رومیزی هویه کاری با روکش دستمال کاغذی هویه کاری

 

عزیزان من هویه کاری رو من از جایی یاد نگرفتم. دوستم تلفنی یه توضیحی داد من یاد گرفتم..حالا ممکنه یه جاهاییش طبق اصول نباشه..یا قوانینش رو نقض کرده باشم اما این روش کار منه..

من پشت پارچه ای که میخواستم کار کنم که ساتن بود رو لایه چسبون چسبوندم با اتو... البته اینو باید بگم رومیزی که ساختم خیلی نازک شده میشد پشتش رو پارچه پاناما داد که شق بمونه و شیکتر.. پارچه پاناما هویه پذیره مثل ساتن و انگار ضخیمه اما روبان دوزی هم روش راحت انجام میشه بافت درشت هست..

من هویه داشتم که هویه من واسه برق کاری بود..که من باهاش کار میکردم و خوشبختانه گم شد و دوباره یکی خریدم مخصوص هویه کاری و کشف به عمل اومد که هویه مخصوص هویه کاری فرق داره.. سرش کجه..
و کار باهاش راحت تره..و اما آموزش..
روی کاشی یا شیشه کار میکنیم

پشت پارچه ساتن لایه چسبون بچسبون و با شابلون که روی قسمت روی پارچه میذارین با هویه قسمت های خالی شابلون رو در میارین.. بعضی جاهارو میتونین در نیارین و ثابت باشه یا یا نوک هویه و بصورت خط نازک که فشار ندید علامت بندازین...

اون شابلون رو روی پارچه گذاشتم کامل درآوردم و دور پارچه رو هویه زدم و روبان 2 و نیم سانتی و هویه رو گذاشتم رو اون تیکه هایی که میخواستم بچسبه به زیری... و میشه با چسب پارچه هم چسبوند و از پشت کار هم میشه نازک با نوک هویه وصلش کرد..

در ضمن هر چند تا ازین طرح ها در آوردین با هویه نوک هویه رو با چاقو یا سمباده تمیز و تیز کنین که راحت تر حرکت کنه رو پارچه....

که قسمت طرح دار سفید رو با مداد روی پارچه پاناما کشیدمو با با هویه برش زدم.. و میتونین با چسب پارچه بچسبونین یا با گذاشتن هویه بصورت نقطه ای روی پارچه..میچسبه با این روش

حالا واسه برگ میشه دوتا ساتن رو 2 تا برش بدین و قسمت ساتن اون رو داخل بذارین و با هویه شبیه شکل برش بدین مورب بهش و جدا کنین و پشتش رو جمع کنین و با هویه بهش نقطه ای بست بزنین..

آموزش گل این هم مثل گل همون جعبه سوهان هست آموزش
اینجا 

 

منبع: ღღღ نهـــال مثــل همیشـه1 ღღღ


مطالب مشابه :


آموزش هویه کاری

آموزش هویه کاری. وسایل مورد نیاز: 1-پارچه ساتن وپاناما به اندازه ی مورد نظر(پارچه قابل سوختن). 2- لایی چسب سفید ،پشم شیشه 3- دستگاه هویه(100وات یا 200وات). 4-شیشه به عنوان میز کار. -5شابلون فلزی محکم. برچسب‌ها: آموزش هویه کاری, هنرکده زری گل.
هویه و لحیم کاری

یكی از ابزارهای مهم در صنعت برق و الكترونیك لحیم كاری است. ماده اتصال دهنده ، كه آلیاژی از فلز قلع و سرب است را لحیم می نامند. در عمل لحیم كاری توسط یك وسیله گرما دهنده مثل هویه صورت می پذیرد یعنی بوسیله هویه ، محل اتصال دو فلز را گرم كرده تا به ...
معرفی کتاب هویه کاری پیشرفته و کامشا

کتابخانه علی ابن موسی الرضا(ع )انارک - معرفی کتاب هویه کاری پیشرفته و کامشا - معرفی کتاب و فعالیت ها - کتابخانه علی ابن موسی الرضا(ع )انارک.
رومیزی هویه کاری با روکش دستمال کاغذی هویه کاری

خانه نقره ای، وبلاگ تخصصی تزئینات جهیزیه - رومیزی هویه کاری با روکش دستمال کاغذی هویه کاری - اولین وبلاگ تخصصی تزئینات جهیزیه عروس.
طریقه ی صحیح هویه کاری

لحیم کاری به عملی می گویند که ضمن آن دو فلز قابل لحیم کاری را در گرمای مناسب به وسیله ذوب کردن قلع به هم وصل می کنند.این عمل با کمک ابزاری به نام هویه یا Soldering Ironانجام می شود.برای انجام کارهای الکترونیکی هویه با قدرت 30 یا 40 وات کافی ...
برچسب :