1571 آموش تزیین خانه با معمولیترین وسایل

هنر و خلاقیت | چگونه با وسایل معمولی اتاق خوابی خاص بسازید؟ داشتن یک اتاق خواب آراسته و منظم یک رویا نیست. با گشت و گذار در بازار لوازم موجود برای تزیین این تختخواب به رنگ آبی روشن را خواهید یافت.

 

موهبتی به نام تختخواب

با تغییر کاربری وسایل دور ریختنی به نگهداری خلاقانه آنها در بالا، زیر و یا کنار تختخواب بدون به هم ریختن شکل تختخواب این فضا را ساخته ایم. برای درست کردن این نوع از قفسه های بالای تخت به دنبال تخته سه لایی دروارهای قدیمی رفته ایم. نوع هلالی و قوس دار این نوع سه لایی ها مناسب تر است .


نحوه چیدن وسایل بر روی قفسه بالای تخت

با گذاردن دراورها بر روی زمین تا زمانی که چیدمانتان مناسب فضای قفسه بالای تخت گردد وسواس به خرج داده و اندازه لوازم را در نظر بگیرید. برای شکاف هایی از دیوار که دیده می شوند از بتونه استفاده کنید. قفسه ها را با استفاده از پیچ به هم ببندید و درهای سه لایی را برش دهید. برای نصب درها از لولا ها استفاده نموده و تخته ها را رنگ نمایید و برای پوشاندن پشت دراور و درها از کاغذ کادوهای طرحدار و زیبا استفاده نمایید. با استفاده از بست های مخصوص چوب این قفسه را در بالای تختخوابتان نصب کنید .


نکته:

اگر برای پیدا کردن تخته سه لایی به مشکل برخوردید می توانید از کابینت، گنجه و یا میز توالت های شکسته و زهوار در رفته استفاده نمایید.

پنجره هایی که تحسین و حیرت همگان را بر می انگیزد

برای تکمیل جذابیت اتاق دوست داشتنی مان با دقت هر چه تمام لوازم دکوری مورد نیازمان را تهیه کردیم و به پنجره ها و دیوارها جذابیت بیشتری بخشیدیم. به پایین پرده ساده مان پرده چین دار ساده ای را اضافه می کنیم. برای قرنیز از یک نوع پانلهایی که بصورت راه راه های جدا از هم نصب می شود استفاده کرده و آنها را بصورت مورب برش داده و نصب می کنیم ( برای روشنتر شدن موضوع به عکس پایین توجه نمایید ) و با استفاده از الوارهای 2 در 8 سانت آنها را تزیین کردیم. این سبک های سفارشی ارزان و آسان، اتاق خواب تان را از حالت معمولی خارج می سازد.


ایمن نگه داشتن وسایل

برای نگهداری ایمن گنجینه ها و لوازم با ارزش کوچک، کتابهای خراب شده و دور انداختنی را به جعبه های ایمن تبدیل نمایید. قسمت داخلی جلد پشت را چسب زده و کتاب را ببندید. پس از خشک شدن چسب، لبه های کتاب را هم چسب زده و اجازه دهید تا چسب خشک شود. بین صفحه اول و جلد رویی کاغذ روغنی بگذارید تا مانع از چسبیدن آنها به هم گردد. بر روی صفحه اول چهار گوشی به ابعاد 2.5 سانت را علامت گذاری نمایید. با استفاده از یک کاتر این چهار گوش علامت زده شده را از روی صفحه اول و صفحات زیرین ببرید . کار برش صفحات را آنقدر ادامه دهید تا جعبه ای به عمق دلخواهتان بدست آید.


خانه سگ

یک میز بغل مبل که با استفاده از یک لایه رنگ سفید و پایه های چوبی نو نوار شده است را به عنوان یک لانه گرم و نرم برای سگ تان استفاده نمایید. به جای درب می توانید جلوی آن را یک پرده آویزان کنید تا حریم خصوصی سگ تان هم حفظ شود .


قایم کردن وسایل

برای چیدن ملحفه ها و لباسها ی فصلی در زیر تخت تعدادی چمدان قدیمی را بیرون ریخته و تمیز کردیم. با استفاده از مقداری پارچه، داخل چمدان را آستر کرده و روی چمدان را هم رنگ سفید زده ایم. برای جابجا کردن راحت تر از چمدانهای چرخ دار استفاده کرده ایم.


سیمرغ


مطالب مشابه :


دکوراسیون کم خرج و ساده دکوراسیون زیبا

دکوراسیون کم خرج و ساده چطور با وسایل دکوری خانه دکوراسیون و چیدمان و تزیین خانه
تزیین خانه با وسایل سنتی

تزیین خانه با وسایل هرکدام با استفاده از حدود یک مترپارچه کمتر یا بیشتر یک طرح ویژه و
دکوراسیون و چیدمان و تزیین خانه

دکوراسیون و چیدمان و تزیین خانه. دکوراسیون کم خرج و ساده چطور با وسایل دکوری خانه را
تزئین خانه با وسایل دم‌ دستی و ساده

تزئین خانه با وسایل دم‌ دستی و ساده از ساده ترین وسایل خانه به و در تزیین اتاق
1571 آموش تزیین خانه با معمولیترین وسایل

1571 آموش تزیین خانه با معمولیترین وسایل چین دار ساده ای را تزیین خانه با وسایل
خانه‌تان را زیبا کنید: 11 پروژه برای آخر هفته

زیبا ساده ایرانی هر گوشه خانه‌تان را تزیین زمان آن رسیده که آنها را با وسایل جدیدتر
دکوراسیون ساده و زیبا (تزینات و دکوراسیون )

موارد کلی که نظر منو خیلی جلب کرد اول ترکیب وسایلی خیلی ساده کهنه با وسایل خانه را تزیین
ایده های جالب تزئین با چیزهای دور ریختنی

هدیه,گل,تزئینات,پیوند,دکوراسیون,خانه بسازید و لذت ببرید-ساخت آباژور با ساده ترین وسایل
کاردستی خلاقانه و زیبا برای تزیین منزل

شما با وسایل ساده و اگر به تزیین منزل با وسایل ساده علاقه مند هستنید و موقع خانه
برچسب :