چگونه از دسته کنسول های Xbox, PS3 بر روی کامپیوتر استفاده کنیم؟

1

طی ۲۰ سال گذشته موس و کیبورد تقریباً تنها وسیله ای بودند که بر روی کامپیوتر های شخصی برای بازی کردن استفاده می شدند، این در حالی است که بسیاری از افراد با دسته های بازی خیلی بهتر عمل می کنند.

این کار از ۳ الی ۴ سال پیش عملی شده است، در حالی که موس و کیبورد برای برخی از بازی های First-Person Shooter ( تیراندازی اول-شخص ) یا استراتژیک مناسب هستند اما در عوض بسیاری از بازی های دیگر از Dark Souls گرفته تا Remember و DMC و Dirt 2 هستند که به علت استفاده از کیبورد و موس بر روی PC مظلوم واقع شده اند.

شما می توانید یک دسته بازی مخصوص PC از بازار بخرید و آن را به کامپیوترتان وصل کنید، اما این کار دیوانگی است اگر بدانید که می توانید از دسته های کنسول های Xbox, PS3 و Nintendo بر روی کامپیوترتان استفاده کنید.

Xbox 360

2

خیلی از شما ممکن است از این کار اطلاع داشته باشید، اما از آنجایی که همه این روش را بلد نیستند، ما به شما نشان می دهید که چگونه با کمی کمک بتواند از دسته Xbox 360 خود بر روی PC استفاده کنید.

دسته های استاندارد بی سیم Xbox 360 به کامپیوتر متصل نمی شوند، در نتیجه کامپیوتر شما قادر نیست تکنولوژی بی سیم دسته های کنسول بازی را بخواند. آما مایکروسافت شرایطی را فراهم کرده که این دسته می تواند توسط سیم نیز به Xbox وصل شود، این سیم از طریق پورت USB به Xbox متصل می شود و شما می توانید آن را به کامپیوتر خود نیز وصل کنید، از زمانی که مایکروسافت Xbox را بر روی Windows 8 عرضه کرد نیز این دسته ها به همراه سیم یکسره در بازار عرضه شدند.

PS3

3

فرض کنید می خواهید با DualShock 3 ( دسته های PS3 ) بازی انجام دهید و شما PS3 ندارید یا اینکه شاید Xbox 360 داشته باشید. خبر خوب این است که شما می توانید این کار را روی کامپیوتر شخصی تان با یک دسته انجام دهید و خبر بد این است که این کار یک مقدار پیچیده است.

DualShock 3 از طریق بلوتوث ارتباط برقرار می کند که کامپیوتر شما قادر به شناسایی آن است، اکثر لپ تاپ ها بلوتوث دارند اما اگر شما از یک کامپیوتر رومیزی استفاده می کنید لازم است که یک Bluetooth USB تهیه کنید.

حالا شما سخت افزار لازم جهت انجام کار را مهیا کردید، یک DualShock 3 و یک ارتباط بلوتوث. اما DualShock 3 نیاز به یک نرم افزار برای کارکردن دارد. نرم افزاری که ما به شما معرفی می کنیم Better DS3 نام دارد. کار کردن با این نرم افزار آنقدرها هم که فکر می کنید شما را به زحمت نمی اندازد.

4

بعد از دانلود Better DS3 نیاز به اعمال یکسری تنظیمات قادر خواهید بود از دسته PS3 خود برای بازی های کامپیوتر استفاده کنید.

دریافت  برنامه Better DS3 


مطالب مشابه :


چگونه از دسته کنسول های Xbox, PS3 بر روی کامپیوتر استفاده کنیم؟

مجله کامپیوتر - چگونه از دسته کنسول های Xbox, PS3 بر روی کامپیوتر استفاده کنیم؟ - مجله ای برای همه
خرید اینترنتی انواع بازی های کامپیوتری

دنیای خرید اینترنتی بازی کامپیوتر بزرگترین فروشگاه, بازی ماشینی دسته بندی :
محصولات دسته بازی سرگرمی

دنیای خرید اینترنتی بازی کامپیوتر - محصولات دسته بازی سرگرمی - بهترین سایت دانلود و خرید
معرفی رشته کامپیوتر هنرستان

کامپیوتر - معرفی رشته کامپیوتر هنرستان - این وبلاگ در مورد اطلاعات جدید و یا مفید در باب
دسته بندی کامپیوتر ها !

کامپیوترها به دو دسته تقسیم می شوند نمونه اولیه و از رده خارج شده. چه زمانی یک کامپیوتر
Rename دسته جمعی فايلها و فولدرها

کامپیوتر - Rename دسته جمعی فايلها و فولدرها - آموزش سیستم عامل: XP فایلهایی را که میخواهید
جلسه دوم مفاهیم سیستم عامل

کامپیوتر - جلسه دوم - ستم هاي دسته اي Batch System . كامپيوترهاي اوليه ، اكثراً ( بطور فيزيكي )
رشته مهندسی کامپیوتر

کامپیوتر - رشته مهندسی کامپیوتر - این وبلاگ در مورد اطلاعات جدید و یا مفید در باب کامپیوتر است
هکرها و دسته بندی حملات آنها

.:gimmick:. - وبلاگ تخصصی کامپیوتر - هکرها و دسته بندی حملات آنها - ترفند،برنامه،نرم افزار،دانلود
ارتباط دسته PlayStation با کامپیوتر 2

E.l.e.B.o.y.s - ارتباط دسته PlayStation با کامپیوتر 2 - آموزش ساخت ربات مسیریاب و سایر پروژه های
برچسب :