مجموعه چهارجلدی کتابهای تاسیسات برقی مهندس حسن پور

تنوع موضوعات  آزمون نظام مهندسی برق در سالهای اخیر زیاد شده است و این بخاطر  گستره مباحث برق و باز بودن دست طراح سوال در طرح سوالات متفاوت از موضوع "طرح و اجرای تاسیسات برقی "در ساختمان می باشد . کمبود منابع جامع که بصورت اختصاصی در زمینه طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان  پرداخته باشد مولف را برآن داشت تا در تکمیل کتاب هزار نکته در مورد پاسخگویی به سؤالات نظام مهندسی «رشته تأسیسات برقی» که در سال 1387 تألیف  شده بود  چهار  جلد کتاب ، جمعاً حدود 1100 صفحه تألیف و تدوین نمایند ، تا نیاز به منابع کمکی دیگر (به غیر از مباحث آزمون) مرتفع گردد.

مجموعه 4 جلدی آمادگی تاسیسات برقی ساختمان

 مجموعه کتاب های حاضر جامع‌ترین کتاب در زمینه روابط توان ، اصلاح ضریب قدرت ، کابل‌ها ، انواع روابط افت ولتاژ و تحلیل اتصال کوتاه ، کلیدهای فشار ضعیف ، انواع روشهای راه‌اندازی موتورها ، ترانسفورماتورها و می‌باشد و تمامی سعی مولف بر آن بوده تا یک منبع آموزشی کامل و بدون نقص تهیه نمایند.

محتوای علمی کتابها ، حاصل 22 سال تجربه علمی و عملی و آموزشی مولف  و بیش از 15 سال (بیش از 3000 ساعت) تدریس حرفه‌ای دوره‌های آمادگی آزمون نظام مهندسی در رشته تأسیسات برقی و همچنین همکاری در ویرایش استانداردها و گردآوری بیش از 15 جلد جزوه‌های آموزشی در خصوص طراحی ، محاسبات و نظارت شبکه‌های توزیع نیروی برق و تدریس موارد مربوطه و می‌باشد.

دانلود فهرست مطالب  کتابهای 4  جلدی تاسیسات برقی ساختمان

منابع آزمون نظام مهندسی برق

 

منابع آزمون نظام مهندسی برق

منابع آزمون نظام مهندسی تاسیسات بر قی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مرداد 94

امید است مطالب مجموعه کتابهای فوق ، راهنمای خوب و جامعی جهت قبولی در آزمون ورود به حرفه‌‌ی مهندسان رشته‌ی تأسیسات برقی باشد.

در ضمن یک CD از اطلاعات فنی جهت استفاده کاربران وبسایت آزمونلاین ، توسط مولف تهیه و به همراه مجموعه  کتابها تقدیم‌تان می‌گردد.

برای خرید این چهار جلد کتاب با تخفیف ویژه نوروزی اینجا کلیک کنید

مهندس حسن پور کیست ؟                                          

مهندس رضا حسن پور کارشناس برق قدرت ، کارشناس پایه یک طراحی و نظارت سازمان نظام مهندسی دارای 22 سال سابقه کار در شرکت توانیر مدرس دوره های آمادگی کارشناسی ارشد برق

مولف کتاب هزار نکته در مورد پاسخگویی به سوالات نظام مهندسی برق در سال  87

برگزاری بیش از 3000 ساعت سمینار ، دوره آمادگی و ارتقا پایه  نظام مهندسی در سراسر کشور 

مدرس دوره های  آمادگی آزمون  کاردان های فنی ساختمان ، برگزاری سمینارهای آنتن مرکزی ، سیستم صوتی ، محاسبه سطح مقطع کابلها و خازنها برای کلیه مهندسین فاقد و دارای پروانه  و  مدرس دوره های آمادگی ماده 27 سازمان نظام مهندسی

ایشان از بدو تاسیس وبسایت آزمونلاین دات کام بعنوان مشاورتاسیسات برقی ساختمان  با این وبسایت همکاری دارند .

مزیت این کتابها چیست ؟

کتابهای چهارجلدی مهندس حسن پور در حال حاضر با بیش از 1100 صفحه  ، تقریبا تمامی مطالب مربوط به طرح و اجرای تاسیسات برقی  مورد نیاز داوطلبان آزمون تاسیسات برقی ساختمان  را در بر می گیرد . در این کتاب که فهرست مطالب آن را می توانید از اینجا دانلود کنید شرح و درس مطالب بعلاوه حل تشریحی سوالات سالهای قبل آزمون نظام مهندسی و نیز آزمون آزمایشی با سوالات تالیفی را شامل می گردد .

آیا با خرید این کتاب نیاز به سایر کتابها هست ؟

در آزمون نظام مهندسی معمولا حدود 40 درصد سوالات از متن مباحث مطرح می شود . یعنی شما با خواندن منابعی که برای آزمون نظام مهندسی مرداد 94 در سایت مقررات ملی تعیین شده می توانید به سوالات مطرح شده  پاسخ دهید  برای  کمک به سوالات این بخش  آزمون استفاده از واژگان کلیدی پیشنهاد می گردد .

اما حدود 60 درصد سوالات معمولا منبع خاصی برای آن معرفی نشده و  از  آموخته های یک فارغ التحصیل رشته برق است  . مانند بحث دیماند ، ترانس ها ، ژنراتور ، فیوزها و حفاظت ، آنتن مرکزی ، افت ولتاژ  اعلام حریق ، الکتروموتورها و سایر مباحث تخصصی برق که ممکن است شما در دوران دانشگاه بخشی از آن را گذرانده باشید و یا با توجه به گرایش رشته تحصیلی تان کمتر از این مباحث را در دانشگاه خوانده باشید . بهرحال موضوع مجموعه کتابهای مهندس حسن پور پرداختن به این مسائل تخصصی رشته برق است که در کنار مبحث 13 و 15 و راهنمای مبحث 13 بعنوان یک منبع کمک آموزشی کمک شایانی به قبولی شما خواهد کرد .

در واقع  در این کتابها شما با روش حل مسائل برقی مربوط به ساختمان که در آزمون مظرح است آشنا می شوید و  حل نمونه سوالات سالهای قبل را بصورت تشریحی در اختیار دارید و در آزمون آزمایشی آن شرکت می کنید .  

برای تهیه این مجموعه ارزشمند رشته تاسیسات برقی اینجا کلیک کنید

مراحل تهیه مجموعه  4 جلدی کتابهای تاسیسات برقی مهندس حسن پور :

ابتدا  از قسمت فروشگاه /کتابهای نظام مهندسی دوره چهارجلدی کتاب "هزار نکته در مورد پاسخگویی به سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی " را انتخاب نمایید .

 پس از اینکه این کتابها را به سبد خریدتان اضافه نمودید در پایین صفحه گزینه پرداخت را بزنید .

توجه نمایید که آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی خود را حتما ثبت نمایید .

اکنون وارد صفحه پرداخت الکترونیک شده اید ، مبلغ کتابها را از طریق کارتهای عضو شتاب پرداخت نمایید .

پس از پرداخت منتظر دریافت کتابها از طریق پست سفارشی باشید .

معمولا در کمتر از یک هفته کتابها به دست شما می رسد .

در حین خرید هر گونه سوال و یا ابهامی را با شماره 09127083595 مهندس شاه حسینی مطرح فرمایید .

عیدانه ویژه :

به مناسبت فرا رسیدن نوروز و تمدید مهلت ثبت نام آزمون نظام مهندسی مرداد 94  این محصول تا 20 فروردین شامل 10 درصد تخفیف می باشد و از روز 21 فروردین با قیمت پشت جلد + هزینه ارسال ارائه می گردد .

کلیه سفارشهایی که از 28 اسفند تا 15  فروردین  ثبت می شوند از روز 16  فروردین به آدرس شما  ارسال خواهند شد .

برای خرید این محصول با ارزش بهمراه تخفیف نوروزی  کافیست اینجا کلیک کنید

توجه ویژه :

 چنانچه فقط یکی دو جلد از کتابها را نیاز دارید و بسته کامل آن را نیاز ندارید می توانید مبلغ هر کتاب بعلاوه هزینه ارسال را  به شماره کارت : 6037991466817305  بانک ملی بنام کاظم شاه حسینی کارت به کارت نمایید و مشخصات تراکنش و آدرس تان را برای ما  به شماره 09127083595 پیامک کنید .  جهت اطلاع از قیمت هر جلد کتاب لطفا اینجا کنید .

توجه : برای شرکت در آزمون نظام مهندسی مرداد 94 فقط تا20 فرودین 94 فرصت دارید . چنانچه تاکنون موفق به ثبت نام نشده اید همین الان کلیک کنید


مطالب مشابه :


مهندسانی که در آزمون نظام مهندسی شرکت می کنند دانلود کنند.

مهندسانی که در آزمون نظام مهندسی شرکت می دانلود مقالات+کتاب - مهندسی برق خرید از
1500 کتاب در زمینه مهندسی برق

مهندسی برق - 1500 کتاب در خرید شارژ بانک - سوالات تاسیسات الکتریکی آزمون پایه 3 نظام مهندسی
مجموعه سوالات نظام مهندسی رشته برق دوره های قبلی

مجموعه سوالات نظام مهندسی رشته برق دوره های خرید شارژ 1500 کتاب در زمینه مهندسی برق.
بسته کامل آمادگی نظام مهندسی برق

بسته طلایی آمادگی نظام مهندسی برق با ( قسمتهایی از کتاب را برای خرید این
مجموعه نرم افزارهای مهندسی برق

مجموعه نرم افزارهای مهندسی برق 1500 کتاب در زمینه مهندسی برق. پایه 3 نظام مهندسی
مقالات آموزشی در زمینه روشنایی

مهندسی برق خرید شارژ بانک 1500 کتاب در زمینه مهندسی برق.
مجموعه چهارجلدی کتابهای تاسیسات برقی مهندس حسن پور

تنوع موضوعات آزمون نظام مهندسی برق در برای خرید این چهار جلد کتاب با برق. مولف کتاب
سایت محاسبه سایز کابل

نظام مهندسی وبلاگ تخصصی شرکت توزیع نیروی برق در نظام مهندسی خرید آنلاین بیلیت
برچسب :