پایان نامه ؛ تقدیم به شهیدان و شهید علیرضا ایراندوست

پایان نامه ای که به شهیدان و شهید علیرضا ایراندوست تقدیم شد.

دکتر مسعود مختاری معرف حضور کاربران صبح میمه هستند . دکتر از جوانانی است که توصیه ی مقام معظم رهبری به جوانان در " تحصیل ، تهذیب و ورزش "  را با گوش جان شنیده است . در امر ورزش در جریان اخبار توانایی هایش در تنیس روی میز در کانون میمه هستید . در رشته ی فوتبال هم مدتی دروازه بان تیم دانشکده بوده است و در حال حاضر هم کاپیتن تیم کاراته ی دانشگاه است و دارای کمربند مشکی. تهذیب و تزکیه ی نفس هم که در سیر و سلوک و آداب معاشرتش پیداست .

 عکاس صبح میمه هم بدون اینکه در جریان پست امروز وبلاگ باشد این عکس را روز جمعه ی ۸/۱۰/۹۱ در نماز جمعه و در کنار مدیر اجرایی صبح میمه از ایشان برداشته است .

پایان نامه ی نمره ی بیست خود را هم به شهیدان و شهید علیرضا ایراندوست تقدیم کرده است .

علیرضا ایراندوست

شهید علیرضا ایراندوست دانشجوی رشته ی پزشکی دانشگاه تهران

چقدر زیبا واقف بوده است که همه ی داشته های ما از شهیدان است .  البته یک تقدیم دیگر هم دارد : به همه ی بیمارانی که در بالینشان طبابت آموختم . و این هم بسیار عاطفی و آموزنده است . دکتر در روزهای گذشته فارغ التحصیل شده است و بهانه برای تجلیل از او کم نداشتم .

 این چهره ها از افتخارات منطقه محسوب می شوند . 

همان طور که تعداد شهدایمان دلیل اخلاص و روحیه ی ایثارگری مردم و ولایتمداری آنان است ، فراوانی تحصیل کرده ها و آموزش عالی دیده ها و مدارج علمی طی کرده ها یمان نیز نشانه ی هوش و ذکاوت و دانایی های ذاتی این مردم است .

آيين‌نامة پايان‌نامه‌هاي دانشجويان پزشكي

ماده 11- ارزشيابي پايان نامه‌ها توسط هيأت داوران در مقياس نمره گذاري از صفر تا بيست صورت مي گيرد وبا توجه به نمرات مربوط به چهار درجه به شرح ذيل متمايز مي شوند.

• عالي پايان نامه هاي با نمره 19 تا 20

• بسيار خوب پايان نامه هاي با نمره 17 تا 99/18

• خوب پايان نامه هاي با نمره 14 تا 99/16

• غير قابل قبول پايان نامه هاي با نمره كمتر از14

تبصره : پايان نامه‌هايي مي توانند درجه عالي را كسب نمايند كه تحقيقاتي بوده و در يكي از مجلات علمي معتبر داخل يا خارج از كشور به صورت مقاله چاپ شده و يا اخذ پذيرش چاپ را در اين مجلات ارائه نمايند. بديهي است كه ارائه مقاله و يا اخذ پذيرش چاپ مقاله بايد قبل از دفاع از پايان نامه و تعيين نمره نهايي صورت گيرد.

بر اساس رسم مرسومی که در نوشتن دارم و بنایم بر آن است که آنچه نوشته می شود از آفت مبالغه بدور باشد و بر دانش کاربران محترم نیز بیفزاید ،  آئین نامه ی پایان نامه های دانشجویان پزشکی را هم از گوگل گرفتم . بر اساس آیین نامه ی مذکور هم کار آقای دکتر ، بیست ... بیست ... بیست است . صبح میمه این توفیق ارزشمند علمی را به این جوان مهذب ، ورزشکار و تحصیلکرده و به خانواده ی محترم ایشان تبریک می گوید و برایشان از درگاه حضرت احدیت ، توفیقات روز افزون  ، مسئلت می نماید.


مطالب مشابه :


نمونه هايي از تقديم و تشكر براي صفحه تقديم پايان نامه

صفحه تقديم / تشكر در پايان نامه يكي از مهمترين صفحات در تمامي پايان نامه هاست كه اغلب دانشجويان و محققان به دنبال كلماتي شيوا و زيبا براي تدوين آن هستند.
نمونه هايي از تقديم و تشكر براي صفحه تقديم پايان نامه

صفحه تقديم / تشكر در پايان نامه يكي از مهمترين صفحات در تمامي پايان نامه هاست كه اغلب دانشجويان و محققان به دنبال كلماتي شيوا و زيبا براي تدوين آن هستند. در ادامه
نمونه هايي از تقدير و تشكر براي صفحه تقديم پايان نامه

صفحه تقديم / تشكر در پايان نامه يكي از مهمترين صفحات در تمامي پايان نامه هاست كه اغلب دانشجويان و محققان به دنبال كلماتي شيوا و زيبا براي تدوين آن هستند.
تقدیم. نیمی از برو بچ خوابند و نیمی بیدار،من بی‏توجه به این که فرصتی تا دفاع ندارم و ... بندازن) که به این صفحات توجه میکنند بیشتر از اوناییند که به متن توجه کنند. البته اگه بحث پایان نامه برای کار و این حرفا باشه من اعتقادم اینه که وقتی مدرک
صفحه تقدیم پایان نامه

صفحه تقدیم پایان نامه. "تقدیم به محضر مولا و آقا امام زمان عجل الله". تقدیم به پدر بزرگوارم که با غیرت خود الفبای زندگی را به من آموخت. تقدیم به مادر فداکارم که از اول
صفحه تقدیم به پایان نامه

در موقع اتمام کار پایان نامه نوبت به نوشتن صفحه تقدیم به می رسد که این صفحه با توجه به وضعیت تاهل و نیز عقاید افراد متفاوت است.من هم برای غنی تر شدن منابع
نحوه نکارش سمینار و پایان نامه

تقدير و تشكر (اختياري). - چكيده پايان نامه به فارسي. - فهرست مطالب. - فهرست جدولها، نمودارها و اشكال. - فهرست علائم و اختصارات. - متن پايان نامه. - نتايج وتحقيقات
چگونه یک پایان نامه بنویسیم.

برگ سوم (تقدیم) : در صورت تمایل دانشجو می تواند پایان نامه خود را به شخصیتی و یا ... تقدیم ... ب ) پس قرار گرفتن مطالب فوق به ترتیب ، متن پایان آغاز می گردد.
آئین نامه نگارش پایان نامه کارشناسی

آیین نامه تدوین و نگارش پایان نامه تحصیلی کارشناسی متالورژی ... v صفحه تقدیم ... این صفحه شامل عناوین فصول و فهرست رئوس کلیه مطالب مندرج در متن پایان نامه
چگونه يك نامه اداري خوب بنويسيم؟

5-شروع متن نامه با عبارت به استحضار مي رساند و سپس ادامه متن نامه. 6-اگر اين نامه ... 9-P.S post script در صورت لزوم اضافه كردن پيام آخر در پايان نامه ... با تقديم احترام.
برچسب :