جشنواره تابستان ۹۲ ایرانسل


جشنواره تابستان ۹۲ ایرانسل
 ۱تیر تا ۳۱شهریور ۱۳۹۲   خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید ۲۵ درصد شارژ بیشتر در هر بار شارژ«آهنگ پیشواز» و «پیشخوان» رایگانبهای سیم کارت های ایرانسلشماره طلایی ایرانسلخرید سیم کارت از طریق وب سایت ایرانسل 
۴۰ پیامک فارسی رایگان داخل شبکه، هدیه ثبت نام اینترنتی  خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید و فعلی مکالمه رایگان با طرح قرمز تک ستارهطرح پیامک پلکانی؛ پیشنهاد منحصر به فرد برای طرفداران پیامکبسته های ترکیبی ایرانسل شارژ شگفت انگیز ایرانسل۲۴ درصد شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسلدریافت اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل با ۴% اعتبار رایگاندریافت شارژ اینترنت همراه از طریق وب سایت ایرانسلروش‌های متنوع شارژ پیشنهادهای تشویقی اینترنت همراه یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای سفارش سه آهنگ
۲ درصد تخفیف صورت‌حساب برای مشترکین دائمیطرح های تعرفه رنگی  محصولات جدید ایرانسل سرویس میزبان تماسایرانسل من  سایر محصولات ایرانسل کد #۵۵۵*پیامک صوتی ایرانسلسرویس اعلام دسترسی سرویس اطلاعات شهری ایرانسل   به زودی از ایرانسل  چارسو (فروشگاه برنامه های کاربردی تلفن همراه) صدای جادوییآهنگ پس زمینه    خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید    ۲۵ درصد شارژ بیشتر در هر بار شارژ تمامی مشترکینی که در فاصله ۱ تیر تا ۳۱ شهریور ۹۲ سیم کارت اعتباری ایرانسل را خریداری و فعال نمایند، می توانند در ۳۰ روز اول پیوستن به خانواده ایرانسل به ازای هر بار شارژ حداقل ۲۰٫۰۰۰ ریالی، از ۲۵% شارژ رایگان داخل شبکه با اعتبار ۵ روزه بهره‌مند شوند.  توجه:     مشترکینی که سیم کارت خود را شارژ شگفت انگیز نموده و یا به صورت خط به خط شارژ دریافت نمایند، از این اعتبار رایگان بهره‌مند نخواهند شد.      صرف نظر از تاریخ فعال سازی، تنها تا پایان شهریور ۹۲ امکان استفاده از این ۲۵% اعتبار بیشتر وجود دارد.«آهنگ پیشواز» و «پیشخوان» رایگان

شما هموطنان گرامی میتوانید با خرید سیم کارت اعتباری  ایرانسل در فاصله ۱ تیر تا ۳۱ شهریور ۹۲ و طی مراحل ثبت‌نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس از خط خود، از یک بسته تشویقی خدمات ارزش افزوده، شامل ۵ بار فرصت استفاده رایگان از سرویس «پیشخوان ایرانسل» و نیز یک «آهنگ پیشواز» رایگان برخوردار شوید.       
 
توجه:                  سرویس «پیشخوان ایرانسل» ظرف یک هفته پس از فعال سازی به مشترک تعلق می گیرد و اعتبار آن ۷ روز است. 

                 آهنگ پیشواز ارائه شده تا یک ماه فعال خواهد بود.

بهای سیم کارت های ایرانسل

قیمت سیم کارتهای ایرانسل (با احتساب ۶% مالیات بر ارزش افزوده) با بهای تخفیفی به شرح جدول زیر است:


 

شماره طلایی ایرانسلدر جشنواره تابستان ۹۲، ایرانسل این امکان منحصر به فرد را برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده است تا شماره همراه دلخواه خود را از میان هزاران شماره انتخاب نمایید. برای انتخاب و خرید اینترنتی شماره طلایی به وب سایت www.093.irancell.ir مراجعه کنید.         کلیه قیمت ها با احتساب مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده است.۴۰ پیامک فارسی رایگان داخل شبکه، هدیه ثبت نام اینترنتی در صورتی که در جشنواره تابستان امسال، سیم کارت اعتباری خود را از طریق وب سایت ایرانسل ثبت نام و فعال سازی نمایید، از ۴۰ پیامک فارسی رایگان داخل شبکه با اولین شارژ برخوردار می شوید. اعتبار پیامکهای فارسی رایگان داخل شبکه ۷ روز است.   خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید و فعلی

مکالمه رایگان با طرح قرمز تک ستاره تابستان امسال، از مکالمه رایگان ایرانسلی لذت ببرید! تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل می توانید با تنها ۵,۰۰۰ ریال این طرح را فعال نموده و از ۶ ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه (از ساعت ۱ تا ۷ بامداد) بهره مند شوید و علاوه بر آن، در خارج از بازه زمانی مذکور نیز طبق تعرفه ساعات اوج مصرف طرح قرمز ایرانسل، از تخفیف در مکالمه های خود برخوردار گردید.

برای فعال سازی این طرح کافیست کد دستوری  را از سیم کارت خود شماره گیری نمایید. در این مرحله، یک پیامک تایید برای شما ارسال می شود که پس از دریافت آن، می توانید به مدت ۱ روز از طرح قرمز تک ستاره ایرانسل استفاده کنید.

توجه:

• فعال سازی این طرح تعرفه تشویقی، تنها در طول جشنواره تابستان امکان پذیر است.
• هزینه طرح تشویقی از اعتبار مشترکین کسر می شود. بدین ترتیب ضروری است به هنگام انتخاب طرح مورد نظر، از وجود اعتبار کافی در حساب خود اطمینان حاصل کنید.
• در صورت فعال سازی هر یک از طرح های تشویقی تابستان ۹۲، تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
• برای اطلاع از جزئیات طرح قرمز ایرانسل، به جدول تعرفه های رنگی مراجعه فرمایید.

 طرح پیامک پلکانی؛ پیشنهاد منحصر به فرد برای طرفداران پیامک  تابستان امسال برای شما مشترکینی که زیاد از پیامک استفاده می کنید، پیشنهادی منحصر به فرد داریم! شما در طول این جشنواره می توانید مطابق با الگوی استفاده از خدمات پیامکی ایرانسل، از ۲۰ تا ۳۰ درصد تخفیف در هزینه پیامکهای خود بهره‌مند شوید. هزینه فعال سازی این طرح ۱۰,۰۰۰ ریال است که از اعتبار مشترک کسر می شود.


توجه:          مشترکین اعتباری که این طرح را فعال کرده اند، می توانند با شماره گیری کد دستوری  از تعداد پیامک های ارسالی و نیز درصد تخفیف خود مطلع شوند.         این طرح ۳۰ روزه بوده و تعداد پیامک های ارسالی شما در هر ۳۰ روز به طور جداگانه محاسبه می شود.         پیامکهای رایگان، هدیه، تخفیفی و همچنین پیامکهای ارسالی از اعتبار هدیه شارژ شگفت انگیز، در این طرح لحاظ نمی‌شوند.         برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان کد دستوری و برای اطلاع از مدت زمان باقیمانده از طرح تعرفه تشویقی کد دستوری را از خط اعتباری خود شماره گیری کنید.                  فعال سازی این طرح تشویقی، تنها در طول جشنواره تابستان امکان پذیر است. در صورتی که پیش از اتمام طرح اقدام به
             خرید مجدد نمایید، تعداد روزهای باقیمانده برای شما لحاظ می شود. حداکثر قابلیت تمدید این طرح ۹۰ روز است.
                         هزینه طرح تشویقی از اعتبار مشترکین کسر می شود. بدین ترتیب ضروری است، هنگام انتخاب طرح مورد نظر، از وجود اعتبار کافی در حساب خود اطمینان حاصل کنید.                   در صورت فعال سازی هر یک از طرح های تشویقی تابستان ۹۲، تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
بسته های ترکیبی ایرانسل

شما مشترکین اعتباری ایرانسل امکان خواهید داشت، با توجه به میزان مکالمه، استفاده از اینترنت همراه یا پیامک، بسته ترکیبی مورد نظرتان را انتخاب کرده و الگویی مقرون به صرفه را برای هزینه‌های خود برگزینید. جزئیات هریک از بسته‌های ترکیبی در جداول زیر ذکر شده است:

بسته های ترکیبی هفتگی
 
.
قابلیت تمدید بسته: 

اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقیمانده اعتبار دوره قبل را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید.

         حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌های ترکیبی با توجه به قابلیت تمدید آن، ۳۰ روز است.         در هر روز برای هر مشترک اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بستههای ترکیبی ایرانسل وجود دارد.         برای اطلاع از میزان اعتبار بسته خریداری شده، کد را شماره گیری کنید. شارژ شگفت انگیز ایرانسل 

شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید با استفاده از سرویس «شارژ شگفت انگیز» و در فاصله زمانی ۱ تیر تا ۳۱ شهریور ۹۲، در یک بازه زمانی معین، ۲۰% بیش از میزان شارژ خریداری شده، مکالمه کرده و یا پیامک و پیام چندرسانه‌ای ارسال کنید و یا از اینترنت همراه استفاده نمایید. همچنین میتوانید از محصولات جذاب ویترین و آهنگ پیشواز بهره مند شوید.


 نحوه فعال‌سازی « شارژ شگفت انگیز» جهت فعال‌سازی کافیست به جای کد درج شده روی کارت شارژ، کد «شارژ شگفت انگیز» را شماره‌گیری کنید. 


 توجه:         پس از اتمام مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، کل شارژ باقیمانده در حساب مشترک منقضی خواهد شد.         برای اطلاع از میزان اعتبار خود، را شماره‌گیری کنید.         مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، برای مشترکینی که به صورت مداوم از این شارژ استفاده می‌کنند حداکثر ۳۰ روز تمدید خواهد شد.         در هنگام استفاده از خدمات رومینگ، امکان بهره گیری از ۲۰% اعتبار هدیه وجود ندارد. 
۲۴ درصد شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل 
در صورتی که با مراجعه به وب سایت ایرانسل و کلیک بر گزینه «خرید اعتبار از طریق وب سایت» و سپس انتخاب شارژ شگفت انگیز، نسبت به دریافت این نوع شارژ اقدام نمایید، به جای ۲۰% شارژ شگفت انگیز که از طریق وارد کردن کد دستوری درج شده روی کارت شارژ دریافت می‌کردید، ۲۴% شارژ شگفت انگیز دریافت خواهید کرد. شما همچنین می‌توانید از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب برای دریافت شارژ از طریق وب سایت ایرانسل استفاده کنید. در این روش، بعد از انتخاب نوع شارژ و بانک مورد نظر، به درگاه پرداخت هدایت شده و در این مرحله شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود، رمز عبور اینترنتی بانکی و نیز شماره ۳ رقمی پشت کارت شتاب را وارد کرده و پرداخت خود را انجام دهید.  دریافت اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل به همراه ۴% اعتبار رایگان تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید با کلیک بر گزینه «خرید اعتبار از طریق وب‌سایت»، اعتبار مورد نظر خود را دریافت نمایید. بدین ترتیب بعد از پرداخت اینترنتی، اعتبار خود را مستقیماً بر حسب میزان شارژ و به همراه ۴% اعتبار رایگان مکالمه و پیامک (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) دریافت می‌کنید. با این روش، مبلغ مذکور به طور مستقیم از حساب بانکی شما کسر شده و به اعتبار سیم‌کارت‌تان افزوده می‌شود. نسخه ویژه تلفن همراه دریافت اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل شما مشترکین اعتباری ایرانسل اکنون می‌توانید با استفاده از نسخه ویژه تلفن همراه این سرویس، با بهره گیری از اینترنت تلفن همراه خود، از طریق لینک charge.irancell.ir، خط ایرانسل خود یا افراد دیگر را شارژ کنید. 
 دریافت شارژ اینترنت همراه از طریق وب سایت ایرانسل تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌ توانید با کلیک بر گزینه «خرید اعتبار از طریق وب‌سایت»، اعتبار مورد نظر خود را برای استفاده از اینترنت همراه دریافت نمایید. بدین ترتیب بعد از پرداخت اینترنتی، اعتبار خود را مستقیما بر حسب میزان شارژ (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) دریافت می‌کنید. با این روش، مبلغ مذکور به طور مستقیم از حساب بانکی شما کسر شده و برای استفاده از اینترنت همراه به اعتبار سیم‌کارت‌تان افزوده می‌شود. پیشنهادهای تشویقی اینترنت همراه EDGE (نسل پیشرفته GPRS با سرعت دو برابر)

ساعات خوش اینترنت همراه: هر کیلو بایت، تنها ۱ ریال! بهای سرویس GPRS، شنبه تا چهارشنبه از ۲ بامداد الی ۸ صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها ۱ ریال برای هر کیلوبایت خواهد بود!برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید. شارژ ویژه اینترنت همراه با این پیشنهاد تشویقی، شما مشترکین اعتباری میتوانید با خرید کارت شارژ و شماره گیری کد از شارژ ویژه حساب GPRS، از تخفیف ویژه بهره‌مند شوید. جزئیات این طرح در جدول زیر آمده است:برای اطلاع از میزان اعتبار اینترنت همراه، کد  را شماره گیری کنید. 
بستههای اینترنت همراه  در جشنواره تابستان ۹۲، شما مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه (GPRS) استفاده کنید: توجه: بسته‌های GPRS ایرانسل دارای مدت زمان محدود و میزان مصرف معین بوده و شما طبق تاریخ و سقف تعیین شده در بسته‌ها می‌توانید از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوید.
قابلیت تمدید بسته: اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقیمانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید.-           حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌های GPRS با توجه به قابلیت تمدید آن، ۳۰ روز است.-           در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته GPRS ایرانسل وجود دارد. نحوه اطلاع از حساب:  برای اطلاع از حساب بسته‌های GPRS می‌توانید کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره‌گیری کنید:


برای دریافت تنظیمات اینترنت همراه، کد  را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری نمایید. یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای سفارش سه آهنگ تمامی مشترکینی که در طول جشنواره تابستان ۹۲، سه بار اقدام به خرید آهنگ پیشواز نمایند، یک آهنگ پیشواز رایگان نیز از ایرانسل دریافت خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره «آهنگ پیشواز»، کد دستوری  را شماره‌گیری کرده، سپس کلید (YES/OK) را فشار دهید.         در طول جشنواره تابستان ۱۳۹۲، آهنگ های پیشواز با قیمت ۳,۰۰۰ ریال ارائه می شوند.حداکثر زمان استفاده از آهنگ پیشواز ۳۰ روز است. شما می‌توانید این آهنگ پیشواز را در هر زمان با شماره‌گیری کد دستوری به طور رایگان با آهنگ مورد علاقه خود جایگزین کنید. در طول جشنواره به هر مشترک، تنها یک آهنگ پیشواز تعلق می‌گیرد.۲ درصد تخفیف صورت‌حساب برای مشترکین دائمیمشترکین دائمی ایرانسل می‌توانند با پرداخت صورت‌ حساب خود از طریق وب سایت ایرانسل و یا پرداخت از طریق کد دستوری، در  صورت‌حساب خود از ۲% تخفیف بهره‌مند شوند.  
طرح های تعرفه رنگی: هفتگی و ماهانه!  طرح های تعرفه رنگی قرمز، آبی، طلایی و طلایی دو ستاره در جشنواره تابستان ۹۲ ایرانسل نیز ارائه خواهند شد. در این جشنواره، مشترکین ایرانسل می‌توانند بنا به نیاز خود، این طرح‌ها را همان‌طور که در جداول زیر مشاهده می‌نمایید به صورت هفتگی و یا ماهانه فعال کنند. هریک از طرح‌های تعرفه رنگی، علاوه بر کاهش نرخ مکالمه و پیامک، شامل بهای تخفیفی برای سرویس GPRS نیز می‌باشد. مشترکین ایرانسل می‌توانند با در نظر گرفتن میزان و نوع مصرف خود، مناسب‌ترین طرح را در دوره‌های هفتگی و ماهانه انتخاب نموده و هزینه تلفن همراهشان را تا حد چشمگیری کاهش دهند.
توجه: طرح «هفتگی» تنها مختص مشترکین اعتباری بوده و مشترکین دائمی می توانند این طرح ها را به صورت «ماهانه» روی خط خود فعال کنند.   برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
در جداول فوق، مبالغ تماس بر حسب ریال/دقیقه، مبالغ پیامک و پیام چند رسانه ای بر حسب ریال/پیام و هزینه GPRS بر حسب ریال/کیلوبایت تعیین شده است.
توجه: برای اطلاع از نحوه انتخاب طرح دلخواه‌تان می‌توانید یک پیامک بدون متن از خط ایرانسل خود به ۲۱۴۰ بفرستید تا دستورالعمل انتخاب طرح‌های تعرفه تشویقی برایتان ارسال شود.  
 برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

مثال: برای فعال‌سازی طرح تعرفه هفتگی طلایی برای سیم کارت های اعتباری می توانید کد دستوری را از گوشی خود شماره‌گیری نموده و یا با ٧٠٠ تماس گرفته و طبق دستورالعمل، ابتدا ٧، سپس ۵، بعد ٢، پس از آن ١ و در آخر برای تایید ١ را وارد کنید. 
شما می توانید همزمان با استفاده از طرح های تعرفه رنگی ایرانسل، از بسته های افزایشی محصولات گوناگون ایرانسل به همراه تمامی تخفیف های موجود در آنها بهره مند شوید. 
۱- شرایط عمومی:
١- ١ همانند تمامی تعرفه های مخابراتی، تعرفه های فوق نیز بدون در نظر گرفتن ۶% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند. 
۲-  شرایط مربوط به سیم کارت های اعتباری:
٢- ١ مدت این تعرفه های تشویقی برای مشترکین اعتباری (از زمان فعال شدن) برای اشتراک هفتگی، ٧ روز و برای اشتراک ماهانه، ٣٠ روز می باشد. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان را از خط خود شماره گیری نمایید.
٢- ٢ مشترکین اعتباری، پس از پایان مدت زمان طرح تعرفه تشویقی انتخابی (هفتگی، ماهانه) به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند و یک پیامک مبنی بر بازگشت به طرح تعرفه قبلی خود دریافت خواهند کرد.
٢- ٣ در صورت انتخاب هر یک از طرح‌های تعرفه تشویقی، مشترکین اعتباری نمی توانند پیش از پایان دوره مربوط مبادرت به تغییر تعرفه نمایند، اما قادر خواهند بود طرح تعرفه موجود را مجدداً تمدید کنند. برای اطلاع از مدت زمان باقیمانده از طرح تعرفه تشویقی، کد دستوری را از خط اعتباری خود شماره گیری کنید.
٢-۴هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین اعتباری، از اعتبار مکالمه آنها کسر می شود. لازم به ذکر است، مشترکین به هنگام انتخاب طرح مورد نظر باید اعتبار مکالمه کافی در حساب خود داشته باشند.
۵-۲ طرح تعرفه انتخابی ظرف ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیامک تایید، فعال می شود. 
۳- شرایط مربوط به سیم کارت های دائمی:
۱-۳جهت تغییر طرح تعرفه، مشترکین می توانند به روش‌های ذکر شده در بخش مربوط به نحوه تغییر طرح تعرفه در وب سایت و بروشورهای ایرانسل مراجعه نمایند. برای بازگشت به طرح پایه ثانیه ای و برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حساب خود  را از خط خود شماره گیری نمایید.
۲-۳طرح های تعرفه تشویقی مربوط به سیم کارت دائمی، از زمانی که فعال شوند تا پایان شهریور ۹۲ فعال میمانند. درصورتی که مشترک مایل به بازگشت به طرح تعرفه قبلی باشد، می تواند در هر زمان به سادگی از طریق روش های ذکر شده در بروشورهای ایرانسل، طرح تعرفه خود را تغییر دهد.
۳-۳طرح تعرفه انتخابی ظرف ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیامک تایید فعال می شود.

۴-۳در صورتی که مشترکین دائمی هر یک از تعرفه های تشویقی را از روز اول ماه فعال کرده باشند، دیگر نیازی به پرداخت اشتراک ماهانه نداشته و تنها باید هزینه فعال سازی طرح انتخابی (هزینه ماهانه طرح تشویقی) را بپردازند.
۵-۳ توجه داشته باشید در صورتی که طرح تشویقی برای بخشی از یک ماه فعال شده باشد، هزینه مشترک به نسبت تعداد روزهایی که هر یک از طرح ها (تعرفه پایه و تعرفه تشویقی) فعال بوده است، محاسبه می شود.

۶-۳با انتخاب هر یک از طرح های تعرفه تشویقی، مشترکین دائمی می توانند در هر زمان در صورت تمایل، طرح های تعرفه تشویقی خود را تغییر دهند.
۷-۳  مشترکین دائمی، پس از پایان مدت جشنواره به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند. 

۸-۳ هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین دائمی در صورت حساب ماهانه آنها منظور‌ ‌می‌شود.
٣-٩ در صورت انتخاب هر یک از طرح های تعرفه طلایی، مشترک باید مبلغی برابر یا بیشتر از هزینه اشتراک دو ماه طرح تشویقی را در حساب خود داشته باشد. در غیر این صورت، درخواست اجرا نخواهد شد. 
        

 محصولات جدید ایرانسل  سرویس میزبان تماس  از این پس مشترکین ایرانسل می‌توانند با استفاده از سرویس «میزبان تماس» از دریافت کننده بخواهند که هزینه تماس را متقبل شود یا به عبارت دیگر، آنها را در هزینه تماس میهمان کند.       

برای استفاده از این سرویس، کافیست شماره مشترکی که مایل است میزبان تماس شما باشد را با ‌کد ۷۰۴ شماره گیری کنید. یعنی باید به جای گرفتن شماره تلفن همراه، کد ۷۰۴ را به ابتدای آن شماره اضافه کنید. مثال: ۷۰۴۰۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷ با این کار به جای بوق عادی، صدای اپراتور را می شنوید. سپس سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و در صورت موافقت او برای بر عهده گرفتن هزینه مکالمه، تماس برقرار می‌شود.
برای استفاده از این سرویس، مهم نیست که شما مشترک سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل باشید، اما میزبان تماس شما باید حتما مشترک سیم‌کارت اعتباری ایرانسل باشد. همچنین

برای مدیریت سرویس میزبان تماس از جمله اضافه کردن شماره به لیست شمارههای مجاز یا غیرمجاز، میتوانید از کد دستوری استفاده کنید.  ایرانسل من  «ایرانسل من» یک برنامه کاربردی است که با نصب آن روی گوشی و تبلت خود می توانید به سادگی، حساب های کاربری تلفن همراه و وایمکستان را مدیریت کنید. با برنامه کاربردی «ایرانسل من» در هر زمان و مکان اطلاعات حسابتان در دستان شماست. کنترل و انجام امور زیر از طریق این برنامه امکان پذیر است:  -    مشاهده اعتبار حساب-    تغییر طرح تعرفه-    شارژ حساب-    پرداخت صورت حساب-    فعالسازی بستههای افزایشی-    ثبت و بازبینی رخدادها  توجه:         مدت زمان مختصری بین انجام تراکنش و مشاهده تغییرات اعمال شده روی حساب شما وجود خواهد داشت.          برای ورود به این برنامه به رمز عبور کنترل حساب اینترنتی (e-Care) و شناسه کاربری نیاز دارید. شناسه کاربری، شماره تلفن همراه یا شناسه وایمکس شماست و برای دریافت رمز عبور کنترل حساب اینترنتی، می توانید از همین برنامه استفاده کنید.         تنها منبع معتبر جهت دریافت برنامه کابردی «ایرانسل من»، وب سایت شرکت ایرانسل است.

  سایر محصولات ایرانسل
کد #۵۵۵* جهت رفاه حال مشترکین گرامی ایرانسل و خدمت رسانی بهتر، می‌ توانید برای اطلاع از روش‌های شارژ، نحوه فعال‌سازی بسته‌های افزایشی، طرح های تعرفه، تنظیمات MMS، GPRS و اطلاع از سایر خدمات ایرانسل، کد را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری نموده و از طریق فهرست‌های مربوط، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. 
 پیامک صوتی ایرانسل

برای اولین بار در ایران با سرویس پیامک صوتی ایرانسل، شما مشترکین اعتباری ایرانسل میتوانید با شماره گیری تلفن گویای رایگان ۷۱۹ برای سایر مشترکین ایرانسلی و مشترکین سایر اپراتورها تا ۶۰ ثانیه پیامک صوتی ارسال نمایید. پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا پیام خود را به یکی از روش‌های زیر ارسال کنید:      تماس خودکار: سیستم با مشترک مورد نظر شما تماس می گیرد و پیام شما را پخش می کند.      پیامک: مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیامک صوتی گذاشته‌اید مطلع شده و می تواند از طریق تماس با سیستم پیام خود را بشنود. مشترکین ایرانسلی می توانند برای شنیدن پیام های جدید خود از شماره رایگان ۷۱۹ و برای شنیدن پیام های قدیمی خود از شماره ۷۲۰ (با هزینه معادل نرخ مکالمه درون شبکه) استفاده نمایند. مشترکین غیر ایرانسلی نیز می توانند از طریق تماس با شماره ۰۹۳۷۷۲۰۰۰۰۰ پیام های خود را  بشنوند.       پیام چندرسانه‌ای(MMS)  (مختص مشترکین ایرانسل): پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی برای مشترک ارسال خواهد شد. قابلیت های دیگر سرویس:         امکان زمان بندی ارسال یک پیامک صوتی در روز و ساعت مشخص؛ و         ارسال یک پیام صوتی برای چند مشترک و یا ارسال پیام صوتی دریافت شده، برای مشترکین دیگر با روش های مختلف شامل پیامک، تماس خودکار و یا پیام چندرسانه‌ای. توجه:         هزینه هر پیامک صوتی برای ارسال به مشترکین ایرانسلی ۶۲۰ ریال و برای ارسال به مشترکین غیر ایرانسلی ۸۵۲ ریال می باشد.          همه مشترکین اعتباری می توانند برای سایر مشترکین اعتباری و دائمی و نیز مشترکین اپراتورهای دیگر پیام بفرستند. همچنین مشترکین از طریق خطوط سایر اپراتورها و حتی خط تلفن ثابت می توانند از طریق تماس با شماره ۰۹۳۷۷۱۹۰۰۰۰ از خط ایرانسل خود پیام ارسال نموده و یا پیام های خط ایرانسلی خود را بازیابی نمایند.         در روش تماس خودکار، سیستم برای ارسال پیام تا ۴ مرتبه با مشترک مورد نظر تماس می گیرد و چنانچه مشترک پاسخگو نباشد با ارسال یک پیامک او را مطلع می سازد تا از طریق تماس با سیستم پیام خود را بشنود.         در صورتی قادر به استفاده از این سرویس از طریق پیام چندرسانه ای خواهید بود که پیشتر تنظیمات پیام چندرسانه‌ای (MMS) خود را فعال کرده باشید. (در صورتی که این تنظیمات را دریافت ننموده و یا فعال نکرده‌اید، کد  را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید). سرویس اعلام دسترسی        

به کمک این سرویس جدید، در صورتی که شما با مشترکی تماس گرفتید و به دلیل خاموش بودن گوشی وی یا هر دلیل دیگر، تماس برقرار نشد، می توانید از در دسترس قرار گرفتن مجدد او در شبکه (تا ۴۸  ساعت) مطلع شوید.برای این منظور کافیست کد را شماره گیری کنید تا به محض بازگشت مشترک مورد نظرتان به شبکه، از طریق یک پیامک، امکان تماس با او، به شما اعلام گردد.          استفاده از این سرویس تنها برای مشترکین اعتباری ایرانسل امکان‌پذیر است.         هزینه استفاده از این سرویس تنها ۱۳۰ ریال می باشد.  جهت آشنایی بیشتر با سرویس «اعلام دسترسی» و اطلاع از سایر امکانات این سرویس می‌توانید کد  را از سیم کارت اعتباری ایرانسل خود شماره گیری کنید. سرویس اطلاعات شهری ایرانسل با استفاده از سرویس «اطلاعات شهری ایرانسل» می توانید به سادگی و به سرعت، نزدیک ترین مراکز ارائه خدمات و  نمایندگی های ایرانسل، رستوران ها، بانک ها، بیمارستان ها، جایگاه های سوخت و پارکینگ ها را جستجو کرده و نشانی و حتی موقعیت آنها روی نقشه را دریافت نمایید. به زودی تمامی سینماها، مراکز اداری، خدمات پزشکی و خدمات خودرو در سراسر کشور نیز به این فهرست اضافه خواهند شد. برای استفاده از این سرویس، نخست به صورت رایگان با شماره گیری  در سرویس نمای دوستان ثبت نام نموده و سپس با استفاده از همین کد، از سرویس استفاده کنید. هزینه دریافت نشانی از طریق پیامکSMS) ) در دوره جشنواره ۵۰۰ ریال و دریافت نقشه از طریق پیام چند رسانه ای ۷۵۰(MMS) ریال است.         لطفا توجه داشته باشید که برای استفاده از سرویس اطلاعات شهری ایرانسل ابتدا باید ثبت‌نام رایگان در نمای دوستان را انجام دهید. صاحبان کسب و کار نیز می‌توانند از طریق پورتال نما نسبت به ثبت نقاط تجاری و اداری خود جهت معرفی به مشترکین علاقه‌مند به استفاده از این خدمات اقدام کنند و به این ترتیب علاوه بر معرفی و تبلیغ محصولات خود، تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه خود را نیز به سهولت به اطلاع مشترکین برسانند.     به زودی از ایرانسل   چارسو (فروشگاه برنامه های کاربردی تلفن همراه) به زودی ایرانسل اقدام به راه اندازی سرویس جدید خود به نام «چارسو» (فروشگاه برنامه های کاربردی تلفن همراه) خواهد کرد. این سرویس جدید شما را قادر می سازد از طریق مراجعه به پورتال اینترنتی این فروشگاه و یا برنامه فروشگاه قابل نصب بر گوشی تلفن همراه شما، برنامه های مورد نیاز خود را که با سیستم عامل گوشی هوشمند شما همخوانی دارد خریداری نمایید.   صدای جادویی  در جشنواره تابستان ۹۲ شما مشترکین ایرانسل می توانید با سرویس «صدای جادویی» تنوع را در مکالمه های خود تجربه کنید. این سرویس شما را قادر می سازد با صدایی غیر از صدای خودتان با دوستان و آشنایان خود صحبت کنید!
جهت استفاده از این سرویس کافیست کد ۷۲۷۲ را پیش از شماره تلفن همراه مورد نظر خود و با ساختار زیر وارد کنید:
شماره تلفن همراه (بدون صفر) ۷۲۷۲ (مثال:۷۲۷۲۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷).
امکان استفاده از این سرویس در تماس با خطوط تلفن ثابت نیز وجود دارد:
شماره تلفن ثابت (به همراه کد شهر/شهرستان بدون صفر) ۷۲۷۲ (مثال: ۷۲۷۲۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸).   آهنگ پس زمینه در جشنواره تابستان ۹۲ می توانید با سرویس «آهنگ پس زمینه» از یک مکالمه دلنشین لذت ببرید.با این سرویس مشترکین امکان خواهند داشت که در پس زمینه مکالمه خود، از میان موسیقی و آواهای موجود یکی را انتخاب نموده و پخش نمایند.
جهت استفاده از این سرویس کافیست کد ۷۲۷۳ را پیش از شماره تلفن همراه مورد نظر خود و با ساختار زیر وارد کنید:
شماره تلفن همراه (بدون صفر) ۷۲۷۳ (مثال:۷۲۷۳۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷).
امکان استفاده از این سرویس در تماس با خطوط تلفن ثابت نیز وجود دارد:
شماره تلفن ثابت (به همراه کد شهر/شهرستان بدون صفر) ۷۲۷۳ (مثال: ۷۲۷۳۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸).  اطلاعات تکمیلی در رابطه با سه سرویس فوق، شامل هزینه، روش استفاده و غیره متعاقبا اعلام خواهد شد.  

طیق بند ۸ از ماده ۳ قرارداد مشترکین، از آنجایی که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکین کسر نمی کند، در موارد خاص می تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.


مطالب مشابه :


لیست مراکز طرف قرارداد با کارت تخفیف مهر

کارت تخفیف مهر سید خندان کوچه لادن-جنب بانک پارسیان-پ45 ضلع جنوب شرقی پلاک 13 فروشگاه 110
جشنواره بهار ۹۲ ایرانسل ۲۷ فروردین تا ۳۱ خرداد ۱۳۹۲

دفتر خدمات ایرانسل پارسیان از ثبت نام سیم کارت، آن را در همان تخفیف مورد نظر در
جشنواره پاییز 92 ایرانسل

دفتر خدمات ایرانسل پارسیان تخفیف در مکالمات با طرح آبی (فروشگاه برنامه های کاربردی
انتقال وجه کارت به کارت

انتقال وجه کارت به کارت - فروشگاه تخفیف بگیرید تنهایی های
خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید

دفتر خدمات ایرانسل پارسیان زمستان، سیم کارت خود را به مبلغ (فروشگاه برنامه
جشنواره تابستان ۹۲ ایرانسل

دفتر خدمات ایرانسل پارسیان سیم کارت های تخفیف صورت‌حساب
تسهیلات رفاهی برای اعضای محترم هیات نمایندگان

آوردن چک آپ تندرستی در روزهای چهارشنبه با تعیین وقت قبلی میزان تخفیف فروشگاه گراد در
سلام اینم دانلود رایگان نرم افزار حسابداری پارسیان نسخه 11

سلام اینم دانلود رایگان نرم افزار حسابداری پارسیان - کارت حساب و ریز (20 درصد تخفیف)
برچسب :