دارای نوشته جات حجاری شده بود و شباهت زیادی به مونولیت کشف شده در شهر باستانی ” زیمبابوه ” در افریقا داشت . با وجود اینها, روحانیان تبتی تکه های مختلفی از مدارک مربوط به ” هسینگنو ” را در اختیار دانشمندان روسی قرار دادند – که در میان انها یک کتیبه باستانی بود که شرح کاملی درباره یک هرم سه طبقه را در بر داشت . بر مبنای مطالب ان کتیبه, طبقه اول نماینده سرزمین باستانی بود که در ان دوران انسانها از زمین برخاسته و به ستارگان عزیمت نمودند . طبقه وسطی نماینده دوره ای بود که انسانها مجددا” به زمین بازگشتند و طبقه بالائی نماینده سرزمین تازه در ستارگان دور دست بود . ایا باید از این کلمات معماگونه این برداشت را نمائیم که در گذشته های دور انسان قادر بوده تا از کرات اسمانی دیدن نماید و بعدا” مجددا” به زمین بازگشته و قدرت سفر فضائی خود را از دست داده است.؟ این موضوع به هر کیفیتی که باشد مورد قبول تبتی هاست. طبق نظر انها, سفرهای فضائی مردم ” هسینگنو ” ریشه در مذهب دارد و به اعتقاد انها روح انسانها بعد از مرگ به اسمانها رفته و تبدیل به ستاره می شوند . دانشمندان روسی شرح کاملی از ان معبد را با خود اوردند که مطابقت زیادی با یافته های پرفسور ” دوپارک ” داشت . طبق مفاد کتب شرح و تاریخ وقایع موجود در تبت, در محراب ان معبد یک سنگ وجود داشت که از کره ماه اورده شده بود ( نه از انگونه سنگها که بر روی زمین سقوط می کنند و شهاب سنگ نام دارند ) و انرا چنین توصیف نموده اند – که یک سنگ بزرگ سفید شیری رنگ بوده که در روی ان نقوش برجسته عالی از نمونه گیاهان و حیوانات ” ستاره خدایان ” وجود داشت و در بالای مونولیت های باریکی که پوشیده از نقره بود,قرار داشت . ایا ان گیاهان و حیوانات متعلق به سیاره ای دیگر بودند – که توسط کیهان نوردان عهد باستان به صورت مستعمره درامده ؟ و ان مونولیت ها سمبل سفاین فضایی انها بوده است؟ گفته میشود که ساکنان ” هسینگنو ” قبل از اینکه گرفتار اتش بلا بشوند, مردمان بسیار متمدن و با فرهنگی بوده و از علوم و فنونی استفاده میکردند که بعضی از انها برای تبتی های امروزه نیز ناشناخته مانده است . از قبیل صحبت از فواصل دور و ارسال پیام
hsing4.jpg
مجسمه سفالین از هونشیوی ژاپن – براستی سازنده ان از کدام الگو استفاده کرده؟ بسیاری اعتقاد دارند او یک فضانورد غیر زمینی میباشد .
در فضا, اما بازماندگان نجات یافته انها به مرحله پست بربریت و خرافات کشیده شده اند . اخبار این قبیل نیروهای فوق طبیعی کنجکاوی تعدادی از دانشمندان روسی را برانگیخت, اما انها مجبور شدند تحقیقات خود در این رابطه را که روانشناسی تجربی نام میگرفت را در خفا انجام دهند . زیرا استالین دیکتاتور وقت روسیه دانشمندان را از پیگیری این گونه موضوعات که بزعم وی » جادوی مذهبی مسخره « بود, منع کرده بود . در طول ایام بعد از دیکتاتور و ملایم تر شدن اوضاع, این گونه تحقیقات هنوز هم با بدبینی مواجه می شد . تا اینکه دانشمندان ذیربط , مقامات روسیه را قانع نمودند که اینگونه تحقیقات نه تنها جادوگری نیست بلکه شاخه با ارزشی از علم محسوب میشود و نتایج ان در خدمت بشریت خواهد بود . ” لئونید واسیلیف ” که یکی از دانشمندان فرهنگستان روسیه است, فاش نمود که در ایام اختناق استالینی بارها در خفا دست به تجربه در این مورد زده و ثابت کرده بود که بعضی از اشخاص قادرند پیامهایی را از طریقتله پاتی ارسال و دریافت نمایند, حتی زمانی که در زیر زمین و داخل اطاقک هائی که با دیوارهای قطور سرب پوشیده شده بود . یک روانشناس دیگر روسی بنام ” کاژینیسکی “مدارک دیگری در این رابطه را ارائه نمود . در نتیجه یک تیم تحقیقاتی در مسکو متشکل از روانکاوان, متخصصین فیزیولوژی,عصب شناسان و پزشکان عمومی تحت سرپرستی دکتر جوانی بنام ” ایی – نااومف ” تشکیل گردید . خود ” خروشچف ” شخصا” از این پروژه حمایت نمود و فکر میکرد که شاید در امر فعالیت فضائی مفید واقع شود . مثلا” شاید فضانوردان روسی در صورت از کار افتادن دستگاههای ارتباطی سفینه هایشان با استفاده از تله پاتی با هم صحبت نمایند و یا بتوانند با موجودات احتمالی غیر زمینی تماس برقرار کنند . در اکثر دانشگاههای روسیه روی نوعی دارو تحقیق می کنند که گمان می برند باعث افزایش قدرت تله پاتی خواهد شد و در دانشگاه مسکو روی دستگاهی کار می کنند تا به وسیله ان بر حساسیت درک و هوش انسانها بیافزایند.
در امریکا نیز دانشمندان در حال تحقیق و ساخت” ماشین خواب ” هستند تا به وسیله ان بیماران گرفتار بی خوابی را معالجه نمایند و همچنین روبات هیپنوتیز کننده را می سازند تا با استفاده از ان و هیپنوتیزم نمودن
hsing-4.jpg
این سنگ غیر زمینی در یک معبد در کشور چین بدست امده است . هیچ نشانی از برخورد این سنگ به جو زمین دیده نمیشود . چگونه و چه کسانی این سنگها را به کره زمین اوردند.
انسانها مقدار معینی از علم و دانش را که ورای ظرفیت عادی مغز است را بخورد انها بدهند . بعد از اینکه ممنوعیت تحقیقات روانشناسی تجربی در روسیه از بین رفت, پرفسور ” واسیلیف ” و شاگردانش علاوه بر یافته های خود از تجربیات محققین رشته های دیگر نیز بهره مند شدند – از جمله از یافته های باستان شناسانی که درباره ” هسینگنو ” و الواح موجود در تبت تحقیق کرده بودند . از قدیم الایام چنین استنباط شده بود که” لاماهای” تبتی ( منظور همان روحانیان تبتی میباشد ) دارای حساسیت زیادی هستند, اما پذیرش این ادعا که انها نیز مانند مردم ” هسینگنو ” قادر به ایجاد ارتباط با دیگر سیارات هستند با عقل جور نمی امد . بهر حال موضوع ان هر چه که بود از سیستم اداری شوروی سابق به بیرون درز نمود و طبق گفته ” لئونید سدوف ” که یکی از نخبگان فضائی شوروی سابق است و مورد تائید همکاران خود نیز می باشد. » باید هر چیزی را که سر راهت واقع میشود مورد مطالعه قرار بدهی و هیچ چیز را نادیده نگیری, هر چند که کم اهمیت و دور از دسترس باشد – زیرا همیشه وقت برای دور انداختن چیزهای اشتباهی و یافته های نادرست وجود دارد.« حالا سالیان متمادیست که دانشمندان روسی به این اندرز وی در همه رشته های علم عمل می کنند به کاوشگران انها که راهی تبت شده بودند – گفته شده بود که هر نوع دانش مفید در هر زمینه را با خود به کشورشان بیاورند . از جمله پدیده اسرار امیز ” لانگ گام ” یا ایجاد نظم و هماهنگی بین مغز و جسم که باعث افزایش خارق العاده مقاومت بدنی و بی وزنی میگردد. و ” تو – مو ” که یک فرد با استفاده از روش ان چنان حرارتی تولید می کند که میتواند با تنی برهنه در سرمای حاکم بر ارتفاع 5000 متری دوام بیاورد . ومعلوم است که ان دانشمند روسی مدارک تله پاتی و ” تله کاینسز ” را نیز نادیده نگرفته بودند. ( تله کاینسز یعنی بلند نمودن و جابجائی اشیاء توسط روح یا مغز ) در سال 1959 تیمی از دانشمندان روسیه از چندین صومعه تبت دیدن نمودند . به این امید که تا انجا بتوانند هر چیزی را کشف نموده و با خود به ارمغان ببرند .از جمله راه های ستارگان که بنظر میرسید کاملا” در زمره علوم تخیلی باشد . راجه به این موضوع یک دانشمند اسکاندیناوی در کنگره علوم هوافضایی که در مسکو برگزار گردید, گزارشی را ارائه نمود. به گفته وی دانشمندان اعزامی روسیه با
hsing-6.jpg
امروزه با تمرکز ذهن و هیپنوتیزم براحتی میتوان یک انسان را به پرواز در اورد . ایا از این علم لاماهای تبت استفاده میکردند و گیتی نوردانشان را به سیارات دیگر انتقال می دادند.؟
تصویری متعلق به 4000 سال پیش در ایتالیا – به کلاه ها یا شعاع اطراف صورت توجه کنید . چه چیزی باعث شده تا نقاش باستان اhsing-5.jpgین تصویر را حک کند

مشگلات شدید مواجه شدند, دو نفر از انها به داخل شکافهای عمیقی سقوط کرده و به شدت زخمی شدند – سه نفر دیگر انقدر بی رمق شده بودند که روستائیان مهمان نواز به دادشان رسیده بودند . به هر حال در اخر سر دانشمندان روسی در صومعه عظیم ” گالدن ” یک لامای مسن را یافتند که اگاهی کاملی از علم ستاره شناسی و مسائب فضانوردی داشت . ان لامای به دانشمندان روسی فاش نمود که در شرایط خاصی قادر است با ساکنان سیارات دیگر ارتباط عینی داشته باشد . وی برای مدتی تقاضای ان دانشمندان مبنی بر مشارکت عملی در یک ارتباط او با مردمان دیگر سیارات را رد مینمود تا اینکه بالاخره موافقت کرد فقط دو نفر از انها حضور داشته باشند . سپس اعضاء ان تیم را دعوت به خورد و خوراک و استراحت نمود و اعلام کرد که ان دو نفر انتخاب شده باید برای مدتی تمرین تمرکز فکر با استفاده از ورزش یوگا و کارهای شبیه عملیات ژیمناستیک نموده و از یک رژیم غذایی پیروی نمایند. و بعد از مدتی انها در یک اطاق سلول مانند نیمه تاریک که محل ارتباط بود گرد امدند . ان لاما دستهای ان دو دانشمند را در دست خود گرفت و هر سه نفر انها طبق روشی که تمرین کرده بودند حواس خود را متمرکز نمودند و در طول ان مدت در موقعیتهای منظم یک صدای مبهم از یک وسیله عجیبی که در انجا وجود داشت شنیده شده و انعکاس ان بلافاصله از بین میرفت . سپس در انتهای ان سلول یک شبح ابر مانند شکل گرفت و عینیت یافت . بعد بتدریج واضع تر شد و تقریبا” شکل انسانی بخود گرفت اما با جوهری غیر قابل تشخیص و با مفاصلی شبیه دستها و پاهای حشرات یا خرچنگها, ان موجود صاف و قایم و بدون حرکت ایستاده بود و در جلوی وی نمونه کوچکی از منظومه شمسی که در ان تمامی سیارات از جمله عطارد, زهره ,زمین و مریخ به دور یک گوی درخشان به مراتب بزرگتر که در هوا بصورت معلق در حال گردش به اطراف ان بودند دیده می شد. دانشمندان روسی تعداد سیارات را شمردند و با کمال تعجب متوجه شدند که به جای 9 تا سیاره شناخته شده 10 تا سیاره در حال چرخش به دور ان خورشید کوچک هستند – و عضو دهم در خارج از مدار پلوتو در حال گردش بود .

hsing-7.jpg
در این تصویر دو فضانورد را مشاهده می کنید . سمت راستی فضانورد عصر حاضر است – اما تصویر سمت چپ مجسمه ای میباشد که از منطقه ای در اکوادر کشف شده است . براستی تنها یک تخیل باعث ساختن این مجسمه شده است.؟!

( توجه داشته باشید این گزارش زمانی نگارش شده که هیچکدام از دانشمندان تصور نمیکردند که سیاره دهمی نیز در کار باشد تا اینکه در اوایل اذر ماه سال 1373 خورشیدی سیاره دهم توسط تلسکوب فضائی امریکا کشف و به جهانیان اعلام شد ) ان لامای پیر در مقابل سئوال دانشمندان که ان موجود شبح گونه متعلق به کدام سیاره بود – خوداری نمود, ولی فقط این مطلب را فاش نمود که سیاره دهم نیز وجود دارد و احتمالا” ان فمر نپتون است که از مدارش گریخته و در مدار دورتری بدور خورشید میگردد ولی طولی نخواهد کشید که توسط کیهان شناسان کشف خواهد شد . ان ازمایش نتیجه بیش از این نداشت و یکی از دانشمندان شرکت کننده جریان انرا تعریف می کند : » نه من و نه همکارم هرگز پی نخواهیم برد که ایا ان شبح واقعا” در جلو چشمان ما قرار داشت و یا اینکه در ذهن ما مجسم شده بود- و یا اینکه ایا واقعا” از فضا به انجا کشیده شده بود یا اینکه توسط همان لاما به ما القاء شده بود . ما فقط تا حدودی میتوانیم شرح بدهیم از نظر ظاهری چگونه موجودی بود, اما یک چیز غیر زمینی در مورد ان وجود داشت – و ان چیز این بود که ذهن ادمی به تنهایی قادر به تجسم یک چنان موجودی نمیتواند باشد. «تیرگی رابط سیاسی بین چین و شوروی سابق مانع تداوم ان گونه تحقیقات توسط دانشمندان روسی در تبت گردید . ولی انها علاقه وافری به ان موضوع پیدا کرده بودند . در نتیجه توجه خود را به هندوستان معطوف نمدند که گفته میشود اساتید فن یوگای ان کشور به اسراری واقف هستند که میتواند فضانوردان روسی را قادر نماید تا در شرایط سخت سفرهای فضائی را تحمل نمایند .

تصاویر عجیب اجساد بیگانگان فضایی در نیومکزیکو/ مدارکی در اثبات فضایی‌ها
خبرگزاری مهر – گروه فناوریهای نوین: مرکز FBI به تازگی گزارش عجیب و غریبی را منتشر کرده است که به نظر می رسد می تواند فرود بیگانه های فضایی در نیومکزیکو را در سال 1950 به اثبات برساند.
به گزارش خبرگزاری مهر، این اداره هزاران پرونده مرتبط با این رویداد را در منبعی آنلاین به نام The Vault منتشر کرده است. در میان این گزارشها می توان گزارش مامور “هاتل” مامور ویژه FBI در واشنگتن را دید که خطاب به رئیس کل FBI نوشته شده است. مامور “هاتل” در این گزارش که “بشقاب پرنده ها” نام دارد اعلام کرده یکی از اکتشاف گران نیروی هوایی تا کنون سه بشقاب پرنده را در نیومکزیکو کشف کرده است. 635266_orig.jpg
رونوشتی از گزارش سال 1950 که کشف بشقاب پرنده و بیکانه های فضایی را در نیومکزیکو اعلام می کند
این اکتشافگر اطلاعات مربوط به بشقاب پرنده ها را به مامور هاتل داده است، FBI در گزارشهای منتشر شده هویت مامور و اکتشافگر را مخفی نگه داشته است. هاتل در گزارش خود بشقاب پرنده ها را اجرامی گرد با مرکزی برجسته و با شعاعی برابر 15 متر توصیف کرده است
رونوشتی از گزارش سال 1950 که کشف بشقاب پرنده و بیکانه های فضایی را در نیومکزیکو اعلام می کند
این اکتشافگر اطلاعات مربوط به بشقاب پرنده ها را به مامور هاتل داده است، FBI در گزارشهای منتشر شده هویت مامور و اکتشافگر را مخفی نگه داشته است. هاتل در گزارش خود بشقاب پرنده ها را اجرامی گرد با مرکزی برجسته و با شعاعی برابر 15 متر توصیف کرده است.
nCode.png Click this bar to view the original image of 595x397px.
635262_orig.jpg
تصویری از بیگانه ای فضایی که در سال 1947 در راسول کالبد شکافی شده است، هنوز کسی نتوانسته واقعی بودن این تصاویر را به اثبات برساند
بر اساس گزارش وی هر یک از بشقاب پرنده ها توسط سه موجود انسان نما اشغال شده بود که قد آنها به یک متر نیز نمی رسیده است. این موجودات لباسی نقره ای رنگ از جنس پارچه ای بسیار ویژه به تن داشته اند و در زیر آن بدن آنها مشابه خلبانهای پروازهای سریع السیر باندپیچی شده بود.
در این گزارش آمده است که بشقاب پرنده ها با استفاده از رادارهای قوی این منطقه از نیومکزیکو ردیابی شده اند و به نظر می رسد این رادارها در سیستم کنترل بشقاب پرنده ها اختلال ایجاد کرده اند.
635265_orig.jpg
گزارش محرمانه ای خطاب به رئیس FBI که به تازگی منتشر شده و می تواند رویداد بیگانه های فضایی راسول در سال 1947 را به اثبات برساند
شهر “راسول” نیومکزیکو پس از دریافت گزارشی از سقوط یک بشقاب پرنده در صحرا و در نزدیکی یک پایگاه نظامی در تاریخ 21 جولای 1947 به شهرت زیادی رسید. گفته می شود بدن بیگانگانی که درون بشقاب پرنده بوده اند حفظ شده و توسط ارتش آمریکا تحت کالبد شکافی قرار گرفته است اما مقامات آمریکایی از نشت اخبار این رویداد به شدت جلوگیری کردند.
در آن زمان، مقامات ارتش آمریکا در گزارشی مطبوعاتی اعلام کردند: شایعات درباره بشقابهای پرنده ها به واقعیت تبدیل شده است زیرا روز گذشته مقامات امنیتی دسته 509 بمب از گروه هشتم نیروهای هوایی در منطقه هوایی راسول موفق شده است به یکی از این بشقاب پرنده ها دست پیدا کند.
nCode.png Click this bar to view the original image of 595x397px.
635263_orig.jpg
یکی از موجوداتی که ظاهرا از خانواده بیگانگان فضایی است، مورد آزمایش قرار می گیرد
هنوز کسی نتوانسته واقعی بودن این تصاویر را به اثبات برساند

تیتر این گزارش چنین بود: “نیروی هوایی بشقاب پرنده ای را به دست آورد” اما تنها پس از 24 ساعت ارتش اعلام کرد جسم دیده شده یک بالن مطالعات آب و هوایی بوده است. رسانه ها نیز این توضیح را به شکلی باور نکردنی پذیرفتند و دیگر سخنی از راسول به میان نیامد.
گزارش دیگری که در این سری از پرونده توسط FBI منتشر شده اعلام می کند در سال 1947 جرمی مشابه یک بشقاب پرنده در نزدیکی راسول کشف شده است. این جرم پنج ضلعی بوده و با استفاده از کابلی از یک بالن آویزان بوده است. بر اساس این گزارش بالن به همراه جسم پنج ضلعی برای مطالعات بیشتر به مرکز “رایت” انتقال داده شدند.
بر اساس گزارش دیلی میل، انتشار این گزارشها آتش شایعات پنهان کاری دولت آمریکا درباره وجود بیگانگان فضایی را شعله ورتر خواهد ساخت.
nCode.png Click this bar to view the original image of 640x523px.
roswell1.jpg
nCode.png Click this bar to view the original image of 640x408px.
roswel2.jpg
crashedalien.jpg
فیلم کالبد شکافی موجود به جا مانده از حادثه ی رازول

http://www.aparat.com/v/1e1331561637...b8787433966221


چند واقعه اسرار آمیز ثبت شده
creepy-gnome.jpg?w=434&h=254

کوتوله مرموز
در سال 2008 وقتی کارگردان آرژانتینی جوس آلوارز (Jose Alvarez) در حال ضبط سکانسی از فیلمش بود، موجودی کوتوله را در چند متری اش می بیند. چند روز بعد روزنامه ال تریبینو (El Tribuno) در باره این واقعه مصاحبه ای با آلوارز انجام داد. وی در این گفتگو چنین تعریف می کند:” در سر کار فیلمبرداری بودیم و درباره یک موضوعی با دوستان در حال مباحثه بودیم که صدایی شنیدیم. گویی یک نفر از آن طرف به سمت ما سنگ پرتاب می کرد. وقتی سرمان را برگرداندیم متوجه شدیم موجودی میان بوته ها حرکت می کند. اولش فکر کردیم یک سگ است. اما از میان بوته ها یک کوتوله عجیب دوپا که شباهتی به انسان نداشت را دیدم. درحالی که همگی بشدت ترسیده بودیم موجود با دیدن ما به سرعت فرار کرد. از بخت خوش دوربین روشن بوده و توانستیم چند تصویر از کوتوله در حال فرار تهیه کنیم.” وقتی روزنامه ال تریبینو از روستائیان اطراف محل درباره چنین موجودی پرس و جو می کرد، آنها گفتند که آنقدر این کوتولو را دیده اند که ترسشان ریخته است و به بودن او عادت کرده اند. تا کنون اطلاعات موثقی از ماهیت این موجود منتشر نشده است.
freddy_jackson_lg.jpg?w=474&h=404&h=347

روح خلبان جکسون
در عکس فوق جمعی از خلبانان نیروی هوایی آمریکا در جنگ جهانی اول را نشان می دهد که در سال 1919 تهیه شده است . این عکس در سال 1975 توسط ویکتور گودارد (Victor Goddard) در یک روزنامه منتشر شد. در این عکس تصویر مردی هست که بودنش در آنجا غیر ممکن می نماید. چرا که این مرد خلبان هواپیمایی به نام فردی جکسون (Freddy Jacskson) بود که دور روز قبل از ثبت این عکس هواپیمایش در خاک دشمن سقوط کرده و خودش مرده بود. ب دوستان او بعد از مشاهده این عکس بلافاصله او را شناخته و حیرت زده شده بودند.

nCode.png Click this bar to view the original image of 800x722px.

OVERTOUN_BRIDGE_LOWER_RES.jpg


7. پل اورتون معروف به پل خوکشی (Overtoun Bridge )
پل اوورتون در سال 1859 در حوالی میلتون (Milton) اسکاتلند احداث شده است و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین پل های اسکاتلند به شما می رود. اما شهرت این بنا نه به خاطر قدمت یا عظمت آن بلکه بدلیل حوادث عجیبی است که در روی آن رخ داده است. سگ هایی که به این پل می رسند بدون هیچ علتی خود را از آن به پائین پرت می کنند. اولین موارد خودکشی سگ ها در دهه 1950 ثبت شده است. در این سالها بیشتر قربانبان سگ های نژاد کلی (Koli) بوده اند که خود را از ارتفاع 16 متری این پل به پائین می انداخته اند. حتی مشاهده شده است در مواردی که سگی جان سالم به در می برد دوباره به بالای پل رفته و خود را دوباره به پائین پرت می کند. اینکار تا خودکشی کامل تکرار می شده است. هیچ عکس تا کنون دلیل این کار عجیب سگها را نمی داند. شگفت انگیز تر اینکه همه سگها تنها از یک طرف و از یک نقطه اقدام به پرش می کنند. بسیاری افراد این سگها را بیمار می پندارند ولی در سال 1994 یک مرد اسکاتلندی کودک خود را از این پل به پائین پرت کرده است. آیا دلیل این اتفاق تلخ می تواند پل اورتون باشد؟!. امروزه بسیاری از افراد سعی می کنند از روی این پل عبور نکنند و در هنگام رسیدن به این مکان راه خود را کج می کنند. به همین دلیل دولت اسکاتلند مجبور به احداث گذرگاه دیگری در آن منطقه شده است.bosque2.jpg?w=462&h=412&h=346

واقعه جیمز وورسون
جیمز وارسون شخصی بود که همیشه ادعا می کرد می تواند 30 کیلومتر را بدون توقف بدود و رکورد جدیدی در دوی ماراتن ثبت کند. او برای ثبت رکوردش می بایست دوی ماراتون خود را در حضور داوران انجام می داد. تا اینکه روز 3 سپتامبر 1873 قرار شد در یک منطقه جنگلی وارسون 30 کیلومتر مسیر بین دو منطقه را بدود. وارسون همانطور که طی مسیر می کرد دو نفر به عنوان داور با اسب پشت س، او را تعقیب می کردند. او در میانه راه به یک باره در حالی که شیون سوزناکی می کشید به زمین افتاد دیگر اثری از او یافت نشد. افراد حاضر به دنبال او اما وقتی از یافتن وی نا امید شدند واقعه را به پلیس گزارش دادند. پلیس با استفاده از سگها، منطقه را به مدت یک هفته کاوش کرد اما هیچ اثری از وارسون پیدا نکرد گویی بخار شده به آسمان رفته بود. طبق اسنادی که در آرشیو پلیس ثبت شده، آن دو نفر اذعان کرده اند که وارسون در جلوی چشمان آنها، با فریادی که به نظرشان وحشتناکترین فریادی بود که شنیده اند به یکباره غیب شده است. از آن زمان تا کنون هیچ اثر یا نشانه ای از جیمز وارسون پیدا نشد.
screen-shot-2010-09-11-at-9-20-47-am.jpg
ردپای شیطان
در روز 8 دسامبر سال 1855 در شهر دوون (Devon) انگلیس ردپاهای عجیب بی شباهت به رد انسان روی برف توجه اهالی را بخود جلب کرده بود. این رد پاها با 6 سانتی متر عرض و 20 سانتی متر طول در مسیری به طول 160 کیلومتر با شکل ثابتی امتداد یافته بود. رد پاها تقریبا در تمام معابر شهر وجود داشت. گویی صاحب این ردپاها در یک شب تمام شهر دوون را گشته بود. اما کسی اینکه این ردپاها متعلق به چه کسی ایت نظری نداشت. نکته جالب اینکه رد پاها در نقطه ای به یکباره متوقف شده یا در یک محل به یکباره شروع می شده است. در آن دوران مردم دوون نام ردپای شیطان را به آن دادند. در باره این واقعه هنوز هم در شهر دوون صحبت می شود.
felicia-felix-mentor-of-haiti.jpg?w=262&

فلیسیای زامبی
در باورهای مردم وودو (Vodoo) انسان بعد از مردن تبدیل به زامبی شده و به حیات خود در قالب زامبی ادامه می دهد. فلیسیا (Felicia) در سال 1907 در سن 29 سالگی در گذشته بود. بعد از 30 سال از مرگ وی بسیاری از اهالی روستای فلسیا در حوالی مردی را که تلو تلو کنان راه می رفته و چهره خون آلودی داشته است را می دیده اند. این مشاهدات به حدی وفور داشت که بسیاری از افراد علاقمند از سایر مناطق برای دیدن زامبی به محل می آمده اند. تا اینکه بعد از مشاهده عکسی از فلیسیا افراد شاهد به شدت تاکید می کردند که این همان زامبی مورد نظر است. آیا فلیسیا به باور مردم وودو تبدیل به زامبی شده بود؟
gef.jpg?w=311&h=350
voirrey.jpg?w=234

گف موجود سخنگو
در سپتامبر سال 1931 یک خانواده یهودی جیمز (James)، مارگارت (Margaret) و دختر سیزده سالشان وویری (Voirrey) هنگام کار در مزرعه شان صداهایی مثل کندن زمین می شنیدند. تمام جستجوی آنها برای پیدا کردن منبع صدا بی نتیجه می ماند. در هر صورت آن را به حساب حیوانات گذاشتند و فکر می کردند این موجود نوعی جونده می تواند باشد است اما بعد از مدتی نوع صداها تغییر کرد. صداهایی مثل گریه نوزاد، شیهه اسب و صدای پارس سگ. بعد از مدتی صدا ها تبدیل به صدای انسان شده و با آنها صحبت کرده و خود را موجودی به نام گف (Gef) معرفی کرد. به گفته وویری، دختر خانواده گف یک موجود کوچک شبیه موش بوده است که در سال 1852 به زمین آمده بود فقط با وویری ارتباط داشته است. وویری بعد ها ارتباط عجیبی با موجود داشته است و تا زمان مرگش در سال 2005 هیچگاه حاضر به صحبت درباره آن نشد.

آلایا - اهل سیستم ستاره ای پلیدیان - بخش یک
در اواخر سال 2009 شخصی در سایت "یوتوب" نامنویسی کرد. این شخص در ویدیو هایی که خودش ساخته ادعا می کند که اهل سیستم ستاره ای پلیدیان است و مانند خیلی های دیگر، به زمین آمده تا انسانها را با گفته هایش راهنمایی کند. باید گفت این روزها کسانی که چنین ادعاهایی می کنند کم نیستند اما چیزی که راجع به "آلایا" متفاوت است، سخنان وی و تلاش او برای هشیار کردن مردم است. در اینترنت او فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در "یوتوب" گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت چیزی نمی نویسد.
او تا کنون تعداد 16 ویدیو ساخته که به بیش از 10 زبان ترجمه شده اند. ترجیح می دهم راجع به دروغ یا راست بودن گفته های "آلایا" قضاوتی نکنم و از شما می خواهم که خودتان ویدیوهای ایشان را ببینید که همه در لینک زیر قابل دسترس است.
Kanaal van 777ALAJE - YouTube
در ادامه توجه شما را به متن اولین ویدیو "آلایا" جلب می کنم.یادآوری می کنم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد.303703_249087551812721_244146595640150_6آلایا،

اهل پلیدیان – قسمت اول

سلام، من آلایا هستم و از سیستم ستاره ای پلیدیان می آیم. من عضو فدراسیون کیهانی هستم که هزاران نژاد خیرخواه در آن باهم کار می کنند. این یک داستان علمی تخیلی نیست. اگر شما باهوش باشید، پیش از انتقاد کردن در مورد این اطلاعات، تحقیق خواهید کرد. من سمینارهای بسیاری در مورد گسترش هوشیاری برگذار کرده ام. در آلمان، سوئیس و اتریش. بسیاری از ما داوطلبانه برای از بین بردن انرژی منفی در زمین زندگی می کنیم. هریک از ما توانایی و وظایف خاص خود را داریم. کیهان به طور طبیعی پر است از موجودات زنده در بُعد های مختلف. اما این در سیاره ی شما به عنوان یک راز نگه داشته شده است. دولتهای تاریک شما، مبحث های مربوط به غیر زمینیان و گسترش دادن هوشیاری را مورد تمسخر قرار می دهند تا اینکه شما به این موضوع علاقه نشان ندهید و به آن بخندید. کسانی که در قدرت هستند هزاران سال است در مورد غیر زمینیان و قوانین کیهانی به شما دروغ می گویند. آنها نمی خواهند که شما بدانید، زیرا از این می ترسند که در برابر شما قدرتشان را از دست بدهند. اگر باور نمی کنید، برای دانستن حقیقت تلاش کنید. مدارک موجود می باشند اما شما خودتان باید آنها را پیدا کنید و تنها در آن هنگام است که شما باور خواهید کرد و خواهید دانست.

آنها از شما می خواهند که انرژی منفی خلق کنید و به عنوان برده برای آنها کار کنید. با تامین هزینه ی جنگ ها به وسیله ی مالیات ها و مسخره کردن هرچیزی که مربوط به معنویّت و غیر زمینیان می باشد. آنها عکسهای تقلبی از فضا به شما نشان می دهند، بنابراین شما فکر می کنید هیچ چیزی آنجا نیست. خودتان این حقیقت را پیدا کنید. هنگامی که بدانید آنها همیشه دروغ به شما می داده اند، بسیار عصبانی خواهید شد. مردمان بسیار تکامل یافته در دیگر سیاره ها، می خواهند که شما از این سیستم آزاد شوید. واقعیت این است که تمام کیهان مسکونی است. این طبیعت است و هیچ ربطی به داستان علمی تخیلی ندارد.

بسیاری از غیر زمینیان که در گذشته سیاره ی زمین را ملاقات کرده اند، توسط مردم بدوی و ساده، به عنوان فرشتگان یا خدایان مورد پرستش قرار گرفته اند. به این دلیل است که شما هنوز روی زمین دارای ادیان و باورهایی هستید. شما به غیر زمینیانی که هزاران سال پیش روی زمین زندگی می کرده اند دعا می کنید. غیر زمینیان مثبت و منفی. چه باور کنید یا نه، در حقیقت تفاوتی ایجاد نمی شود. این همیشه یک حقیقت بوده. برای یافتن آن تلاش کنید.

هزاران مردم زمینی از این حقیقت آگاه هستند. در سالهای نه چندان دور، شما پی خواهید برد که هیچوقت در کیهان تنها نبوده اید. هنگامی که هزاران سفینه در آسمان دیدید، شوکه نشوید. ببینید کدامیک عشق می فرستند. آنها معنوی ها هستند.


مطالب مشابه :


ufo ها

همه چیز راجع به و با خود به ارمغان ببرند .از جمله راه های نفرت، خشونت
اطلاعاتی در مورد احکام با استناد به آیات قرآن

راجع به توبه نصوح در نفرت آمیز ترین امر حلال در خصوص قرض الحسنه از جمله در سوره
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید ...

میخوام راجع به نگاه کردن به زندگی از یه ها اون وقته که جای نفرت به این جمله
سخنراني خليل ساحوري مسيحي مسلمان شده در نماز جمعه کوهدشت

من چيزهاي عجيبي راجع به آخرت، توحيد محكم‌ترين جمله در راهپیمایان نفرت وانزجار
چشم وگوش بسته های مخالف انقلاب،قاتلین شهیدمطهری وشهیدمفتح

البته شریعتی انحرافات زیادی داشت از جمله التقاتش به چون نفرت و راجع به آیتی شما
دفاع پاریس جکسون از جاستین بیبر

های بی معنی راجع به ی بلیبرها به پیجش شد ( از جمله از خشمو نفرت باشه
برچسب :