نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی... تکرار/ با ثبت بیش از 60 روز تاخیر / تکمیلی ؛

نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران اعلام شد

fec3df16bbb309e825ff6db944159d43.jpg
نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت که در اردیبهشت ماه برگزار شده بود، دقایقی پیش اعلام شد.

به گزارش خبرنگار شرکت کنندگان در آزمون می‌توانند برای مشاهده نتایج آزمون کتبی به سایت azmoon.nioc.ir مراجعه کنند.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران روز گذشته از اعلام نتایج تا پنج شنبه هفته‌جاری از طریق سایت آزمون خبر داده و گفته بود: علت تاخیر در اعلام نتایج " طولانی بودن زمان ویرایش اطلاعات" بوده است.

عباس خنیفر مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت با بیان اینکه در این آزمون 100 هزار نفر شرکت کرده اند، افزوده بود: نتایج آزمون کتبی به میزان 2 برابر نیاز استخدامی اعلام خواهد شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه بعد از اعلام نتایج قبول شدگان، 2 مرحله مصاحبه حضوری در قالب مصاحبه شایستگی و فنی و تخصصی از سوی کارشناسان انجام می شود، یادآور شده بود: افرادی که در مرحله اول قبول شده‌اند از آنها پس از ماه مبارک رمضان برای مصاحبه حضوری دعوت خواهد شد.

خنیفر با بیان اینکه کارنامه این آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت، خاطر نشان کرده بود: افرادی که به نتایج آزمون اعتراض دارند در بازده زمانی مشخص می توانند اعتراض خود را از طریق سایت اعلام کنند.

جزئیات مراحل گزینش و انجام مصاحبه ها

 تاریخ برگزاری مصاحبه های علمی و گزینشی نیز از طریق سایت آزمون و نیز سایت مدیریت منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران اعلام خواهد شد.

از سوی دیگر همزمان با اعلام نتایج پذیرفته شدگان در آزمون کتبی، کارنامه تمامی شرکت کنندگان منتشر و هر یک از شرکت کنندگان از طریق وارد کردن کد رهگیری خود در سایت آزمون می توانند نسبت به مشاهده نتیجه مقدماتی آزمون اقدام کنند.

گفته می شود تا پیش از این، جذب نیروی انسانی متناسب با رشته تحصیلی افراد و بدون درنظر گرفتن علاقه و اولویت شغلی شرکت کنندگان در آزمون صورت می گرفت اما از امسال، فرایند جذب نیروی انسانی به فرایندی شغل محور تبدیل شده است.

در فرایند شغل محور، شرکت کنندگان در آزمون می توانند با توجه به رشته تحصیلی خود، اولویت منطقه کاریشان را نیز مشخص کنند تا پس از جذب، با مشکلاتی که منجر به نارضایتی شغلی می شود، مواجه نشوند.

آزمون استخدامی شرکت ملی نفت در سال جاری (پنجم و ششم اردیبهشت ماه ) بعنوان بزرگ ترین آزمون استخدامی کل کشور بود که در مجموع حدود 129 هزار نفر در آن ثبت نام و حدود 100 هزار نفر در آن شرکت کردند.

با برگزاری این آزمون و طی مراحل گزینشی در نهایت 2652 نیروی متخصص برای فعالیت در شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت انتخاب می شوند که از این تعداد 679 نفر سهمیه فرزندان معظم شهدا و 134 نفر فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهایتا 1839 نفر از برگزیدگان آزمون اخیر انتخاب می شوند.

از میان شرکت‌های متقاضی نیروی کار، شرکت ملی حفاری با جذب 835 تن بیشترین سهم استخدامی را به خود اختصاص داده و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز با جذب 751 داوطلب برگزیده در رتبه دوم جذب نیرو قرار گرفته است.

از شهریورماه مصاحبه استخدامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی به تعداد 2 برابر نیاز معادل 3529 نفر آغاز خواهد شد و در نهایت مهرماه نتایج نهایی اعلام خواهند شد.


مطالب مشابه :


اعلام دلیل تاخیر در اعلام نتایج آزمون استخدامی نفت ؛

با گذشت نزدیک به سه ماه از برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و باوجود وعده اعلام نتایج آزمون کتبی در مدت دو هفته، همچنان بیش از 128 هزار شرکت کننده
راهنمای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران

تعریف بومی برای داوطلبان استخدام در شرکت نفت فلات قاره : در این آزمون بومی به داوطلبانی اطلاق می گردد که محل تولد یامحل اخذمدرک تحصیلی دیپلم آنان یکی از شهرها
شرکت نفت استخدام می کند "جدید جدید"

تذکر 4 : داوطلبان مرد شاغل بصورت پيمانكاري در واحدهاي تابعه صنعت نفت در صورت واجد شرايط بودن مي توانند در آزمون استخدامي شركت نموده و از امتيازات مربوطه بهره
منابع پیشنهادی برای آزمون دکتری حقوق نفت و گاز

حقوق نفت و گاز - منابع پیشنهادی برای آزمون دکتری حقوق نفت و گاز - منابع دکتری حقوق نفت و گاز قراردادهای نفتی حقوق تجارت بین الملل - حقوق نفت و گاز.
نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران اعلام شد

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران روز گذشته از اعلام نتایج تا پنج شنبه هفته‌جاری از طریق سایت آزمون خبر داده و گفته بود: علت تاخیر در اعلام نتایج " طولانی
ازمون ویژه برای ارکان ثالث حراست نفت

گروه نفت: دکتر سیدعلیرضا میرمحمد صادقی از تدارک وزارت نفت برگزاری آزمونی ویژه برای نیروهای پیمانکاری صنعت نفت خبر داد و گفت: در صورت قبولی نیروهای
استخدام شرکت ملی نفت در سراسر کشور، ثبت نام آغاز شد، به همراه نمونه سوالات استخدامی

25 فوریه 2013 ... تیتر خبر. آغاز ثبت نام استخدامی شرکت نفت از سه شبنه این هفته. جزئیات خبر. بعد از مدت های چشم انتظاری بلاخره ثبت ‌نام آزمون استخدامی شرکت
شرایط رسیدگی به اعتراض نتیجه آزمون استخدامی نفت

آزمون استخدامی شرکت نفت - شرایط رسیدگی به اعتراض نتیجه آزمون استخدامی نفت - وبلاگی برای مشخص شدن اینکه تعداد قبول نشدگان نفت چند نفر است.
استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان

آگهي جذب نيروي انساني شركت پالايش نفت اصفهان(سهامي عام). شركت پالايش نفت اصفهان به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز واحدهاي بهره برداري(نوبتكاري) خود از
مواد تخصصی آزمون استخدامی شرکت نفت

سوالات عمومی آزمون استخدامی - مواد تخصصی آزمون استخدامی شرکت نفت - آگهي هاي استخدام(شرکت نفت-بانکهای دولتی و خصوصی و دانشگها)درسراسر كشور و درج
برچسب :