گوهرها برای ازدواج!


گوهرها برای ازدواج!


امروزه الماس ها برای بخش اعظم تمام جواهرات عروس بکار می روند، اما تمایل در حال رشدی به سوی استفاده از حلقه های نامزدی وجود دارد و امروزه رنگ ها، نقش بزرگی در این زمینه ایفا می کنند. اهمیت نامزدی ها توجه عمومی برای تاثیرات بالقوه و بی پایانی که این حلقه ها می توانند داشته باشند، را جلب کرده است.

گوهرها و ازدواج!

  • منبع خبر: آموزشگاه گوهرتراشی و گوهرشناسی آرگو
حلقه هاینامزدی با سنگهای رنگی:
تصور حلقه های نامزدی با سنگهای رنگی، متعلق به عصر کنونی به نظر می رسد؛ اما در واقع این ایده کاملا قدیمی است.

رنه لالیک (Renee Lalique) طراح مشهور فرانسوی، حلقه های نگین دار را برای عروس های عصر هنر نوین (Art Nouveau-era ) در اواخر قرن نوزدهم به وجود آورد.

در اواخر دوره ویکتوریایی (Victorian) و اوایل دوره ادواردی (Edwardian)، حلقه های نامزدی آکوآمارین، یاقوت سرخ (ruby) و یاقوت کبود(sapphire ) برای عروس ها مد بود و در طول قرن بیستم نیز این میل به هیچ عنوان کم نشد.

حلقه نامزدی دایانا - بانوی انگلستان- باپرنس چارلز، یاقوت کبود بیضی شکل بزرگی بود که دور تا دور آن با الماس های زیبا احاطه شده بود. بعدها، سارا فرگوسن (Sarah Ferguson)هم حلقه نامزدی ای با ترکیبی از یاقوت سرخ و الماس به دست می کرد.

مجموعه حلقه های نامزدی زیبای امروزه، شامل سنگ های رنگی است که اغلب دارای معنای خاصی برای زوج هاست. برای مثال، بعضی حلقه ها شامل سنگ ماه تولد عروس است. در سایر موارد، حلقه ممکن است ماه ازدواج آنها که از جدول سنگ ماه تولد انتخاب شده یا سنگ محلی که اولین خانه آنها آنجا خواهد بود را نشان دهد.

شاید این موضوع شما را به فکر درباره سنگ جواهرات جذاب و شخصی برای حلقه نامزدی که احتمالا در نظر گرفته اید بیاندازد، اینکه مثلا سنگ ماه تولد خودتان و یا شهری که در آن زندگی میکنید چیست.

ارزش حلقه نامزدی:
روزگاری فرض بر این بود که الماس ها جواهرات گرانی هستند. بنابراین به طور طبیعی، آنها تبدیل به تنها سنگ هایی شدند که در بخش جواهرات مربوط به عروسی، توسط جواهر فروش ها پیشنهاد می شدند؛ اما امروزه این مسئله صحت ندارد.

برای مثال، سنگ های رنگی هستند که بسته به کیفیت، ممکن است تا قیراطی10 هزار دلار یا بیشتر قیمت داشته باشند.

از آنجائی که هدف زوج های امروزی در خرید جواهرات عروسی، خلاقیت و فردیت می باشد؛ ممکن است سنگ هایی زیبا مانند سیترین مادیرا (Madeira citrine) یا هلیودور (heliodor) را انتخاب کنند که جزو بهترین سنگ جواهرات نیز هستند.

بنابراین در حالیکه همچنان الماس، بهترین جایگاه را نزد عروس های امروزی دارد؛ اما اگر اطراف خود را بنگرید متوجه تنوع سایر سنگهای رنگی میشوید که روی حلقه ها و سرویس های مختلف عروسی میدرخشند.

سنگهای متفاوت بیانگر داستانهای گوناگون هستند که زوجین برای انتخاب خود میتوانند این مسئله را در نظر بگیرند؛ تا انتخابی منحصر به فرد و شخصی داشته باشند.


مطالب مشابه :


سرویس جواهرات طلا + عکس ها

سرویس طلا و جواهر عروس. سرویس طلا جواهرات مجلسی و
مدل سرویس طلا و جواهر

مدل سرویس طلا و مدل عروس مدل لباس مدل پیراهن مدل عینک مدل جواهرات مدل کت و
مدل سرویس طلا و جواهر زیبا

مدل سرویس طلا و جواهر زیبا جواهرات: مدل سرویس طلا و جواهر عکس سرویس طلا و جواهر عروس::
جواهرات و طلا ..تزئینات و دکوراسیون

جواهرات و طلا تزئینات و سرویس جواهرات. در کنار تور و لباس عروس سفید، خودش
گوهرها برای ازدواج!

امروزه الماس ها برای بخش اعظم تمام جواهرات عروس ها و سرویس و فروش طلا و جواهرات
برچسب :