وداع ياران دبستاني با "ژاله خونين "-13

وداع ياران دبستاني با "ژاله خونين "-13 جمعيت ده‌ها هزار نفري تشييع‏كنندگان؛ قيام جوانان ايراني عليه موسوي و كروبي

خبرگزاري فارس: جمعيت تشييع‎كنندگان پيكر شهيد ژاله به بيش از ده‌ها هزار نفر رسيده و به قيام جوانان ايراني عليه سران فتنه تبديل شده است.

A0779336.jpgبه گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، در حالي كه پيكر پاك شهيد صانع ژاله بر روي دستان مردم و دانشجويان در دانشگاه تهران در حال تشييع است، صحن اين دانشگاه و خيابان‌هاي منتهي به سر در اصلي دانشگاه تهران مملو از جمعيت شده و ده‌ها هزار نفر از مردم و دانشجويان با سر دادن شعارهايي عليه سران فتنه خواهان برخورد قاطع با مسببان به شهادت رسيدن اين دانشجوي هنرمند شدند.

بر اساس اين گزارش پيكر پاك اين شهيد همچنان در دانشگاه تهران است و هر لحظه بر تعداد تشييع‌كنندگان افزوده مي‌شود؛ همچنين هم‌اكنون مردم و دانشجويان با حضور در محل برگزاري نمازجمعه تهران شعارهاي "مرگ بر موسوي "،‌ "مرك بر كروبي "، "مرگ بر خاتمي " و "هاشمي حيا كن مصلحت و رها كن " را سر مي‌دهند.

صانع ژاله متولد سال 63 از هموطنان كردزبان اهل پاوه و دانشجوي رشته نمايش دانشگاه هنر تهران 25 بهمن توسط يكي از گروه‌هاي تروريستي منافقين در خيابان امير اكرم تهران با تير مستقيم مورد هدف قرار گرفت كه پس از اعزام به بيمارستان به شهادت رسيد.

گروهك تروريستي منافقين همچنين 8 نفر ديگر از هموطنانمان را با تير مستقيم مورد هدف قرار دادند كه مجروح شدند و در بيمارستان تحت مداوا هستند.

تجمع غيرقانوني فتنه‌گران، عناصر منافقين، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخي خيابان‌هاي شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتي شد كه با حضور به‌هنگام مردم، فتنه‌گران و ديگر عوامل مزدور مجبور به ترك صحنه شدند.

 

 

وداع ياران دبستاني با "ژاله خونين "- 17 اقامه نماز ميت بر پيكر شهيد ژاله؛ دانشجويان با يار دبستاني خود وداع كردند

خبرگزاري فارس: نماز ميت به امامت نائب رئيس اول مجلس شوراي اسلامي بر پيكر پاك شهيد "صانع ژاله " اقامه شد.

A1007888.jpgبه گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، مراسم تشييع پيكر پاك دانشجوي بسيجي شهيد "صانع ژاله " صبح امروز (چهارشنبه) از مقابل دانشگاه هنر تهران آغاز شد.

دانشجويان و اقشار مختلف مردم در اين مراسم حضور بسيار پرشوري داشتندو شعارهايي عليه سران فتنه سر داده شد. حاضران در مراسم تشييع پيكر پاك شهيد صانع ژاله با سر دادن شعارهاي "مرگ بر موسوي "، "مرگ بر كروبي "، "مرگ بر خاتمي " و "مبارك ايراني اكبر رفسنجاني " خشم و انزجار خود را به نمايش گذاشتند.

پيكر پاك اين شهيد از دانشگاه هنر تا دانشگاه تهران در خيل انبوه دانشجويان و اقشار مختلف مردم تشييع شد و در محل نماز جمعه تهران هم نماز ميت به امامت حسن ابوترابي‌فرد نائب رئيس اول مجلس شوراي اسلامي بر پيكر پاك اين شهيد اقامه شد.

براساس اين گزارش، حجت‌الاسلام و المسلين عليرضا پناهيان و روح‌الله حسينيان هم در جمع دانشجويان سخنراني كردند.

 

 

گزارش لحظه به لحظه از تشییع شهید ژاله

مراسم تشييع پيكر پاك شهيد "صانع ژاله " دقايقي پيش از دانشگاه هنر تهران آغاز شد.

مراسم تشييع پيكر پاك دانشجوي بسيجي شهيد "صانع ژاله " دقايقي پيش (چهارشنبه صبح) از مقابل دانشگاه هنر تهران آغاز شد و دانشجويان و اقشار مختلف مردم در اين مراسم حضور بسيار پرشوري دارند به نحوي كه پيش از آغاز اين مراسم تمامي محوطه داخلي دانشگاه هنر مملو از جمعيت شده و بخش زيادي از جمعيت نيز در خيابان ولي‎عصر(عج) عليه سران فتنه شعار سر مي‌دهند و هر لحظه از سمت شمال خيابان ولي‎عصر و جنوب آن بر تعداد تشييع‌كنندگان افزوده مي‌شود.

حاضران در مراسم تشييع پيكر پاك شهيد صانع ژاله با سر دادن شعارهاي "مرگ بر موسوي "، "مرگ بر كروبي "، "مرگ بر خاتمي " و "مبارك ايراني اكبر رفسنجاني " خشم و انزجار خود را به نمايش گذاشته‌اند.


گفتنی است دانشگاهیان و مردم با شعارهای «هاشمی و خوئینی اعدام باید گردند »، «می‌کشم می‌کشم آنکه برادرم کشت»، «موسوی فاسد است محاکمه‌اش واجب است»، «موسوی BBC عامل انگلیسی» «کروبی BBC عامل انگلیسی»، «مرگ بر موسوی و خاتمی مرگ بر فائزه هاشمی»، «دانشجو بیدار است از هاشمی بیزار است»، «ریاست خبرگان جای منافقین نیست»، «مبارک ایرانی اکبر رفسنجانی»، «مرگ بر هاشمی»، «دانشجو بیدار است از خاتمی بیزار است»، «قوه قضائیه مسامحه کافیه»، «مرگ بر منافق» و ... انزجار خود را از فتنه گران اعلام می کنند.

خبرتکمیلی:
هم اکنون حجت الاسلام محمدیان با حضور در دانشگاه تهران به جمع تشییع کنندگان پیوست. مردم تشییع کننده لحظاتی پیش به مسجد دانشگاه تهران رسیدند.

گفتنی است دانشجویان دانشگاه تهران هم همزمان با ورود جمعیت به دانشگاه تهران به تشییع کنندگان پیوستند.

شایان ذکر است خیابان انقلاب و خیابان‌های اطراف دانشگاه تهران مملو از جمعیت است.

خبر تکمیلی:

تشییع کنندگان با نوای «حیدر، حیدر» به داخل مصلای دانشگاه تهران رسیدند و یکصدا شعارهایی مبنی بر عدم موضع گیری آقای هاشمی سرمی‌دهند.

محسن رضایی، حداد عادل، حمید رسایی، روح الله حسینیان و حسین فدایی هم در این حرکت مردمی حاضر شده‌اند.

اخبار رسیده حاکی از افزایش لحظه به لحظه این تشییع جنازه است به حدی که مصلای دانشگاه تهران مملو از جمعیت شده است وباقی جمعیت در بیرون از مصلی ایستاده اند.

 

خبر تکمیلی:

گزارشهای رسیده حاکی ار آن است که این تشییع جنازه به راهپیمایی علیه سران فتنه تبدیل شده است و در حالي كه پيكر پاك شهيد صانع ژاله بر روي دستان مردم و دانشجويان در دانشگاه تهران در حال تشييع است، صحن اين دانشگاه و خيابان‌هاي منتهي به سر در اصلي دانشگاه تهران مملو از جمعيت شده و ده‌ها هزار نفر از مردم و دانشجويان با سر دادن شعارهايي عليه سران فتنه خواهان برخورد قاطع با مسببان به شهادت رسيدن اين دانشجوي هنرمند شدند.

هم‌اكنون مردم و دانشجويان با حضور در محل برگزاري نمازجمعه تهران درحالی شعارهاي "مرگ بر موسوي "،‌ "مرك بر كروبي "، "مرگ بر خاتمي " و "هاشمي حيا كن مصلحت و رها كن " را سر مي‌دهند که هنوز آقای هاشمی موضع گیری علیه سران فتنه نکرده است و مردم و دانشجویان شعارهایی مبنی بر عدم موضع گیری هاشمی سر می دهند.

  خبر تکمیلی:

هم اکنون  حجه الاسلام علیرضا پناهیان در صحن دانشگاه تهران مشغول سخنرانی است

خبر تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

 

 

فوری/درگیری محدود در مراسم تشییع شهید ژاله

تعداد معدودی از هواداران جریان سبز با دانشجویان شرکت کننده در تشییع جنازه شهید 'صانع ژاله' درگیر شد. به گزارش خبرنگار جوان آنلاین تعداد معدودی از هواداران جریان سبز با دانشجویان شرکت کننده در تشییع جنازه شهید 'صانع ژاله' درگیر شدند.که با واکنش دانشجویان حاضر در مراسم مواجه شدند و از صحنه فرار کردند.

 

 

تجمع دانشجویان مشهدی در محکومیت اقدامات سران فتنه

دانشجویان دانشگاه‌های مشهد در محکومیت اقدامات سران فتنه امروز (چهارشنبه) تجمع می‌کنند.

دانشجویان دانشگاه‌های مشهد در محکومیت اقدامات سران فتنه امروز (چهارشنبه) تجمع می‌کنند.

به گزارش فارس، دانشجویان دانشگاه‌های مشهد عصر امروز (چهارشنبه) 27 بهمن ماه به منظور محکومیت اقدامات سران فتنه و همچنین مطالبه محاکمه فتنه‌گران در 3 راه راهنمایی شهر مشهد مقدس تجمع می‌کنند.

این تجمع با اقامه نماز مغرب و عشا آغاز شده و دانشجویان در ادامه راهپیمایی خواهند کرد.

براین اساس، طلاب مشهدی هم پیش از ظهر امروز در حرم امام رضا (ع) تحصن کرده و خواستار برخورد با فتنه‌گران و سران فتنه شدند.

 

 

دخالت مستقیم یک سفارتخانه‌ اروپایی در اغتشاشات 25 بهمن

معاون امور بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی با اعلام اینکه عوامل یکی از سفارتخانه‌های اروپایی در جمع اغتشاشگران دخالت مستقیم، گفت: دلایل روشن و مدارک مستندی وجود دارد که نشان می‌دهد عواملی که دست به این اقدامات زدند، بازیچه غرب هستند.

معاون امور بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی با اعلام اینکه عوامل یکی از سفارتخانه‌های اروپایی در جمع اغتشاشگران دخالت مستقیم، گفت: دلایل روشن و مدارک مستندی وجود دارد که نشان می‌دهد عواملی که دست به این اقدامات زدند، بازیچه غرب هستند.

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با فارس، به کشته و زخمی‌شدن عده‌ای از هموطنانمان در حوادث 25 بهمن که توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی طراحی و به وسیله سران فتنه اجرا شده بود، اشاره و اظهار داشت: مسئولیت تجمع و این حوادث و حوادث بعد از انتخابات به‌عهده سران فتنه است.

وی بر همین اساس به محاکمه سران فتنه به دلیل قتل، ناامنی و هرج و مرجی که در کشور به وجود آوردند، اشاره و تصریح‌ کرد: خواسته عمومی مردم در راهپیمایی 22 بهمن و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از دستگاه قضا دستگیری سران فتنه است.

به گفته معاون امور بین‌الملل حزب مؤتلفه هیچ توجیهی برای تعلل و تأخیر در برخورد قاطع با سران فتنه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه عوامل یکی از سفارتخانه‌های اروپایی در جمع اغتشاشگران حضور داشته و حمایت کامل وزیر امور خارجه آمریکا و سلطنت‌طلبان از این اقدامات به‌صورت گسترده‌ای صورت گرفت، افزود: رژیم صهیونیستی شعارهای این تجمع را از طریق ماهواره و رسانه‌های خود پخش و منعکس کرد.

ترقی با تأکید بر اینکه دلایل روشن و مدارک مستندی وجود دارد که نشان می‌دهد عواملی که دست به این اقدامات زدند بازیچه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی هستند، گفت: سران فتنه دستورالعمل‌های غرب را در داخل کشور اجرا می‌کنند.

وی با بیان اینکه در داخل کشور عواملی به دستور بیگانگان دست به این اغتشاشات می‌زنند، خاطر‌نشان‌کرد: دلایل روشنی بر محکومیت اقدام سران فتنه وجود دارد و جرمشان در واقع خیانت به نظام و عامل بیگانه شدن است که بالاترین جرم در قضای اسلامی به حساب می‌آید.

 


مطالب مشابه :


ساحل اميد

ژاله‌های پاک - ساحل آنجايي كه دست هاي پاك عشق طراوت ماه را به من هديه مي دهد آنجا كه قدوم
وقتي به آسمان مي نگرم

ژاله ‌های پاک از گناه و ريايم را پاك و بي آلايش كنم تا كنيم و همراه پرستو هاي مهاجر به
پسرخاله شهيد ژاله؛ فتنه‌گران جوانان پاك را به كام مرگ مي‌فرستند

"خبر بیست و سی " - پسرخاله شهيد ژاله؛ فتنه‌گران جوانان پاك را به كام مرگ مي‌فرستند - بیست و سی
وداع ياران دبستاني با "ژاله خونين "-13

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، در حالي كه پيكر پاك شهيد صانع ژاله هاي شهر
شعر یاد حسین از مازندرانی

ژاله هاي پاك(باغ رويا) گل خوشه
قیام17شهریور و کشتار جمعی از مردم بی دفاع توسط رژیم ستمشاهی در میدان ژاله تهران (جمعه خونین 1357ش)

در آن روز،‌ هزاران لاله در ميدان ژاله روييد و جوانان پاك رازي که تقدير ازلي انسان هاي
يادم باشد

ژاله هاي پاك(باغ رويا) گل خوشه
باد و باران،حامل گردونه آناهيتا

او ايزدبانوي آب‌هاي نيرومند بي پاك كننده نطفه همه ترجمه ژاله آموزگار
برچسب :